ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN - Page 4 Empty Re: HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN

Post by Serbinho-3 Thu 16 Apr - 22:32

LUCIANO MOGGI wrote:
Serbinho-3 wrote:Luciano, sta bi radio sa Hrvatima koji su davali zakletvu u JNA?

Hvala.
Ovisi. 
Onima koji su istu Jna gazili i unistavali proglasio za svece.
Oni koji su joj ostali vjerni pobio bi

Hvala.

Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25


Back to top Go down

HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN - Page 4 Empty Re: HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN

Post by max123 Thu 16 Apr - 22:48

ostavimo malo emocije po stranu.čovik je rodjen u srbiji.to je njegova domovina.ma kako mi to s ove strane vidili.kad je tribalo bio je lojalan istoj.ja to poštujem.kamo sriće da su svi Hrvatski pravoslavci isto postupili,rata nebi bilo i bili bi svoj na svome...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN - Page 4 Empty Re: HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN

Post by FRANK Thu 16 Apr - 22:53

max123 wrote:ostavimo malo emocije po stranu.čovik je rodjen u srbiji.to je njegova domovina.ma kako mi to s ove strane vidili.kad je tribalo bio je lojalan istoj.ja to poštujem.kamo sriće da su svi Hrvatski pravoslavci isto postupili,rata nebi bilo i bili bi svoj na svome...
Da je pravi hrvat on bi kursum po srpcadiji prosipa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN - Page 4 Empty Re: HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN

Post by max123 Thu 16 Apr - 22:58

LUCIANO MOGGI wrote:
max123 wrote:ostavimo malo emocije po stranu.čovik je rodjen u srbiji.to je njegova domovina.ma kako mi to s ove strane vidili.kad je tribalo bio je lojalan istoj.ja to poštujem.kamo sriće da su svi Hrvatski pravoslavci isto postupili,rata nebi bilo i bili bi svoj na svome...
Da je pravi hrvat on bi kursum po srpcadiji prosipa
prika,lako je biti Hrvat u imockom.al bogami, u okruženju di je pojam Hrvat nešto najnegativnije i nije baš lako..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN - Page 4 Empty Re: HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN

Post by FRANK Fri 17 Apr - 0:22

max123 wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:
max123 wrote:ostavimo malo emocije po stranu.čovik je rodjen u srbiji.to je njegova domovina.ma kako mi to s ove strane vidili.kad je tribalo bio je lojalan istoj.ja to poštujem.kamo sriće da su svi Hrvatski pravoslavci isto postupili,rata nebi bilo i bili bi svoj na svome...
Da je pravi hrvat on bi kursum po srpcadiji prosipa
prika,lako je biti Hrvat u imockom.al bogami, u okruženju di je pojam Hrvat nešto najnegativnije i nije baš lako..
Nema veze rodijace bitno da je krepalo govno

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN - Page 4 Empty Re: HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN

Post by Serbinho-3 Fri 17 Apr - 0:30

Luciano, sta bi uradio sa Srbima u Hrvatskoj?

Hvala.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN - Page 4 Empty Re: HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN

Post by michaellcmacha Fri 17 Apr - 0:38

Serbinho-3 wrote:Luciano, sta bi uradio sa Srbima u Hrvatskoj?

Hvala.
kako sa kojima... velika većina su ok ljudi i smatraju hrvatsku svojom državom... uglavnom su to urbani srbi... i ne jebu pupovca ni hej... jedan manji broj u istočnoj slavoniji srbuje i tima je bolje da napuste hrvatsku jer kad zagusti oni će prvi najebati... i to ti je to...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN - Page 4 Empty Re: HRVAT POGINUO NA KOŠARAMA KAO NAJVEĆI SRBIN

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum