ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanac u Trogiru

Go down

Amerikanac u Trogiru Empty Amerikanac u Trogiru

Post by Eroo 9/10/2019, 09:00

Amerikanac u Trogiru izgubio novčanik:
Na najljepši način zahvalio zaposlenici koja ga je našlaJoš jedan dokaz da postoje dobri ljudi, a svi su oduševljeni činom zaposlenice u restoranu

 09. listopada 2019. u 10:26   0 komentara   410 prikaza  

John Kaul večerao je u restoranu u Trogiru gdje je na kraju večeri izgubio novčanik, a idući dan mu ga je vratila zaposlenica restorana.

Nije mogao sakriti svoje oduševljenje ovim činom te joj je nudio novac kao nagradu, koji ona nije prihvatila, a onda se dosjetio drugačijeg načina zahvale. 
Sve je podijelio na svojem Facebook profilu, a vrlo je jednostavnom gestom oduševio zaposlenicu Anu. 

"Ovo je Ana. Radi u restoranu u Trogiru. Jučer mi nije bio dobar dan. Prvo mi je pao fotoaparat na pod i oštetila se leća. Nakon toga sam iste večeri u restoranu ostavio novčanik. Idućeg jutra sam se vratio u isti restoran, zaposlenica mi je vratila novčanik. Sve je bilo u njemu. Pokušao sam joj zahvaliti velikom napojnicom. Ona nije htjela uzeti nikakav novac. Otišao sam do tržnice i kupio joj cvijeće, a ona je rekla da sam je usrećio. Ipak, ja sam bio puno sretniji. Volim Hrvatsku i Hrvati su najtopliji i najiskreniji ljudi na svijetu"

Ljudi u komentarima su bili oduševljeni činom, ali i Hrvatima: "Postoji dobro svugdje u svijetu", "Proveli smo deset dana u Splitu i imate pravo za ljude. Također, ovo je najljepša zemlja u koju smo putovali", "Kakva odlična priča. Želim živjeti tamo", "Prekrasno ponašanje, i zaposlenice i vaše", "Bravo Ana, bravo John", "Hrvati su jako dragi ljudi, s odličnim smislom za humor".

John Kaul
October 7 at 2:12 PM ·
This is Ana. She works in a restaurant in Trogir, Croatia. Yesterday was not a red letter day for me. I dropped my camera and damaged a lens. Then I left my wallet at a restaurant the same evening. The next morning when I returned to the restaurant in a state of near apoplexy she comforted me by rejoining me to my wallet. Everything was there. I tried to thank her with a big tip. She would have none of it. So, I went off to a local market bought her these flowers. She said that I had made her very happy. Not nearly as happy as she had made me! I love Croatia and Croatians are the warmest and most honest people on earth.

Amerikanac u Trogiru 71582550_10217116440317718_338631731470925824_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQknFZdN-QMzm11kCS4axV4y2Ilf3ROExfctTl0xESsHn76Wsl64-Td-bi7Ir60X4xAoE-H3B_QqD4rh5fkzZ5Jx&_nc_ht=scontent-frx5-1

https://www.vecernji.hr/lifestyle/amerikanac-u-trogiru-izgubio-novcanik-na-najljepsi-nacin-zahvalio-zaposlenici-koja-ga-je-nasla-1350952

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75268
2016-07-22


Back to top Go down

Amerikanac u Trogiru Empty Re: Amerikanac u Trogiru

Post by Eroo 9/10/2019, 15:13

Longi, ova ti je potaman. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75268
2016-07-22


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum