ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umirovljenici rade da bi preživjeli

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by kaya Wed 24 Apr - 12:13

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 1015910
jako mi je žao napaćene hrvatske radne snage ali ovo su mladi u hrvatskoj :)
mladić ima od 35-45, ne želi da ga nitko izrabljuje i strašno je protiv emancipacije , mama mu od svoje penzije da jesti ili potraži u kontejneru ako mama nema. dremucka i sanja kako će biti menager  i pronaći nevinu djevojku a ne štracu  :D jer je jako konzervativan. kada se probudi uključi se na neku društvenu mrežu gdje sere o hrvatskoj tisućljetnoj opstojnosti. 

to sve statitistike pokazuju, sory..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:16

Isti ja.Ovako ja po cile dane. Sad ću kupit akumulator za svoj Citroen 4 , sad mi je registracija.

Samo vi radite. Ja ću se izležavat tako na kauču i boli me kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:20

Tko će više radit i za koga. Emanicipacija dakle niks žene , radiš za sebe a onda ako si ovako ko ja stanovi , nema kredita ni dugova ni žene ni djece , imaš neku kintu pa štaš radit.

Baš te briga , gledaš depopulaciju i kuknjavu kako fali radne snage a do jučer je bila priča svi ste vi zamjenjivi pa eto sad me zamini ako možeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by kaya Wed 24 Apr - 12:20

RayMabus wrote:Isti ja.Ovako ja po cile dane. Sad ću kupit akumulator za svoj Citroen 4 , sad mi je registracija.

Samo vi radite. Ja ću se izležavat tako na kauču i boli me kurac.
šta će ti akumulator kada si na kauču i tako..kupi šlape rađe :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by AssadNaPodmornici Wed 24 Apr - 12:21

stari po cile dane na forumu pišeš kako ne želiš raditi.
ako si čvrst ko svoje odluke , čemu tipkanje o tome svako drugi post?
ispada kao da se premišljaš, pa sebe uvjeravaš. kada si donio neku čvrstu odluku , nemoraš sebe tješiti svako malo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20966
2018-06-14


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by kaya Wed 24 Apr - 12:23

RayMabus wrote:Tko će više radit i za koga. Emanicipacija dakle niks žene , radiš za sebe a onda ako si ovako ko ja stanovi , nema kredita ni dugova ni žene ni djece , imaš neku kintu pa štaš radit.

Baš te briga , gledaš depopulaciju i kuknjavu kako fali radne snage a do jučer je bila priča svi ste vi zamjenjivi pa eto sad me zamini ako možeš.
pa zamijenili su te očito ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:24

kaya wrote:
RayMabus wrote:Isti ja.Ovako ja po cile dane. Sad ću kupit akumulator za svoj Citroen 4 , sad mi je registracija.

Samo vi radite. Ja ću se izležavat tako na kauču i boli me kurac.
šta će ti akumulator kada si na kauču i tako..kupi šlape rađe :)
Moran registirat auto , akumulator mi se istrošija.

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Citroen-C4-Hacht-exclusive-abaixo-Fipe-2010-20180403204649.4704260015
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:26

AssadNaPodmornici wrote:stari po cile dane na forumu pišeš kako ne želiš raditi.
ako si čvrst ko svoje odluke ,  čemu tipkanje o tome svako drugi post?
ispada kao da se premišljaš, pa sebe uvjeravaš. kada si donio neku čvrstu odluku , nemoraš sebe tješiti svako malo
Pa reka san ti onaj vic kad dole radnik kod poslodavca i pita kolika je plaća pa ovaj kaže U početku manja a posli veća ....dobro doć ću ja posli.

Nezaposlen san , pratin to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 12:28

melkior wrote:
mortal wrote:
melkior wrote:
mortal wrote:
melkior wrote:
Pismejker, nisam znao da si gerontofil  lol!
melkior ne kakaj
mi smo istih godina
a ti si kompleksaš
Kme. Pokaži sliku ili šuti.
pokaži ti svoju
šta bi ja tebi pokazivala 
kme (krme)
Ja se ne hvalim godinama ili izgledom kao ti. Prema tome, ako nešto tvrdiš, dokaži.
gdje si pročitao da se hvalim ??
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:28

kaya wrote:
RayMabus wrote:Tko će više radit i za koga. Emanicipacija dakle niks žene , radiš za sebe a onda ako si ovako ko ja stanovi , nema kredita ni dugova ni žene ni djece , imaš neku kintu pa štaš radit.

Baš te briga , gledaš depopulaciju i kuknjavu kako fali radne snage a do jučer je bila priča svi ste vi zamjenjivi pa eto sad me zamini ako možeš.
pa zamijenili su te očito ..
Nisu ne brini se. Stalno zivkaju. Nek zivkaju još ovu godini , do godine ću tražit posal. Nek Austrija otvori još svoje tržište rada za hrvatske državljane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:30

AssadNaPodmornici wrote:stari po cile dane na forumu pišeš kako ne želiš raditi.
ako si čvrst ko svoje odluke ,  čemu tipkanje o tome svako drugi post?
ispada kao da se premišljaš, pa sebe uvjeravaš. kada si donio neku čvrstu odluku , nemoraš sebe tješiti svako malo
Emancipacija.

Prvo su doveli žene da zamjene muške pa sve iselilo jer je mala plaća ( žene rade za manje i slušaju ) pa sad fali djece .... totalni krah sistema.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 12:30

RayMabus wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Isti ja.Ovako ja po cile dane. Sad ću kupit akumulator za svoj Citroen 4 , sad mi je registracija.

Samo vi radite. Ja ću se izležavat tako na kauču i boli me kurac.
šta će ti akumulator kada si na kauču i tako..kupi šlape rađe :)
Moran registirat auto , akumulator mi se istrošija.

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Citroen-C4-Hacht-exclusive-abaixo-Fipe-2010-20180403204649.4704260015
koji akumulator točno Mabus
sumnjiv si
nemaš žensku
tko zna što si ti istrošio  pale

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by kaya Wed 24 Apr - 12:31

RayMabus wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Tko će više radit i za koga. Emanicipacija dakle niks žene , radiš za sebe a onda ako si ovako ko ja stanovi , nema kredita ni dugova ni žene ni djece , imaš neku kintu pa štaš radit.

Baš te briga , gledaš depopulaciju i kuknjavu kako fali radne snage a do jučer je bila priča svi ste vi zamjenjivi pa eto sad me zamini ako možeš.
pa zamijenili su te očito ..
Nisu ne brini se. Stalno zivkaju. Nek zivkaju još ovu godini , do godine ću tražit posal. Nek Austrija otvori još svoje tržište rada za hrvatske državljane.
pa možeš u njemačku, tamo ti je otvoreno..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:32

Akumulator od auta , proša mu je rok trajanja , ima garanciju dvi godine , ovo je vjerovatno treća , punija san ga par puta al je pri kraju pa sad ću popodne uzet novi akumulator jer mi je sad registracija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:33

kaya wrote:
RayMabus wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Tko će više radit i za koga. Emanicipacija dakle niks žene , radiš za sebe a onda ako si ovako ko ja stanovi , nema kredita ni dugova ni žene ni djece , imaš neku kintu pa štaš radit.

Baš te briga , gledaš depopulaciju i kuknjavu kako fali radne snage a do jučer je bila priča svi ste vi zamjenjivi pa eto sad me zamini ako možeš.
pa zamijenili su te očito ..
Nisu ne brini se. Stalno zivkaju. Nek zivkaju još ovu godini , do godine ću tražit posal. Nek Austrija otvori još svoje tržište rada za hrvatske državljane.
pa možeš u njemačku, tamo ti je otvoreno..
Mogu ja i u Italiju , znam jezik a rodice obje imaju stanove a ova jedna čak i firmu s pedesetak zaposlenih.

Iman ja par stanova i love za živit. Netriba meni Njemačka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:38

Sad će vam fino depopulacija , iseljavanje i krah nataliteta a vi se snalazite kako ćete nać radnu snagu , puna usta kako ćete nekog dovest pa ispalo da mu triba plaćat režije i smještaj

E pa plati mu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 12:39

Odo popit još jednu kaficu , mislin da san se diga negdi oko 11 sati

Puca mi kurac šta vama fali radne snage. Guštan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by crvenkasti Wed 24 Apr - 12:45

Ako se ćovjek osjeća mlad, nema veze koliko ima godina. Može radit.

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Rolling-Stones-696x517
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by immortal Wed 24 Apr - 12:46

crvenkasti wrote:Ako se ćovjek osjeća mlad, nema veze koliko ima godina. Može radit.

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Rolling-Stones-696x517
oni su super
ovi ne samo da mogu raditi, mogu i skakati
puni života bez obzira na godine
da... keith richards je preminuo
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 13:01

7 miljona kuna ukrele

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/600272/zaposlenice-opljackale-poznatu-banku-u-metkovicu-pronevjerile-su-ogromnu-svotu-novca-policija-potvrdila-da-se-provodi-istraga

Eto vidiš , sad ima dva radna mjesta slobodno a ove će dobit kaznenu prijavu neće se više nigdi moć zaposlit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by RayMabus Wed 24 Apr - 13:18

Vi nemate uopće nikakvu ideju šta se dešava na tržištu rada kad van iz neke županije oxe 1000 ljudi. Kaže uvest ću. Pa uvedi. Podstanarstco nije ispod 1500 kuna. Meni si plaća 4000 kuna a njega ćeš 5500.

Pa uvezi baš me briga , i onako iznajmljujem stanove , samo će porast podstanarstvo.

Pa uvezi sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176053
2014-04-11


Back to top Go down

Umirovljenici rade da bi preživjeli - Page 2 Empty Re: Umirovljenici rade da bi preživjeli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum