ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 13:09

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Najlakše je očistit svoj vlastiti apartman , znaš već šta triba čistit i to ide šablonski.


Jasna stvar.

 Rutinski, krpa, ono za staklo...baci posteljinu...piči dalje.

Natezati se s nekim i provjeravati pa i plaćati.
Pa da kad ih nemaš puno pa to stigneš. Prvi put je najteže , posli upoznaš prostor i kako je najlakše i moš zavezani očiju to očistit jer um poznaje prostor i šta triba radit.

pa ne baš, nas dvoje hendlamo 44 ležaja. od toga 4 nautička.

Sinoć sam bacao koper na škveru do 23 h jutros ovamo smjena...ludilo
Pa jel radiš ista uopće osim toga ili si kao profesor na faksu uzeja tri miseca ljetnih raspusta ? 

Lako je tako , vamo državna služba a onda liti tućeš apartmane. Dobro je tebi.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by epikur37 Thu 4 Jul - 13:11

Sreća godišnji počinj sutra. Ali to ti isto znači da nemam godišnjeg...365 dana ne stajem iz jednog posla u drugi a nekad uporedo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 13:14

epikur37 wrote:Sreća godišnji počinj sutra. Ali to ti isto znači da nemam godišnjeg...365 dana ne stajem iz jednog posla u drugi a nekad uporedo.
Pa ok tvoja stvar. Mene taj turizam ne zanima nula posto iako iman uvjete da se bavin time. Tko voli nek izvoli pa nek se čačka s time.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by epikur37 Thu 4 Jul - 13:16

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Sreća godišnji počinj sutra. Ali to ti isto znači da nemam godišnjeg...365 dana ne stajem iz jednog posla u drugi a nekad uporedo.
Pa ok tvoja stvar. Mene taj turizam ne zanima nula posto iako iman uvjete da se bavin time. Tko voli nek izvoli pa nek se čačka s time.

Jasno, u osnovi sam si i boli te kiki.

Ja vise ne znam stati, niti se znam odmoriti..samo radi, šij...ostavi  ono prihvati ovo...nema pauze...posebna vrsta ludla
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 13:29

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Sreća godišnji počinj sutra. Ali to ti isto znači da nemam godišnjeg...365 dana ne stajem iz jednog posla u drugi a nekad uporedo.
Pa ok tvoja stvar. Mene taj turizam ne zanima nula posto iako iman uvjete da se bavin time. Tko voli nek izvoli pa nek se čačka s time.

Jasno, u osnovi sam si i boli te kiki.

Ja vise ne znam stati, niti se znam odmoriti..samo radi, šij...ostavi  ono prihvati ovo...nema pauze...posebna vrsta ludla
Pa i da nisam sam isto me ne bi zanimalo. Mene ti najviše zanima Galaktička federacija a sve ostalo mi je usput. Ovo je samo jedna inkarnacija od njih bezbroj.

Doduše Hrvatska je mala i na margini pa neman puno galaktičkih poslova ode tako da uglavnom odmaram.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by epikur37 Thu 4 Jul - 13:33

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Sreća godišnji počinj sutra. Ali to ti isto znači da nemam godišnjeg...365 dana ne stajem iz jednog posla u drugi a nekad uporedo.
Pa ok tvoja stvar. Mene taj turizam ne zanima nula posto iako iman uvjete da se bavin time. Tko voli nek izvoli pa nek se čačka s time.

Jasno, u osnovi sam si i boli te kiki.

Ja vise ne znam stati, niti se znam odmoriti..samo radi, šij...ostavi  ono prihvati ovo...nema pauze...posebna vrsta ludla
Pa i da nisam sam isto me ne bi zanimalo. Mene ti najviše zanima Galaktička federacija a sve ostalo mi je usput. Ovo je samo jedna inkarnacija od njih bezbroj.

Doduše Hrvatska je mala i na margini pa neman puno galaktičkih poslova ode tako da uglavnom odmaram.


Dobro si prošao ovaj put, odmori se tko zna što te čeka u sljedećoj inkarnaciji.

Možda se rodiš u brazilskom slamu ili kao tuareg.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 13:40

Iden na Alpha Centauri. Imaš slobodnu volju , moš se inkarnirat di oćeš. Te priče o karmi to je za neupućene budale. 

GF dolazi ovamo 2070 , ja ću se inkarnirat na Alfu i taman dok porastem 2070 i stižemo sa flotom brodova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 14:04

Koliko ima ljudi u Hrvatskoj ? 4 miljona. Od ta 4 miljona dva miljona misli da su tijelo a ostala 2 miljona zna da postoji nešto više. Dakle 2 miljon nema pojma o ničemu. Druga dva miljona isto nema pojma o ničemu. Recimo pročitaju nešto i onda misle da znaju nešto pa onda ispale stvari poput te da se duša čovjeka inkarnra u životinje i slično. To nije točno. Inkarnira se samo u tijela koja su razvijena ( mozak ) koji može primit konceptualnu svijest tj ljudsku dušu.

Onda pričaju o karmi a zaboravlju da svak ima slobodnu volju i jedino ako ti sam sebe ili te netko drugi uvjeri i to pa osjećaš krivicu pa onda kao eto sad ćeš ti to ispravljat i tako ta priča.

Onda ne znaju nit da oko planete postoji mreža i to holografska pa ako viruješ u nešto onda ti se pojavi to nešto ili netko tebi blizak i pokušava te nagovorit da prođeš kroz svijetlosni tunel.

A u biti to je zamka nego moraš imat namjeru ić ća drugdi a moraš znat i di putuješ pa između ostaloga Alpha Centauri je najbliža i tu postoji humanoidni reptili koji su dio Galaktičke federacije a izvorno potječu sa Zemlje i vratit će se ovamo jer je ovo i njihov matični planet. Pričan o Lemuriji ( današnja Indonezija ).

Eto to ti je to.


Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 SO1996%20We%20Come%20Back
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 14:49

I sad ćemo povuć crtu.  Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 1f602 


Dušu zanima samo trenutna inkarnacija a onda sama duša nema obićaj inkarnirat se na desetke planeta nego bira obično jednu , dvije ili tri pa se tu vrti oko njih.

Zato recimo većini vas čak i kad kažen sve ovo i kako se inkarnirat drugdje opet ćete ostat ode jer ste se ode navikli.

To nas dovodi do toga zašto vi očajnički podsvijesno želite izgraditi bolje društvo za buduće generacije. Pa zato šta.ćete se vi tu inkarnirat.

Super.

Ja ne moran ako ne želin i tu je ta razlika 

Mene boli kurac.

A vas ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by AssadNaPodmornici Thu 4 Jul - 14:55

Zar postoji civilization na alpha centauriu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 15:00

AssadNaPodmornici wrote:Zar postoji civilization na alpha centauriu
Naravno. Potomci reptila sa Zemlje , ex Lemurija ( prostor današnje Indonezije ).

Prije Homo sapiens sapinesa oni su bili šta smo mi danas tj svjesna rasa na planeti pa je proradio vulkan pa su se pomakli svemirskim brodovima na najbližu planetu al kako je vulkansko zagađenje bilo dugoročno onda su prepustili planet novim evolucijskim vrstama tj nama.

Navrate ode svako malo. Ipak im je ovo matična planeta. Vode djecu u izlet ko mi Japance na Plitvice da im pokažu odakle potjeću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by epikur37 Thu 4 Jul - 15:01

mabuse zakon si
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by Hektorović Thu 4 Jul - 15:04

epikur37 wrote:u principu nas oboje...satrasmo se...

ali ne da mi se objašnjavati nekoj mulici što raditi i stalno nešto pita, pa loše uradi




sami rasturamo

Pa uvijek se te gazde manjih hotela žale kako ne mogu naći dobro osoblje
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by Hektorović Thu 4 Jul - 15:05

epikur37 wrote:
Ja vise ne znam stati, niti se znam odmoriti..samo radi, šij...ostavi  ono prihvati ovo...nema pauze...posebna vrsta ludla

Samo rad!
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 15:15

epikur37 wrote:mabuse zakon si
Nemoj mi tepat jer neman baš altruističke ciljeve tj ne radin ovo radi vas nego radi sebe samo ti se neće svidit moj plan pošto iman namjeru izvuć na čistinu negativnu koaliciju koja vlada ovon planetom i ostatak čovječanstva tj izazvat ću rat.

Kao šta rekoh duša se voli inkarnirati na jednu , dvije , tri možda najviše četiri planete pa se tu vrti u krug.

Sviđa mi se Zemlja. Neman je namjeru prepustiti negativnoj koaliciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Thu 4 Jul - 15:22

Današnje elite vas drže u pokornosti preko nečega šta se zove novac.

Mene zanima zašto u 21 stoljeću vi morate plaćat račune. Ok ako puno trošiš struju plati no recimo zašto do 200 kuna troška ne bi bilo besplatno a posli šta potrošiš plaćaj.

Zato šta žele da non stop radite za njih i da nemate vrimema ni energije za duhovni razvoj.

Slomit ću taj sistem.

A sad samo trpaj  Njemačku mujama i crncima dok ne puknu ko kokice a to je upravo ta pobuna protiv elita.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by RayMabus Fri 5 Jul - 13:03

Pao im promet i zarada u privatnom smještaju

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/imam-10-apartmana-i-bavim-se-ovim-vec-40-godina-kazem-vam-nikad-nije-bilo-losije/9081872/

Kako i neće kad su cilu obalu izapartmanizirali
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više - Page 2 Empty Re: Dobro je da nedostaje čistačica i da je šporkih apartmana sve više

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum