ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz društveno prihvatljive obitelji

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by AssadNaPodmornici 20/4/2019, 17:30

AssadNaPodmornici wrote:stvarno jebena selekcija u državi.
samo zadnje vrijeme vijesti. Žalac gazi ljude bez posljedica. Njezina I2b kuma, Obradovićka isto HDZovka namjerno gazi žensku osobu i bježi sa ceste, i ništa zatvor ništa prijava. Pa svaki dan uhvate nekog HDZovca u nekoj krađi, nekom uhljebljivanju. Pa Culej mlati, Pa Đikić HDzovac mlati i prijeti ,isto tako cereka se i izađe odmah. Pa i ovaj "sin HDZovca" mlati i nije mu prvo mlaćenje i izađe iz odmah i zatvora.

Jebena država skrojena po mjeri HDZovca. Mlate, gaze, ubijaju, kradu, i ništa.. ništa.

I onda dođe ona luda mortalka i kaže nešto tipa "u Hrvatskoj su na vlasti udbaši i komunisti i srbi i neHrvati , oni spriječavaju nas Hrvate i katolike i domoljube" da se ostvarimo. lol .


inače ako HDZovci misle da ostatak države nevidi šta se dešava, naivni su .
Neka izbije neko sranje u RH, napadne nas netko, u RH državi za obranu neće ostati nitko osim tih par stotina tisuća HDZovih uhljeba i njihove kaste. pa neka ginu i gnjoje , ovo nije Hrvatska država, ovo je Republika HDZ. Ostali Hrvati i drugi građani nemaju nikakve obveze prema ovoj državi, jer ova država nije jednaka za sve.

AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by AssadNaPodmornici 20/4/2019, 17:31

Gnječ wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:ahhh..ponasanje tipicno za maloumnu paščad rodjenu i proizašlu iz protuprirodnih bludova i brakova,politickih motjnika, pripadajucih im zasluznih boraca  i slicnih domoljubnih truć truć grupacija..

ja želim da mupova žgadija ustaških kriminalaca u ustaškoj uniformi napiše ime i prezime tog kurvinog sina pa da mu njemu i ocu isčupamo ruke i noge bez anestezije. ja samo čekam na ime i prezime tog hrvatskog kurbinog sina.
bio je takav slučaj prije par godina, ja sam objavio ime prezime i adresu nasilnika pa mi admin zaprjetio da će iskon dići tužbu protiv mene. pa sam onda objavio ime i prezime i adresu dotičnog administratora nekikonjnapaši ili tako nekako.

no mogli su mi popušit kurac.

ja sam svim adminima i adminicama na iskon net.hr jebo mater i oca bez iznimke. natjerao sam troje admina da daju ostavku na mjesto admina. jebo sam oca i majku i marčelovoj ženi bivšoj adminici iskon net.hr. prijetili mi ustaškom policijom jebem im krvavu majku hrvatsku đezbarsku..
ona je fina dama nema veze niti sa HDZom niti ustašama čak niti puno veze sa Hrvatskom?, šta ti je ona skrivila?
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest 20/4/2019, 17:39

AssadNaPodmornici wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:ahhh..ponasanje tipicno za maloumnu paščad rodjenu i proizašlu iz protuprirodnih bludova i brakova,politickih motjnika, pripadajucih im zasluznih boraca  i slicnih domoljubnih truć truć grupacija..

ja želim da mupova žgadija ustaških kriminalaca u ustaškoj uniformi napiše ime i prezime tog kurvinog sina pa da mu njemu i ocu isčupamo ruke i noge bez anestezije. ja samo čekam na ime i prezime tog hrvatskog kurbinog sina.
bio je takav slučaj prije par godina, ja sam objavio ime prezime i adresu nasilnika pa mi admin zaprjetio da će iskon dići tužbu protiv mene. pa sam onda objavio ime i prezime i adresu dotičnog administratora nekikonjnapaši ili tako nekako.

no mogli su mi popušit kurac.

ja sam svim adminima i adminicama na iskon net.hr jebo mater i oca bez iznimke. natjerao sam troje admina da daju ostavku na mjesto admina. jebo sam oca i majku i marčelovoj ženi bivšoj adminici iskon net.hr. prijetili mi ustaškom policijom jebem im krvavu majku hrvatsku đezbarsku..
ona je fina dama nema veze niti sa HDZom niti ustašama čak niti puno veze sa Hrvatskom?, šta ti je ona skrivila?

nemoj da krenem nabrajat našlo bi se tu dokaza za sud.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest 20/4/2019, 17:42

i Pljenković je fin gospodin jel tako? tata mu Mario je dokazani aktivni udbaški agent koji je hapsio studente ono 70-tih godina. sad precjednik HDZ-a? kojeg li paradoksa i ironije sudbine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by vili40 20/4/2019, 19:28

pitam pismejkera jer je on malo duže u njemačkoj?Što bi se nekom dogodilo tamo da tako izbatina njemačkog taksista?Pazi,bilo je tu udaraca nogom u glavu što se inače okarakterizira kao pokušaj ubojstva a ovi ga pustili uz napomenu da nisu imali razloga zadržati zločinca koji je već od prije policiji poznat po takvim nedjelima.Dal je to kod nas izoliran slučaj kod nas?Ne,svako malo pa opet isto što nepobitno dokazuje kakva smo mi prćija od države,ogavno za ispovraćati se što su uradili od jedne zaista perspektivne zemlje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by darth_vader 20/4/2019, 19:31

Gnječ wrote:i Pljenković je fin gospodin jel tako? tata mu Mario je dokazani aktivni udbaški agent koji je hapsio studente ono 70-tih godina. sad precjednik HDZ-a? kojeg li paradoksa i ironije sudbine.
 

Kenwood Kenon je kurbin sin, odnosno lekarkin...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by vili40 20/4/2019, 19:41

Što na takve stvari veli kraljica ili nema vremena jer upravo oblači novi kompletić?Što na to veli onaj mutavi i smotani ministar pravosuđa i njegov anemični gazda?Što na to vele oni iz HNS-a koji su podnijeli krivičnu prijavu za prijetnju ubojstvom protiv onog iz živog zida a muhu nije zgazio?Jako smiješno ili za ridati od muke,izaberite sami.
I taj taksist,imao pištolj a puca u zrak umjesto da ubije tu ništariju i time za ubuduće zaštiti druge žrtve.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by veber 20/4/2019, 19:45

vili40 wrote:I taj taksist,imao pištolj a puca u zrak umjesto da ubije tu ništariju i time za ubuduće zaštiti druge žrtve.
nismo u americi, pa bi ispunio formular o pucanju, oružje bi bilo izuzeto (kasnije vraćeno). kod nas bi dobi 3-5 godina.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by catabbath 20/4/2019, 19:57

Ma svejedno, ja baš nebi pustio mirno da me narkić tsko mlati...

_________________
Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by vili40 20/4/2019, 20:07

veber wrote:
vili40 wrote:I taj taksist,imao pištolj a puca u zrak umjesto da ubije tu ništariju i time za ubuduće zaštiti druge žrtve.
nismo u americi, pa bi ispunio formular o pucanju, oružje bi bilo izuzeto (kasnije vraćeno). kod nas bi dobi 3-5 godina.
da te netko tako mlati i da ti je život u opasnosti ti bi razmišljao o americi i pucao u zrak?
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by veber 20/4/2019, 20:21

vili40 wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:I taj taksist,imao pištolj a puca u zrak umjesto da ubije tu ništariju i time za ubuduće zaštiti druge žrtve.
nismo u americi, pa bi ispunio formular o pucanju, oružje bi bilo izuzeto (kasnije vraćeno). kod nas bi dobi 3-5 godina.
da te netko tako mlati i da ti je život u opasnosti ti bi razmišljao o americi i pucao u zrak?
vili da me znaš...
ja sam kći učio pucat.

(kaj je sa gumom?)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by debotoijusto 20/4/2019, 20:27

catabbath wrote:Ma svejedno, ja baš nebi pustio mirno da me narkić tsko mlati...

taksist je zasluzio red danice hrvatske s likom marka marulica za stoicizam
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by red wolf 20/4/2019, 20:33

debotoijusto wrote:
catabbath wrote:Ma svejedno, ja baš nebi pustio mirno da me narkić tsko mlati...

taksist je zasluzio red danice  hrvatske s likom marka marulica za stoicizam
ahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by vili40 20/4/2019, 20:35

veber wrote:
vili40 wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:I taj taksist,imao pištolj a puca u zrak umjesto da ubije tu ništariju i time za ubuduće zaštiti druge žrtve.
nismo u americi, pa bi ispunio formular o pucanju, oružje bi bilo izuzeto (kasnije vraćeno). kod nas bi dobi 3-5 godina.
da te netko tako mlati i da ti je život u opasnosti ti bi razmišljao o americi i pucao u zrak?
vili da me znaš...
ja sam kći učio pucat.

(kaj je sa gumom?)
a ne znam kaj je sa njim,nisam se čuo a i nemam baš vremena kad puno putujem...
Inače da ga je taksist upucao u nužnoj obrani na normalnom sudu ne bi dobio zatvor ali kod nas se nikad ne zna.Da je ovaj zatukao taksistu sud bi ga kaznio sa eventualnom godinom-dvije ali velim da se kod našeg pravosuđa nikad ništa ne zna.Zato i jest država u banani kad institucije stalno zakazuju.Uništene su i obitelji i vjera u čovjeka i država i rad i poštenje...sve ošlo u tri pizde materine
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by debotoijusto 20/4/2019, 20:38

red wolf wrote:
debotoijusto wrote:
catabbath wrote:Ma svejedno, ja baš nebi pustio mirno da me narkić tsko mlati...

taksist je zasluzio red danice  hrvatske s likom marka marulica za stoicizam
ahahahahahahahahahahahahahahahahaha

:dzoja :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30661
2014-04-12


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by veber 20/4/2019, 20:39

vili40 wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:I taj taksist,imao pištolj a puca u zrak umjesto da ubije tu ništariju i time za ubuduće zaštiti druge žrtve.
nismo u americi, pa bi ispunio formular o pucanju, oružje bi bilo izuzeto (kasnije vraćeno). kod nas bi dobi 3-5 godina.
da te netko tako mlati i da ti je život u opasnosti ti bi razmišljao o americi i pucao u zrak?
vili da me znaš...
ja sam kći učio pucat.

(kaj je sa gumom?)
a ne znam kaj je sa njim,nisam se čuo a i nemam baš vremena kad puno putujem...
Inače da ga je taksist upucao u nužnoj obrani na normalnom sudu ne bi dobio zatvor ali kod nas se nikad ne zna.Da je ovaj zatukao taksistu sud bi ga kaznio sa eventualnom godinom-dvije ali velim da se kod našeg pravosuđa nikad ništa ne zna.Zato i jest država u banani kad institucije stalno zakazuju.Uništene su i obitelji i vjera u čovjeka i država i rad i poštenje...sve ošlo u tri pizde materine
normalni sud?
znači strpam tipa u gepek i ubijem ga u austiji. onda je već namjera.

gumužena zatukla? sekira i pajser?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by red wolf 20/4/2019, 20:39

debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
debotoijusto wrote:
catabbath wrote:Ma svejedno, ja baš nebi pustio mirno da me narkić tsko mlati...

taksist je zasluzio red danice  hrvatske s likom marka marulica za stoicizam
ahahahahahahahahahahahahahahahahaha

:dzoja  :D
 Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 1f61c  Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 1f44d
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by vili40 20/4/2019, 20:42

veber wrote:
vili40 wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:
veber wrote:
nismo u americi, pa bi ispunio formular o pucanju, oružje bi bilo izuzeto (kasnije vraćeno). kod nas bi dobi 3-5 godina.
da te netko tako mlati i da ti je život u opasnosti ti bi razmišljao o americi i pucao u zrak?
vili da me znaš...
ja sam kći učio pucat.

(kaj je sa gumom?)
a ne znam kaj je sa njim,nisam se čuo a i nemam baš vremena kad puno putujem...
Inače da ga je taksist upucao u nužnoj obrani na normalnom sudu ne bi dobio zatvor ali kod nas se nikad ne zna.Da je ovaj zatukao taksistu sud bi ga kaznio sa eventualnom godinom-dvije ali velim da se kod našeg pravosuđa nikad ništa ne zna.Zato i jest država u banani kad institucije stalno zakazuju.Uništene su i obitelji i vjera u čovjeka i država i rad i poštenje...sve ošlo u tri pizde materine
normalni sud?
znači strpam tipa u gepek i ubijem ga u austiji. onda je već namjera.

gumužena zatukla? sekira i pajser?
a kad ti je život ugrožen nemaš se pravo braniti pa makar i prekoračio mjeru ali i za to ti je obrana života olakotna okolnost.Naravno baš na tom normalnom sudu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by catabbath 20/4/2019, 21:09

Mladić koji je uhićen jer je mlatio taksista je 23-godišnji Ante Botica

Kako otkriva Index, mladić koji je uhićen jer je brutalno mlatio taksista, da bi ga potom tužitelji pustili na slobodu je Ante Botica iz Samobora. Njega je policija zatekla na mjestu događaja, u Ilici na zagrebačkom Črnomercu, nešto prije 6 sati ujutro, gdje se i događalo brutalno premlaćivanje.

Otac nasilnika radi u ministarstvu Gabrijele Žalac, imenovan je i u vladino povjerenstvo

Otac nasilnika je Križan Botica, voditelj Odjela za opće poslove Ministarstva regionalnog razvoja i EU fondova, ministarstva kojem je na čelu Gabrijela Žalac.


_________________
Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by catabbath 20/4/2019, 21:12

I2b HDZ kozojeb uhljebljen u ZGu, klasika
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by veber 20/4/2019, 21:13

vili40 wrote:a kad ti je život ugrožen nemaš se pravo braniti pa makar i prekoračio mjeru ali i za to ti je obrana života olakotna okolnost.Naravno baš na tom normalnom sudu.
pitanje pshijatra za produljenje dozvole za držanje i nošenje oružja;
-da li bi upotrjebili oružje?

(naravno da ne bi, idem se bavit karitativnim radom u pizdimaterinoj. ali nitko me nije vještačio 92e, 93će

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji - Page 2 Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum