ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili

Go down

Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili Empty Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili

Post by vuksadinare Wed 22 Dec - 20:17

https://informer.rs/vesti/drustvo/662099/zapad-srbe-demonizovao-kroz-istoriju-oznaceni-gore-huna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili Empty Re: Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili

Post by pizzon Wed 22 Dec - 22:53

ne zelim da se ponavljam
po ko zna koji put
informer je  RT na srpskom
primitivno izdanje
mi smo nemo posmatrali kako
se svet menja i nista nidmo
ucinili u vezi s tim.
cekali smo da promene prohuje
ko moda, i da se sve vrati ko ranije.
tabloidi, zalosno, ko da smo
mongolija a ne srbija u evropi.
nemci jesu prednjacili
mi nismo nista kvalitetno preduzimali da ih ukocimo
cekali smo medj.pravo
a "  slobo " je glumio faraona

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili Empty Re: Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili

Post by pizzon Wed 22 Dec - 23:01

kad je tudjman ukapirao
da ovaj nas glumi faraona
prepustio mu je da glumi
i uleteo u prostor koji smo
fakticki poklonili
to, verovatno, nikom nije bilo
jasno, sta se dogadja.
92/93 mi smo vec debelo bili aut
nakon panica sve gore
deda avrama smo sjebali
a covek je bio 100% ok

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili Empty Re: Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili

Post by pizzon Wed 22 Dec - 23:06

nemci nas zeznuli
jesu
jer smo sami sebi najvise
zeznuli
a 99.
tragedija koja nije smela da nam
se dogodi
vodili smo tudji rat
prihvatiti rat sa nato
uzas
to sto je bila nezakonita agresija
nije  opravdanje

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili Empty Re: Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili

Post by vuksadinare Wed 22 Dec - 23:22

pizzon wrote:nemci nas zeznuli
jesu
jer smo sami sebi najvise
zeznuli
a 99.
tragedija koja nije smela da nam
se dogodi
vodili smo tudji rat
prihvatiti rat sa nato
uzas
to sto je bila nezakonita agresija
nije  opravdanje
97-99 vodili ste rat na kosovu...nato vas nije dirao dok 99 niste poceli masovno albanske civile ubijat i protjerivat ...jer rat na kosovu nije poceo ni trajao 1999 vec su oruzani sukobi na kosovu poceli jos u ljeto 1997...da bi i kroz citavu 1998 bili konstantno sukobi..no 1997 i veci dio 1998 sukobi su vodjeni izmedju ovk-a i srbijanske policije...no kako policija nije mogla rjesiti pitanje ovk-a a ovk-a oslobadjao sve vise teritorija i srpsku policiju potisnuo u vece gradove kosova te ovk zaprijetio prebacivanjem borbi i u kursumliju i presevsku dolinu u jesen 1998 u vecem intezitetu u sukob ulazi vojska tada jos sr jugoslavije..te je to prevaga u korist srbijanskih snaga a ovk najvise zbog oruzja kojeg nisu imali puno narocito protuoklopnog i pzo sistema pocinje pocetkom 1999 sa povlacenjem iz nekih djelova kosova naracito sjevernih i zapadnih djelova u juzno i jugoistocno kosovo..no ulaskom vojske srj u sukob ulaze vec od prije na zlu glasu i srbijanski rezervisti koji pocinju sa vecim opsegom zlocina nad albancima i masovnim protjerivanjem i tu onda ulece - nato sa intervencijom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


T. likes this post

Back to top Go down

Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili Empty Re: Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili

Post by T. Wed 22 Dec - 23:24

Tko god je 'kriv', treba mu dati odličje... :)

_________________
Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili Empty Re: Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili

Post by Ringo10 Thu 23 Dec - 0:00

Najveca greska srpske politike i Milosevica je bio rat sa Hrvatima I pokusaj komadanja Hrvatske.
To im je zivotna greska...jer sa Tudjmanom su se lijepo mogli dogovoriti
Ali sami pali sami se ubili.

Raspad Jugovine...smijesno je raspravljati ko je kriv. Kakav Tudjman kakav Alija. Kad su oni dosli Juga je vec bila mrtvac, razvaljena Milosevicevim pohodom i haracenjem.

Kako ono on rece jos 1989 - ako ne znamo da radimo znamo da se bijemo

Ili na Gazimestanu - pred nama su mnoge bitke koje nisu oruzane ALI NI ONE NISU ISKLJUCENE

I onda cemo pricati i raspravljati ko je kriv
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili Empty Re: Zna se tko je kriv za raspad SFRJ..Nemci,Hrvati i Slovenci...Srbi?..jok more oni su 'nejac' bili

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum