ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoro provalio u hdzov kukuruz

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Škoro provalio u hdzov kukuruz - Page 6 Empty Re: Škoro provalio u hdzov kukuruz

Post by AssadNaPodmornici 9/12/2019, 21:31

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a slušaj dobar dio tih koji će natiskati u buseve, virujem dobar dio njih će u bih glasovati za škoru. osim ako nebudu morali slikavati listić.

pošto znam kako djeluju HDZovci, oni se nakon izbora dočepaju kopije spisa i tako znaju tko je izaša(iako niti to nebi smjeli), i tako kontroliraju svoje članstvo i njihovu familiju. pretpostavlja se da ovi koji izađu glasuju za HDZ jer ipak se u tolikom broju ne slikavaju listići. 

sada u tom trenutku čak i HDZovacc koji je glasova za HDZ , pa makar i Plenki bio na vlasti, samo da nije neki SDP itd, sada takav HDZovac u tom trenutku može zaokružiti za Škoru , jer Škoro je isto HDZovac a sam Škoro neće donjeti nikakve značajnije promjene u društvu, tako da njegova uhljeb pozicija neće biti ugrožena. i tu bi Kolinda mogla izvisitit

Pa naravno, to je sad standard. U BiH je to pod još večom kontrolom nego u HR.

Samo vjeurjem da se i određeni pravaški krugovi u BiH organiziraju pokupiti dio kolača sa Škorom, nebili eventualno pao i Čović.
nisam znao da je to standard u BiH. u Rh mislim čak i da nije, ali eto nisam toliko u kontaktu sa HDZovcima pa i nemogu biti siguran..

AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Škoro provalio u hdzov kukuruz - Page 6 Empty Re: Škoro provalio u hdzov kukuruz

Post by Hektorović 9/12/2019, 21:39

AssadNaPodmornici wrote:nisam znao da je to standard u BiH. u Rh mislim čak i da nije, ali eto nisam toliko u kontaktu sa HDZovcima pa i nemogu biti siguran..

Busevi i ograniziran ručak koštaju...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum