ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz društveno prihvatljive obitelji

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by catabbath Fri 19 Apr - 21:32

PUŠTEN NA SLOBODU
NOVI DETALJI O DIVLJAKU KOJI JE PREMLATIO TAKSISTA Ovo mu nije prvi nasilni ispad, taksist je odmah angažirao odvjetnika

    AUTOR:


    • Hajdi Karakaš Jakubin,
    • Marin Dešković,
    • Tomislav Kukec

    OBJAVLJENO:
  • 19.04.2019. u 20:00


Iz društveno prihvatljive obitelji Taksi
Profimedia

Ilustracija taksi vozila




 



Nasilnika koji je u noći na nedjelju brutalno pretukao i teško ozlijedio 51-godišnjeg taksista zagrebačko Općinsko državno odvjetništvo je nakon ispitivanja pustilo da se brani sa slobode, odnosno protiv njega nije zatražilo određivanje istražnoga zatvora.

Vezane vijesti



  • OVO JE MOGUĆE SAMO U HRVATSKOJ Mladiću koji je u Karlovcu ukrao sok i čokoladice iz dućana zbog jednog detalja sada prijeti deset godina zatvora




  • JUTARNJI DOZNAJE Mladić koji je brutalno prebio zagrebačkog taksista i poslao ga na operaciju glave pušten na slobodu: 'Nema osnova za pritvor'



Mladić (23) nije prestajao tući taksista ni nakon što je ovaj pod batinama čak dva puta pištoljem pucao u zrak. Policija je 23-godišnjaka uhitila te ga je predala pritvorskom nadzorniku, međutim, tužiteljstvo ga je pustilo na slobodu, ne odredivši mu čak ni mjere opreza, poput zabrane približavanja žrtvi. Kako doznajemo, napadač je sin jednog zaposlenika jednog ministarstva i ovo mu nije prvi nasilni kazneni grijeh.
- Općinsko državno odvjetništvo u Zagrebu provelo je dokaznu radnju ispitivanja okrivljenika zbog postojanja osnovane sumnje na počinjenje kaznenog djela teške tjelesne ozljede iz članka 118. stavak 1. Kaznenog zakona. Nakon ispitivanja otvoreno je istraživanje tijekom kojeg će se provesti i druge potrebne dokazne radnje, a okrivljenik je potom pušten na slobodu jer zakonskih osnova za predlaganje i određivanje istražnog zatvora nije bilo - rekli su nam.

Premlaćeni taksist i dalje se oporavlja od teških ozljeda lica i jabučice oka, zbog čega mu je trenutno ozbiljno narušen vid na jedno oko te ga čekaju operacija i višetjedni oporavak. Policija ga, doznajemo, nije obavijestila da je njegov napadač pušten na slobodu. Angažirat će odvjetnika i tražiti zabranu približavanja napadača, jer mu nije svejedno što mladić slobodno šeta gradom.
Podsjetimo, vozač je ispred jednog kluba na Trešnjevci pokupio troje putnika, jednu djevojku i dva mladića. Na suvozačko sjedište smjestio se mladić koji je čitavo vrijeme bio agresivan te je prijetio suputnicima, zbog čega su oni taksistu rekli da zaustavi auto. On je to i učinio, putnici sa stražnjeg sjedala su izašli, no mladić je tada svoju agresiju usmjerio prema vozaču. Počeo ga je gušiti, a kada se on uspio osloboditi i izaći iz vozila, šakama ga je nemilice udarao u glavu. Taksist mu je govorio da to ne čini jer će ga morati ozlijediti, a u ruci je držao pištolj CZ za kojeg ima dozvolu za držanje i nošenje.
Ispalio je hitac u zrak kako bi nasilnika odvratio od daljnjih napada, no to nije bilo dovoljno. Mladić mu je vikao da baci pištolj i nastavio ga udarati, a on nije htio oružje ispustiti iz ruke kako ne bi palo u ruke mladića. Ispalio je i drugi hitac u zrak, te uspio ući u vozilo, no nije mogao zatvoriti vrata. Tada je primio najteže udarce i to nogom u glavu od mladića koji inače trenira nogomet, a tada su nastale i teške ozljede lica i oka.




https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/novi-detalji-o-divljaku-koji-je-premlatio-taksista-ovo-mu-nije-prvi-nasilni-ispad-taksist-je-odmah-angazirao-odvjetnika/8762138/
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by catabbath Fri 19 Apr - 21:32

Pa čim mu čak ni inicijale nisu stavili u novine odmah je bilo jasno da se štiti nekoga.

_________________
Iz društveno prihvatljive obitelji Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by debotoijusto Fri 19 Apr - 21:37

podmecu mu jer je hrvat...nepismena talibanska sirotinja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by red wolf Fri 19 Apr - 21:40

Ova zemlja je izgubila budućnost...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by darth_vader Fri 19 Apr - 21:48

Ime i prezime malog divljaka te fb profil po mogućnosti bi bio minimum profesionalnosti za objaviti... čisto da se lik malo osjeti kao lovina. Mnogi bi ga rado sreli u onakvom stanju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 13:56

..ahh..blago narusavanje Reda i Mira...za koji dan ce kmetje nastaviti rezignirano pasti svoju travicu za ručkić.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:05

[size=44]Divljak koji je mlatio taksista je sin više rangiranog djelatnika ministarstva[/size]

MUP zločinci ime i prezime kurbinog sina molim.

Nasilnik je sin zaposlenika u ministarstvu
Kako je večeras objavio Jutarnji list, 23-godišnji nasilnik sin je jednog više rangiranog zaposlenika jednog ministarstva, a ovo mu nije prvi nasilni ispad.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/divljak-koji-je-mlatio-taksista-je-sin-vise-rangiranog-djelatnika-ministarstva/2079760.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:13

ahhh..ponasanje tipicno za maloumnu paščad rodjenu i proizašlu iz protuprirodnih bludova i brakova,politickih motjnika, pripadajucih im zasluznih boraca  i slicnih domoljubnih truć truć grupacija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by crvenkasti Sat 20 Apr - 17:16

I što, rekao mu je "ja sam sin zaposlenika u ministarstvu" i zato taksist nije smio pucati u njega, nego je morao trpjeti da ga ovaj tuče?

Ne kužim.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28768
2014-04-17


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:16

pismejker wrote:ahhh..ponasanje tipicno za maloumnu paščad rodjenu i proizašlu iz protuprirodnih bludova i brakova,politickih motjnika, pripadajucih im zasluznih boraca  i slicnih domoljubnih truć truć grupacija..

ja želim da mupova žgadija ustaških kriminalaca u ustaškoj uniformi napiše ime i prezime tog kurvinog sina pa da mu njemu i ocu isčupamo ruke i noge bez anestezije. ja samo čekam na ime i prezime tog hrvatskog kurbinog sina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:17

crvenkasti wrote:I što, rekao mu je "ja sam sin zaposlenika u ministarstvu" i zato taksist nije smio pucati u njega, nego je morao trpjeti da ga ovaj tuče?

Ne kužim.
Ma jok..rekao mu je sigurno.." ne zanš ti koa sam ja.."....i teksist se usro ko picka,umjeto da mu smjesti olovo u noge..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:18

crvenkasti wrote:I što, rekao mu je "ja sam sin zaposlenika u ministarstvu" i zato taksist nije smio pucati u njega, nego je morao trpjeti da ga ovaj tuče?

Ne kužim.

pozvao se na diplomatski imunitet? probušio bi ga utokom ralzlila bi mu se hrvatska krv po hrvatskoj cesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:19

Gnječ wrote:
pismejker wrote:ahhh..ponasanje tipicno za maloumnu paščad rodjenu i proizašlu iz protuprirodnih bludova i brakova,politickih motjnika, pripadajucih im zasluznih boraca  i slicnih domoljubnih truć truć grupacija..

ja želim da mupova žgadija ustaških kriminalaca u ustaškoj uniformi napiše ime i prezime tog kurvinog sina pa da mu njemu i ocu isčupamo ruke i noge bez anestezije. ja samo čekam na ime i prezime tog hrvatskog kurbinog sina.
tja,normalni panduri bi sigurno pustili bubu u vuho nekog nounara,ali...jebiga,elita je u pitanju,i boje se.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:20

IME I PREZIME I IME OCA. MOLIM.


Last edited by Gnječ on Sat 20 Apr - 17:20; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:20

Pa..pitati taksista za ime tog usranca,mora ga znati jer je angazirao odvjetnika..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:21

pismejker wrote:Pa..pitati taksista za ime tog usranca,mora ga znati jer je angazirao odvjetnika..

OVO JE JOŠ JEDAN DOKAZ DA JE HRVATSKA KLEROFAŠISTIČKA JUGOUDBAŠKO USTAŠKA IZDRKOTINA.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by veber Sat 20 Apr - 17:24

Gnječ wrote:
pismejker wrote:ahhh..ponasanje tipicno za maloumnu paščad rodjenu i proizašlu iz protuprirodnih bludova i brakova,politickih motjnika, pripadajucih im zasluznih boraca  i slicnih domoljubnih truć truć grupacija..

ja želim da mupova žgadija ustaških kriminalaca u ustaškoj uniformi napiše ime i prezime tog kurvinog sina pa da mu njemu i ocu isčupamo ruke i noge bez anestezije. ja samo čekam na ime i prezime tog hrvatskog kurbinog sina.
bio je takav slučaj prije par godina, ja sam objavio ime prezime i adresu nasilnika pa mi admin zaprjetio da će iskon dići tužbu protiv mene. pa sam onda objavio ime i prezime i adresu dotičnog administratora nekikonjnapaši ili tako nekako.

no mogli su mi popušit kurac.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by AssadNaPodmornici Sat 20 Apr - 17:28

stvarno jebena selekcija u državi.
samo zadnje vrijeme vijesti. Žalac gazi ljude bez posljedica. Njezina I2b kuma, Obradovićka isto HDZovka namjerno gazi žensku osobu i bježi sa ceste, i ništa zatvor ništa prijava. Pa svaki dan uhvate nekog HDZovca u nekoj krađi, nekom uhljebljivanju. Pa Culej mlati, Pa Đikić HDzovac mlati i prijeti ,isto tako cereka se i izađe odmah. Pa i ovaj "sin HDZovca" mlati i nije mu prvo mlaćenje i izađe iz odmah i zatvora.

Jebena država skrojena po mjeri HDZovca. Mlate, gaze, ubijaju, kradu, i ništa.. ništa.

I onda dođe ona luda mortalka i kaže nešto tipa "u Hrvatskoj su na vlasti udbaši i komunisti i srbi i neHrvati , oni spriječavaju nas Hrvate i katolike i domoljube" da se ostvarimo. lol .


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Guest Sat 20 Apr - 17:29

veber wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:ahhh..ponasanje tipicno za maloumnu paščad rodjenu i proizašlu iz protuprirodnih bludova i brakova,politickih motjnika, pripadajucih im zasluznih boraca  i slicnih domoljubnih truć truć grupacija..

ja želim da mupova žgadija ustaških kriminalaca u ustaškoj uniformi napiše ime i prezime tog kurvinog sina pa da mu njemu i ocu isčupamo ruke i noge bez anestezije. ja samo čekam na ime i prezime tog hrvatskog kurbinog sina.
bio je takav slučaj prije par godina, ja sam objavio ime prezime i adresu nasilnika pa mi admin zaprjetio da će iskon dići tužbu protiv mene. pa sam onda objavio ime i prezime i adresu dotičnog administratora nekikonjnapaši ili tako nekako.

no mogli su mi popušit kurac.

ja sam svim adminima i adminicama na iskon net.hr jebo mater i oca bez iznimke. natjerao sam troje admina da daju ostavku na mjesto admina. jebo sam oca i majku i marčelovoj ženi bivšoj adminici iskon net.hr. prijetili mi ustaškom policijom jebem im krvavu majku hrvatsku đezbarsku..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by AssadNaPodmornici Sat 20 Apr - 17:30

AssadNaPodmornici wrote:stvarno jebena selekcija u državi.
samo zadnje vrijeme vijesti. Žalac gazi ljude bez posljedica. Njezina I2b kuma, Obradovićka isto HDZovka namjerno gazi žensku osobu i bježi sa ceste, i ništa zatvor ništa prijava. Pa svaki dan uhvate nekog HDZovca u nekoj krađi, nekom uhljebljivanju. Pa Culej mlati, Pa Đikić HDzovac mlati i prijeti ,isto tako cereka se i izađe odmah. Pa i ovaj "sin HDZovca" mlati i nije mu prvo mlaćenje i izađe iz odmah i zatvora.

Jebena država skrojena po mjeri HDZovca. Mlate, gaze, ubijaju, kradu, i ništa.. ništa.

I onda dođe ona luda mortalka i kaže nešto tipa "u Hrvatskoj su na vlasti udbaši i komunisti i srbi i neHrvati , oni spriječavaju nas Hrvate i katolike i domoljube" da se ostvarimo. lol .


inače ako HDZovci misle da ostatak države nevidi šta se dešava, naivni su .
Neka izbije neko sranje u RH, napadne nas netko, u RH državi za obranu neće ostati nitko osim tih par stotina tisuća HDZovih uhljeba i njihove kaste. pa neka ginu i gnjoje , ovo nije Hrvatska država, ovo je Republika HDZ. Ostali Hrvati i drugi građani nemaju nikakve obveze prema ovoj državi, jer ova država nije jednaka za sve.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Iz društveno prihvatljive obitelji Empty Re: Iz društveno prihvatljive obitelji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum