ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by kaya 30/7/2020, 08:57

Ode ciganin u nebo...

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Šandor Winnetou 30/7/2020, 08:59

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:kosovo je ionako država priznali ga ili ne 
Pa jeste dok im Amerika drzi ledja

Ali prava drzava nikad Nece biti osimosim ako se sa Srbijom ne dogovore

Srbija nikad nece pristat na priznanje a mnoge velike i znacajne drzave ne priznaju Kosovo niti ce ga priznati

Nije ni Zapad toliko svemocan kao sto mislite vi u Kifli

Vi u svome strahopostovanju spram Zapada to ne shvacate 

Kao sto ne shvacate da je danas Srbija u prilicno komotnoj poziciji kad je u pitanju Kosovo.

Srbija i ne zeli ovakvo Kosovo sa Siptarima. Da im ga ponude odmah bi odbili. 

Ali Srbi sad mogu da zajebavaju I da mirno cekaju promjenu medjunarodnih okolnosti i odnosa snaga.
A to ce se dogoditi kad tad.

I tad Siptarima nece pomoci oruzje iz Njemacke i Amerike.
no će srbima pomoći, da im par iljada crnih vreća bude napunjeno "ljudetinom"... ti ga blebaš da to nisu istine... kao srbija čeka da se promjene okolnosti pa će poslati svoju brutalno motiviranu vojsku da u 3 dana osvoji kosovo... a kosovari kao imaju kuda pa će se mirne duše pokupiti i prepustiti teritorij hrabroj srpskoj vojsci... aj ti provjeri rok trajanja tim paštetama od klokanjetine...
baš..jebote kad su im '91 dovozili crne vrece i kad su stvarno s eosjecali mocnim nakon toga ljudstvo im je debelo eskiviralo mobilizaciju a kamoli nece sada..jebe se vecini srba tj srbijanaca za kosovo...da idu ginuti zbog njega...to sto suljo i vulin u glavi imaju fatamorgane da kad prdnu svi s etresu njihov problem...
Zivi bili pa vidjeli

Ja kazem da ce biti rata i da ce Srbi vojnim putem vratiti Kosovo

Siptari su trebali pristati na podjelu dok su Srbi to htjeli...sad je taj vlak prosao
ako bude rata srbi će izvući deblji kraj

_________________
EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by vuksadinare 30/7/2020, 09:01

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:kosovo je ionako država priznali ga ili ne 
Pa jeste dok im Amerika drzi ledja

Ali prava drzava nikad Nece biti osimosim ako se sa Srbijom ne dogovore

Srbija nikad nece pristat na priznanje a mnoge velike i znacajne drzave ne priznaju Kosovo niti ce ga priznati

Nije ni Zapad toliko svemocan kao sto mislite vi u Kifli

Vi u svome strahopostovanju spram Zapada to ne shvacate 

Kao sto ne shvacate da je danas Srbija u prilicno komotnoj poziciji kad je u pitanju Kosovo.

Srbija i ne zeli ovakvo Kosovo sa Siptarima. Da im ga ponude odmah bi odbili. 

Ali Srbi sad mogu da zajebavaju I da mirno cekaju promjenu medjunarodnih okolnosti i odnosa snaga.
A to ce se dogoditi kad tad.

I tad Siptarima nece pomoci oruzje iz Njemacke i Amerike.
no će srbima pomoći, da im par iljada crnih vreća bude napunjeno "ljudetinom"... ti ga blebaš da to nisu istine... kao srbija čeka da se promjene okolnosti pa će poslati svoju brutalno motiviranu vojsku da u 3 dana osvoji kosovo... a kosovari kao imaju kuda pa će se mirne duše pokupiti i prepustiti teritorij hrabroj srpskoj vojsci... aj ti provjeri rok trajanja tim paštetama od klokanjetine...
baš..jebote kad su im '91 dovozili crne vrece i kad su stvarno s eosjecali mocnim nakon toga ljudstvo im je debelo eskiviralo mobilizaciju a kamoli nece sada..jebe se vecini srba tj srbijanaca za kosovo...da idu ginuti zbog njega...to sto suljo i vulin u glavi imaju fatamorgane da kad prdnu svi s etresu njihov problem...
Zivi bili pa vidjeli

Ja kazem da ce biti rata i da ce Srbi vojnim putem vratiti Kosovo

Siptari su trebali pristati na podjelu dok su Srbi to htjeli...sad je taj vlak prosao
ok...moze svatko...pokusati..da li ce uspjeti ovisi od niza okolnosti hoce li se posloziti....mada ako pokusa...i uspije nece se tu zaustaviti poznavajuci njihovu psihu...jer sto kaze poslovica...'kad se probas prst meda hoces cijelu kosnicu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99083
2015-09-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by vuksadinare 30/7/2020, 09:04

tre wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:
Pa jeste dok im Amerika drzi ledja

Ali prava drzava nikad Nece biti osimosim ako se sa Srbijom ne dogovore

Srbija nikad nece pristat na priznanje a mnoge velike i znacajne drzave ne priznaju Kosovo niti ce ga priznati

Nije ni Zapad toliko svemocan kao sto mislite vi u Kifli

Vi u svome strahopostovanju spram Zapada to ne shvacate 

Kao sto ne shvacate da je danas Srbija u prilicno komotnoj poziciji kad je u pitanju Kosovo.

Srbija i ne zeli ovakvo Kosovo sa Siptarima. Da im ga ponude odmah bi odbili. 

Ali Srbi sad mogu da zajebavaju I da mirno cekaju promjenu medjunarodnih okolnosti i odnosa snaga.
A to ce se dogoditi kad tad.

I tad Siptarima nece pomoci oruzje iz Njemacke i Amerike.
no će srbima pomoći, da im par iljada crnih vreća bude napunjeno "ljudetinom"... ti ga blebaš da to nisu istine... kao srbija čeka da se promjene okolnosti pa će poslati svoju brutalno motiviranu vojsku da u 3 dana osvoji kosovo... a kosovari kao imaju kuda pa će se mirne duše pokupiti i prepustiti teritorij hrabroj srpskoj vojsci... aj ti provjeri rok trajanja tim paštetama od klokanjetine...
baš..jebote kad su im '91 dovozili crne vrece i kad su stvarno s eosjecali mocnim nakon toga ljudstvo im je debelo eskiviralo mobilizaciju a kamoli nece sada..jebe se vecini srba tj srbijanaca za kosovo...da idu ginuti zbog njega...to sto suljo i vulin u glavi imaju fatamorgane da kad prdnu svi s etresu njihov problem...
Zivi bili pa vidjeli

Ja kazem da ce biti rata i da ce Srbi vojnim putem vratiti Kosovo

Siptari su trebali pristati na podjelu dok su Srbi to htjeli...sad je taj vlak prosao
ako bude rata srbi će izvući deblji kraj
nravno...prvo jer su sad lbanci pristojno naoruzani sto ukazuje i histeriziranje sulje i pobocnika mu...drugo...srbi ne mogu poslati vojnika koliko mogu albanci dici na noge...trece...normalno da nece sa strane mirno gledati međun.zajednica da ima jos jedan ili vise ratova na svom podrucju...suljo da je mislio intervenirati mogao je to uciniti prije dvije,tri godien akd je imao povoljniju situaciju iza sebe a nije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99083
2015-09-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by vuksadinare 30/7/2020, 09:07

....a racunati na to da ce sukob na kosovu biti ogranicenog karaktera je cisti rizik i avantura....jer nije kosovo samo politicki problem...tu imas niz sukoba za sada na politickoj razini i sigurno ce biti uvuceno vise aktera...a racunat na to da ce rusi intervenirai u punom vojnom kapacitetu je SF ili ako s eto desi imas prakticno treci svjetski rat pred vratima..jer s eradi o europskom tlu gdje se ispreplice nis konfrotacija i interesa..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99083
2015-09-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by pizzon 30/7/2020, 09:30

neka sa obelidani
zasto je srbija prihvatila
da se tema kosovo prebacu
sa UN na EU
ja pretpostavljam, ali red je da nam
se da odgovor, zasto.
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by vuksadinare 30/7/2020, 09:31

pizzon wrote:neka sa obelidani
zasto je srbija prihvatila
da se tema kosovo prebacu
sa UN na EU
ja pretpostavljam, ali red je da nam
se da odgovor, zasto.
je'l UN jos postoji?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99083
2015-09-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Šandor Winnetou 30/7/2020, 09:34

kaya wrote:Ode ciganin u nebo...
otići će on prije pod šljivu a poslje na roštilj na doljnje levele kod čiča draže

_________________
EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by marcellus 30/7/2020, 09:41

mobiu$ wrote:Dobro, ali riječ je o regionalnoj konvenciji koja uređuje globalno pravno pitanje secesije, sad, na koji način i kako, kondicionirano je bilo tadašnjim protukolonijalističkim stavom SAD-a (jer nisu bile njihove kolonije).

Od doktrine uti possidetis postoji samo jedna obrana - remedijalna secesija, ako nema drugog pravnog osnova (primjerice, Ustavom predviđena disolucija federacije ili konfederacije). Na nju se poziva Katalonija, kao i Kosovo, ali ne oslanjaju se sasvim.

Razlog je što su na remedijalnu secesiju sasuli drvlje i kamenje, a ne postoji zasada nijedna zemlja koja svoj pravni subjektivitet zasniva isključivo na remedijalnoj secesiji, i koja je u potpunosti međunarodno priznata.

Ali, ako ćemo biti malo maštoviti, odličan primjer remedijalne secesije postoji.

13 britanskih naselja jest proglasilo nezavisnost donijevši Deklaraciju, i kojima su pobrojani prijestupi i nepravde metropole, Kralj proglašen tiraninom, Parlament tijelom koje ih oporezuje, ali u koje oni ne mogu imenovati zastupnike i izvukli su zaključak iz prirodnog prava da imaju pravo na život, sigurnost i potragu za srećom (minus Crnci, Indijanci, Kinezi ili lojalisti, koji su možda tada i bili u većini).

SAD su za mene odličan primjer remedijalne secesije, jer su se odvojili bez pravne osnove, odlukom nelegalnog i nelegitimnog tijela (Kontinentalnog kongresa) - i koji su uspjeli, i dobili su međunarodno priznanje.

Dobro, uglavnom, formalnopravno secesija Kosova, Abhazije, Južne Osetije, Ingušetije, Krima...je na klimavim nogama.

Situacija na terenu je međutim drukčija.

kvaka je da je stanje na terenu, posjed, ono od čega se kreće, osim u slučaju da netko želi ratovati da bi promijenio stanje na terenu. Dakle međunarodno pravo ima instrumente za priznanje secesije - a ako je ona faktičko stanje stvari, kad tada će biti priznata (ukrajina se npr. može slikat da će ikad više vidjet krim, ko i srbija kosovo)

_________________
EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by vuksadinare 30/7/2020, 09:43

...albanci sad nemaju potrebe zuriti....novim naoruzanjem primirili su usijane glave u beogradu...njemacka je cvrsto stala iz njih time i brisel..a na ruku im idu trenutacna događanja u americi gdje trumpu visi drugi mandat i moras e zabavljati unutarnjim problemima te problemima u aziji...rusiji nije ni pod mus da previse ardikalizira oko kosova i da se sad kaci sa njemackom i eu kao svojim najvaznijim gospodarskim partnerom i partnerima...prevelik je to rizik da ugrozi to zbog sulje i kosova...jednostavno kako kaze vllasi suljo ce morati poceti smatrati albance kao jednakopravan faktor u pregovorima i izbjegavati da namece sa visine svoja rjesenja....inace u suprotnom samo na gubitku je srbija jer otezanje rjesavanja kosova blokira joj pu u eu a samim time i financijski povoljnim aranzmanima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99083
2015-09-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by epikur37 30/7/2020, 09:48

marcellus wrote:
mobiu$ wrote:Dobro, ali riječ je o regionalnoj konvenciji koja uređuje globalno pravno pitanje secesije, sad, na koji način i kako, kondicionirano je bilo tadašnjim protukolonijalističkim stavom SAD-a (jer nisu bile njihove kolonije).

Od doktrine uti possidetis postoji samo jedna obrana - remedijalna secesija, ako nema drugog pravnog osnova (primjerice, Ustavom predviđena disolucija federacije ili konfederacije). Na nju se poziva Katalonija, kao i Kosovo, ali ne oslanjaju se sasvim.

Razlog je što su na remedijalnu secesiju sasuli drvlje i kamenje, a ne postoji zasada nijedna zemlja koja svoj pravni subjektivitet zasniva isključivo na remedijalnoj secesiji, i koja je u potpunosti međunarodno priznata.

Ali, ako ćemo biti malo maštoviti, odličan primjer remedijalne secesije postoji.

13 britanskih naselja jest proglasilo nezavisnost donijevši Deklaraciju, i kojima su pobrojani prijestupi i nepravde metropole, Kralj proglašen tiraninom, Parlament tijelom koje ih oporezuje, ali u koje oni ne mogu imenovati zastupnike i izvukli su zaključak iz prirodnog prava da imaju pravo na život, sigurnost i potragu za srećom (minus Crnci, Indijanci, Kinezi ili lojalisti, koji su možda tada i bili u većini).

SAD su za mene odličan primjer remedijalne secesije, jer su se odvojili bez pravne osnove, odlukom nelegalnog i nelegitimnog tijela (Kontinentalnog kongresa) - i koji su uspjeli, i dobili su međunarodno priznanje.

Dobro, uglavnom, formalnopravno secesija Kosova, Abhazije, Južne Osetije, Ingušetije, Krima...je na klimavim nogama.


Situacija na terenu je međutim drukčija.

kvaka je da je stanje na terenu, posjed, ono od čega se kreće, osim u slučaju da netko želi ratovati da bi promijenio stanje na terenu. Dakle međunarodno pravo ima instrumente za priznanje secesije - a ako je ona faktičko stanje stvari, kad tada će biti priznata (ukrajina se npr. može slikat da će ikad više vidjet krim, ko i srbija kosovo)


x


kao I BiH Srpske

I slicno
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by vuksadinare 30/7/2020, 09:49

jedino sto sulji preostaje a to mu je i dodik savjetovao da trazi za priznaje kosova republiku srpsku...ali onda tu otvara jos tezi problem...jer tu tek moze ocekivati nevolje ako to otvoreno zatrazi...posto je bh-a priznata drzava...zapravo nema gdje drugdje traziti kompezaciju u komsiluku osim sto mu je mozda najbezbolnije rjesenje za priznanje kosova da trazi sto brzi ulazak u eu...a opet tu ce imati jebdau na unutarnjem planu...uglavnom kosovo je za sulju hod po trnju gdje god okrenes
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99083
2015-09-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by vuksadinare 30/7/2020, 09:59

moja predpostavka je da ce se sada za prvu ruku svi zadovoljiti statusom que...krenut ce novi pregovori kojima ce se dati neka sansa...mozda kosovo da pristinu dijelom zadovolje primiti u neke međunarodne organizacije poput europola...srbija ce prestati voditi kamapnju da se povuku priznaja te primiriti agresivan pristup...mislim da se vise nece provlaciti ideja razmjene teritorija..uglavnom opet ce jedno vrijeme biti data prednsot tihe diplomacije...poneka kompezacija i to je to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99083
2015-09-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by vuksadinare 30/7/2020, 10:07

ratna avantura skupo kosta a najvise bi kostala srbiju...prosle godine jedan pukovnik vojske srbije je rekao da srbija nema velik mobilizacijski potencijal sto je dokazano sa nekoliko dijelom neuspjesnih pokusaja slanjem poziva za pricuvni ili rezervni sastav...a jasno je svima da srbija sa postojecim vojnim kadrom mislim na aktivni nema puno izgleda da uspjesno odradi vojnu kampanju na kosovu...s obzirom da nije ista situacija sad ili npr.1999...kada albanci sa kosova takorec nisu imali osposbljenu vojsku i nisu imali potrebitog naoruzanja kao danas niti vojno osposbljene casnike...a da se ne govori o mobilizacijskom potencijalu gdje bi svi albanci ili gotovo svi sposbni za pusku javili se za razliku od srbalja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99083
2015-09-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by mentalitet 31/7/2020, 20:04

mobiu$ wrote:
mentalitet wrote:


A ti si pismena spermusice kad napises Njemac ...Goni se sad u sto picki materinih nek ti cucak i dalje lize picku...mrsh smece jedno,,,Ma samo se zajebavam ..ne mislim tako ::)) Jeb' ga moram "vako napisat inace cu biti banirat.Ajde da te vidim gdje sta sam gramaticki fulo u zadnjoj recenici??.Da prodavao sam ispite..i tako radio protiv Hrvatske .Ne samo ja nego i profesori a i "studenti".Sad mi krivo sto nisam uzimao manju proviziju i tako povecao prodaju jer su razultati nenadjebivobolji nego da sam se protiv ustasa borio puskom:::)))Pogledaj svoj dom "Andjele"..Opljackan i sjeban ali zato te vuchko uzbudjuje pa mi pada misao u glavu...Mora da te je neki Srbin dobro jebo pa ti okrenuo ledja .Sada su ti svi srbi krivi za to ..Krmacice glupa..Dobar je onaj kroki od svabe koji ti je nacrtao kicmu kao dijete iz prvog razreda osnovne.Zeno..odvratan si forumski lik..nikad se neces udati jer tko bi zivio sa takom strokondjom,,ali ne brini imas ti svog cucka lizaca..uzivaj natrana spodobo..Mrs jos jednom ako si slucajno zaboravila procitati prvi odjeb..Prvi dugi zadnji i zauvijek..JMene moze uzbuditi samo inteligentna zena a ovdje su samo neke kreature od zena plus toga ne trazim picke preko foruma...platim kurvu  i poslije ne moram brinuti da ce mi zvocati cijeli dan zato sto mi je iz svog zadovoljstva popushila karinu a ne pimpeka.....haahahhahahahahahahahahahaha..ma::))
Dakle, ako ovo nije za ban, i to momentalni, onda ne znam što jest.

Uvrijedio je kaju, nenormalno, nema načina da se pravda takva reakcija.
Uvrijedio je žene kao takve.

Uvrijedio je nekakve standarde za koje smo se dogovorili pred godinu dana da ćemo ih se pridržavati ovdje na VIP-u.



Valjda si uocio razliku u mojoj komunikaciji..Prema pametnima se ponasam uljudno i sa postovanjem a prema idiotima idiotski..Znas zasto?Pa zato sto ne razumiju drugaciji jezik..kuzish..doktore::))Pa jebemu mater sta ima tu lose ?Necu se valjda ponasati krscanski tko mene kamenom ja njega kruvom...e kurac..to mi je kao djetetu govorio pokojni stari..ali sam ja shvatio ko mene kruhom ja njega cijelom pekarom a tko mene kamenom,,,ja njega cijelim Velebito,,,Je l' to losa teorija zivota ?Ako je ,objasni mi zasto ,pa cu se drugacije ponasati na ovom forumu..Pazi bokte valjda citao Matosa .."Budale su bile uvijek u vecini i zato sve sto je glupo smatra se normalni".E pa vidis ovaj ti je forum cisti primjer..i vjeruj mi balkanac ce te povuci za sobom u blato da se valjas sa njim samo ako budes slab i ne odupres se tome mentalitetu.Evo Epikur..ne slazem se sa covjekom u 60 % napisanog.Ali on to slozi kulturno i na finjaka...ne vidi se mrznja u njegovim upisima niti glupo primitivno nadjebavanje,,zato ga mrze cak i oni koje je ugostio u svome domu.Ma mrze ga bog te ne ubio zato sto je uspjesan i sto se ostvario u zivotu a ne zato sto je Bosanceros::)).Tvoj zadatak je da ovi bijesni psi sto pokazuju ocnjake malo uljudis pa cu i ja biti kulturniji i birati rijeci..ma postat cu pjesnik ako treba samo da ugodim njihovim gluvim usima i coravim ocima..Najvecu medvjedju usluga svome narodu cine obrazovani ljudi pokvarenog karaktera i bez morala..eticnosti...pravednosti a posebo su opasni oni koji podilaze budalama i raznim kreaturama koje su umislile da nesto znaju ..tak da ..Zipa Djale da ne dozivis sudbinu Epikura ..Ali covjek je svoj i ne podilazi nikome...zato ga cijenim a vjerojatno i njegovi neprijatelji samo sto ne smiju reci..
Standardi ovoga foruma...o blagi boze...Zene sa ovoga VIP ...tri puta ...O predragi boze objasni covjeku sto je to prava zena...pa to je rijetkost kao dijamant jebo te..::)))Hrvatice su oduvijek bile pametniji dio pucanstva kod hrvata i ne samo kod njih,nauci su poznati i razlozi...ali ovdje ne zalaze zene nego zenski monstrumi koje ne mozes tretirati da su zene samo zato sto imaju picku medjunogama ..pa jarane i krava ima pichku i koza ..kuzis..ti?Znam da mi je rijechnik jebachki ali samo sa takvim mozes doci do ganglija ovih bolesnika..Pa vidis kako neki skakucu po temama zamnom ali se ne smiju javiti direktno...Dobar je strah kome ga bog dao...::))

Ma ti si jos mlad i zelen,,ali naucit ces ...ima vremena ..novi si na forumu::))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by mentalitet 31/7/2020, 20:15

Da se vratimo na temu..kakav su ultimatum srbima spizdili??

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Šandor Winnetou 31/7/2020, 20:17

Evo opet ovog dosadnog srbe Sleep

_________________
EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by michaellcmacha 31/7/2020, 20:26

ban josip jelačić

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak - Page 7 Empty Re: EU sprema ultimatum Srbiji u četvrtak

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum