ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Guest Sun 7 Jul - 14:28

Rujka jucer skuhala Ćukin Paprikaš,pitu motaru od krompira,a sada recka mango i breskve,pa pravi sladoled kup...uglavnom caruje u kujni..tako treba da bude... king king king

Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Guest Sun 7 Jul - 14:29

kaya wrote:Opet ovaj o meni cijelo jutro pise...
Jesi ti zaljubljen budalo ? Ako jesi odljubi se, ne volim cigane. Mislim nemam nista protiv njih al ono...
:)

just get over it and move on.

frka ima fetiš na samosvjesne žene pa im pokušava sjebat samopouzdanje MGTOW metodama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Guest Sun 7 Jul - 14:31

usput,potrebna je brutalna sila da se cura izbaci iz auta u voznji,plus,danasnji auti imaju jebeno presiroku konzolu izmedju sjedala,pa tako jedva da i mozes dohvatiti suvozacicu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Guest Sun 7 Jul - 20:23

@kaya wrote:
Opet ovaj o meni cijelo jutro pise...
Jesi ti zaljubljen budalo ? Ako jesi odljubi se, ne volim cigane. Mislim nemam nista protiv njih al ono...
:)

by Gnječ Today at 08:29

just get over it and move on.

frka ima fetiš na samosvjesne žene pa im pokušava sjebat samopouzdanje MGTOW metodama.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bravo Gnjech..moram priznati da imash dobro pamcenje sa onog foruma:))
Pa kad smo vec tu da objasnim ovim iskompleksiranim zenama o chemu se tu radi...mozda im pomogne da nadju sebe i izlijeche se od raznih psihichkih bolesti koje ih chine nesigurnim i zagorchavaju im zivot.90% zena je glupo ne zato shto je rodjeno takvo kakvo je nego zato shto ne znaju izaci iz svoje zenske psihe i ne shvacaju da u sebi nose i druge vrijednosti koje nemaju nikakve veze sa dupetom i sisama.Ima mushkaraca kao shto sam ja koji se pale na samosvjesne zene iz chisto praktichnih razloga.Naime,glupo mi je troshiti vrijeme na dokazivanje nedokazivog i prepucavanje oko glupih sitnica koje ni sam bog ako postoji ne bi znao objasniti.
Polemizirati sa samosvjesnom zenom o bilo chemu za mene je jedna vrsta erotske igre zato shto ne moram brinuti shto cu joj reci i kako ce ona to shvatiti jer znam ako ima argumente da ce mi ih prostrijeti a ako nema da ce reci ..slazem se...hvala neshto sam nauchila a i ja sam prepisivao znanje i shvacanje od boljih shto ne znachi da ne mogu pogrijeshiti.Sa samosvjesnom zenom ponekada mozesh biti danima i nishta ne reci a da ona tebe razumije i ti nju..obichnim pogledom mozesh u njenim ochima prochitati cijeli roman u deset sekundi bez da dobijesh potrebu oponirat joj u bilo chemu shto si "prochitao".Samosvjesna zena te nece prtzat u zdrav mozak da bi u tebi pobudila muzjaka (koliko vidim to je na Balkanu glavna fora kod danashnjih zena,,,valjda posljedica rata..pa bi i one koje nisu silovane zeljele da budu) koji ce joj svojim kurcom gasiti pohotu nego ce u trenutku spontanosti i zajednichke zelje odvesti svoga mushkarca u krevet ne trazeci preko pichke nishta za uzvrat..Iskompleksirane krmache i kuje podizu rep samo ako imaju neku materijalnu korist mada je nauka dokazala da takve zene imaju oko 200 razloga zashto ulaze u seksualni odnos sa nekim mushkarcem..Pazi ..200 razloga..bog te jebo koja bolest..a samosvjesna zena ima samo jedan razlog..Ljubav..zato sa takvom zenom sex se ne zove ...jebavanje ...guzenje..trpanje ..nego ima jedan poetichan naziv.,,koji ne zelim napisati jer ce ove iskompleksirane divljakushe odmah uzeti kao motiv za daljnje bespredmetno razglabanje..Samosvjesna zena je veoma inteligentna zato se ne bavi perifernim stvarima i dogadjajima ..ona zna shto je srz mushko zenskih odnosa..ona zna da to nije sisa i pichka ,,,guzica nego ne pokvareni i iskreni ljudski intelekt.
Samosvjesna zena kada bira mushkarca sa kojim ce razviti duboko umne i emociionalne odnose bira iskrenoga koji nosi u sebi odredjene tradicionalne vrijednosti koji zenu ne sputava da bude zena u bilo kojem smislu kada ona osjeti tu potrebu ..jer samosvjesna zena je prvenstveno chovjek pa tek onda zena..Zar to nije uzbudljivo imati kraj sebe istovremeno visokoumnog chovjeka u tijelu zene..kojem ne trebash objashnjavati shto si zelio reci i mislio jer ce te iskomplksirana krmacha u pola rechenice optuziti da je pokushavash vrijedjati i poniziti.Samosvjesna zena ce strpljivo sachekati da kazesh shto zelish pa ce tek onda reagirati prema svojim unaprijed stvorenim vrijednosnim ljestvicama koje je izgradila ..kucnim odgojem,,,kroz shkolu..kulturu ili kroz drushtveni angazman.
Samosvjesna zena nikada sebi nece dozvoliti namjerno iritiranje mushkarca u svrhu ostvarivanja nekih svojih sexualnih fantazija...tipa ...ma nemoj...nemoj..molim te,,,nemoooooojjjjj...a u sebi misli de uceraj mi shta chekash..Samosvjesna zena ce reci svome mushkarcu kada je spremna...doji spremna sam ..tako da ne morash misliti da li je ili nije..ma ..jednostavno ..kada naidjem na takvu zaljubim se do ushiju i postajem tih i njezan...razuman do bola (uz takvu uopce nije teshko takav biti).. a kada naidjem na iskompleksiranu koja misli da na nekom jebenom opskurnom forumu svojim seljachkim i primitivnim ponashanjem moze impresionirati nekoga ...postanem agresivan pa bi je mogao zgaziti bez griznje savjesti..Takve su najglasnije a onima samosvjesnim ni ne pada na pamet uopce ulaziti u rasprave koje ja namjerno vodim na forumu da bi ispitao svoju teoriju o iskompleksiranim krmachama,,Ne pada snijeg da bi pokrio brijeg nego da zvijer pokaze svoje tragove..Iskompleksirane ne mogu precutati pa ono tvoje prochitaj i idi dalje kod njih ne pali zato shto im je mozak sprzen odgojem i sredinom u kojoj moraju biti politichki i na drugi nachin "korektne" i ponashati se onako kako ta primitivna sredina odredjuje svojim pravilima ..Samosvjene su sve rjedje a iskompleksirane sve uchestalije zato shto im je ovaj virtualni svijet dao mogucnost da josh vishe ispolje tu svoju bolest jer bez razmishljanja prihvacaju nove trendove misleci da su na takav nachin moderne a u stvari ispadaju kod normalnih mushkaraca samo glupache koje sluze za chstu fizichku jebachinu pa se kasnije pitaju ...gdje sam pogrijeshila..Kada takvima savjetujesh ...Budi prvo chovjek pa tek onda zena..rece ti..necu jer ja imam pichku sa kojom mogu kod mushkarca dobiti sve..Zato mjesto mushkarca i obitelji ...djece,,,furaju cucke po gradovima jer ih cucki jedino i vole ali samo zbog hrane..Bolest ..jebo te..mislio sam da je to samo na zapadu ..shokirao sams e kada sam vidio koliko pasa ima po Zagrebu..Parkovi koji su nekada sluzili za igru djece sada sluze psima da mogu srati po njima a tim jebenim vlasnicima ne pada na pamet da ta govna pokupe iza svojih pasa..Chim vidish zenu da fura psa na uzici savjetujem svakom mladjem mushkome da od takve bjezi shto dalje,,njena poruka je samo ovakav mushkarac dolazi u obzir,,dodushe ako zelite izjebati takvu krmachu onda joj zadovoljite njenu mashtu pa budite kao cucak dok je ne izjebete,,onda nogu u dupe...tko joj jebe mater bolje i nije zasluzila.Tako pochinje sunovrat svakoga drushtva ...onoga trenutka kada se potaru odredjene etichke i moralne vrijednosti i drushtvo ode i u sto pizdi materinih takvo bolesno drushtvo.Pa ne mozesh protiv zakona prirode,,sve je to programirano prije par miliona godina pa oni koji imaju bag u softveru moraju biti wipe out.Kada iskompleksirana zena pozeli da bude mushkarac..niti ima kurca niti ima bilo shto drugo shto bi trebalo biti smisao zivota..A smisao zivota svake zene je da bude majka a ne cukovodac..Pitace je starost gdje joj bjeshe mladost..samo onda ce biti kasno..iako prizna sama sebi da je bila glupa idiotkinja koju su mediji i okolina oformili prema svojim potrebama.Samosvjesnoj zeni ne mozesh poljuljati nikada samopouzdanje jer ona ima jake temelje na kojima pochiva tako da ti je ta teorija za kuratz da ja njima pokushavam poljuljati samopouzdanje:::)))

A onu iskompleksiranu kuju ubuduce cu izbjegavati mada znam da ce ko picajzla okolo skakati ne bi li se dochepala moga kurca..Rodjeno iskomplekirano i tako ce umrijeti,,,toj nema spasa..Dovoljno je samo pogledati kakav avatar ima da skuzish koliko je opsjednuta kurcem..bog te jebo koja umishljenost ...ja zaljubljen u nju...o boze ima li te,,,prosvijetli svoju kcer da ne bludi i ne ludi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by immortal Sun 7 Jul - 22:02

pismejker wrote:Rujka jucer skuhala Ćukin Paprikaš,pitu motaru od krompira,a sada recka mango i breskve,pa pravi sladoled kup...uglavnom caruje u kujni..tako treba da bude... king king king
ta tvoja Rujka kao da dolazi iz Bosne
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by immortal Sun 7 Jul - 22:03

pismejker wrote:Rujka jucer skuhala Ćukin Paprikaš,pitu motaru od krompira,a sada recka mango i breskve,pa pravi sladoled kup...uglavnom caruje u kujni..tako treba da bude... king king king
ta tvoja Rujka kao da dolazi iz Bosne
ćukin paprikaš ili paprikaš za ćuku???  scratch
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Guest Sun 7 Jul - 22:11

frka wrote:@kaya wrote:
Opet ovaj o meni cijelo jutro pise...
Jesi ti zaljubljen budalo ? Ako jesi odljubi se, ne volim cigane. Mislim nemam nista protiv njih al ono...
:)

by Gnječ Today at 08:29

just get over it and move on.

frka ima fetiš na samosvjesne žene pa im pokušava sjebat samopouzdanje MGTOW metodama.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bravo Gnjech..moram priznati da imash dobro pamcenje sa onog foruma:))
Pa kad smo vec tu da objasnim ovim iskompleksiranim zenama o chemu se tu radi...mozda im pomogne da nadju sebe i izlijeche se od raznih psihichkih bolesti koje ih chine nesigurnim i zagorchavaju im zivot.90% zena je glupo ne zato shto je rodjeno takvo kakvo je nego zato shto ne znaju izaci iz svoje zenske psihe i ne shvacaju da u sebi nose i druge vrijednosti koje nemaju nikakve veze sa dupetom i sisama.Ima mushkaraca kao shto sam ja koji se pale na samosvjesne zene iz chisto praktichnih razloga.Naime,glupo mi je troshiti vrijeme na dokazivanje nedokazivog i prepucavanje oko glupih sitnica koje ni sam bog ako postoji ne bi znao objasniti.
Polemizirati sa samosvjesnom zenom o bilo chemu za mene je jedna vrsta erotske igre zato shto ne moram brinuti shto cu joj reci i kako ce ona to shvatiti jer znam ako ima argumente da ce mi ih prostrijeti a ako nema da ce reci ..slazem se...hvala neshto sam nauchila a i ja sam prepisivao znanje i shvacanje od boljih shto ne znachi da ne mogu pogrijeshiti.Sa samosvjesnom zenom ponekada mozesh biti danima i nishta ne reci a da ona tebe razumije i ti nju..obichnim pogledom mozesh u njenim ochima prochitati cijeli roman u deset sekundi bez da dobijesh potrebu oponirat joj u bilo chemu shto si "prochitao".Samosvjesna zena te nece prtzat u zdrav mozak da bi u tebi pobudila muzjaka (koliko vidim to je na Balkanu glavna fora kod danashnjih zena,,,valjda posljedica rata..pa bi i one koje nisu silovane zeljele da budu) koji ce joj svojim kurcom gasiti pohotu nego ce u trenutku spontanosti i zajednichke zelje odvesti svoga mushkarca u krevet ne trazeci preko pichke nishta za uzvrat..Iskompleksirane krmache i kuje podizu rep samo ako imaju neku materijalnu korist mada je nauka dokazala da takve zene imaju oko 200 razloga zashto ulaze u seksualni odnos sa nekim mushkarcem..Pazi ..200 razloga..bog te jebo koja bolest..a samosvjesna zena ima samo jedan razlog..Ljubav..zato sa takvom zenom sex se ne zove ...jebavanje ...guzenje..trpanje ..nego ima jedan poetichan naziv.,,koji ne zelim napisati jer ce ove iskompleksirane divljakushe odmah uzeti kao motiv za daljnje bespredmetno razglabanje..Samosvjesna zena je veoma inteligentna zato se ne bavi perifernim stvarima i dogadjajima ..ona zna shto je srz mushko zenskih odnosa..ona zna da to nije sisa i pichka ,,,guzica nego ne pokvareni i iskreni ljudski intelekt.
Samosvjesna zena kada bira mushkarca sa kojim ce razviti duboko umne i emociionalne odnose bira iskrenoga koji nosi u sebi odredjene tradicionalne vrijednosti koji zenu ne sputava da bude zena u bilo kojem smislu  kada ona osjeti tu potrebu ..jer samosvjesna zena je prvenstveno chovjek pa tek onda zena..Zar to nije uzbudljivo imati kraj sebe istovremeno visokoumnog chovjeka u tijelu zene..kojem ne trebash objashnjavati shto si zelio reci i mislio jer ce te iskomplksirana krmacha u pola rechenice optuziti da je pokushavash vrijedjati i poniziti.Samosvjesna zena ce strpljivo sachekati da kazesh shto zelish pa ce tek onda reagirati prema svojim unaprijed stvorenim vrijednosnim ljestvicama koje je izgradila ..kucnim odgojem,,,kroz shkolu..kulturu ili kroz drushtveni angazman.
Samosvjesna zena nikada sebi nece dozvoliti namjerno iritiranje mushkarca u svrhu ostvarivanja nekih svojih sexualnih fantazija...tipa ...ma nemoj...nemoj..molim te,,,nemoooooojjjjj...a u sebi misli de uceraj mi shta chekash..Samosvjesna zena ce reci svome mushkarcu kada je spremna...doji spremna sam ..tako da ne morash misliti da li je ili nije..ma ..jednostavno ..kada naidjem na takvu zaljubim se do ushiju i postajem tih i njezan...razuman do bola (uz takvu uopce nije teshko takav biti).. a kada naidjem na iskompleksiranu koja misli da na nekom jebenom opskurnom forumu svojim seljachkim i primitivnim ponashanjem moze impresionirati nekoga ...postanem agresivan pa bi je mogao zgaziti bez griznje savjesti..Takve su najglasnije a onima samosvjesnim ni ne pada na pamet uopce ulaziti u rasprave koje ja namjerno vodim na forumu da bi ispitao svoju teoriju o iskompleksiranim krmachama,,Ne pada snijeg da bi pokrio brijeg nego da zvijer pokaze svoje tragove..Iskompleksirane ne mogu precutati pa ono tvoje prochitaj i idi dalje kod njih ne pali zato shto im je mozak sprzen odgojem i sredinom u kojoj moraju biti politichki i na drugi nachin "korektne" i  ponashati se onako kako ta primitivna sredina odredjuje svojim pravilima ..Samosvjene su sve rjedje a iskompleksirane sve uchestalije zato shto im je ovaj virtualni svijet dao mogucnost da josh vishe ispolje tu svoju bolest jer bez razmishljanja prihvacaju nove trendove misleci da su na takav nachin moderne a u stvari ispadaju kod normalnih mushkaraca samo glupache koje sluze za chstu fizichku jebachinu pa se kasnije pitaju ...gdje sam pogrijeshila..Kada takvima savjetujesh ...Budi prvo chovjek pa tek onda zena..rece ti..necu jer ja imam pichku sa kojom mogu kod mushkarca dobiti sve..Zato mjesto mushkarca i obitelji ...djece,,,furaju cucke po gradovima jer ih cucki jedino i vole ali samo zbog hrane..Bolest ..jebo te..mislio sam da je to samo na zapadu ..shokirao sams e kada sam vidio koliko pasa ima po Zagrebu..Parkovi koji su nekada sluzili za igru djece sada sluze psima da mogu srati po njima a tim jebenim vlasnicima ne pada na pamet da ta govna pokupe iza svojih pasa..Chim vidish zenu da fura psa na uzici savjetujem svakom mladjem mushkome da od takve bjezi shto dalje,,njena poruka je samo ovakav mushkarac dolazi u obzir,,dodushe ako zelite izjebati takvu krmachu onda joj zadovoljite njenu mashtu pa budite kao cucak dok je ne izjebete,,onda nogu u dupe...tko joj jebe mater bolje i nije zasluzila.Tako pochinje sunovrat svakoga drushtva ...onoga trenutka kada se potaru odredjene etichke i moralne vrijednosti i drushtvo ode i u sto pizdi materinih takvo bolesno drushtvo.Pa ne mozesh protiv zakona prirode,,sve je to programirano prije par miliona godina pa oni koji imaju bag u softveru moraju biti wipe out.Kada iskompleksirana zena pozeli da bude mushkarac..niti ima kurca niti ima bilo shto drugo shto bi trebalo biti smisao zivota..A smisao zivota svake zene je da bude majka a ne cukovodac..Pitace je starost gdje joj bjeshe mladost..samo onda ce biti kasno..iako prizna sama sebi da je bila glupa idiotkinja koju su mediji i okolina oformili prema svojim potrebama.Samosvjesnoj zeni ne mozesh poljuljati nikada samopouzdanje jer ona ima jake temelje na kojima pochiva tako da ti je ta teorija za kuratz da ja njima pokushavam poljuljati samopouzdanje:::)))

A onu iskompleksiranu kuju ubuduce cu izbjegavati mada znam da ce ko  picajzla okolo skakati ne bi li se dochepala moga kurca..Rodjeno iskomplekirano i tako ce umrijeti,,,toj nema spasa..Dovoljno je samo pogledati kakav avatar ima da skuzish koliko je opsjednuta kurcem..bog te jebo koja umishljenost ...ja zaljubljen u nju...o boze ima li te,,,prosvijetli svoju kcer da ne bludi i ne ludi...

impozantan odgovor. respect.

heheh...čim se ti zalijepiš za određenu ženu ja odmah znam da je ta žena samosvjesna i ok. Kaya je ok ponekad se zakačimo pa se otkačimo i idemo dalje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by kaya Sun 7 Jul - 22:27

omg ...to sve za mene :)
Procitati cu kasnije.. obecavam..naravno pod odredenim pretpostavkama ( da crkne tv, izgore sve knjige, atomska unisti sve ljude oko mene, nestane internet a ostane samo tvoj post kao posljedni pisani trag ..ono bascanska ploca na pocetku a post na kraju..i naravno , da dusevno obolim...
Nemo da se ljutis ...cijenim trud
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by YekeYeke Sun 7 Jul - 22:40

RayMabus wrote:Imaš svakakvih pacijenata i pacijentica. Najbolje s nikim neimat posla. Nabaviš psa , mačku i brige te. Ljudi su teški

:tu
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by YekeYeke Sun 7 Jul - 22:44

frka wrote:Moram opet ponoviti..nisu sve zene iste ..ima zenskog otpada ,,ima onih koje se prilagodjavaju datim uvjetima...ali dame uvijek ostaju dame mada su u manjini kao i sve drugo shto ima neku vrijednost ..Na ovome forumu kao i na neki drugima samo su malo glasnije u zastupanju svojih feministichkih ideja,,,a prave zene  ovdje i ne zalaze..neshto kao u bordelu..Tamo zalaze samo kurve i oni koji koriste njihove usluge,,mushkarci bez ponosa i samoposhtovanja,,kako narod kaze,,,krpa uvijek nadje svoju zakrpu..Tako i zene....prave zene ce uvijek naci pravog mushkarca,,,a kurava ce naci onoga koji je operiran od emocija,,,on placa ,,,jebe i ode doma bez ikakvih obaveza,,Mozda je to i poshtenije..Mozda su mushkarci izmislili ljubav da mogu dzabe jebat,,,Svijet je ionako u totalnom kurcu,,,sve vrijednosti su na kushnji,,,samo oni koji su dosljedni sami sebi ce prezivjeti ovo turbulentno vrijeme,,jer ova zenska vrsta koja ne zna shto znachi biti majka ce sigurno izumrijeti..Zena koja stavlja materijalno iznad onoga shto joj je Bog (priroda) podario i ne zasluzuje da zna shto znachi biti majka,,Vecina mushkaraca se divi i poshtuje  tu osobinu kod zene ,,,biti majka ne moze svaka kuja (isprichavam se onima koje ne mogu imati djecu iz nekh drugih razloga) zato takve prividno brane neka imaginarna zenska prava i zastupaju ekstremne feministichke stavove..jer ...ponavljam,,,te kurave ne znaju shto znachi biti majka,,zato imaju pun kurac cucaka i machaka doma pa im to dodje kao nadomjestak  ili surogat majchinstva,,U prevodu psihichke bolesnice,,ne treba ih osudjivati nego zaliti..


hahaha :tu
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by YekeYeke Sun 7 Jul - 22:53

kaya wrote:omg ...to sve za mene :)
Procitati cu kasnije.. obecavam..naravno pod odredenim pretpostavkama ( da crkne tv, izgore sve knjige, atomska unisti sve ljude oko mene, nestane internet a ostane samo tvoj post kao posljedni pisani trag ..ono bascanska ploca na pocetku a post na kraju..i naravno , da dusevno obolim...
Nemo da se ljutis ...cijenim trud

Pa imaš dobar sexy avatar...super je....samo tako iza može da bude i nekakav brko... :redface1
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by T. Sun 7 Jul - 23:07

Tako mlad a već dovoljno iskusan... :)

_________________
Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by darth_vader Mon 8 Jul - 0:36

Eli je Kaja imala šou... da sad ne vrtim po temi previše... a Mortalka?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by kaya Mon 8 Jul - 0:53

Frka nemo da se ljutis ...procitati cu drugi put..aj mi jos nesto piši...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by kaya Mon 8 Jul - 0:54

jasambrend wrote:Eli je Kaja imala šou... da sad ne vrtim po temi previše... a Mortalka?
Ja? Nikada...
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by darth_vader Mon 8 Jul - 0:54

B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by kaya Mon 8 Jul - 0:57

jasambrend wrote:B-)
Ja nisam takva osoba  afro
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by YekeYeke Mon 8 Jul - 1:27

Kakva ? Brkata Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 1f602 

Šalim se. 

Kayo kakva si treba ?
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Guest Tue 9 Jul - 6:03

by YekeYeke on 7/7/2019, 19:27

Kakva ?
=============

Sta mushkarac treba kod zena...zene nece nikad razumiti..a stvar je sasvim jednostavna::)))


https://www.youtube.com/watch?v=9hpYQsckWno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Guest Tue 9 Jul - 6:12

https://www.youtube.com/watch?v=xWXzDF0wQSo&list=RDO8NnE5z9L_o&index=3


https://www.youtube.com/watch?v=2EfLbDFlrQg&list=RDO8NnE5z9L_o&index=2
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by immortal Tue 9 Jul - 8:41

YekeYeke wrote:
frka wrote:Moram opet ponoviti..nisu sve zene iste ...ponavljam,,,te kurave ne znaju shto znachi biti majka,,zato imaju pun kurac cucaka i machaka doma pa im to dodje kao nadomjestak  ili surogat majchinstva,,U prevodu psihichke bolesnice,,ne treba ih osudjivati nego zaliti..


hahaha :tu
 ja imam mačkica, najnovija Luca, a imam i psicu( kod mame), (najdraži mi ženski rod kod kućnih ljubimaca) ................
oni me vesele
a imam i sina.. odraslog
jedino muško koje mi nešto znači i kojeg volim
da je bivši bio bolji imala bih i kćer ili još jednog sina
debil
trebalo je dati lovu na kladionice, buntove lota, čuvati konobare i konobarice po gostionicama do zadnjeg trena da im se tamo nešto ne dogodi
čekati da ja platim režije čak i kad sam ostala bez posla
na mom terenu našao mene h... maximalno
previše me sramotio, ugnjetavao
morao je doći kraj .. 
jedva se riješila napasti
s takvim se ne ide ni u cirkus, ne u brak
 bio "pjedobaj" dok se nije oženio, glumac za vlastitu korist, mekota od čovjeka, da ne povjeruješ
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji... - Page 6 Empty Re: Današnje žene vol. II, , luđakinja optužila muškarca da ju je izbacio iz vozila u vožnji...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum