ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice' - Page 3 Empty Re: Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice'

Post by Guest Sat 25 Jan - 16:48

tre wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:inace slazem se sa tetrijebom..tu su srbi pruzili dobar otpor za razliku od nekih nasih akcija prije a narocito poslije..no jedna lasta ne cini proljece..vecina njihovih poraza uglavnom se svodilo na onu 'dr'z gace'
Suspect Suspect Suspect ..sad jel bilo gadno ili ne??..ili samo arlaukanje do nebesa,da su srbi bili gadni za isjereti iz RH?ono da se moze busati kasnije u grudi??

Ajd drago mije da si priznao..poanta je bila u lokalnom porijeklu srba,i nesh kriminalaca odjeveno u srpske juniforme..
nis vi VOJNO organizirano niste imali protiv sebea..samo nemoj sad vukovar..prije toga vas je jugo-vojska precvikala na tri dijela u tren oka.. :cleanteeth
Vojno organizirano je bilo u Mirkovcima,koje se nije moglo dobiti,nego se islo na mirnu reintegraciju..jerbo vojno naravno nije islo.. :rasta :rasta
nu ga opet sa glupostima No
:kuku lol! lol! lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice' - Page 3 Empty Re: Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice'

Post by AssadNaPodmornici Sat 25 Jan - 16:55

aben wrote:
ni to nista sarkasticno;
ka hdz svrsi s nami i srbske babe ce nas moci osvojti. prekaljeni ratnici ce dotad umriti, a ostati ce samo krzljavi uhljebi i oni realni ki bi prije umrli nego bronili uhljebe.

:tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice' - Page 3 Empty Re: Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice'

Post by jastreb Sat 25 Jan - 18:45

jasambrend wrote:
aben wrote:
jastreb wrote:
aben wrote: 
ka hdz svrsi s nami i srbske babe ce nas moci osvojti. 
Možda tebe i Brenda hoće. Mene srpska baba nikad neće osvojit. U obzir bi došla samo djevojka ili neka dobra polovnjača mojijeh godina. Babuskare ne.
ali riku vec imaju osvojenu


Rijeka šaptom pade.
Pa lani je umalo pala. Ili se to samo pričalo.

Počeli neki grafiti,pa napadi,ovo,ono,Rmada,Kolinda...

Stanje se normaliziralo.

Rijeka nit je pala ,niti je pomorlačena.  Idemo dalje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice' - Page 3 Empty Re: Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice'

Post by Brain32 Sat 25 Jan - 21:46

vuksadinare wrote:
Brain32 wrote:Ti Srbi su isto debili ko i mi, trebali su samo pustit 50 godina da HDZ odradi svoje pa ušetat u ruševine 2050-e. Makar i ovako bi mogli ali onako bi, bar oni, imali manje žrtava...
jadnice petokolonaski..pljucat tako protiv svoje dtzave moze samo kukavica i bijednik..pljucaj protiv pojedinca a ne drzave glavu cu ti razbit smozdit cu te u papar da te samo znam i vidim..
Haha jesi se izasral, protiv države ja srao nisam to što je tebi HDZ=država je drugi set problema.

Oko 250 milijardi kuna se procjenjuje ratna šteta, procjena štete samo od Sanaderove vlade je 98 milijardi, skoro pola!
148000 ljudi je bježalo iz domovine za vrijeme rata, 300.000 u vrijeme mira.

Brojke nemaju osjećaje, tko ove štetočine podržava je - izdajnik!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice' - Page 3 Empty Re: Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice'

Post by darth_vader Sun 26 Jan - 14:51

aben wrote:
jastreb wrote:
aben wrote:
jastreb wrote:
aben wrote:
ali riku vec imaju osvojenu
Rijeku nisu imali ni u "doba mraka" kada su navodno "Srbi vladali nad nama",a nisu ni 91.

Rijeka je svoja,riječka...U Rijeci se jednostavno moraš prilagodit,ili si donji...I to je to.   

Uglavnom Rijeka,nikad ,za razliku od Splita i Zadra,nije poprimila vlaški karakter.
ma rika je srbija
Čak i da je Rijeka glavna srpska luka Rijeka nikad neće poprimiti vlaški karakter kakav su već davno poprimili Split,Makarska,pa i Zadar.

U Splitu više ne čuješ staru splitsku čavavicu,već se uglavnom čuje ono "unda" ,antipasajarca", "nti nedilju".

Grad mediteranski,čakavski,ustuknuo je pred Vlahorijom.

Rijeka ima svoj prepoznatljivi sukus i oni koji ondje dolaze prihvaćaju ga i prilagođavaju mu se.

ok, ali još uvika stoji da srbi nika ne će osvajati riku, nemo potribe


:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice' - Page 3 Empty Re: Zloglasni Legija o akciji 'Maslenici':'Hrvati su bili mudriji i pobjedili su nas.Jesmo li mi Srbi stvarno tolike pickice'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum