ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umirovljenici rade da bi preživjeli

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 13:18

Vi nemate uopće nikakvu ideju šta se dešava na tržištu rada kad van iz neke županije oxe 1000 ljudi. Kaže uvest ću. Pa uvedi. Podstanarstco nije ispod 1500 kuna. Meni si plaća 4000 kuna a njega ćeš 5500.

Pa uvezi baš me briga , i onako iznajmljujem stanove , samo će porast podstanarstvo.

Pa uvezi sve.

RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 13:26

Koliko ima županija u Hrvatskoj ? 15

Pa eto taman sad kad Austrija početkom iduće godine otvori svoje tržište rada odma iz svake županije po tisuću

E pa zato mi se sad ne radi ove godine ništa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 13:31

I evo sad mi dolazi kužina u ovaj veći stan popodne ? Misliš da me zanima ? Neće uopće ić gori. Ima čovik pa nek montira. Zato je plaćen.

Ja ležin na kauću i boli me kurac. Tako se radi posal a ne uvik fali para pa ljudi prihvaćaju svakve poslove.

Koliko je plaća ? U početku manja a posli nešto veća.

Dobro je , doć ću ja posli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by Guest Wed 24 Apr - 14:30

mortal wrote:
crvenkasti wrote:Ako se ćovjek osjeća mlad, nema veze koliko ima godina. Može radit.

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Rolling-Stones-696x517
oni su super
ovi ne samo da mogu raditi, mogu i skakati
puni života bez obzira na godine
da... keith richards je preminuo

wtf? twitao je prije par dana znači živ je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by crvenkasti Wed 24 Apr - 14:42

mortal wrote:
da... keith richards je preminuo

Nije. Šta lažeš?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 15:41

Gnječ wrote:
mortal wrote:
crvenkasti wrote:Ako se ćovjek osjeća mlad, nema veze koliko ima godina. Može radit.

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Rolling-Stones-696x517
oni su super
ovi ne samo da mogu raditi, mogu i skakati
puni života bez obzira na godine
da... keith richards je preminuo

wtf? twitao je prije par dana znači živ je.
??...znam da se predozirao prije nekoliko godina
mislila sam da je preminuo
valjda je preživio
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 15:42

crvenkasti wrote:
mortal wrote:
da... keith richards je preminuo

Nije. Šta lažeš?
bit će da je od družnja sa srbima
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 15:43

RayMabus wrote:7 miljona kuna ukrele

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/600272/zaposlenice-opljackale-poznatu-banku-u-metkovicu-pronevjerile-su-ogromnu-svotu-novca-policija-potvrdila-da-se-provodi-istraga

Eto vidiš , sad ima dva radna mjesta slobodno a ove će dobit kaznenu prijavu neće se više nigdi moć zaposlit
nisu politički dovoljno obučene da ukradu a da se ne primjeti
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by Yehudim Wed 24 Apr - 16:25

kaya wrote:Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 1015910
jako mi je žao napaćene hrvatske radne snage ali ovo su mladi u hrvatskoj :)
mladić ima od 35-45, ne želi da ga nitko izrabljuje i strašno je protiv emancipacije , mama mu od svoje penzije da jesti ili potraži u kontejneru ako mama nema. dremucka i sanja kako će biti menager  i pronaći nevinu djevojku a ne štracu  :D jer je jako konzervativan. kada se probudi uključi se na neku društvenu mrežu gdje sere o hrvatskoj tisućljetnoj opstojnosti. 

to sve statitistike pokazuju, sory..
:^0 :tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 16:33

Generacija Z

Z kao Zijev

Ja ću prispavat ovi treći svijetski rat , nemoj me budit sve dok Hitler nedođe na vlast u Njemačkoj za nekih sedan osan godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 16:47

Generacija M ....M kao Meditacija

Ja san to sve izračuna u detalje samo šta san puka na poslu pa dvi godine prije od predviđenog dobija otkaz al nema veze izgurat ću ja i to

Iman ja podatke iz budućnost

Znan sve bolje od vas i puno san inteligentniji od većine ljudi u državi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 16:56

I sad kad san kupija akumulator iden popit pivu

Aj živili
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 18:12

RayMabus wrote:Generacija M ....M kao Meditacija

Ja san to sve izračuna u detalje samo šta san puka na poslu pa dvi godine prije od predviđenog dobija otkaz al nema veze izgurat ću ja i to

Iman ja podatke iz budućnost

Znan sve bolje od vas i puno san inteligentniji od većine ljudi u državi
na kojem poslu si puka
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 18:26

Na jednom di ima puno ljudi. Sad baš gledan maloprije priča o poslu u kamenolomu tu poviše kuče , tisući eura plaća.

Samo da ne moran ljude gledat. Neću sad na lito jer san to reka da me ne zanimaju ti koji bi na lito samo tražili radnike jer ako ti triba cilu godinu onda nije samo lito tako da ovu jesen , zimu tražin posal pa ću radit godinu dana dok stari neotplati porez na stanive koji su 2500 kuna mjesečno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 18:28

RayMabus wrote:Na jednom di ima puno ljudi. Sad baš gledan maloprije priča o poslu u kamenolomu tu poviše kuče , tisući eura plaća.

Samo da ne moran ljude gledat. Neću sad na lito jer san to reka da me ne zanimaju ti koji bi na lito samo tražili radnike jer ako ti triba cilu godinu onda nije samo lito tako da ovu jesen , zimu tražin posal pa ću radit godinu dana dok stari neotplati porez na stanive koji su 2500 kuna mjesečno.
koji je kamen kod vas
kako izgleda


jbt bilo bi ti bolje stan iznajmljivati nego rintati u kamenolomu skoro cijeli dan za jebenih 7 tis
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 18:30

Bili kamen. Tvrdi.

Ma to gledan poslove , ne moran značit da oću nego čovik traži radnike jer mu svako malo neko ode a meni triba poslić do godinu dana najviše dakle ne za stalno a ne da mi se radit s ljidima pa mi onda ovo paše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 18:31

RayMabus wrote:Bili kamen. Tvrdi.

Ma to gledan poslove , ne moran značit da oću nego čovik traži radnike jer mu svako malo neko ode a meni triba poslić do godinu dana najviše dakle ne za stalno a ne da mi se radit s ljidima pa mi onda ovo paše.
što ne radiš sa stanovima ?
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 18:33

Pa iznajmljujem stanove samo plaćan porez pedeset tisuća kuna za dva stana , 2500 kuna svaki mjesec počevši od 1.1.2019. ....znači tamo negdi do 1.4 2020 mi to prestaje i onda iman čistu zaradu... zato gledan samo godinu dana posla a ne više jer posli neotplaćujen porez nego čista zarada.

Navika san ti ja radit teške fizičke poslove , imam mene komad lika a ka momak san dvi godine u pilani radija tako da ono nema veze šta mi je sad 40 uskoro fizikala ti je meni igrica.


Last edited by RayMabus on Wed 24 Apr - 18:36; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 18:35

RayMabus wrote:Pa iznajmljujem stanove samo plaćan porez pedeset tisuća kuna za dva stana , 2500 kuna svaki mjesec počevši od 1.1.2019. ....znači tamo negdi do 1.8 2020 mi to prestaje i onda iman čistu zaradu... zato gledan samo godinu dana posla a ne više jer posli neotplaćujen porez nego čista zarada.
puno
sa srećom!!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 18:37

mortal wrote:
RayMabus wrote:Pa iznajmljujem stanove samo plaćan porez pedeset tisuća kuna za dva stana , 2500 kuna svaki mjesec počevši od 1.1.2019. ....znači tamo negdi do 1.8 2020 mi to prestaje i onda iman čistu zaradu... zato gledan samo godinu dana posla a ne više jer posli neotplaćujen porez nego čista zarada.
puno
sa srećom!!
Ne triba mi sreća. Sve ti ja to matemtički proračunajem. Fali ljudi. Traže ljude svugdi a ja ti nisan neradnik samo mi se ne radi trenutno a inače to nije tako nego me upregneš i ja radin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 18:50

Tko se boji posla i teškog fizičkog rada taj neće nikad u životu napravit. To neznači da ti to moraš al ako triba radiš. Tako te boli kurac za poslove i šta se nudi nego gledaš jel tebi treba lova ili ne jer ako da nije ništa problem meni radit.

To ti je to fali radne snage i tribaju in radnici.Pa eto me.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176047
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 3 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum