ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto 22/3/2019, 12:15

RayMabus wrote:Evo vidiš , 47 godina pa dobija četvrto dite

https://www.slobodnadalmacija.hr/mozaik/showbizz/clanak/id/594670/veliko-slavlje-u-obitelji-poznatog-sibencanina-glumacki-par-dobio-dijete-bebici-su-dali-sasvim-neuobicajeno-ime

Ja se uopće s tim nezamaran. Ima žena ko plijeve. Uostalom kad buden iša na to ići ću samo radi potomstva. Uopće me nezanima srodna duša nit nešto tako. Napraviš dite i jebe te se.
I ti ćeš uskoro u te godine,pa još stigneš bar jedno.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 12:16

RayMabus wrote:Zbog emanicipacije one su pomakle stvari za nekih sedam godina dakle sad se neće udavat u 21 nego 28 i rađaju umisto u 22 u 29.

Imaš hrpu žena u tim godinama oko 30 koje samo gledaju ko će in ga utrpat da joj napravi bebaća.
Samo gledaju tko će in ga stavit ha ha ha ha ahaaaaaaaa ha ha ha

Malo je smišno al to ti je tako i još kako joj vrime ide još je luđa da ju netko napumpa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto 22/3/2019, 12:17

RayMabus wrote:
Ja se uopće s tim nezamaran. Ima žena ko plijeve. Uostalom kad buden iša na to ići ću samo radi potomstva. Uopće me nezanima srodna duša nit nešto tako. Napraviš dite i jebe te se.
Pa to je bar lako,nađeš neku koja bi bila surogat majka,platiš joj i sve ono što uz to ide i boli te kurac.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 12:20

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Ja se uopće s tim nezamaran. Ima žena ko plijeve. Uostalom kad buden iša na to ići ću samo radi potomstva. Uopće me nezanima srodna duša nit nešto tako. Napraviš dite i jebe te se.
Pa to je bar lako,nađeš neku koja bi bila surogat majka,platiš joj i sve ono što uz to ide i boli te kurac.
Pa nemoraš ni to. Šta pričaš gluposti. Imaš hrpetinu ovih oko 30 godina koje samo gledaju ko će in ga metnit.

To ti je pomaklo rađanje i udaju s 20 na 30 godina samo šta je problem onda nać tko će joj ga metnit a vrime ide pa je samo luđa sve više i više ko će joj ga Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 12:24

Štaš ti plaćat surogat majku a puna Hrvatska žena od oko 30 godina koje samo gledaju ko će in ga metnit.

Pričaš gluposti. Povozeš je na kavu. Popiješ piće i natrpaš spermićima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto 22/3/2019, 12:25

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Ja se uopće s tim nezamaran. Ima žena ko plijeve. Uostalom kad buden iša na to ići ću samo radi potomstva. Uopće me nezanima srodna duša nit nešto tako. Napraviš dite i jebe te se.
Pa to je bar lako,nađeš neku koja bi bila surogat majka,platiš joj i sve ono što uz to ide i boli te kurac.
Pa nemoraš ni to. Šta pričaš gluposti. Imaš hrpetinu ovih oko 30 godina koje samo gledaju ko će in ga metnit.

To ti je pomaklo rađanje i udaju s 20 na 30 godina samo šta je problem onda nać tko će joj ga metnit a vrime ide pa je samo luđa sve više i više ko će joj ga Basketball
Ovo ti je jeftinije i isplativije.Brineš se samo za djete,koje bude tvoje krvi i potomak,te troškovi vezani za surogat majku,ono,briga za njene troškove tjekom oko 9 mjeseci + - mjesec,te naknadu za to što je nosila,a ovako moraš cijeli život trpit neku ludaču.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto 22/3/2019, 12:28

RayMabus wrote:Štaš ti plaćat surogat majku a puna Hrvatska žena od oko 30 godina koje samo gledaju ko će in ga metnit.

Pričaš gluposti. Povozeš je na kavu. Popiješ piće i natrpaš spermićima.
I onda nakon nekog vremena,plaćaš alimentaciju i za nju i za djete.Surogat je jeftinije i pragmatičnije.
Ona kad rodi djete,nema više ništa s njim,niti želi imat,dok s druge strane ta neka blentača,okrene dijete protiv tebe,te moraš uzdržavat i nju i dijete.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 12:38

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Štaš ti plaćat surogat majku a puna Hrvatska žena od oko 30 godina koje samo gledaju ko će in ga metnit.

Pričaš gluposti. Povozeš je na kavu. Popiješ piće i natrpaš spermićima.
I onda nakon nekog vremena,plaćaš alimentaciju i za nju i za djete.Surogat je jeftinije i pragmatičnije.
Ona kad rodi djete,nema više ništa s njim,niti želi imat,dok s druge strane ta neka blentača,okrene dijete protiv tebe,te moraš uzdržavat i nju i dijete.
Pa plaćat ću ja kurac. Pa samo ću iznajmit taj stan u kojem bi inaće živjela i od tu plaćat alimentaciju. Neplaćan ja ništa.

Ako ja plaćan alimentaciju onda neživi u ton stanu , znaći da ću ga iznajmit pa od toga plaćat alimentaciju.

Dođe mi na isto.


Znan ja s lovon , ne brini se ti za mene. Nemaš ti nego ja par stanova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 12:42

Jedino je njoj to nezgodno jer ja san onda slobodan pa ću napravit još jedno i u tom slučaju ovo drugo nasljeđuje sve a ono prvo samo alimentaciju.

A kad odraste i pita Zašto ? Ja ću mu reč To ti je materina želja da ti nedobiješ ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 12:47

Zato joj nakrcaš odma petero dice i miran si.

To ti je ona sisa petica u zamjenu za stan a posli naravno ostaju dici i ovi ostali.

Neću ti ja napumpat neku emanicipiranu od 30 nego nešto sisatije zeru mlađe.

Prednost mi je šta nepatin od toga da bude neka lipotic , prosjek sasvim dovoljan.

Znan ja sve brajo neće ti mene niti jedna zajebat više , nije ni prije nebrini se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 13:02

Uživan u životu i boli me kurac. Jedina briga mi je račun za internet i duvan.

Ima san planove prije a vezani su uz galaktičku federaciju , srodna duša i to , izjalovilo se.

E moja galaktička federacija sad rješavajte sami to jer san ja out of game i samo me zanima rušenje emanicipacije i uživanje u ležanju i odmaranju dok čekan raspad sistema.

Negativni vanzemaljci će sad sačekat 50 godina jer nisu prioritet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 13:04

U kontekstu tog skidanja emanicipacije je i ova tema jer kad poraste netrpeljivost među mujama na otoku onda neće više primit nikoga na otok i oni su u kaosu.

To znači da će Evropa morat primit svakog kozojeba koji uđe jer Britanija nemože više.

Onda će to eksplodirat u Evropi sa tin muslimanima i to je kraj emanicipacije.

Početak trećeg svijetskog rata = kraj emanicipacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 13:07

Kaos je samo red kojeg ljudi nerazumiju

Galaktička federacija , borba sa negativnim vanzemaljcima.

Izjalovilo se radi emanicipacije.

Nova naredba : uništi emanicipaciju , negativni vanzemaljci nisu prioritet.

Ja sam general gf s pet zvjezdica.

Naređujem.

Naredio sam prije više od dedet godina uništenje emanicipacije a negativni vanzemaljci nisu prioritet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto 22/3/2019, 13:10

Previše si me zapričao s tom emancipacijom,tak da sam smetno s uma moje gluposti.
Moram pomoć Srbima izgradit image,europskog anti islamskog brenda,imao sam ideju napravit novu sliku kako SuperSrbin  rastura islamiste i sad sam izgubio onu kreativnu umjetničku nit,jer si me zapričao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto 22/3/2019, 13:12

Karađić je postao svjetski popularan kao kebab remover,moram sad to nekako kreativno upotrijebit.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 13:13

Muslimani na otoku su naši prijatelji jer su konzervativci dakle protiv su emanicipacije.

Bijeli desničari na otoku su naši prijatelji jer su isto protiv emanicipacije.

Očito jedina grupa ljudi koju ja nevolim su neoljevičari i liberali , pobornici feminizma i emqnicipacije.

Oni če izumrit zbog lošeg prirodnog prirasta i zbog porasta ekstremne desnice.


To je pobjeda.


Jedna.


Idući cilj je cijela Evropa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto 22/3/2019, 13:20

RayMabus wrote:Muslimani na otoku su naši prijatelji jer su konzervativci dakle protiv su emanicipacije.

Bijeli desničari na otoku su naši prijatelji jer su isto protiv emanicipacije.

Očito jedina grupa ljudi koju ja nevolim su neoljevičari i liberali , pobornici feminizma i emqnicipacije.

Oni če izumrit zbog lošeg prirodnog prirasta i zbog porasta ekstremne desnice.


To je pobjeda.


Jedna.


Idući cilj je cijela Evropa
Samo se nadaj.Srećom,nisi upućen u neke projekte koji bi ti mogli pokvarit dan.Za budućnost više neće bit potrebna populacija,a ljudi će se stvarat umjetno i to pomnim genetskim predodabirom.
Napretkom tehnologije,stvarat će se samo potreban profil ljudi.
NWO nema alternative.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto 22/3/2019, 13:23


lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by Guest 22/3/2019, 13:24

Odosmo mi sa jebenih džamija na Longijevo eskiviranje ženidbe... lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto 22/3/2019, 13:27

pismejker wrote:Odosmo mi sa jebenih džamija na Longijevo eskiviranje ženidbe... lol! lol!
Šteta što će Longi biti pre star,kad dođe vrijeme da može naručit ženu,da mu naprave i programiraju po njegovoj želji. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus 22/3/2019, 13:41

סמאל wrote:
pismejker wrote:Odosmo mi sa jebenih džamija na Longijevo eskiviranje ženidbe... lol! lol!
Šteta što će Longi biti pre star,kad dođe vrijeme da može naručit ženu,da mu naprave i programiraju po njegovoj želji. lol!
Pa ima žena i ovdje. Ja uopće nepatin od toga nit oću li ili neću imat dice. To san ja prije planira a kad se izjalovilo nešto šta je apsurdno a oboje smo htjeli samo eto ona će malo glumatat i nije njoj sad vrime nego ima fakultet onda san shvatija da se to nemože planirat.

Ja to više neplaniram. Planiran samo sebe tj šta znan da je sigurno a plan mi je izležavat se. To i radim. Working in proces. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 7 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum