ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 8 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by RayMabus 9/7/2019, 11:23

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Živin s ocen u kući. Ne da mi se živit sam u stanu. Pokušao jednom al dosadno mi i neman prostora.

Ovo ti nije Njemačka. Ode većina cura gleda kako se maknit od roditelja i osnovat s momkom / mužem svoje gnjizdo tako da ono ništa od toga svega.

Mogu jedino nać neku koja ima svoj stan pa da me zove da je pojeben al to baš da ima svoj stan a slobodna je to baš i nije slučaj.
e..upravo to..daj si malo truda...steta,sto je umro CHAT na nethajeru...eeee,tamo je bilo svega... :clown ..savjet..obilazi malo markete,boutige,sve gdje rade cure,i malo zirkaj,profiliraj i trazi..kontaktiraj..narocito toplo preporucujem KLINIKE,gdje ima jako puno dobrih pitjaka,a previse posla imaju da bi se udavale..obicno imaju dobru lovu,pa mogu same svoj stan imati ili najmiti,ne moraju se tipu priheftati,pa tako im neka yeb/ručak/vecera/ veza odgovaraju... :starac
Neman volje. Ne da mi se. Stvara mi se crni oblak kad samo pomislin na bračne vode i da iman s njima ikakvog posla sa tin stvarima.

Zaboravi.

Kakav vrazji brak,jel ti citas sto ti pisem..??dobro heftači curu,a ona ce ti jisti iz ruke..cistiti,kufati i titrati joojca..dojde ti napravi rucak,jedete,malo bacite siestu,pa se pojebete,i svak na svoju stranu..odnosno,ti ostanes na svom.. :cleanteeth
To ču kad buden ima pedeset godina. Neku da mi kuva kavu doma dok ja ležin i odmaran.

RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 8 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Guest 9/7/2019, 11:24

Lik je dok smo isli u skolu,dakle,nekih 6-7 sati dnevno,u mjesec dana zaradio oko 2200 dolara..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 8 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by prckov 9/7/2019, 11:28

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:ako si takav glupo je što si sam
Split nije mali, nemoj gubiti vrijeme na internetu
meni je internet bio bjeg iz napasti
Pa ne zanimaju me više bračne vode. To jedino tamo u pedesetim ako ih dočekam pa neku koja je normalna , nije neka karijeristica nego oće djecu i to pa eto po stare dane da se skućim.

Ništa sad žene , iman dovoljno svojih obiteljskih , financijskih , psihičkih i zdravstvenih problema.

A nema veze ni ako se ne oženim i nebuden ima djecu , ostavit ću sestri i nečacima. 

Nije mi više to sve ni bitno nego moj duhovni mir.
da, treba znati čuvati sebe
:tu
A e. Šta ću ja sad dovest neku a ja nadrkan na sve živo i svašta. Neman živaca ni za sebe a kamo li nekog drugog da me jebe u zdrav mozak. Pa se skupilo hrpa obiteljskih , zdravstvenih , psihičkih i financijskih problema. Aj ovo zadnje i nije toliko al ove prve tri stavke jjesu. Tako da ja moran prvo puno radit na sebi da bi mi se uopće mentalno otvorila ta želja da želim nekoga jer u ovakvom stanju unutarnjeg rastrojstva ne bi napravio dobro nit sebi nit toj ženskoj nit djeci da sad neku doveden i iden u te bračne vode.

Rastresen sam. Živčan na sve i svašta. Iman i svojih tih psihičkih i zdravstvenih problema i obiteljskih. Nisan momak od dvadeset godina pa je lako ćemo.

Longi ti moras kao ja...cura u svojem stanu,ja u svojem..iako stalno visi kod menea i "cuva me od napasti",kuffa mi i titra mi,a otjerala je i turčinku koja mi je cistila stan,pa radije ona drlja i cisti,ja imam svoj mir..uvecer fino ode u svoj brlog i tamo spava..isto i kad se duovi uznemire..lijepo spustim ton i kazem,da bi najbolje bilo da ode doma,oćel busom,oćel da je ja odvezem...jasno sam rekao da MOJA pravila u mom stanu rulaju,i tu je kraj price..posten sam i pravedan prema njoj,cijenim sve sto radi,a kad postane malo neurozna,izvedem je na kavicu ili veceru,malo prosetamo,pa se povolimo...Funjkcijonira 100/100... :cleanteeth
e jesi je sredio
a I nije ti bilo tesko kad malo promislim jer to ue san svake zene
mislim da kuva nekom starcu I to  :D
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 8 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Guest 9/7/2019, 11:29

prckov wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:
Pa ne zanimaju me više bračne vode. To jedino tamo u pedesetim ako ih dočekam pa neku koja je normalna , nije neka karijeristica nego oće djecu i to pa eto po stare dane da se skućim.

Ništa sad žene , iman dovoljno svojih obiteljskih , financijskih , psihičkih i zdravstvenih problema.

A nema veze ni ako se ne oženim i nebuden ima djecu , ostavit ću sestri i nečacima. 

Nije mi više to sve ni bitno nego moj duhovni mir.
da, treba znati čuvati sebe
:tu
A e. Šta ću ja sad dovest neku a ja nadrkan na sve živo i svašta. Neman živaca ni za sebe a kamo li nekog drugog da me jebe u zdrav mozak. Pa se skupilo hrpa obiteljskih , zdravstvenih , psihičkih i financijskih problema. Aj ovo zadnje i nije toliko al ove prve tri stavke jjesu. Tako da ja moran prvo puno radit na sebi da bi mi se uopće mentalno otvorila ta želja da želim nekoga jer u ovakvom stanju unutarnjeg rastrojstva ne bi napravio dobro nit sebi nit toj ženskoj nit djeci da sad neku doveden i iden u te bračne vode.

Rastresen sam. Živčan na sve i svašta. Iman i svojih tih psihičkih i zdravstvenih problema i obiteljskih. Nisan momak od dvadeset godina pa je lako ćemo.

Longi ti moras kao ja...cura u svojem stanu,ja u svojem..iako stalno visi kod menea i "cuva me od napasti",kuffa mi i titra mi,a otjerala je i turčinku koja mi je cistila stan,pa radije ona drlja i cisti,ja imam svoj mir..uvecer fino ode u svoj brlog i tamo spava..isto i kad se duovi uznemire..lijepo spustim ton i kazem,da bi najbolje bilo da ode doma,oćel busom,oćel da je ja odvezem...jasno sam rekao da MOJA pravila u mom stanu rulaju,i tu je kraj price..posten sam i pravedan prema njoj,cijenim sve sto radi,a kad postane malo neurozna,izvedem je na kavicu ili veceru,malo prosetamo,pa se povolimo...Funjkcijonira 100/100... :cleanteeth
e jesi je sredio
a I nije ti bilo tesko kad malo promislim jer to ue san svake zene
mislim da kuva nekom starcu I to  :D
Čika-Prckoff,ne biti jalnušan i ljubomoran...Znas ti dobro,da cure rade sto pozelis,dok ćuna dobro udara... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 8 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by prckov 9/7/2019, 11:38

pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
da, treba znati čuvati sebe
:tu
A e. Šta ću ja sad dovest neku a ja nadrkan na sve živo i svašta. Neman živaca ni za sebe a kamo li nekog drugog da me jebe u zdrav mozak. Pa se skupilo hrpa obiteljskih , zdravstvenih , psihičkih i financijskih problema. Aj ovo zadnje i nije toliko al ove prve tri stavke jjesu. Tako da ja moran prvo puno radit na sebi da bi mi se uopće mentalno otvorila ta želja da želim nekoga jer u ovakvom stanju unutarnjeg rastrojstva ne bi napravio dobro nit sebi nit toj ženskoj nit djeci da sad neku doveden i iden u te bračne vode.

Rastresen sam. Živčan na sve i svašta. Iman i svojih tih psihičkih i zdravstvenih problema i obiteljskih. Nisan momak od dvadeset godina pa je lako ćemo.

Longi ti moras kao ja...cura u svojem stanu,ja u svojem..iako stalno visi kod menea i "cuva me od napasti",kuffa mi i titra mi,a otjerala je i turčinku koja mi je cistila stan,pa radije ona drlja i cisti,ja imam svoj mir..uvecer fino ode u svoj brlog i tamo spava..isto i kad se duovi uznemire..lijepo spustim ton i kazem,da bi najbolje bilo da ode doma,oćel busom,oćel da je ja odvezem...jasno sam rekao da MOJA pravila u mom stanu rulaju,i tu je kraj price..posten sam i pravedan prema njoj,cijenim sve sto radi,a kad postane malo neurozna,izvedem je na kavicu ili veceru,malo prosetamo,pa se povolimo...Funjkcijonira 100/100... :cleanteeth
e jesi je sredio
a I nije ti bilo tesko kad malo promislim jer to ue san svake zene
mislim da kuva nekom starcu I to  :D
Čika-Prckoff,ne biti jalnušan i ljubomoran...Znas ti dobro,da cure rade sto pozelis,dok ćuna dobro udara... :clown
je, samo im je ona stvar na pameti
i kuvanje nekim starcima od kojih nema neke vajde velke  :D
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 8 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by RayMabus 9/7/2019, 11:44

Lezi i spavaj. Koje žene. Ako ti to dođe samo baciš drkicu.

Fino žuta boja , sve je žuto. To prizoveš i mišići na licu i tijelu ti se opuste i um opušteno otvori a ne razmišljat o njima i onda ti se pojavi crnilo u umu i automatski se namrštiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 8 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by RayMabus 9/7/2019, 12:30

Zamisli žutu boju. Svugdje je oko tebe. Spušta se s visina. Ulazi u glavu i kroz nju ispunjava cijelo tijelo. Sve je žuto.

Ti spavaš. Ti spavaš. Ti ....


RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 8 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum