ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/6/2020, 17:56

izjednačiti

equalize

1:1
1=1
To make equal; to cause to correspond in amount or degree.
To make the scoreline equal by scoring points.

objasni sam sebi riječi koje koristiš, izjednačiti, i što sam ja napisao.

ja sam upravo suprotno napisao, usporedbu u gradacijama, ali u namjeri pičkarsko-sličnoj s obe strane.

uh dosta, počet ću sam sebe banirat da ne sudjelujem više u ovim glupostima.

kic
Admin

Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 5/6/2020, 18:00

witch king wrote:
izjednačiti

equalize

To make equal; to cause to correspond in amount or degree.
To equalize accounts, burdens, or taxes
To make the scoreline equal by scoring points.

objasni sam sebi riječi koje koristiš, izjednačiti, i što sam ja napisao.

ja sam upravo suprotno napisao, usporedbu u gradacijama, ali u namjeri pičkarsko-sličnoj s obe strane.

uh dosta, počet ću sam sebe banirat da ne sudjelujem više u ovim glupostima.
japanski iznenadni napad (po tebi pičkasto kapitalistički jer je tebi čudno kako i to nisam nazvao tako jer po tebi je to isto) si izjedančio sa dobranim vraćanjem, samim time si bušido izjednačio sa atomskim bombama. napad na vojnu metu gdje su žrtve vojnici (pazi čuda) i boimbardiranje gradova gdje su žrtve civili (pazi čuda).
ja nisam glup iako kažem i mislim da jesam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 5/6/2020, 18:24

Speare Shaker wrote:
Ra wrote:
witch king wrote:
- samoobrana svim sredstvima je bogomdano pravo koje izvire iz slobode zivota
Samo se s ovim boldanim se u potpunosti slažem.

Nisu dopuštena sva sredstva nego samo ona proporcionalna.
Znam da zakonom nisu dopuštena sva sredstva, ali se ja slažem s ovim Kicovim stavom, a ne sa zakonom. 

Ono napadne te netko, a ti ošacuješ je li naoružan, je li veći ili manji od tebe. , nabrzinu ocijenš svoju snagu i onda se odlučiš hoćeš li se braniti lopatom, vatrenim oružjem ili mu opalit trisku kako bi samoobrana bila proporcionalna nasrtaju.    B-)

Moja ocjena proporcionalnosti kad me netko napadne je: ako je napadač veći bježi, ako je manji ubij boga u njemu, ne ostavljaj ni jednu kost čitavu.  geek
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 5/6/2020, 18:38

Speare Shaker wrote:
Ra wrote:Da pokušam napraviti mini sažetak večerašnje prepiske:
Da nije bilo Amera u Rusiji bi govorili njemačkim jezikom. 

Roughly 17.5 million tons of military equipment, vehicles, industrial supplies, and food were shipped from the Western Hemisphere to the USSR, 94% coming from the US.
For comparison, a total of 22 million tons landed in Europe to supply American forces from January 1942 to May 1945.
It has been estimated that American deliveries to the USSR through the Persian Corridor alone were sufficient, by US Army standards, to maintain sixty combat divisions in the line.
...
The United States delivered to the Soviet Union from October 1, 1941, to May 31, 1945 the following:
427,284 trucks, 13,303 combat vehicles, 35,170 motorcycles, 2,328 ordnance service vehicles, 2,670,371 tons of petroleum products (gasoline and oil) or 57.8 percent of the high-octane aviation fuel, 4,478,116 tons of foodstuffs (canned meats, sugar, flour, salt, etc.), 1,911 steam locomotives, 66 diesel locomotives, 9,920 flat cars, 1,000 dump cars, 120 tank cars, and 35 heavy machinery cars.
Provided ordnance goods (ammunition, artillery shells, mines, assorted explosives) amounted to 53 percent of total domestic consumption.
One item typical of many was a tire plant that was lifted bodily from the Ford Company's River Rouge Plant and transferred to the USSR.
The 1947 money value of the supplies and services amounted to about eleven billion dollars.

https://en.wikipedia.org/wiki/Lend-Lease#US_deliveries_to_the_Soviet_Union
Sve 5, uopće ne sporim da su pomagali i ubrzali kraj rata, ali Hićo je zapravo sam sebe porazio jer je pao na ispitu gdje padaju najveći vojskovođe: tvrdoglava samouvjerenost i ne slušanje savjeta svojih najbližih suradnika. 
Precijenio je svoje snage, potcijenio Sovjete (i klimu) i zapravo je ponovio je Napoleonovu pogrešku ne znajući kad treba stati i sačekati povoljnije prilike.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 5/6/2020, 19:10

witch king wrote:
Ra wrote:
witch king wrote:
- da nije bilo Amera, Sovjeti ne bi imali dovoljno snage i moglo bi zavrsit separatnim mirom lako..
- Japsi su bili spremni za all out defense sto bi zavrsilo s puno vise zrtvi
- govorili smo o zakonskoj strani statusa noza u zakonu, gdje jesam u pravu
- samoobrana svim sredstvima je bogomdano pravo koje izvire iz slobode zivota
- filozofi i povjesnicari su vecinom muskarci bili, i te teme vecinom privlace muskarce kroz proslost do danas..

Samo se s ovim boldanim se u potpunosti slažem. 
Ali to ne znači dozvoliti nabavu i nošenje oružja. To povlači za sobom posljedice, jer će oružje dobiti i oni nasilni. 
Pogledaj malo i posljedice prije no što doneseš takve zaključke. 
I uopće nisi pročitao zakon koji si stavio. 

Odoh u krpe... Noć

procitao i odgovorio

posljedice su da ce nasilni dobro razmisliti prije nego nekog diraju jer znaju da svi drzi visoko vrijednost samoobrane i tumace je do kraja, do vatrenog oruzja

tako da bih prije rekao da vi ostali niste razmislili do kraja, inace bi u Americi trenutno imali na tisuce mrtvih, a zacudo nemamo?

i pravo na samoobranu je ono sto naglasavam, a nasilni i oni kriminalci ce gotovo svakako nabaviti oruzje

daj razmislite vi malo
Gle Kic, nemam namjeru svađati se pa molim te nemoj tako ni doživljavati moje odgovore. Pravo na samoobranu naglašavam i ja, ali to pravo ne znači legalizaciju nabave i nošenja vatrenog oružja za sve građane.

Ako nisi spreman ubiti čovjeka i ako nisi spreman živjeti sa spoznajom da si nekom oduzeo život (makar i u samoobrani) onda zaboravi oružje. 
A većina nas nismo, sigurna sam. 

Kriminalci jesu.  U njihovom mozgu oni imaju sva prava svijeta, ubiti, uzeti, oteti, razbiti, uništiti, silovati.... 
Ni jedan od njih ne misli da radi nešto loše, nešto na što nema prirodno pravo.
Ne govorim o zakonima, nego o onom pravu za koje smatramo da ga imamo bez obzira kako se zakon o tome očitao.

Varaš se ako misliš da će te manje napadati ako i ti imaš oružje. Kao što reče ebenica neće ti pomoći ni tenkić ako si postao meta onih koji ti žele nauditi. 
Samo će se bolje pripremiti i to je sve. 

Da, ilegalno će ga nabaviti. A to je puno teže nego otići u prvi dućan kupiti ga, izići vanka i upucati prvog prolaznika, jer te ružno pogledaoo. Ili otići u školu i pobiti pola razreda jer ti je netko dao cvek iz povijesti prije zilion godina. 

Uostalom, možeš ga nabaviti i ti na ilegalan način. To je čak i bolje, jer će misliti da ga nemaš pa ćeš ih moći upucati ko male miševe.   :rasta

Koliko ima u Americi mrtvih ne znam, jer ne živim tamo (a ni ne bih voljela).
Znam samo što se događalo u poslijeratnoj Hrvatskoj kad su svi bili opskrbljeni oružjem.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/6/2020, 19:51

Ra wrote:
Varaš se ako misliš da će te manje napadati ako i ti imaš oružje.


Uz sve to, zanimljivo je i da je grad s minimalno 250,000 stanovnika s uvjerljivo najmanjom stopom ubojstava (0,4) u SAD-u baš Plano u zadrtom “gun nuts” središtu Texasu, dok je još zanimljiviji slučaj gradića Kennesawa (oko 29,000 stanovnika), poznatijeg kao Gun Town, jer je 1982. tamo usvojen zakon o obaveznom posjedovanju oružja za svako kućanstvo nakon čega je slijedilo 25 godina bez iti jednog ubojstva.


manje će te napadati akoi ti imoš opasno oružje.


https://tkojejohngalt.wordpress.com/2015/08/25/oruzje-nasilje-statistika-i-demografija/

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/6/2020, 19:53

Ra wrote:
Koliko ima u Americi mrtvih ne znam, jer ne živim tamo (a ni ne bih voljela).

negdi ih imo puno, a negdi malo.

malo ih je tamo di su izglasali right to carry. 
puno ih je tamo di nisu.



Osim toga, pogledamo li još dublje unutar SAD-a, možemo vidjeti da su, prije širenja right-to-carry zakona zadnjih godina, sedam saveznih država s najmanje nasilja sve redom bile right-to-carry (RTC), dok je od sedam saveznih država s najviše nasilja čak tri bilo non-RTC, a s obzirom da je tada svega oko četvrtina saveznih država bila non-RTC, već taj podatak je prilično porazan. Nadalje, non-RTC države su u prosjeku imale 28% višu stopu kriminala ukupno, 44% višu stopu ubojstava i 85% višu stopu razbojništava u odnosu na right-to-carry države. Posljednjih nekoliko godina, otkako se povećala dostupnost oružja građanima, a legalna prodaja oružja u SAD-u zabilježila neke rekordne razine, stope ubojstava i drugih oblika kriminala su na najnižim razinama u zadnjih nekoliko desetljeća.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/6/2020, 19:53

Pogledamo li dalje ove gore navedene gradove sa vrha liste najopasnijih američkih gradova po stopi ubojstava, možemo kod njih identificirati dvije zajedničke karakteristike:
1) tradicionalni bastioni Demokratske stranke, ljevičarske stranke koja tradicionalno podržava što strože politike u pogledu nošenja oružja, te veće socijalne programe, više redistribucije dohotka, regulacije tržišta i više minimalne plaće
2) nadproporcionalno visok udio stanovništva koje pripada istim etničkim skupinama kao i stanovništvo u zemljama s najvišim stopama ubojstava (subsaharska Afrika, Latinska Amerika)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 5/6/2020, 19:56

aben wrote:
Ra wrote:
Koliko ima u Americi mrtvih ne znam, jer ne živim tamo (a ni ne bih voljela).

negdi ih imo puno, a negdi malo.

malo ih je tamo di su izglasali right to carry. 
puno ih je tamo di nisu.



Osim toga, pogledamo li još dublje unutar SAD-a, možemo vidjeti da su, prije širenja right-to-carry zakona zadnjih godina, sedam saveznih država s najmanje nasilja sve redom bile right-to-carry (RTC), dok je od sedam saveznih država s najviše nasilja čak tri bilo non-RTC, a s obzirom da je tada svega oko četvrtina saveznih država bila non-RTC, već taj podatak je prilično porazan. Nadalje, non-RTC države su u prosjeku imale 28% višu stopu kriminala ukupno, 44% višu stopu ubojstava i 85% višu stopu razbojništava u odnosu na right-to-carry države. Posljednjih nekoliko godina, otkako se povećala dostupnost oružja građanima, a legalna prodaja oružja u SAD-u zabilježila neke rekordne razine, stope ubojstava i drugih oblika kriminala su na najnižim razinama u zadnjih nekoliko desetljeća.
Ma naravno. Na statistike i novinare se fakat možemo osloniti. Tako je i kod nas. Razlike nastanu slučajno, ovisno čitamo li novine na ćirilici ili latinici. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/6/2020, 20:12

Ra wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
Koliko ima u Americi mrtvih ne znam, jer ne živim tamo (a ni ne bih voljela).

negdi ih imo puno, a negdi malo.

malo ih je tamo di su izglasali right to carry. 
puno ih je tamo di nisu.



Osim toga, pogledamo li još dublje unutar SAD-a, možemo vidjeti da su, prije širenja right-to-carry zakona zadnjih godina, sedam saveznih država s najmanje nasilja sve redom bile right-to-carry (RTC), dok je od sedam saveznih država s najviše nasilja čak tri bilo non-RTC, a s obzirom da je tada svega oko četvrtina saveznih država bila non-RTC, već taj podatak je prilično porazan. Nadalje, non-RTC države su u prosjeku imale 28% višu stopu kriminala ukupno, 44% višu stopu ubojstava i 85% višu stopu razbojništava u odnosu na right-to-carry države. Posljednjih nekoliko godina, otkako se povećala dostupnost oružja građanima, a legalna prodaja oružja u SAD-u zabilježila neke rekordne razine, stope ubojstava i drugih oblika kriminala su na najnižim razinama u zadnjih nekoliko desetljeća.
Ma naravno. Na statistike i novinare se fakat možemo osloniti. Tako je i kod nas. Razlike nastanu slučajno, ovisno čitamo li novine na ćirilici ili latinici. :)

nis razumi, govoriš mi da ne veruješ u ove statistike?


puno me ni bilo, pa sa grin puno postov unase, ali vrotiti ću se na ovo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Ra 5/6/2020, 20:39

aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
Koliko ima u Americi mrtvih ne znam, jer ne živim tamo (a ni ne bih voljela).

negdi ih imo puno, a negdi malo.

malo ih je tamo di su izglasali right to carry. 
puno ih je tamo di nisu.



Osim toga, pogledamo li još dublje unutar SAD-a, možemo vidjeti da su, prije širenja right-to-carry zakona zadnjih godina, sedam saveznih država s najmanje nasilja sve redom bile right-to-carry (RTC), dok je od sedam saveznih država s najviše nasilja čak tri bilo non-RTC, a s obzirom da je tada svega oko četvrtina saveznih država bila non-RTC, već taj podatak je prilično porazan. Nadalje, non-RTC države su u prosjeku imale 28% višu stopu kriminala ukupno, 44% višu stopu ubojstava i 85% višu stopu razbojništava u odnosu na right-to-carry države. Posljednjih nekoliko godina, otkako se povećala dostupnost oružja građanima, a legalna prodaja oružja u SAD-u zabilježila neke rekordne razine, stope ubojstava i drugih oblika kriminala su na najnižim razinama u zadnjih nekoliko desetljeća.
Ma naravno. Na statistike i novinare se fakat možemo osloniti. Tako je i kod nas. Razlike nastanu slučajno, ovisno čitamo li novine na ćirilici ili latinici. :)

nis razumi, govoriš mi da ne veruješ u ove statistike?


puno me ni bilo, pa sa grin puno postov unase, ali vrotiti ću se na ovo.
Ne. 
Sve se frizira, prilagođava i svi lažu barem nekad i barem malo. Ono što nikad nisam iskusila nikad ne osporavam u cijelosti, ali ni ne prihvaćam u cijelosti. Nevjerni Toma. 
Što bi rekao onaj mladac, neutralna sam. 

Općenito, danas u poplavi informacija, dostupnih svakom, napisanih od svakog, uglavnom neprovjerenih, manipulativnih  i često vrlo malicioznih, sve uzimam s rezervom i mogućnosšću da sam krivo informirana. Stojim i verujem samo onom što sam provjerila osobno. 


Tako i kompletnu povijest uzimam s rezervom, jer ju pišu pobjednici, a gubitnici svoje viđenje istih događaja šire usmenom predajom. 
Imala sam priliku živjeti dovoljno dugo da shvatim da je povijest promjenjiva disciplina. Meni je eto draža matematika. Tamo su pravila jasna i nema neobjašnjivih zakona, ostataka bez pokrića, izvrtanja, prevrtanja itd. 
I samo zato ne volim povijest, a ne zato što sam žensko.  B-)




Eto da se ne moraš vraćati jer mi se ne da s tobom iste rasprave ponavljati bezbroj puta jer ćeš u sve opet i ponovo utrpati socijaliste, komuniste, ljevičare, desničare, kapitaliste, one svoje junce i još gomilu nekih etiketa i pridjeva koji meni apsolutno ništa ne znače, ali im ne mogu pobjeći bez obzira o čemu raspravljamo.  :P


Last edited by Ra on 5/6/2020, 20:47; edited 1 time in total
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/6/2020, 20:43

ebenica wrote:
aben wrote:
pa spremali su se na borbu do zanjega čovika, merikunci bi ih svih bili pobili
pa su im umjesto toga pobili žene, starce i djecu u dva velika grada? na spavanju, milostivo, kapitalistički.


ne zun ča se drugo more očekivati. 


japanci su naoštrili bambusove šćope, i podilili ih svon stanovništvu da se odupru merikunskoj invaziji. dvi bumbe su biološki sačuvale japanski norod, doslovno.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/6/2020, 20:50

ebenica wrote:
aben wrote:
s kinom, a rusi su se spremali okupirati japan.

a unda niko ne bi vozi japanca, budi sigur u to
kina tada nije bila komunistička, o stupido :/ a japan je mogla osvojit nikada.
rusi se nisu spremali na ništa osim obećanja amerikancima da će im pomoć' ulaskom u kinu jer su kao bili saveznici. nevoljkost rusije je razljutila amerikance.


pito si me iskin komunjarama je japan ratovo, pa ratovali su is kineskon crvenom armijom, a rusi su se spremali okupirati hokkaido. do bi ti link, ali znun da si ljevičar pa ti to ne tribo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 5/6/2020, 21:38

aben wrote:


japanci su naoštrili bambusove šćope, i podilili ih svon stanovništvu da se odupru merikunskoj invaziji.
:mog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/6/2020, 22:46

Denkverbot - Page 25 Untitl10

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/6/2020, 23:43

čitajući unase, negdi sun vidi neki sarkastični komentor o tomu kako žene tribaju biti zahvalne ljevičarima jer su in oni doli pravo glosa, uz insinuaciju kako je povijes deprivirona ženskog doprinosa u znanosti,  i sl.

ne zun ki je reko, ali ne gre mi se ponovo iskati, jer sun se pogubi.

međutin, to ni toliko jasno koliko se prvoloptaški more zaključiti. većina povijesti, koju ljevičari opisuju ko "vrime ugnjetavanja žena od strone muških" ljudi su živili u maltuzijevoj klopki, trošući ogromnu većinu svoje budnosti na proizvodnju. žene nisu provodile svoje done pod muškon čizmon, nego pod čižmon ekonomske stvarnosti i bijološke datosti po čigovon opresijon su ostale sve do pojave uložaka i antibebi tablet.

uz to još tribo dodati i činjenicu da su prije 19 stoljeća, dok kapitalizam još ni otključo potencijal čovječanstva, retko ki čovik je mogo ispolivati ko znanstvenik. jednostavno je to bilo rezervirono za genijalce, kih je među muškin sviton jednostavno više.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 5/6/2020, 23:51

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
pa spremali su se na borbu do zanjega čovika, merikunci bi ih svih bili pobili
pa su im umjesto toga pobili žene, starce i djecu u dva velika grada? na spavanju, milostivo, kapitalistički.


ne zun ča se drugo more očekivati. 


japanci su naoštrili bambusove šćope, i podilili ih svon stanovništvu da se odupru merikunskoj invaziji. dvi bumbe su biološki sačuvale japanski norod, doslovno.

Japan je krajem 1939. godine imao 71,380,000 stanovnika. neka je u cjelom ratu stradalo 4 milijuna još ih ostaje 67,380,000. koko bi tvoji merikoni to rešili? ča bi pobili 67 milijuna japanaca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/6/2020, 00:04

Gnječ wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
pa spremali su se na borbu do zanjega čovika, merikunci bi ih svih bili pobili
pa su im umjesto toga pobili žene, starce i djecu u dva velika grada? na spavanju, milostivo, kapitalistički.


ne zun ča se drugo more očekivati. 


japanci su naoštrili bambusove šćope, i podilili ih svon stanovništvu da se odupru merikunskoj invaziji. dvi bumbe su biološki sačuvale japanski norod, doslovno.

Japan je krajem 1939. godine imao 71,380,000 stanovnika. neka je u cjelom ratu stradalo 4 milijuna još ih ostaje 67,380,000. koko bi tvoji merikoni to rešili? ča bi pobili 67 milijuna japanaca?
u jednon danu su ih spalili 100 000 konvencijonalnin oružjen. jo razumin da bi se ta rata ubijanja smnajivala, i da bi je teško bilo održavati, ali moroš priznati kako je broj impresivan. 
međutin, moja poanta ni bila želja merikanaca da pobiju sve japance, nego spremnost svih japanaca da stanu iza svoga cara, bez obzira na to jesu li vojska, i jesu li opremljeni. stvarno su očikivali borbu babusima protiv merike. 
po nekin procjenami, merikunci su računali na milijun svojih žrtava. zoto je trumanu bilo drogo ka se rusija uključila u rat.

pazi, kamen spoticanja ni bila predaja, oni su svaćali da su pobijeđeni, nego ih je zanimala sudbina hirohita. 
međutin, car je suprotno volji svojih ljudi, ipak odluči predati se. ka je to učini, 67 380 000 japanežov se iz krvoločnih samoubojica pretvorilo u pitome zamorčiće.

bumba ih je sposila od radijacije pluonija koja se nakon nekoliko godin rasčisti, i od radijacije komunizma, koja se ne more očistiti.


Last edited by aben on 6/6/2020, 00:06; edited 1 time in total

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2020, 00:06

aben wrote:Denkverbot - Page 25 Untitl10
jel bi ja sad trebao reć' da za ovo nisam čuo, pravit se da ne znam engelski, glupavo kimnut glavom ili kai da bi ispalo da je to isto što si ti tvrdio?
da padnem u trans i zamislim naoružane bambusima starce, djecu, žene kako jurišaju na amerikance?
kad nekai tvrdiš nije ti neugodno stavit nešto kai uopće nema veze s tvojom tvrdnjom osim spominjanja bambusa?
oš da i ja probam?

Denkverbot - Page 25 Snimka13
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/6/2020, 00:07

ebenica wrote:
aben wrote:Denkverbot - Page 25 Untitl10
jel bi ja sad trebao reć' da za ovo nisam čuo, pravit se da ne znam engelski, glupavo kimnut glavom ili kai da bi ispalo da je to isto što si ti tvrdio?
da padnem u trans i zamislim naoružane bambusima starce, djecu, žene kako jurišaju na amerikance?
kad nekai tvrdiš nije ti neugodno stavit nešto kai uopće nema veze s tvojom tvrdnjom osim spominjanja bambusa?
oš da i ja porobam?

pa učini ča oćeš, ni ti ovo komunizam

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2020, 00:09

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
pa spremali su se na borbu do zanjega čovika, merikunci bi ih svih bili pobili
pa su im umjesto toga pobili žene, starce i djecu u dva velika grada? na spavanju, milostivo, kapitalistički.


ne zun ča se drugo more očekivati. 


japanci su naoštrili bambusove šćope, i podilili ih svon stanovništvu da se odupru merikunskoj invaziji. dvi bumbe su biološki sačuvale japanski norod, doslovno.

Japan je krajem 1939. godine imao 71,380,000 stanovnika. neka je u cjelom ratu stradalo 4 milijuna još ih ostaje 67,380,000. koko bi tvoji merikoni to rešili? ča bi pobili 67 milijuna japanaca?
u jednon danu su ih spalili 100 000 konvencijonalnin oružjen. jo razumin da bi se ta rata ubijanja smnajivala, i da bi je teško bilo održavati, ali moroš priznati kako je broj impresivan. 
međutin, moja poanta ni bila želja merikanaca da pobiju sve japance, nego spremnost svih japanaca da stanu iza svoga cara, bez obzira na to jesu li vojska, i jesu li opremljeni. stvarno su očikivali borbu babusima protiv merike. 
po nekin procjenami, merikunci su računali na milijun svojih žrtava. zoto je trumanu bilo drogo ka se rusija uključila u rat.

pazi, kamen spoticanja ni bila predaja, oni su svaćali da su pobijeđeni, nego ih je zanimala sudbina hirohita. 
međutin, car je suprotno volji svojih ljudi, ipak odluči predati se. ka je to učini, 67 380 000 japanežov se iz krvoločnih samoubojica pretvorilo u pitome zamorčiće.

bumba ih je sposila od radijacije pluonija koja se nakon nekoliko godin rasčisti, i od radijacije komunizma, koja se ne more očistiti.
ti si iebeno bolestan čovjek. :mog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum