ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:20

Ako se ja nezamaran s time šta se vi zamarate ? Moga san ja i ovu s fakulteta oženit jer je prvo pala na mene pa je zasrala pa onda kad je čula šta iman onda dobila živčani.

Samo jbga ako ću ić na to da vas vatan na stanove onda samo sise petice dolaze u obzir.

Razguli.

RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:22

Moraš imat sise petice ako ćeš ti s menom koji izgleda ko Bred Pit igrat tu igru trampe mice mace za stanove.

Nemoš ti s dvojčicama trgovat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto Fri 22 Mar - 11:24

RayMabus wrote:Ako se ja nezamaran s time šta se vi zamarate ? Moga san ja i ovu s fakulteta oženit jer je prvo pala na mene pa je zasrala pa onda kad je čula šta iman onda dobila živčani.

Samo jbga ako ću ić na to da vas vatan na stanove onda samo sise petice dolaze u obzir.

Razguli.
Ma ne zamaramo,već samo onako laprdamo uz kavicu.
Nemoj mi reć da nisi nikad čuo za ovo,mislim kupoprodaju iz ovog gore videa.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:27

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ako se ja nezamaran s time šta se vi zamarate ? Moga san ja i ovu s fakulteta oženit jer je prvo pala na mene pa je zasrala pa onda kad je čula šta iman onda dobila živčani.

Samo jbga ako ću ić na to da vas vatan na stanove onda samo sise petice dolaze u obzir.

Razguli.
Ma ne zamaramo,već samo nako laprdamo uz kavicu.
Nemoj mi reć da nisi nikad čuo za ovo,mislim kupoprodaju iz ovog gore videa.
Pa jesan a šta će mi to. Iman izgled iman para , ja ih mogu vatat i ovako na izgled kad izgledan ka Harison Ford....i sad kad mi se bude dalo samo ću neku pokupit i odvest u stan i kad bude pitala čiji je Ja ću reć ; Moj kao i ovaj do njega.

Eto to ti je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:29

Ljude motivira Opstanak i samo opstanak.

Tako i njih , zgodan lik je zanimljiv a zgodan lik s parama je malo više od zanimljivog.

To ti spada pod : Must to have.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto Fri 22 Mar - 11:31

Šteta što više nije kolonijalno doba,pa recimo kupiša par crnaca za plantažu i par crnkinja da ti rade po kući.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:33

סמאל wrote:Šteta što više nije kolonijalno doba,pa recimo kupiša par crnaca za plantažu i par crnkinja da ti rade po kući.
Pa moš i danas to kupit. Nemoraju bit crnci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:34

Sad su svi robovi. lol!

Ja san slobodni rob. Jebe mi se za sve živo. Sad će krahirat natalitet pa će država morat meni i toj davat poticaje da se ova oteli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto Fri 22 Mar - 11:34

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Šteta što više nije kolonijalno doba,pa recimo kupiša par crnaca za plantažu i par crnkinja da ti rade po kući.
Pa moš i danas to kupit. Nemoraju bit crnci.
Ma daj,pa to ima samo u islamističkim horor državama.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:36

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Šteta što više nije kolonijalno doba,pa recimo kupiša par crnaca za plantažu i par crnkinja da ti rade po kući.
Pa moš i danas to kupit. Nemoraju bit crnci.
Ma daj,pa to ima samo u islamističkim horor državama.
Pa kako ? Jel imaš zanimanje čistačica ? Pa unajmiš pa ti čisti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto Fri 22 Mar - 11:38

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Šteta što više nije kolonijalno doba,pa recimo kupiša par crnaca za plantažu i par crnkinja da ti rade po kući.
Pa moš i danas to kupit. Nemoraju bit crnci.
Ma daj,pa to ima samo u islamističkim horor državama.
Pa kako ? Jel imaš zanimanje čistačica ? Pa unajmiš pa ti čisti.
Ma govorio sam o tržištu robljem u Libiji,gdje islamisti imaju cijeli pazar gdje prodaju robove.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:39

Ovo ti je gore od ropstva ako zanemarimo odnos prema robovima onda no ti danas moraš radit i sam sebi plaćat režije i hranu a to prije robovi nisu plaćali.

Ovo ti je još gore, radiš za kikiriki i onda sam plaćaš hranu i smeštaj a ako neradiš letiš na ulicu.....osim ako nemaš svoju kuću a ako ih imaš više iznajmljuješ pa ladiš jaja doma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:40

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Šteta što više nije kolonijalno doba,pa recimo kupiša par crnaca za plantažu i par crnkinja da ti rade po kući.
Pa moš i danas to kupit. Nemoraju bit crnci.
Ma daj,pa to ima samo u islamističkim horor državama.
Pa kako ? Jel imaš zanimanje čistačica ? Pa unajmiš pa ti čisti.
Ma govorio sam o tržištu robljem u Libiji,gdje islamisti imaju cijeli pazar gdje prodaju robove.
Pa šta će ti to ? Rob je trošak isto ko i žena ako nerađa , nekuva , nečisti , nesluša.

Koji će ti to kurac ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto Fri 22 Mar - 11:44

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Pa moš i danas to kupit. Nemoraju bit crnci.
Ma daj,pa to ima samo u islamističkim horor državama.
Pa kako ? Jel imaš zanimanje čistačica ? Pa unajmiš pa ti čisti.
Ma govorio sam o tržištu robljem u Libiji,gdje islamisti imaju cijeli pazar gdje prodaju robove.
Pa šta će ti to ? Rob je trošak isto ko i žena ako nerađa , nekuva , nečisti , nesluša.

Koji će ti to kurac ?
Znam,samo ne mogu vjerovat da takvo nešto ima i u današnjim vremenima.
https://www.voanews.com/a/africa-union-calls-libya-slave-market-probe/4122200.html
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:47

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
Ma daj,pa to ima samo u islamističkim horor državama.
Pa kako ? Jel imaš zanimanje čistačica ? Pa unajmiš pa ti čisti.
Ma govorio sam o tržištu robljem u Libiji,gdje islamisti imaju cijeli pazar gdje prodaju robove.
Pa šta će ti to ? Rob je trošak isto ko i žena ako nerađa , nekuva , nečisti , nesluša.

Koji će ti to kurac ?
Znam,samo ne mogu vjerovat da takvo nešto ima i u današnjim vremenima.
https://www.voanews.com/a/africa-union-calls-libya-slave-market-probe/4122200.html
Pa ima kad oni nemaju ni za hranu ni smještaj ni sigurnost.

Traže gazdu.

Rob je trošak jer ako misliš da ti i sutra radi moraš mu dat jist , smještaj , održavat ga u funkcini.

Jeftinije je unajmit radnika i kad završi posal ako ti netriba nije tvoja briga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 11:51

Svak o svom poslu. Razumin ja i ove sa fakultetima , neće da robuje nikom. Sve ok.

Očito mi nisi par. Onda robuj tamo na fakultetu i sutra na poslu. Robuj kapotalistu za pare. A šta ? Opet robuje.

Digni stambeni kredit pa plaćaj cili život. Eto ti sad fakultet.

Meni žena neće dizat stambeni kredit. Dizat će samo moj kurac i teče za prat jer ja neman volje kuvat. Ako neće kuvat onda ćemo naručit u fadt foodu i boli me kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto Fri 22 Mar - 12:01

RayMabus wrote:Svak o svom poslu. Razumin ja i ove sa fakultetima , neće da robuje nikom. Sve ok.

Očito mi nisi par. Onda robuj tamo na fakultetu i sutra na poslu. Robuj kapotalistu za pare. A šta ? Opet robuje.

Digni stambeni kredit pa plaćaj cili život. Eto ti sad fakultet.

Meni žena neće dizat stambeni kredit. Dizat će samo moj kurac i teče za prat jer ja neman volje kuvat. Ako neće kuvat onda ćemo naručit u fadt foodu i boli me kurac.
Gotovo je tvoje,već si ti prerasta vrijeme za berbu.U tim godinama a razmišljaš o familiji i čoporu djece.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 12:06

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Svak o svom poslu. Razumin ja i ove sa fakultetima , neće da robuje nikom. Sve ok.

Očito mi nisi par. Onda robuj tamo na fakultetu i sutra na poslu. Robuj kapotalistu za pare. A šta ? Opet robuje.

Digni stambeni kredit pa plaćaj cili život. Eto ti sad fakultet.

Meni žena neće dizat stambeni kredit. Dizat će samo moj kurac i teče za prat jer ja neman volje kuvat. Ako neće kuvat onda ćemo naručit u fadt foodu i boli me kurac.
Gotovo je tvoje,već si ti prerasta vrijeme za berbu.U tim godinama a razmišljaš o familiji i čoporu djece.
To će ženske odlučit a kad vidin tko sve i u kojim godinama pravi dicu onda se ja uopće nezamaran s time jer san ja tu miran.

Nerazmišljan o ženi i djeci , to me zanimalo prije desetak godina. Trenutno uopće nerazmišljam o tome. To me sad nezanima nego me zanima izležavanje i čekanje da emancipacija kao sistem padne.

Nema ništa u emanicipaciji , lezi doma i spavaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 12:11

Evo vidiš , 47 godina pa dobija četvrto dite

https://www.slobodnadalmacija.hr/mozaik/showbizz/clanak/id/594670/veliko-slavlje-u-obitelji-poznatog-sibencanina-glumacki-par-dobio-dijete-bebici-su-dali-sasvim-neuobicajeno-ime

Ja se uopće s tim nezamaran. Ima žena ko plijeve. Uostalom kad buden iša na to ići ću samo radi potomstva. Uopće me nezanima srodna duša nit nešto tako. Napraviš dite i jebe te se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by RayMabus Fri 22 Mar - 12:15

Zbog emanicipacije one su pomakle stvari za nekih sedam godina dakle sad se neće udavat u 21 nego 28 i rađaju umisto u 22 u 29.

Imaš hrpu žena u tim godinama oko 30 koje samo gledaju ko će in ga utrpat da joj napravi bebaća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176410
2014-04-11


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by IL Risorto Fri 22 Mar - 12:15

RayMabus wrote:Evo vidiš , 47 godina pa dobija četvrto dite

https://www.slobodnadalmacija.hr/mozaik/showbizz/clanak/id/594670/veliko-slavlje-u-obitelji-poznatog-sibencanina-glumacki-par-dobio-dijete-bebici-su-dali-sasvim-neuobicajeno-ime

Ja se uopće s tim nezamaran. Ima žena ko plijeve. Uostalom kad buden iša na to ići ću samo radi potomstva. Uopće me nezanima srodna duša nit nešto tako. Napraviš dite i jebe te se.
I ti ćeš uskoro u te godine,pa još stigneš bar jedno.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Napadnute četiri đamije u Engleskoj - Page 6 Empty Re: Napadnute četiri đamije u Engleskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum