ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by Yehudim 4/29/2019, 21:49

epikur37 wrote:
veber wrote:
Yehudim wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
pa ja sam prijavio djecu, osim najstarijeg. žene, ljubavnice, mačke, srbe ali to je u duhu zakona i ne mažnjavam od poreza.
isto tako sam se sada odjavio iz hotela da firma bezveze ne plaća hotel. dok sam u hr nemam pravo na 24€ za topli obrok.
jučer me zvao kolega da nemre pokrenut robota, a proizvodnja mora krenut danas u 6:00. gnječ mi je pomogao jer sam zaboravio komandu. i to sam mogao naplati ali neću.

vidim oko sebe taj gladni mentalitet. svako jutro dobiješ nutelu, voćku, med, paštetu, marmeladu, kavu i pet čajeva u vrećici. i švedski stol.
tvoji zeme besramno to hitaju u ruksake. a nema malu plaću...

stvar mentaliteta

Dobro, krađa svakako ne. Ali što možeš i što te sljeduje svakako da.

 Malo radi, malo kradi

 I sve ćeš imati drunken
tak je jedan boske u firmi popušio otkaz.
pisao je slobodne dane i topli obrok koji je samo za njemačku. onda je pride poslao putne troškove.

onda je popušio otkaz.

jebi ga veberu kad radiš baustelu s baustelcima...

nađi neki pristojniji posao pa će se promijeniti i radna atmosfera.

nauči njemački...napreduj malo

 Ja radim na strojevima koje on programira, kako kaže.

Ma kakvi toli obroci kakvi putni troškovi, to je za bauštelce.

Van posla se rade dodatni posli koji donesu još neke soldi.

 Nećeš srati tamo di jedeš, di radiš, di zaradjuješ tamo moraš biti čist i uredan.

Yehudim

Posts : 4913
2018-03-07


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by epikur37 4/29/2019, 21:51

Yehudim wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
Yehudim wrote:
epikur37 wrote:

Dobro, krađa svakako ne. Ali što možeš i što te sljeduje svakako da.

 Malo radi, malo kradi

 I sve ćeš imati drunken
tak je jedan boske u firmi popušio otkaz.
pisao je slobodne dane i topli obrok koji je samo za njemačku. onda je pride poslao putne troškove.

onda je popušio otkaz.

jebi ga veberu kad radiš baustelu s baustelcima...

nađi neki pristojniji posao pa će se promijeniti i radna atmosfera.

nauči njemački...napreduj malo

 Ja radim na strojevima koje on programira, kako kaže.

Ma kakvi toli obroci kakvi putni troškovi, to je za bauštelce.

Van posla se rade dodatni posli koji donesu još neke soldi.

 Nećeš srati tamo di jedeš, di radiš, di zaradjuješ tamo moraš biti čist i uredan.
jesi ti u marex elektrostroj?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by Regoč 4/29/2019, 21:52

Marcelov udar na sindikate i referendum.

_________________
Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by veber 4/29/2019, 21:54

Yehudim wrote:
Ma kakvi toli obroci kakvi putni troškovi, to je za bauštelce.
još jedan koji je spušio foru?

0,30€ za svaki kilometar mog vozila
24€ topli obrok.

gnječ je jedini koji mi je dao komandu za stroj. zaboravio sam staviti... dalje ti nastavi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by marcellus 4/29/2019, 22:06

epikur37 wrote:
Yehudim wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:

Treba capati sve sto te sljeduje. Prijevi zenu djecu, boga oca da ti ne oporezuju placu, onda dobro prouci ugovore i iskamci svaku lipu koju mozes sebi pridodati. Nadji alternativne izvore financija, prodaj obitelnaku ostavstinu, ulozi. Itd... ko je vidio raditi s 60 +
pa ja sam prijavio djecu, osim najstarijeg. žene, ljubavnice, mačke, srbe ali to je u duhu zakona i ne mažnjavam od poreza.
isto tako sam se sada odjavio iz hotela da firma bezveze ne plaća hotel. dok sam u hr nemam pravo na 24€ za topli obrok.
jučer me zvao kolega da nemre pokrenut robota, a proizvodnja mora krenut danas u 6:00. gnječ mi je pomogao jer sam zaboravio komandu. i to sam mogao naplati ali neću.

vidim oko sebe taj gladni mentalitet. svako jutro dobiješ nutelu, voćku, med, paštetu, marmeladu, kavu i pet čajeva u vrećici. i švedski stol.
tvoji zeme besramno to hitaju u ruksake. a nema malu plaću...

stvar mentaliteta

Dobro, krađa svakako ne. Ali što možeš i što te sljeduje svakako da.

 Malo radi, malo kradi

 I sve ćeš imati drunken


snađi se druže :D

generacija naših staraca je tako razmišljala i pokopala nas.


_________________
Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by Yehudim 4/29/2019, 22:08

veber wrote:
Yehudim wrote:
Ma kakvi toli obroci kakvi putni troškovi, to je za bauštelce.
još jedan koji je spušio foru?

0,30€ za svaki kilometar mog vozila
24€ topli obrok.

gnječ je jedini koji mi je dao komandu za stroj. zaboravio sam staviti... dalje ti nastavi.

 Meni je do posla 10-15 min na noge.  

Tople niti hladne obroke ne dobija nitko.

Šta da nastavim...........Ti i Esco imate svoje posle koji me se ne tiču.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-07


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by Yehudim 4/29/2019, 22:09

epikur37 wrote:
Yehudim wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
Yehudim wrote:

 Malo radi, malo kradi

 I sve ćeš imati drunken
t

jebi ga veberu kad radiš baustelu s baustelcima...

nađi neki pristojniji posao pa će se promijeniti i radna atmosfera.

nauči njemački...napreduj malo

 
jesi ti u marex elektrostroj?

 Nisam ja u RH

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-07


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by Šandor Winnetou 4/29/2019, 23:09

catabbath wrote:U svakom slučaju potpisati ću za referendum protiv produljenja radnog vijeka, kad vidim onog debelog prištavog uhljeba ministra dođe mi da izrigam monitor.
ja neću, kad je bilo prilike da sjebemo političare i sami određujemo pravila prema kojima bi se političari morali vladati pola od ovih što danas kukaju je držalo svoje pozicije nadajući se nekoj svojoj sinekuri. Sad nek kusaju što su sami zakuvali, puca mi mauna za to.

_________________
Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2018-01-01


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by marcellus 4/29/2019, 23:17

tre wrote:
catabbath wrote:U svakom slučaju potpisati ću za referendum protiv produljenja radnog vijeka, kad vidim onog debelog prištavog uhljeba ministra dođe mi da izrigam monitor.
ja neću, kad je bilo prilike da sjebemo političare i sami određujemo pravila prema kojima bi se političari morali vladati pola od ovih što danas kukaju je držalo svoje pozicije nadajući se nekoj svojoj sinekuri. Sad nek kusaju što su sami zakuvali, puca mi mauna za to.

neću ni ja potpisat, nit želim odvajat više od plaće za sadašnje penziće nit želim da jednog dana djeca više odvajaju za mene.

ako će morat odvajat za mene i mater, ako više ne budemo mogli jednog dana radit pa budemo morali u mirovinu, nek daju keš na ruke.

_________________
Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by Šandor Winnetou 4/29/2019, 23:21

marcellus wrote:
tre wrote:
catabbath wrote:U svakom slučaju potpisati ću za referendum protiv produljenja radnog vijeka, kad vidim onog debelog prištavog uhljeba ministra dođe mi da izrigam monitor.
ja neću, kad je bilo prilike da sjebemo političare i sami određujemo pravila prema kojima bi se političari morali vladati pola od ovih što danas kukaju je držalo svoje pozicije nadajući se nekoj svojoj sinekuri. Sad nek kusaju što su sami zakuvali, puca mi mauna za to.

neću ni ja potpisat, nit želim odvajat više od plaće za sadašnje penziće nit želim da jednog dana djeca više odvajaju za mene.

ako će morat odvajat za mene i mater, ako više ne budemo mogli jednog dana radit pa budemo morali u mirovinu, nek daju keš na ruke.
podržavam, jebote sad bi da svi budemo solidarni a kad je trebalo samo dati potpis da stavimo političare u kalup gdje će nama odgovarati bolio ih je curac za to i zato sad iz protesta ne želim primirisati tom referendumu iako sam do sada potpisao za sve referendume za koje su se potpisi skupljali

_________________
Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2018-01-01


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by AssadNaPodmornici 4/29/2019, 23:22

referendum je ignoriranje zakona matematike

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-15


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by marcellus 4/29/2019, 23:29

AssadNaPodmornici wrote:referendum je ignoriranje zakona matematike

tak isto možemo izglasat na referendumu da pivo i ćevapi ne smiju bit skuplji od tri kune, ili da država mora svakom dat stan od sto kvadrata u centru.

ma mislim može se i studirat do 35 pa u mirovinu s 40 samo onda će mirovina bit sto kuna

_________________
Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by AssadNaPodmornici 4/29/2019, 23:29

catabbath wrote:Ljudi moji, dok mi neki odemo u penziju, penzija više ne bude. Ovo šta mi otimaju od plaće = piši propalo, to mi država otima silom jačeg.
iskreno meni niste jasni vi ITevci koji imate 10k i više plaću i to prijavljenu, koji kurac radite u RH.
nije čak niti problem što je vanka manja plaća, nego recimo ti svaki mjesec daješ tisuće i tisuće kuna za postojeće umirovljenike, a kada dođe tvojih 10godina "uživanja" u starosti za tebe neće biti kikiriki.

samo iz toga razloga bi na vašem mjestu, šibao vanka, recimo u njemačku ili irsku, gdje ćeš imati mirovine za 30-40godina, ili bi napravio nešto tipa paušalni obrt ili registrirao firmu vanka, tako da ti većina love ostane u džepu a ne daješ RH državi tisuće kuna svaki mjesec samo na porez na plaću, za mirovine i zdravstvo, a kada dođe tvoj red za bolnicu i penziju neće biti kurca

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-15


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by catabbath 4/29/2019, 23:41

AssadNaPodmornici wrote:
catabbath wrote:Ljudi moji, dok mi neki odemo u penziju, penzija više ne bude. Ovo šta mi otimaju od plaće = piši propalo, to mi država otima silom jačeg.
iskreno meni niste jasni vi ITevci koji imate 10k i više plaću i to prijavljenu, koji kurac radite u RH.

Pa ima više faktora. Pitanje je definicija "sreće". Da idem sad vanka, puno više bi zaradio ali bi mi se život vjerojatno vrtio samo oko posla i morao bi sve resetirati i početi život isponova. Da živiš npr. u nekoj slavonskoj vukojebini s nula mogućnosti posla onda nemaš puno za razmišljati i jednostavno odeš. A ovako, kad živiš u relativno ok djelu države, s iznadprosjećnim primanjima onda je malo teže sve odjebati. A osim toga situacija u domaćem ITu, nikad bolja za nas najamnike.
Evo ja trenutno, imam ok posao, nula stresa, ne puno posla a opet zanimljivog posla, za RH pojmove iznadprosječno (za zapadnoeuropske vjerojatno ispodprosječno) plaćenog. I još mi ostane brdo vremena za druge stvari. Stvar je u balansu svega, dok ovako bude ne vjerujem da ću ići vanka. A budućnost, tkozna. Idealno bi bilo da si pronađem stalan izvor fuša da mogu dobro zarađivati bez da me uhljebi pljačkaju....
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by catabbath 4/29/2019, 23:43

AssadNaPodmornici wrote:gdje ćeš imati mirovine za 30-40godina, ili bi napravio nešto tipa paušalni obrt ili registrirao firmu vanka, tako da ti većina love ostane u džepu a ne daješ RH državi tisuće kuna svaki mjesec samo na porez na plaću, za mirovine i zdravstvo,  a kada dođe tvoj red za bolnicu i penziju neće biti kurca

Da, ovo imam u vidu, svi nekako gledamo Estoniju i "virtualni" boravak tamo.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by AssadNaPodmornici 4/29/2019, 23:44

veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:
Yehudim wrote:
epikur37 wrote:

Dobro, krađa svakako ne. Ali što možeš i što te sljeduje svakako da.

 Malo radi, malo kradi

 I sve ćeš imati drunken
tak je jedan boske u firmi popušio otkaz.
pisao je slobodne dane i topli obrok koji je samo za njemačku. onda je pride poslao putne troškove.

onda je popušio otkaz.

jebi ga veberu kad radiš baustelu s baustelcima...

nađi neki pristojniji posao pa će se promijeniti i radna atmosfera.

nauči njemački...napreduj malo
njemački mi je razina B1, službeni jezik firme je engleski.
zapošljava 1300 ljudi. udio boskea je dobar, no nikako da shvate da nakon pet godina moraju naučiti jezik. do kraja godine bit ću B2 ili već C1.
ionako za upis programa ne trebaš jezik, za maknut stroj trebaš.

a inače pojam/imenica bauštela je u njemačkoj za sve. od betonaže pa do programiranja.
tako da kada ti neki programer napiša da programira na baušteli to nije nužno kaj si ti zamišljaš. 
mješanje morta, cukanje armature i te spike.
brzo si došao do b1.
inače b1 ima 4 razine. ja sam položio b1.1 , prvu razinu.. na jesen nastavak, ako ovo lito nebudem imao goste njemce u svom poslu, budem ponovio b1.1 razinu.
b1.1 razina ti je razina gdje razumiš skoro pa cijelu gramatiku i pravila, te znaš osnovnu komunikaciju,
b2 ima 2 razine, dakle cijeli B stupanj ima 6 razina, i kada imaš cijeli B stupanj, možeš tražiti njemačko državljanstvo (uz druge uvjete)


Last edited by AssadNaPodmornici on 4/29/2019, 23:48; edited 1 time in total
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-15


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by AssadNaPodmornici 4/29/2019, 23:48

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:gdje ćeš imati mirovine za 30-40godina, ili bi napravio nešto tipa paušalni obrt ili registrirao firmu vanka, tako da ti većina love ostane u džepu a ne daješ RH državi tisuće kuna svaki mjesec samo na porez na plaću, za mirovine i zdravstvo,  a kada dođe tvoj red za bolnicu i penziju neće biti kurca

Da, ovo imam u vidu, svi nekako gledamo Estoniju i "virtualni" boravak tamo.
meni je curka ITovka, ja njoj kažem na što joj sve država uzima pare, a ona začepi uši i ne želi slušati.. i govori "da ona dosta uplaćuje da će imati dobru penziju a da ja iako dobro zaradim neman staža"(jer ide sve na crno ili minmalac)..

ja joj lipo pokušavam objasniti, da sve te tisuće kuna što ona uplaćuje u mirovinu , idu da se hrane postojeći umirovljenici ,generacija baby boomersa koji su razjebali i Yugoslaviju i RH (glasujući za HDZ i SDP) , da kada dođe do njezine mirovine neće biti nikoga drugoga da uplaćuje za nju.. a njezina se lova troši na postojeće penziće. (koji su razjebali dvije države )

ako šta riješiš, ili znaš kako se može riješiti , javi mi :)

još kada bi se dogovorio sa firmom, da te prijavi na minimalac, a da ti ostatak isplaćuje prekobitcoina, dakle razliku od poreza što ide državi tebi isplaćuje u kriptovalutama. firma uštedi par tisuća kuna, ti dobiješ par tisuća kuna veću plaću.
odeš sa kriptovalutama i promjeniš ih, i imaš cash ili kupuješ sa njima(danas možeš skoro sve kupiti sa time).
a firma bi to mogla pokriti računovodstveno, tako da bi sve bilo po zakonu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-15


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by prckov 4/29/2019, 23:53

ovdje programera ima ko salate
cak ni poso ne mogu nac a I nije nesto placen
zanatlije ih sisaju ko malu djecu

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by catabbath 4/29/2019, 23:54

AssadNaPodmornici wrote:
još kada bi se dogovorio sa firmom, da te prijavi na minimalac, a da ti ostatak isplaćuje prekobitcoina, dakle razliku od poreza što ide državi tebi isplaćuje u kriptovalutama. firma uštedi par tisuća kuna, ti dobiješ par tisuća kuna veću plaću.
odeš sa kriptovalutama i promjeniš ih, i imaš cash ili kupuješ sa njima(danas možeš skoro sve kupiti sa time).
a firma bi to mogla pokriti računovodstveno, tako da bi sve bilo po zakonu

A ne može, na žalost, pitao već :)

_________________
Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by catabbath 4/29/2019, 23:56

prckov wrote:ovdje programera ima ko salate
cak ni poso ne mogu nac a I nije nesto placen
zanatlije ih sisaju ko malu djecu

Ovdje vlada nestašica. A opet ovisi programera čega. Naravno ako netko drka nešto po wordpressu i sebe smatra programerom, takvih ima na kontejnere....
Vjerovao ili ne, naj plačeniji su legacy programeri, u mrtvim jezicima tipa Cobol i sl., oni su plaćeni po liniji koda.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by prckov 4/30/2019, 00:02

catabbath wrote:
prckov wrote:ovdje programera ima ko salate
cak ni poso ne mogu nac a I nije nesto placen
zanatlije ih sisaju ko malu djecu

Ovdje vlada nestašica. A opet ovisi programera čega. Naravno ako netko drka nešto po wordpressu i sebe smatra programerom, takvih ima na kontejnere....
Vjerovao ili ne, naj plačeniji su legacy programeri, u mrtvim jezicima tipa Cobol i sl., oni su plaćeni po liniji koda.
e to neznam, znam samo da ih se puno upisalo za to kad je bila velika potraznja a onda se zasitilo I stalo
mnogi jos traze poso
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili... - Page 4 Empty Re: Hrvati imaju najviše mirovine na svijetu u odnosu na ono koliko su stvarno radili...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum