ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by debotoijusto Fri 24 May - 19:46

MUŠKARAC u dobi od 38 godina iz Zaprešića osuđen je zbog posjedovanja 0,1 grama marihuane. 
Na Prekršajnom odjelu Općinskog suda u Karlovcu dobio je kaznu od 5000 kuna jer je 24. veljače oko 17.00 sati na odmorištu autoceste A1 u Mrzljakima, odnosno Draganiću, neovlašteno posjedovao 0,1 gram ili 100 miligrama droge marihuane, javlja Kaportal.

Držao ju je u pretincu ispred suvozača u osobnom vozilu križevačkih registracijskih oznaka. Okrivljeniku je marihuana oduzeta te će biti uništena, a morat će platiti i 200 kuna sudskih troškova.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/muskarca-iz-zapresica-uhvatili-s-01-gramom-marihuane-osudjen-je/2088056.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30603
2014-04-12


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by debotoijusto Fri 24 May - 19:46

smijesne li drzave
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30603
2014-04-12


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by AssadNaPodmornici Fri 24 May - 19:48

čime se nasa vukojebina bavi

zamisli ti koliko sudskih troškova ima dok se nekoga uhiti dovede u stanicu, pa ga se razvlači po sudu, sve radi 0.1 grama trave.. kako su uopće našli i izmjerili 0.1gram trave?  moga je list sa polja donjeti vitar u tvoje auto , i eto ti 5000kn kazne i par mjeseci razjebavanja po sudovima.  koliko je tu radnih sati ulupano zakurac radi 0.1 grama trave

nema šanse da bi ja platio ovu kaznu. neka me gone u zatvor 20dana ili mjesec dana, i neka me hrane, niti zrna žita okupatoru
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20918
2018-06-14


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by crvenkasti Fri 24 May - 19:58

Je li taj muškarac Hrvat?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by Guest Fri 24 May - 20:08

debotoijusto wrote:smijesne li drzave

reda mora biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by crvenkasti Fri 24 May - 20:19

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:smijesne li drzave

reda mora biti.

Samo se ti rugaj, smrade istarski!
Vidio bih tebe da si Hrvat!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by debotoijusto Fri 24 May - 20:24

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:smijesne li drzave

reda mora biti.

dobar  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30603
2014-04-12


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by Guest Fri 24 May - 20:37

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:smijesne li drzave

reda mora biti.

Samo se ti rugaj, smrade istarski!
Vidio bih tebe da si Hrvat!

istrijani su još gluplji od rvata.

Par kilograma marihuane djelatnici istarske policije pronašli su i pokupili s površine mora u nedjelju poslijepodne na pulskoj rivi, potvrdila je u ponedjeljak glasnogovornica istarske policije Suzana Sokač.

Dojavu o tom nesvakidašnjem događaju policija je zaprimila oko 16,25 sati kada je obaviještena da u moru kod rive pluta zelena materija nalik na marihuanu.

"Po dolasku na mjesto događaja policajci su izvadili iz mora još neutvrđenu količinu marihuane koju te treba osušiti i izvagati.

Dok se ne osuši, neće biti poznata količina marihuane, no zasigurno se radi o par kilograma mokre marihuane", rekla je Sokač.

Zasad nije poznato na koji je način marihuana dospjela u more.

Istraga je u tijeku.

ma pušite kurac sad.


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/599979/u-moru-na-pulskoj-rivi-pronaena-marihuana-nakon-susenja-ce-se-znati-kolika-je-kolicina-izvaena
-------

dojava. pazi neki totalni kreten zvao mobitelom drotove. ma tko je dojavio da mu majku jebem samo da saznam. pazi. vidiš pakete kako plutaju u moru uz rivu i zoveš drotove. pa glup, gluplji, glup u pičku materinu.

što nisam ja bio tog trena na rivi bog me jeba skočio bi u more i pokupio sve pakete doma.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by Guest Fri 24 May - 20:46

by Gnječ Today at 14:37

što nisam ja bio tog trena na rivi bog me jeba skočio bi u more i pokupio sve pakete doma.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
A sto ako su neki mudzosi zapakirali u neku plastiku kaku bombu..plus toga kako bi pushijo mokru travu...pa nije to pichka da se uspali a da postaje mokra::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by Guest Fri 24 May - 20:51

frka wrote:by Gnječ Today at 14:37

što nisam ja bio tog trena na rivi bog me jeba skočio bi u more i pokupio sve pakete doma.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
A sto ako su neki mudzosi zapakirali u neku plastiku kaku bombu..plus toga kako bi pushijo mokru travu...pa nije to pichka da se uspali a da postaje mokra::))

pa boli me kurac trebaju mi i bombe, ma sve eksploziv sve što može detonirat da je i atomska uzmem je doma pa makar kasnije svjetlio u mraku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by aben Fri 24 May - 20:52

0.1 gram danas, sutra heroin

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by Maggie19 Fri 24 May - 20:54

Dilercina.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by Guest Fri 24 May - 21:02

by Gnječ Today at 14:51

pa boli me kurac trebaju mi i bombe, ma sve eksploziv sve što može detonirat da je i atomska uzmem je doma pa makar kasnije svjetlio u mraku.
============================================
Boli te njonjo..barem bi ustedijo na struji...samo ima jedan zajeb murija bi te brzo zahaklala ..Dodushe i oni bi brzo prosvijetlili pa bi te onda pustili iz straha da ih ne prikljuchish na bojler.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by darth_vader Fri 24 May - 21:11

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:smijesne li drzave

reda mora biti.

dobar  :D

Epi, vrati nick Escu/Debotu...jebala ih država...


Last edited by jasambrend on Fri 24 May - 21:13; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by epikur37 Fri 24 May - 21:12

jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:smijesne li drzave

reda mora biti.

dobar  :D

Epi, vrati nick Escu...

s pravom primijećeno...

reda mora biti
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by darth_vader Fri 24 May - 21:18

aben wrote:0.1 gram danas, sutra heroin

cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je Empty Re: Muškarca iz Zaprešića uhvatili s 0,1 gramom marihuane. Osuđen je

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum