ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 19:41

Eroo wrote:Ajmo se kladit da će opet Vučići pobedit.
On ništa drugo i ne radi cijelo vrijeme...iz pobede u pobedu. :)


što kaže mlađan đorđević, kmeči kako niko ne prihvata njegov plan za kosovo (nikada ga nije izneo, niti je iko upoznat koji je to plan), kmeči kako je ceo svet protiv njega, kmeči kako nemamo ništa na kosovu, čeka da mu ponude par sela da potpiše izdaju i da to proglasi kao veliku pobedu jerbo ,,nismo imali ništa, a sada imamo barem nešto...

Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 19:42

marcellus wrote:https://en.wikipedia.org/wiki/Montevideo_Convention

In most cases, the only avenue open to self-determination for colonial or national ethnic minority populations was to achieve international legal personality as a nation-state.[5] The majority of delegations at the International Conference of American States represented independent states that had emerged from former colonies. In most cases, their own existence and independence had been disputed or opposed by one or more of the European colonial empires. They agreed among themselves to criteria that made it easier for other dependent states with limited sovereignty to gain international recognition.

Contents of the convention

The convention sets out the definition, rights and duties of statehood. Most well-known is Article 1, which sets out the four criteria for statehood that have been recognized by international organizations as an accurate statement of customary international law:

The state as a person of international law should possess the following qualifications: (a) a permanent population; (b) a defined territory; (c) government; and (d) capacity to enter into relations with the other states.

Furthermore, the first sentence of Article 3 explicitly states that "The political existence of the state is independent of recognition by the other states." This is known as the declarative theory of statehood. It stands in conflict with the alternative constitutive theory of statehood: a state exists only insofar as it is recognized by other states. It should not be confused with the Estrada doctrine. "Independence" and "sovereignty" are not mentioned in article 1.

An important part of the convention was a prohibition of using military force to gain sovereignty. According to Article 11 of the Convention[7],

The contracting states definitely establish the rule of their conduct the precise obligation not to recognize territorial acquisitions or advantages that have been obtained by force whether this consists in the employment of arms, in threatening diplomatic representations, or in any other effective coercive measure


kosovo je kurac, a ne država. niti imaju definisanu i permanentnu populaciju, niti imaju teritoriju definisanu, niti ima osnovne prerogative države (institucije, upravu i ekonomiju).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 20:32

Dobro, ali riječ je o regionalnoj konvenciji koja uređuje globalno pravno pitanje secesije, sad, na koji način i kako, kondicionirano je bilo tadašnjim protukolonijalističkim stavom SAD-a (jer nisu bile njihove kolonije).

Od doktrine uti possidetis postoji samo jedna obrana - remedijalna secesija, ako nema drugog pravnog osnova (primjerice, Ustavom predviđena disolucija federacije ili konfederacije). Na nju se poziva Katalonija, kao i Kosovo, ali ne oslanjaju se sasvim.

Razlog je što su na remedijalnu secesiju sasuli drvlje i kamenje, a ne postoji zasada nijedna zemlja koja svoj pravni subjektivitet zasniva isključivo na remedijalnoj secesiji, i koja je u potpunosti međunarodno priznata.

Ali, ako ćemo biti malo maštoviti, odličan primjer remedijalne secesije postoji.

13 britanskih naselja jest proglasilo nezavisnost donijevši Deklaraciju, i kojima su pobrojani prijestupi i nepravde metropole, Kralj proglašen tiraninom, Parlament tijelom koje ih oporezuje, ali u koje oni ne mogu imenovati zastupnike i izvukli su zaključak iz prirodnog prava da imaju pravo na život, sigurnost i potragu za srećom (minus Crnci, Indijanci, Kinezi ili lojalisti, koji su možda tada i bili u većini).

SAD su za mene odličan primjer remedijalne secesije, jer su se odvojili bez pravne osnove, odlukom nelegalnog i nelegitimnog tijela (Kontinentalnog kongresa) - i koji su uspjeli, i dobili su međunarodno priznanje.

Dobro, uglavnom, formalnopravno secesija Kosova, Abhazije, Južne Osetije, Ingušetije, Krima...je na klimavim nogama.

Situacija na terenu je međutim drukčija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by mentalitet 29/7/2020, 20:32

kaya wrote:
mobiu$ wrote:
mentalitet wrote:

Kaj si ti Dr. ekonomije ili povijesti?
Po tvojim upisima sve mi se cini da si bio jedan od mojih klijenata kojima sam prodavao krajem osamdesetih ispite na ekonomiji.Jarane..

Divno, lekcije o moralu mi dijeli osoba koja je prodavala ispite za koje bi i poluretard mogao proći.
Ma laže cigan kaj bi on prodavao, bi takav nepismen ispite prodavao?
Možda je jedino željezo prodavao..ili krao.


A ti si pismena spermusice kad napises Njemac ...Goni se sad u sto picki materinih nek ti cucak i dalje lize picku...mrsh smece jedno,,,Ma samo se zajebavam ..ne mislim tako ::)) Jeb' ga moram "vako napisat inace cu biti banirat.Ajde da te vidim gdje sta sam gramaticki fulo u zadnjoj recenici??.Da prodavao sam ispite..i tako radio protiv Hrvatske .Ne samo ja nego i profesori a i "studenti".Sad mi krivo sto nisam uzimao manju proviziju i tako povecao prodaju jer su razultati nenadjebivobolji nego da sam se protiv ustasa borio puskom:::)))Pogledaj svoj dom "Andjele"..Opljackan i sjeban ali zato te vuchko uzbudjuje pa mi pada misao u glavu...Mora da te je neki Srbin dobro jebo pa ti okrenuo ledja .Sada su ti svi srbi krivi za to ..Krmacice glupa..Dobar je onaj kroki od svabe koji ti je nacrtao kicmu kao dijete iz prvog razreda osnovne.Zeno..odvratan si forumski lik..nikad se neces udati jer tko bi zivio sa takom strokondjom,,ali ne brini imas ti svog cucka lizaca..uzivaj natrana spodobo..Mrs jos jednom ako si slucajno zaboravila procitati prvi odjeb..Prvi dugi zadnji i zauvijek..JMene moze uzbuditi samo inteligentna zena a ovdje su samo neke kreature od zena plus toga ne trazim picke preko foruma...platim kurvu i poslije ne moram brinuti da ce mi zvocati cijeli dan zato sto mi je iz svog zadovoljstva popushila karinu a ne pimpeka.....haahahhahahahahahahahahahaha..ma::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Šandor Winnetou 29/7/2020, 20:36

ajd iskreno nek dignu dva prsta koji ovu trolčinu iznad mene čitaju

_________________
EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by mentalitet 29/7/2020, 20:38

mobiu$ wrote:Dobro, ali riječ je o regionalnoj konvenciji koja uređuje globalno pravno pitanje secesije, sad, na koji način i kako, kondicionirano je bilo tadašnjim protukolonijalističkim stavom SAD-a (jer nisu bile njihove kolonije).

Od doktrine uti possidetis postoji samo jedna obrana - remedijalna secesija, ako nema drugog pravnog osnova (primjerice, Ustavom predviđena disolucija federacije ili konfederacije). Na nju se poziva Katalonija, kao i Kosovo, ali ne oslanjaju se sasvim.

Razlog je što su na remedijalnu secesiju sasuli drvlje i kamenje, a ne postoji zasada nijedna zemlja koja svoj pravni subjektivitet zasniva isključivo na remedijalnoj secesiji, i koja je u potpunosti međunarodno priznata.

Ali, ako ćemo biti malo maštoviti, odličan primjer remedijalne secesije postoji.

13 britanskih naselja jest proglasilo nezavisnost donijevši Deklaraciju, i kojima su pobrojani prijestupi i nepravde metropole, Kralj proglašen tiraninom, Parlament tijelom koje ih oporezuje, ali u koje oni ne mogu imenovati zastupnike i izvukli su zaključak iz prirodnog prava da imaju pravo na život, sigurnost i potragu za srećom (minus Crnci, Indijanci, Kinezi ili lojalisti, koji su možda tada i bili u većini).

SAD su za mene odličan primjer remedijalne secesije, jer su se odvojili bez pravne osnove, odlukom nelegalnog i nelegitimnog tijela (Kontinentalnog kongresa) - i koji su uspjeli, i dobili su međunarodno priznanje.

Dobro, uglavnom, formalnopravno secesija Kosova, Abhazije, Južne Osetije, Ingušetije, Krima...je na klimavim nogama.

Situacija na terenu je međutim drukčija.

Lijepo si to strucno objasnio potpomognut nekim konvencijama koje u principu pravno ne znace nista jer je medjunarodno pravo ubijeno vec davno pa se preslo na "Tko jaci taj tlaci" ali i to je neki nepisani zakon kojega ce netko primijeniti u odredjenim okolnostima kada ojaca..Znamo svi da nicija nije gorila do zore i da u buzdovanu ne lezi pravda nego da se od njega dobije razbijena glava kad dete ojaca..Kuzis..Sve u svemu popravio si se...moje iskrene cestitke::))


Last edited by mentalitet on 29/7/2020, 20:39; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 20:39

mentalitet wrote:


A ti si pismena spermusice kad napises Njemac ...Goni se sad u sto picki materinih nek ti cucak i dalje lize picku...mrsh smece jedno,,,Ma samo se zajebavam ..ne mislim tako ::)) Jeb' ga moram "vako napisat inace cu biti banirat.Ajde da te vidim gdje sta sam gramaticki fulo u zadnjoj recenici??.Da prodavao sam ispite..i tako radio protiv Hrvatske .Ne samo ja nego i profesori a i "studenti".Sad mi krivo sto nisam uzimao manju proviziju i tako povecao prodaju jer su razultati nenadjebivobolji nego da sam se protiv ustasa borio puskom:::)))Pogledaj svoj dom "Andjele"..Opljackan i sjeban ali zato te vuchko uzbudjuje pa mi pada misao u glavu...Mora da te je neki Srbin dobro jebo pa ti okrenuo ledja .Sada su ti svi srbi krivi za to ..Krmacice glupa..Dobar je onaj kroki od svabe koji ti je nacrtao kicmu kao dijete iz prvog razreda osnovne.Zeno..odvratan si forumski lik..nikad se neces udati jer tko bi zivio sa takom strokondjom,,ali ne brini imas ti svog cucka lizaca..uzivaj natrana spodobo..Mrs jos jednom ako si slucajno zaboravila procitati prvi odjeb..Prvi dugi zadnji i zauvijek..JMene moze uzbuditi samo inteligentna zena a ovdje su samo neke kreature od zena plus toga ne trazim picke preko foruma...platim kurvu  i poslije ne moram brinuti da ce mi zvocati cijeli dan zato sto mi je iz svog zadovoljstva popushila karinu a ne pimpeka.....haahahhahahahahahahahahahaha..ma::))
Dakle, ako ovo nije za ban, i to momentalni, onda ne znam što jest.

Uvrijedio je kaju, nenormalno, nema načina da se pravda takva reakcija.

Uvrijedio je žene kao takve.

Uvrijedio je nekakve standarde za koje smo se dogovorili pred godinu dana da ćemo ih se pridržavati ovdje na VIP-u.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 20:41

tre wrote:ajd iskreno nek dignu dva prsta koji ovu trolčinu iznad mene čitaju

Bah, kajo, nemoj ni osvrtati pažnju na njega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by mentalitet 29/7/2020, 20:43

tre wrote:ajd iskreno nek dignu dva prsta koji ovu trolčinu iznad mene čitaju

Kaj si ti vidovit pa bez citanja znas o cemu ja pisem..Os da ti pjevam borbene o tvome takozvanom domovinskom ratu u kojemu ste sve pokrali...Mrsh u pichku materinu...e da ovo je samo figurativni nacin izrazavanja tako da nema ljutnje,,Ne zelim ti nista lose i ne bih te imao na savjesti ako se razbolis i nedaj boze cuka ti rikne kao kod onog murjaka Mike..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by mentalitet 29/7/2020, 20:44

Sad ce copor..vec keze one svoje shkrnjave zube..natezu lance od bijesa...pashcad bijesna...laje a karavane prolaze..::::))))))))))))))))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Šandor Winnetou 29/7/2020, 20:44

No Sleep

_________________
EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Šandor Winnetou 29/7/2020, 20:45

jebote koji dosadan i glup lik :_|

_________________
EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 20:45

mobiu$ wrote:Dobro, ali riječ je o regionalnoj konvenciji koja uređuje globalno pravno pitanje secesije, sad, na koji način i kako, kondicionirano je bilo tadašnjim protukolonijalističkim stavom SAD-a (jer nisu bile njihove kolonije).

Od doktrine uti possidetis postoji samo jedna obrana - remedijalna secesija, ako nema drugog pravnog osnova (primjerice, Ustavom predviđena disolucija federacije ili konfederacije). Na nju se poziva Katalonija, kao i Kosovo, ali ne oslanjaju se sasvim.

Razlog je što su na remedijalnu secesiju sasuli drvlje i kamenje, a ne postoji zasada nijedna zemlja koja svoj pravni subjektivitet zasniva isključivo na remedijalnoj secesiji, i koja je u potpunosti međunarodno priznata.

Ali, ako ćemo biti malo maštoviti, odličan primjer remedijalne secesije postoji.

13 britanskih naselja jest proglasilo nezavisnost donijevši Deklaraciju, i kojima su pobrojani prijestupi i nepravde metropole, Kralj proglašen tiraninom, Parlament tijelom koje ih oporezuje, ali u koje oni ne mogu imenovati zastupnike i izvukli su zaključak iz prirodnog prava da imaju pravo na život, sigurnost i potragu za srećom (minus Crnci, Indijanci, Kinezi ili lojalisti, koji su možda tada i bili u većini).

SAD su za mene odličan primjer remedijalne secesije, jer su se odvojili bez pravne osnove, odlukom nelegalnog i nelegitimnog tijela (Kontinentalnog kongresa) - i koji su uspjeli, i dobili su međunarodno priznanje.

Dobro, uglavnom, formalnopravno secesija Kosova, Abhazije, Južne Osetije, Ingušetije, Krima...je na klimavim nogama.

Situacija na terenu je međutim drukčija.


ne znam za koji pravni osnov se ,,hvata'' secesija kosova, ali avaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 21:02

Brat Brale wrote:


ne znam za koji pravni osnov se ,,hvata'' secesija kosova, ali avaj.

Da li su argumentirali i argumentiraju?

Da.

Kakva je realna pravna snaga tih argumenata? Nikakva. A i praktično, srušilo bi se načelo uti possidetis, imali bi jedno 1.000 država i 200 ratova u prvoj tranši više.

Međutim, Kosovo ima Advisory Opinion ICJ-a iz 2010, tako da ove doktrinarne rasprave u slučaju Kosova više pišem u kontekstu recimo Katalonije.

Ukratko, neviđeno su vas naguzili, istina. Ali sve ste radili da do toga dođe, a i danas vam vožd gleda kako da nekako prizna Kosovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 21:13

mobiu$ wrote:
Brat Brale wrote:


ne znam za koji pravni osnov se ,,hvata'' secesija kosova, ali avaj.

Da li su argumentirali i argumentiraju?

Da.

Kakva je realna pravna snaga tih argumenata? Nikakva. A i praktično, srušilo bi se načelo uti possidetis, imali bi jedno 1.000 država i 200 ratova u prvoj tranši više.

Međutim, Kosovo ima Advisory Opinion ICJ-a iz 2010, tako da ove doktrinarne rasprave u slučaju Kosova više pišem u kontekstu recimo Katalonije.

Ukratko, neviđeno su vas naguzili, istina. Ali sve ste radili da do toga dođe, a i danas vam vožd gleda kako da nekako prizna Kosovo.

Heheheh, Advisory Opinion ICJ-a-odlična igra koju su Amerikanci odigrali sa profesorom Varadijem. Dali mu lovu i otvorili mu privatni univerzitet u Budimpešti kako bi ovaj zauzvrat postavio loš tužbeni zahtev pred sudom, koji u principu nema neku pravnu snagu, niti bi se u nekom ponovnom postupku moglo crpeti načelo ne bis in idem, ako bi se novi spor poveo pred ICJ-em sa adekvatnim tužbenim zahtevom, tj. postavljenim pitanjem. 

Daleko je stvar sa Kosovom od gotove, s obzirom da se šizoje zaigrao puno-mnogo toga je obećao što objektivno ne može da ispuni, a formalnopravno, bez našeg potpisa nema ni formalizacije kosovske nezavisnosti. 

Ne znam da li sam na ovoj temi pisao, on samo čeka da mu ponude neko selo kako bi to proglasio velikom pobedom jer po njegovim javnim žalopojkama mI nA kOsOvU nEmAmO nIšTa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by epikur37 29/7/2020, 21:13

Inače taj ultimatum bi bio jako dobar jer bi otovrio pax americanu na ovim prostorima...

a pax americana je sklepani provizorij bez ialo smisla...

teraj to niz vodu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 21:16

ma koji ultimatum EU može da postavi? pa kod njih nema konsenzusa glede kosovskog pitanja, a samim tim ni realne osnove da ucenjuju Srbiju za bilo šta oko kosova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Šandor Winnetou 29/7/2020, 21:22

Brat Brale wrote:ma koji ultimatum EU može da postavi? pa kod njih nema konsenzusa glede kosovskog pitanja, a samim tim ni realne osnove da ucenjuju Srbiju za bilo šta oko kosova.
koja je vaša opcija s kosovom? albance ne možete smisliti a ni oni vas. E sad što bi vi, kosovo s albancima i da vas jebu tako jer bi imali 1/4 stanovništva ili da osvojite kosovo i protjerate albance i sukobite se s međunarodnom zajednicom uz vrlo vjerojatno rokanje NATO bombama po srbiji?

_________________
EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 21:29

tre wrote:
Brat Brale wrote:ma koji ultimatum EU može da postavi? pa kod njih nema konsenzusa glede kosovskog pitanja, a samim tim ni realne osnove da ucenjuju Srbiju za bilo šta oko kosova.
koja je vaša opcija s kosovom? albance ne možete smisliti a ni oni vas. E sad što bi vi, kosovo s albancima i da vas jebu tako jer bi imali 1/4 stanovništva ili da osvojite kosovo i protjerate albance i sukobite se s međunarodnom zajednicom uz vrlo vjerojatno rokanje NATO bombama po srbiji?


zbog čega? nemam ja problem sa albancima, niti ih se bojim niti bi bili 1/4 u Srbiji. zašto se albanci ne popoisuju već 40 godina? zato što manipulišu svojom ,,brojnošću''. istu stvar rade u Makedoniji, na jugu centralne srbije, u crnoj gori. albancima, normalnim ljudima koji nisu u kriminalnim i tajkunskim tokovima na kosovu, je po njihovom priznanju puno bolje bilo kada su bili u ,,jugoslaviji'', kako kažu. da ponovim i dan danas sve administrativne, zdravstvene i druge probleme rešavaju u centralnoj Srbiji zbog toga što su indijanska ,,država'' i nemaju nikakav održivi osnov postojanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Guest 29/7/2020, 21:31

i kako se sve okrene jednog dana-albanci masovno beže sa kosova na zapad, a srbi južno od ibra koji nisu pod uticajem kriminalaca sa severa kosova u svojim enklavama rastu. najveći prirodni priraštaj od svih srpskih sredina je u enklavama na kosovu.  EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 1f4aa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by michaellcmacha 29/7/2020, 21:38

mobiu$ wrote:
Brat Brale wrote:


ne znam za koji pravni osnov se ,,hvata'' secesija kosova, ali avaj.

Da li su argumentirali i argumentiraju?

Da.

Kakva je realna pravna snaga tih argumenata? Nikakva. A i praktično, srušilo bi se načelo uti possidetis, imali bi jedno 1.000 država i 200 ratova u prvoj tranši više.

Međutim, Kosovo ima Advisory Opinion ICJ-a iz 2010, tako da ove doktrinarne rasprave u slučaju Kosova više pišem u kontekstu recimo Katalonije.

Ukratko, neviđeno su vas naguzili, istina. Ali sve ste radili da do toga dođe, a i danas vam vožd gleda kako da nekako prizna Kosovo.
vožd je svjestan da kosovo nije samo pusta zemlja, nego 2 milijuna neukrotivih stanara koji nemaju volju da tu zemlju napuste... između ostalog jer ju nastanjuju stoljećima, kako koji dio kako u kojoj mjeri u određenom vremenu...ja kad sam bio u Peći da nije bilo nešto popova i vojske srba ne bi ni bilo... u stvari to i nisu bili srbi nego srbogorci

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 5 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum