ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by RayMabus 2/2/2020, 10:13

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Veći je problem pdv od 25% jer ovdje je to 0,0265% na ove šta imaju veći promet od tri milijuna kuna tj zaradu a ovdje je svaki 1% na sve i svašta.

Jebe se njega za 0,0265% ako ćeš smanjit pdv jer 1% na sve i svašta je puno više od tih 0,0265% tima šta imaju prihod veći od tri milijuna kuna godišnje.

Mister Milanovic je više njih otira u Irsku nego šta će to napraviti nekakvi šumski porez kojeg uostalom na sličnu šemu imaju i druge države.

ovo je namet od prije 1-2g. dakle nema milan nista s tim
isto tako u doba SDP porez+nameti pali za par stotina kuna ukupne mase a HDZ vratio na isto
to su cinjenice gledajuci platne liste u natrag
SDP problem je nedostatak hrabrosti i sporost ljenjivca
Aj ne seri i ne pravi se da ne kužiš.

Milanovic diga pdv pdv s 23 na 25% dakle 2% veći porez svima i radnicima i poslodavcima a ode sereš o 0,0265% ovima koji imaju godišnji prihod veći od tri miljuna kuna.

Štaš ti s menom pričat o ekonomiji. Napucat ću te ko vlastitu mater i izbacit iz države budeš li me pravija budalon oko ekonomskih stvari.
stvari treba gledati u kontekstu vremena 
danas se moze smanjit PDV ( bolje smanjit porez na rad ) jednim finim porezom na nekretnine a pravo vrijeme za uvest isti
Jes ti svjestan toga da mi već.plaćamo porez na nekretnine u vidu komunalne naknade ?

RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by debotoijusto 2/2/2020, 10:19

pitanje je samo vremena kad se uvede suvremeni PNN
komunalna naknada je relikt proslosti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by RayMabus 2/2/2020, 10:20

Plaćaš porez kad kupuješ stan. Ja ću cilu ovu godinu tj moj glupi otac plaćat porez na dva stana od par tisuća kuna misečno jer deset godina čeka neki papir od općine i tek sad mu došlo. 5% porez. Već jeden govna. Onda mi lupaš komunalnu naknadu.

I šta bi ti sad još ? Da oni iz Zagreba puknu svima 2% na to šta žive u državi.

I šta kad to pukneš ? Objasni mi hajd da čujem. 

Oće li ljudi imat više para il manje. Imate 900 djece manje samo ove godine , sve živo van je uteklo a vi bi dodatni porez na nekretnine.

Nećete vi ništa brajo moj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by RayMabus 2/2/2020, 10:23

debotoijusto wrote:pitanje je samo vremena kad se uvede suvremeni PNN
komunalna naknada je relikt proslosti
Uopće ne sumnjam da će tvoji socijalisti uvest porez na nekretnine. U to ne sumnjam uopće. To jedino i znate radit kad dođete na vlast.

Fala kurcu pa imam podatke iz budućnosti. Kako će vas se izbrisat s lica zemlje pa to je čudo.

Hai Hitler.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by aben 2/2/2020, 10:25

kakva povjesna reforma, komunalna naknada ce se preimenovati u porez na nekretnine

omg, call the press

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by RayMabus 2/2/2020, 10:27

aben wrote:kakva povjesna reforma, komunalna naknada ce se preimenovati u porez na nekretnine

omg, call the press
lol!

Ma pusti ga. Priča gluposti.

Ako pukneš takvi porez gušiš ljude a ako ga pukneš nekome tko iznajmljuje ovi će samo povećat podstanarinu. Debo i njegove debilne ideje.

Nek pada natalltet. Samo vi lupajte poreze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by debotoijusto 2/2/2020, 10:33

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:pitanje je samo vremena kad se uvede suvremeni PNN
komunalna naknada je relikt proslosti
Uopće ne sumnjam da će tvoji socijalisti uvest porez na nekretnine. U to ne sumnjam uopće. To jedino i znate radit kad dođete na vlast.

Fala kurcu pa imam podatke iz budućnosti. Kako će vas se izbrisat s lica zemlje pa to je čudo.

Hai Hitler.

moji tvoji njegovi....gluposti pricas , PNN ce doci a energiju treba usmjerit na zakonska rjesenja provedbu te ono sto se zeli postici tim porezom , benefiti mogu biti odlicni ili moze biti samo jos jedan dodatni namet u nizu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by RayMabus 2/2/2020, 10:34

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:pitanje je samo vremena kad se uvede suvremeni PNN
komunalna naknada je relikt proslosti
Uopće ne sumnjam da će tvoji socijalisti uvest porez na nekretnine. U to ne sumnjam uopće. To jedino i znate radit kad dođete na vlast.

Fala kurcu pa imam podatke iz budućnosti. Kako će vas se izbrisat s lica zemlje pa to je čudo.

Hai Hitler.

moji tvoji njegovi....gluposti pricas , PNN ce doci a energiju treba usmjerit na zakonska rjesenja provedbu te ono sto se zeli postici tim porezom , benefiti mogu biti odlicni ili moze biti samo jos jedan dodatni namet u nizu
Ma kakvi benefiti. Pa tko živi u tim nekretninama ? Obični ljudi. Dakle to je porez na obične ljude.

O čemu ti fantaziraš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by aben 2/2/2020, 10:35

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:pitanje je samo vremena kad se uvede suvremeni PNN
komunalna naknada je relikt proslosti
Uopće ne sumnjam da će tvoji socijalisti uvest porez na nekretnine. U to ne sumnjam uopće. To jedino i znate radit kad dođete na vlast.

Fala kurcu pa imam podatke iz budućnosti. Kako će vas se izbrisat s lica zemlje pa to je čudo.

Hai Hitler.

moji tvoji njegovi....gluposti pricas , PNN ce doci a energiju treba usmjerit na zakonska rjesenja provedbu te ono sto se zeli postici tim porezom , benefiti mogu biti odlicni ili moze biti samo jos jedan dodatni namet u nizu
odlicni:)

pa ka ti poskupu cigareti ti se snojdes okolo, zoc mislis da se ostali ne ce snojti?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by RayMabus 2/2/2020, 10:37

aben wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:pitanje je samo vremena kad se uvede suvremeni PNN
komunalna naknada je relikt proslosti
Uopće ne sumnjam da će tvoji socijalisti uvest porez na nekretnine. U to ne sumnjam uopće. To jedino i znate radit kad dođete na vlast.

Fala kurcu pa imam podatke iz budućnosti. Kako će vas se izbrisat s lica zemlje pa to je čudo.

Hai Hitler.

moji tvoji njegovi....gluposti pricas , PNN ce doci a energiju treba usmjerit na zakonska rjesenja provedbu te ono sto se zeli postici tim porezom , benefiti mogu biti odlicni ili moze biti samo jos jedan dodatni namet u nizu
odlicni:)

pa ka ti poskupu cigareti ti se snojdes okolo, zoc mislis da se ostali ne ce snojti?
Ma pusti ga. Vidiš da on misli da penzioneri il roditelji s malom djecom žive u šumi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by RayMabus 2/2/2020, 10:40

Koja glupa ideja ono. Imaš selo sa sto kuća. U nekima žive penzioneri a u nekima roditelji s malom djecom i sad ti dođeš i pukneš porez od sto kuna mjesečno.

Dakle uzimaš ovima iz đepa.

Pa bravo ti. Svaka čast majistore. Čestitamo.

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Croatia-population-pyramid-2018
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by aben 2/2/2020, 10:41

Smatram da su najčešći “korisnosni” argumenti za uvođenje poreza prilično loši. Slijedi nekoliko primjera.
Argument o stavljanju u ekonomsku funkciju koji spominje Vizek je najčešći. Osim sa stajališta prirodnih prava, problematičan je i korisnosno. Profitni motiv za prodaju “viška” stanova postoji i danas. Uvođenje poreza kako bi se umjetnim gubicima forsirala prodaja podsjeća na uvođenje inflacije kako bi se poticalo ulaganje štednje. Stanovi i jesu često oblik štednje. Istina je da nekretnine ne mogu pobjeći iz zemlje, ali novac koji bi bio uložen u buduće nekretnine može. Jedna od vjerojatnih posljedica uvođenja poreza na nekretnine je pad aktivnosti u stanogradnji. Možete reći da stanogradnja ne može stati i to je istina. Efekt neće biti tako drastičan ali sigurno će ga biti. Postavlja se pitanje je li korist koju će kratkoročno ostvariti kupci nekretnina veća od gubitka koristi koji će kratkoročno imati prodavatelji, a dugoročno i vlasnici, štediše, zaposleni u građevini, vlasnici građevinskih firmi i svi ostali povezani s tom branšom.
Argument o oživljavanju tržišta je također vrlo čest. Dolazak krize je doveo do pada cijena ali i do (u postotku puno većeg) pada broja transakcija. Kupci ne kupuju, prodavatelji ne prodaju. To se smatra greškom u tržišnom mehanizmu (market failure) i navodno opravdava državnu intervenciju. Pogreška je u tome što se likvidnost (brojnost transakcija) smatra nužnom osobinom tržišta. To nije točno. Dobra definicija tržišta je “skup dobrovoljnih transakcija među pojedincima”. Zamislimo ovakav hipotetski slučaj:
U incidentu koji je odjeknuo cijelim krajem, baba Manda iz Gornjih Donjevaca je, saznavši da je upravo propao Lehman Brothers, odbila kupiti vinograd babe Ruže iz Srednjih Donjevaca. Analitičar tržišta kojeg smo intervjuirali u seoskoj birtiji nam je rekao: “Tržišta su svakako očekivala da se transakcija dogodi. Manda je već pričala o tome što će s vinogradom a Ruža s novcima. Drugih kupaca za taj vinograd nema i očito da imamo ovdje zamrznuto tržište. Svi nešto iščekuju. Pitanje je i po kojoj vrijednosti bi Ruža trebala knjižiti vinograd, ali bojim se da će to biti “mark to fantasy” jer očito se radi o otrovnoj imovini ili kako mi ovdje u selu volimo reći “toksičnom asetu”. Nadajmo se da će država reagirati i nekakvim porezom natjerati Ružu da snizi cijenu jer u protivnom BDP u selu može pasti ili stagnirati, naravno, pod uvjetom da ne bude rastao.”
Ovo gore je market failure samo ako baratamo s krivom definicijom tržišta, a to je da tržište mora biti likvidno. Tržište ne mora biti likvidno. Tržište mora biti dobrovoljno. Tržište nekretnina u Donjevcima gdje se dogodi jedna transakcija godišnje je jednako tržišno kao tržište nekretnina u Zagrebu gdje ih se svake godine dogodi tisuće. Analogno, ako ih se jedne godine u Zagrebu dogodi samo dvjesto, to nije neuspjeh tržišta. Onaj tko želi oporezivati nekretnine kako bi povećao likvidnost bi trebao objasniti odakle zna koja je razina likvidnosti optimalna i zašto sudionici tržišta ne bi smjeli mijenjati svoje ponašanje ovisno o novim informacijama.
Argument o suzbijanju spekulacija kaže da nepostojanje poreza na nekretnine omogućuje imućnim pojedincima da kupuju nekretnine i beskonačno sjede na njima i čekaju da im cijena poraste, što je za društvo navodno štetno. Spekulant je po definiciji netko tko želi zaraditi na razlici cijene u vremenu. Činjenica je da su oni oduvijek i svugdje bili omraženi (ne znoje se, dakle ne rade, profitiraju na tuđoj nevolji), ali zapravo rade korisnu stvar. Predstavljaju kupce kad je kupaca malo (kad su stvari jeftine) a prodavatelje kad je nestašica prodavatelja (kad su stvari skupe). Dobro objašnjenje sa primjerom o spekulatoru hranom možete pročitati (ili poslušati) u knjizi Waltera Blocka Defending the Undefendable. Isti argumenti vrijede za sva područja. Ako je spekulacija zemljištem nepoželjna, onda je i spekulacija robama i dionicama. Nažalost, spekulacija dionicama se stvarno smatra nečim lošim i političari redovito daju izjave o tome da ju treba kažnjavati i poticati neko “dugoročno ulaganje” arbitrarne duljine, što nema nikakve logike.
Spekulacija nekretninama nije štetna za društvo jer spekulanti nemaju nikakvu garanciju da će cijene u budućnosti rasti. Njihov cilj je maksimizirati profit, što ih motivira da traže kupca od koga će dobiti najviše novca. To će u pravilu biti onaj tko može najviše profitirati od predmeta prodaje, drugim riječima, spekulant pomaže ostvariti efikasnu alokaciju.
Postoje sigurno i drugi argumenti koji mi nisu pali na pamet. Mislim da su posebno glupave tvrdnje da porez na nekretnine moramo uvesti “jer ga sve druge zemlje imaju” kao i da je taj porez “samo modifikacija već postojeće komunalne naknade”. Stvarno ne znam što reći na to. Šarolikost i relativna plitkost argumenata za porez šalju poruku da je uvođenje poreza cilj sam po sebi, a objašnjenja su sporedna i naknadna. U pozadini se valja želja za redistribucijom bogatstva i jaka netrepeljivost prema imućnima. Bilo onima koji imaju stanove a ne žele ih prodati, bilo onima koji imaju dovoljno novca za spekulacije. Dobar primjer iz kojeg se to vidi je fokus na prodavatelje kod maloprije spomenutog problema zamrlog tržišta. Isti se problem naime može napasti i s druge strane – umjesto kažnjavanja prodavatelja koji otežu s prodajom mogli bismo kažnjavati kupce koji otežu s dizanjem kredita i kupnjom. I to bi donijelo likvidnost, međutim, jeste li kad čuli takav prijedlog?
Jedini liberalu prihvatljiv mehanizam za aktivaciju i alokaciju resursa je glasanje cijenama, što je ujedno i temelj nenasilnog društva. Kažnjavanje ljudi jer imaju imovinu koju ne koriste je analogno kažnjavanju ljudi jer ne rade. Neopravdano nasilje, kratko i jasno.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by marcellus 2/2/2020, 10:42

ceterum censeo šume treba privatizirati

_________________
"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by debotoijusto 2/2/2020, 10:44

aben wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:pitanje je samo vremena kad se uvede suvremeni PNN
komunalna naknada je relikt proslosti
Uopće ne sumnjam da će tvoji socijalisti uvest porez na nekretnine. U to ne sumnjam uopće. To jedino i znate radit kad dođete na vlast.

Fala kurcu pa imam podatke iz budućnosti. Kako će vas se izbrisat s lica zemlje pa to je čudo.

Hai Hitler.

moji tvoji njegovi....gluposti pricas , PNN ce doci a energiju treba usmjerit na zakonska rjesenja provedbu te ono sto se zeli postici tim porezom , benefiti mogu biti odlicni ili moze biti samo jos jedan dodatni namet u nizu
odlicni:)

pa ka ti poskupu cigareti ti se snojdes okolo, zoc mislis da se ostali ne ce snojti?

prekrit ces nekretninu plastom nevidljivosti :D
vidljivost nemobilnost i veliki uzorak savrsena stvar za porez opalit i tako ce biti
hoce li to biti razvojno motivirajuci ili harac porez ovisi o nama , kad vidim ova retardirana razmisljanja uvjeren sam da ce HDZ opalit haracki porez na odusevljenje svjetine
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by Guest 2/2/2020, 10:46

Deboto, tu kmecite zbog 0,0265%, ali zdusno podrzavate carbon poreze za 'zelenu Europu' ... tko je tu lud?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by RayMabus 2/2/2020, 10:48

Porez na nekretnine nema smisla. Nije ista ekonlmska jakost nekoga u Dubrovniku i nekoga u Vukovaru. Zato se to vodi kroz komunalnu naknadu tj priko županija i općina.

Jednostavno ne možeš puknit porez a kuća u Vukovaru i kuća u Dubrovniku nije ista tržišna vrijednost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by debotoijusto 2/2/2020, 10:49

RayMabus wrote:Koja glupa ideja ono. Imaš selo sa sto kuća. U nekima žive penzioneri a u nekima roditelji s malom djecom i sad ti dođeš i pukneš porez od sto kuna mjesečno.

Dakle uzimaš ovima iz đepa.

Pa bravo ti. Svaka čast majistore. Čestitamo.

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Croatia-population-pyramid-2018

opet ti drvis besmisleno , porez bi bio u visini komunalne naknade za nekretninu koju posjedujes , sve je vec razradjeno potreban samo fine tuning sto se zeli postici porezom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by aben 2/2/2020, 10:50

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:pitanje je samo vremena kad se uvede suvremeni PNN
komunalna naknada je relikt proslosti
Uopće ne sumnjam da će tvoji socijalisti uvest porez na nekretnine. U to ne sumnjam uopće. To jedino i znate radit kad dođete na vlast.

Fala kurcu pa imam podatke iz budućnosti. Kako će vas se izbrisat s lica zemlje pa to je čudo.

Hai Hitler.

moji tvoji njegovi....gluposti pricas , PNN ce doci a energiju treba usmjerit na zakonska rjesenja provedbu te ono sto se zeli postici tim porezom , benefiti mogu biti odlicni ili moze biti samo jos jedan dodatni namet u nizu
odlicni:)

pa ka ti poskupu cigareti ti se snojdes okolo, zoc mislis da se ostali ne ce snojti?

prekrit ces nekretninu plastom nevidljivosti :D
vidljivost nemobilnost i veliki uzorak savrsena stvar za porez opalit i tako ce biti
hoce li to biti razvojno motivirajuci ili harac porez ovisi o nama , kad vidim ova retardirana razmisljanja uvjeren sam da ce HDZ opalit haracki porez na odusevljenje svjetine
moja kuca vec jest prekrivena plaston nevidljivosti, to je bespravno obnovljena rusevina iz 19. stoljeca, 
nikakove dace ne dolazu na tu adresu..zapravo ni nemo adresu. 
nes kulturivati od mojih soldov :)

motivirjuci porez, heh, lako ti je napisati takovu sintagmu, ali ti je nikad ne ces objosniti. nikad, ikad. jedostavno, jer je to drveno zeljezo. pitanje je samo razumis li ti to pa namjerno bocos prasinu uoci da bi drzavna kultura opstala, ili jednostavno ne razumis nego ponavljas floskule javnih sluzbenika ki zelu novi sluzbeni auto.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by RayMabus 2/2/2020, 10:50

Sovak wrote:Deboto, tu kmecite zbog 0,0265%, ali zdusno podrzavate carbon poreze za 'zelenu Europu' ... tko je tu lud?
Ma on to kmeči jer oće reč kako HDZ diže porez a kad ga pitaš za Milanovicevih 2% onda kurbin sin vrti priču kako to nije bitno.

Pravi nas budalama.

A ja osobno od kako me stara priveslala za 20 tisuća eura imam nultu toleranciju za sve tko moj analitički um ide pravit kretenom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by Guest 2/2/2020, 10:52

RayMabus wrote:
Sovak wrote:Deboto, tu kmecite zbog 0,0265%, ali zdusno podrzavate carbon poreze za 'zelenu Europu' ... tko je tu lud?
Ma on to kmeči jer oće reč kako HDZ diže porez a kad ga pitaš za Milanovicevih 2% onda kurbin sin vrti priču kako to nije bitno.

Pravi nas budalama.

A ja osobno od kako me stara priveslala za 20 tisuća eura imam nultu toleranciju za sve tko moj analitički um ide pravit kretenom.

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by Maggie19 2/2/2020, 10:54

To ima vani odavno.
Mi malo kaskamo.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

"naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina - Page 2 Empty Re: "naknadu za korištenje općekorisnih funkcija šuma" tj. disarina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum