ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by RayMabus 20/7/2021, 14:53

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP O_11825213_1280


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/skoro-vise-nije-predsjednik-domovinskog-pokreta-podnosim-neopozivu-ostavku-15089425

Ne da mu se više sad kad se nije dočepa vlasti a idući izbori tek za tri godine. Dugo je to. Bolje se prodat kao žetončić HDZu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by debotoijusto 20/7/2021, 15:20

Naglu i u Domovinskom pokretu očito neočekivanu ostavku osnivača i predsjednika stranke za Jutarnji list kratko je komentirao Igor Peternel, član Predsjedništva DP-a i šef Škorina potpredsjedničkog kabineta u Saboru.
- Iznenađen sam. Nisam to uopće očekivao, niti je bilo naznake da će Škoro to napraviti - rekao je 

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Igor-Peternel.

ke ???





debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by epikur37 20/7/2021, 15:39

Hahah... :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by epikur37 20/7/2021, 15:40

Mislio uhvatiti bilo koju funkciju, iapušio sva tri izbora.... tko će se baviti strankom nema tu leba.

ZDS i zbogom...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by sitting_bull 20/7/2021, 15:48

vraća se dite materi!

hard hdz ide opet pod okrilje majke svih zločinačkih organizacija - hdz-u anemičnog đubreta.

la commedia e finita.
kaptol je govorio. haugh!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by debotoijusto 20/7/2021, 16:19

skoro aut , dopizdilo ili po gasu do najblize granice svejedno
top tri zamjene

1. jedan jedinstven , hasan , garant stabilnosti na 1% podrske

2. dostojna kristo poznata kao gdje-sam-parkirala-metlu straca , 0.8

3. bartulica , ako nauci hrvatski , 0.3 justo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by marcellus 20/7/2021, 16:49

debotoijusto wrote:skoro aut , dopizdilo ili po gasu do najblize granice svejedno

nit dopizdilo nit ovo drugo nego je htio kadrovirat po stranci i voditi je stvarno a ne samo kao figura

a zna se ko vodi dp

_________________
Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by mutava baštarda 20/7/2021, 16:51

debotoijusto wrote:skoro aut , dopizdilo ili po gasu do najblize granice svejedno
top tri zamjene

1. jedan jedinstven , hasan , garant stabilnosti na 1% podrsk
e

2. dostojna kristo poznata kao gdje-sam-parkirala-metlu straca , 0.8

3. bartulica , ako nauci hrvatski , 0.3 justo
Hasan je jedini u zemlji necijepljenih na brdovitom Balkanu na javnoj tv rekao da se neće cijepiti i vjeruj mi da mu je popularnost u hr skočila, kao i kod mene koji sam se sprdao s njim od kada se pojavio.
Također mi je drago da se jedino tu jasno politički odredila ljevica hdz, SDP, možemo koja gura cijepljenje, nasuprot desnice koja je skeptična prema cijepljenju dp i most.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by sitting_bull 20/7/2021, 18:43

mutava baštarda wrote:
debotoijusto wrote:skoro aut , dopizdilo ili po gasu do najblize granice svejedno
top tri zamjene

1. jedan jedinstven , hasan , garant stabilnosti na 1% podrsk
e

2. dostojna kristo poznata kao gdje-sam-parkirala-metlu straca , 0.8

3. bartulica , ako nauci hrvatski , 0.3 justo
Hasan je jedini u zemlji necijepljenih na brdovitom Balkanu na javnoj tv rekao da se neće cijepiti i vjeruj mi da mu je popularnost u hr skočila, kao i kod mene koji sam se sprdao s njim od kada se pojavio.
Također mi je drago da se jedino tu jasno politički odredila ljevica hdz, SDP, možemo koja gura cijepljenje, nasuprot desnice koja je skeptična prema cijepljenju dp i most.
sve po ps-u.

kaptol dirigira i ekipa se drmusa.

u poljskoj je njihov kaptol pozvao poljake da se cijepe.

kod nas košić, bozanić i ekipa kontra svih.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by niels 20/7/2021, 19:01

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:skoro aut , dopizdilo ili po gasu do najblize granice svejedno

nit dopizdilo nit ovo drugo nego je htio kadrovirat po stranci i voditi je stvarno a ne samo kao figura

a zna se ko vodi 

Aha, jel možeš ponoviti notorno znanje za nas par koji ne znamo?

Tko stvarno vodi DP?
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by debotoijusto 20/7/2021, 19:14

niels wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:skoro aut , dopizdilo ili po gasu do najblize granice svejedno

nit dopizdilo nit ovo drugo nego je htio kadrovirat po stranci i voditi je stvarno a ne samo kao figura

a zna se ko vodi 

Aha, jel možeš ponoviti notorno znanje za nas par koji ne znamo?

Tko stvarno vodi DP?

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Tenor
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by debotoijusto 20/7/2021, 19:17

"Ovaj potez znači raspad DP, i više nikakve šanse da budemo Hrvatska, država više nema šanse pod čizmom povampirenih likova koji nas nose na krilima šišmiša."


"Po ovom znam da je kraj za sve nas. Dali ste sve od sebe, ali glupi narod ne vidi. Neka sad uživaju u užičkom kolu i neka čuvaju glave od flaša."


"Sram te bilo, tako je najlakše, podviti rep i crta, koje razočaranje..."



https://www.index.hr/vijesti/clanak/skorini-fanovi-ocajni-nakon-ostavke-ovo-je-kraj-za-sve-nas-glupi-narod-ne-vidi/2291930.aspx?index_tid=133882

placu majke placu zene
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by Sora 20/7/2021, 19:21

škoro nije bio za politiku
ne možeš s 50 godina otkriti tu strast nakon što si bio pevaljak 
neka se on vrati u note 
milo moje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by jastreb 20/7/2021, 19:27

Ova glupa politička avantura nije mu trebala.

Kao ni ono pojavljivanje u Večernjoj školi kod Pervana.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by vuksadinare 20/7/2021, 19:30

...pisete gluposti...radi se o tome da je skoro i - pjevac...a evo godinu i pol kako nije odrzao ni jedan koncert a nekoliko koncerata mu je otkazano u mjestima gdje je hdz na vlasti...skoro na koncu konca je izvorno pjevac kao sto je modric nogometas..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by abraham 20/7/2021, 19:35

Daklem zlochinachka 2.0 nastavlja kontinuitet vlasti o 45-te. skori hvala. Sada , sa naknadnom pamechi , koji mu je kurac ovo sve trebalo. Bilo kako bilo trebao je uchiti, uchiti, bitka za bitkom(poliichka) a vremena nema. Godine stisle, umor, srce hoce ali drugo ne slijedi. Moras biti krmak vechi od drugih ako hoches biti baja u kaljuzi. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14064
2014-04-14


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by Sora 20/7/2021, 19:36

vuksadinare wrote:...pisete gluposti...radi se o tome da je skoro i - pjevac...a evo godinu i pol kako nije odrzao ni jedan koncert a nekoliko koncerata mu je otkazano u mjestima gdje je hdz na vlasti...skoro na koncu konca je izvorno pjevac kao sto je modric nogometas..
 
ma daj sam reci kak je bil smešan onaj njegov izraz face 
kad je ljut i izmišlja razloge poraza
plač plač 
a usne naškubi ko pičkousti
ne ide s poltikom puno emocija

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by jastreb 20/7/2021, 20:16

vuksadinare wrote:...pisete gluposti...radi se o tome da je skoro i - pjevac...a evo godinu i pol kako nije odrzao ni jedan koncert 
Pa kog vraga se isao bavit politikom?

Kad vec spominjes Modrica,zar ne bi bilo suludo da se ostavio lopte i kandidirao za Predsjednika države i gradonačelnika Zadra,pa poslije kukao kako ga treneri i izbornik ne zovu u sastav?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by debotoijusto 20/7/2021, 20:21

Škorina sestra kaže da je ostavka neprihvatljiva za članove.


"Ostavka Miroslava Škore na mjesto Predsjednika Domovinskog pokreta me iznenadila kao i većinu članova i simpatizera koji me cijelo popodne zovu. Ne smijemo zaboraviti kako je u dvije godine Miroslav Škoro prošao tri ciklusa vrlo zahtjevnih izbora u kojima je on i njegova obitelj bio izložen napadima i objedama. Unatoč svemu 10000 članova, 400 vijećnika i saborski zastupnici njegovu odluku ne mogu i ne žele prihvatiti. Uvjerena sam da će Predsjedništvo njegovu ostavku odbaciti, a da će on svoju odluku povući", napisala je.

place sestra



"U principu mantra je nekakva da, eto, ja sam gubitnik, ja sam čovjek koji je ustvari razlog zašto se napada taj Domovinski pokret i ti ljudi. Onda sam nakon jednog razgovora sa svojom obitelji zaključio da je možda najbolje da se nastavim baviti politikom, ostanem u saboru, ali da se maknem s mjesta predsjednika DP-a"

za sigurnu kintu bez obveze i imunitet spremni
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by debotoijusto 20/7/2021, 20:56

NAKON Miroslava Škore stranku je napustio i glavni tajnik Darijo Žepina.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-skore-ostavku-dao-i-glavni-tajnik-domovinskog-pokreta/2291962.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum