ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Sirija Empty Sirija

Post by Guest Sun 25 Oct - 19:26

marcus-t wrote:
Yehudi wrote:Sirija C6LJowM

  Biti će i po EU - Neki stvarno ne kuže šta se sprema.


http://glasbrotnja.net/vijesti/svijet/doznajemo-tajno-infiltriranje-u-europske-zemlje-je-pocetak-vece-operacije-teroristickih-napada



   Ekstremisti islamske države za infiltraciju  iskorištavaju ranjivu situaciju i osjetljivost europskih zemalja na izbjeglice. U dogovoru s lokalnim krijumčarima pokušavaju se uklopiti i putovati u skupinama migranata koje preplavljuju Europu.
‘Operativci se zapravo vode kao izbjeglice” u intervjuu 30-godišnji ISIS-ovac čiji identitet nije otkriven.
Zabrinjavajuće tvrdnje ovog Sirijca potvrdila su i dva turska krijumčara. Jedan je ispričao kako je pomogao da se u Europu prebaci više od deset pobunjenika ISIS-a.
Napomenuo je kako će vojska biti raspoređena u cijeloj Europskoj uniji.
------------------------------------------------------
   
   Sad mi je jasnije kamo su nestali onih 700 ilegalnih imigranata tj.

 isis spavača, iz njemačkog kampa za imigrante.
Kad ih jebene budale primaju. Ja bih pustio samo žene, djecu i starce. Ove ostale sve marš natrag u Siriju!
većina tih što se vraćaju u Siriju(većina) je fanovi FSA frakcija(ima nešto ISIS spavača i nešto Assadovih fanova). Assadu ne odgovara da se ovi vraćaju , jer većina su suniti arapi, ... Assad ako dobije rat, iako je hrpa alavita izginula, međutim oni nisu bježali prekogranice.. u posli ratnoj siriji mogli bi činiti skoro pa 20-30% stanovnštva, što bi značilo da suniti arapi neće imati većinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by marcus-t Sun 25 Oct - 19:48



Štakori više nisu sigurni ni u svojim rupama. Prži Putine! pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by marcus-t Sun 25 Oct - 19:57




Prži Putine! pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by marcus-t Sun 25 Oct - 19:59



Prži. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by dijagram Sun 25 Oct - 21:28

sto je s vijestima, zar nije bilo borbenog djelovanja danas...
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Guest Sun 25 Oct - 21:34

dijagram wrote:sto je s vijestima, zar nije bilo borbenog djelovanja danas...
a šta ja znam, koliko ja vidim ništa bitno.. jedino su Kurdi pokrenuli novu ofenzivu na ISIS te djeluju uz kordinaciju sa USA avijacijom.. malo se šire kao, ima ratovanja, ali očito nema bitnih pomaka na Sirijskoj fronti. Kasnije ću pogledat ima li koji dobar video gdje allah snackbari gađaju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by dijagram Sun 25 Oct - 21:38

neoliberalni_placenik wrote:
dijagram wrote:sto je s vijestima, zar nije bilo borbenog djelovanja danas...
a šta ja znam, koliko ja vidim ništa bitno.. jedino su Kurdi pokrenuli novu ofenzivu na ISIS te djeluju uz kordinaciju sa USA avijacijom.. malo se šire kao, ima ratovanja, ali očito nema bitnih pomaka na Sirijskoj fronti. Kasnije ću pogledat ima li koji dobar video gdje allah snackbari gađaju
izgleda vikendom ne rade
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by L'âme Sun 25 Oct - 21:46

Leviathan2 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Ajmo,vojni stratezi,bojovnici i dragovoljci..sto cekate,jos se ne javljate otamo? :D
o cemu ti, nisi valjda izabrala tim za navijanje:)
pa da novi rat nastane :D
dosta nasilja ,samo ljubav 
  
:x
doduse na krivoj smo temi,ali nacelno se slazem 8-)
Os o temi?
Dobro, ovdje pisu militanti koji nisu bili u ratu i pojma nemaju o istom.
Jedni su bili klinci , a drugi pobjegulje tipa maras, zoki i slicni kukavelj:)
No to ih ne smeta da zestoko navijaju i napadaju neprijateljske navijace:)
to sam i ja rekla..malo drugacijim rijecima B-)z
Znam, ja im prevedem pojednostavljeno i bez alegorija:)
to bi ti htio biti moj sluzbeni prevoditelj :D
tvoj sam, kako god okrenes:)
odfuraj je na kavu pa ako se snjusite snjusite i sve 5, a ako ne opet dobro, prijatelji ko prije king jocolor
ti,muci..pokusali smo minirati ovaj wannabe hero topic..barem sam ja pokusavala,dijagramu je mozda samo bilo dosadno..:P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming Sun 25 Oct - 21:48

https://www.rt.com/shows/crosstalk/319468-military-difference-fighting-terrorists/

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Yehudi Mon 26 Oct - 7:46



:^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Tony Soprano Mon 26 Oct - 7:57

ISIS OSVOJIO KLJUČNI AUTOPUT Veliki zaokret u Siriji? Putin želi pomoći 'umjerenim pobunjenicima' nakon što je shvatio da su džihadisti - nikad jači!
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Yehudi Mon 26 Oct - 8:00

Sirija CSKq0qGUEAAmmZ7

 Aj -tony- ne spamaj temu.

Ako nešto tvrdiš navedi odakle ti info.....daj  link.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Tony Soprano Mon 26 Oct - 8:02


  • Sirija Isis_putin_obama_911541S1

    AFP

  • Sirija AlepS1_944535S1
    Pripadnici sirijske vojske na rubu Alepa
    AFP


Sirija Prethodna
(1/2)
Sirija Sljedeca
Autor: Goran Šikić
Objavljeno: prije 9 h i 48 min
Dok u sveopćem sirijskom krkljancu glavni igrači nastupaju s "figom u džepu", ISIL očevidno jača, što je pokazao i njihov sinoćnji uspjeh
Upitna učinkovitost ruskih zračnih napada, koji su otpočeli 30. rujna kao potpora režimu sirijskog predsjednika Bašara al Asada, pokazala je prvu pukotinu u strategiji Kremlja, jer su u subotu snage tzv. Islamske države uspjele osvojiti ključnu liniju opskrbe već polurazrušenog grada Alepa. Džihadisti su, naime, borbom u kojoj je poginulo najmanje 28 džihadista i 21 sirijski vojnik zauzeli autocestu, time nanijevši značajan udarac nastojanjima Asada i njegovih ruskih i iranskih saveznika da ih ukloni iz tog područja.

Tamo se bori Asadova vojska uz pomoć ruskih zrakoplova, te iranska vojska, uz cijeli koloplet lokalnih milicija, od libanonskog pokreta Hezbollaha do manjih skupina koje podržavaju Iran i Rusija.
No, tu su još i "umjerenije" pobunjeničke skupine koje sponzoriraju SAD, Turska i Katar. Te su skupine, otkako je počela ruska intervencija, dobile značajne količine novih antitenkovskih projektila američke proizvodnje. Prema nekim kalkulacijama, broj takvog naoružanja u pobunjeničkim rukama povećao se za čak 850 posto, što je uzrok većih gubitaka na strani sirijske vojske.

Kao što se Turska u svojoj sirijskoj zračnoj kampanji više koncentrirala na gađanje položaja koje drže Ankari omraženi kurdski borci u borbi protiv ISIL-a, a manje na likvidiranje džihadističkih snaga te tzv. 'Islamske države Iraka i Levanta', tako su i Rusi u svojim napadima, čini se, više gađali pobunjeničke skupine koje ne pripadaju ISIL-u, ali im je cilj srušiti Asadov režim. Dok na takav način u sveopćem sirijskom krkljancu glavni igrači nastupaju s "figom u džepu", ISIL očevidno jača, što je pokazao i njihov sinoćnji uspjeh.
Rusija je to barem naizgled shvatila, što se može iščitati iz jučerašnjeg obraćanja ruskog ministra vanjskih poslova Sergeja Lavrova, koji je poručio da je Moskva spremna iz zraka pomoći "umjerenim pobunjenicima", što uključuje i one koje sponzorira SAD.
Britanski Telegraph navodi pak kako bi ovaj istup Lavrova mogao biti dio šire strategije odvajanja pobunjenika i kurdskih boraca od američkih sponzora, što Zapad oprezno tumači kao mogućnost za unošenje novog razdora u redovima sirijske oporbe.
Među tzv. "umjerenim pobunjenicima" ističu se, primjerice, borci 'Slobodne sirijske vojske', čiji je predstavnik Ahmad Saoud, glasnogovornik skupine Divizija 13, za Telegraph prokomentirao: "Rusija bombardira Slobodnu sirijsku vojsku, a sada želi surađivati s nama, dok ostaje privržena Asadu? Mi uopće ne razumijemo Rusiju!"
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Tony Soprano Mon 26 Oct - 8:03

Yehudi wrote:Sirija CSKq0qGUEAAmmZ7

 Aj -tony- ne spamaj temu.

Ako nešto tvrdiš navedi odakle ti info.....daj  link.
http://www.jutarnji.hr/sto-se-to-dogada-u-sirijskom-metezu--islamska-drzava-zauzela-kljucni-autoput-koji-opskbljuje-alep/1444883/
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Yehudi Mon 26 Oct - 8:06

http://www.almasdarnews.com/article/...-lead-the-way/

n Friday, the Russian Federation’s Air Force carried out an important attack on the Islamic State of Iraq and Al-Sham’s (ISIS) main supply route, destroying a bridge that links the east and west districts of Deir Ezzor City, which are separated by the vast Euphrates River.

As a result of this devastating aerial attack, the Russian Air Force successfully cutoff ISIS’ vital supply line to their embattled fighters entrenched inside the provincial capital of the Deir Ezzor Governorate and its large Military Airport that is located outside of the city’s walls.

In addition to the assault on the Army Base and the Missile Battalion Base, the Syrian Armed Forces and Shaytat Tribesmen countered ISIS at the villages of Al-Muri’iyah, Al-Jafra, and Tal Kroum, where they attempted to recapture several sites that the terrorist group took control of during their two week long offensive.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Yehudi Mon 26 Oct - 8:07

Ukratko, sunitsko arapsko pleme Shaitat broji cca 70 do 90.000 pripadnika, i ispočetka je bilo ambivalentno prema ISILu usred konfuzije frakcija u građanskom ratu, gdje su se ISILovci polagano infiltrirali. Onda je izgleda došlo do sukoba oko vlasti. Drugdje se može naći i oko nadležnosti i prihodima od 21 naftnog izvora koje pleme drži pod kontrolom. Nakon što su lokalni vođe pobili 11 ISILovaca (od kojih 5 Shaitataca), došlo je do stravične odmazde. ISIL je poklao cca 1.000 pripadnika plemena Shaitat u kolovozu 2014. Cijeli grad 

Danas su, zajedno sa 137-om brigadom 17-te rezervne divizije, 104-om bridadom Republikanske Garde i lokalnim NDFom Deir Ez Zora udarna snaga obrane.

Detalji o načinu infiltracije ISILa u pleme Shaitat:

https://www.reddit.com/r/syriancivil...shaitat_tribe/

 - mito kroz prihode od nafte.

Inače je sam grad Deir ez Zor kršćanska armenska enklava.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Yehudi Mon 26 Oct - 8:13

Tony to o čemu žutarnji bulazni, to je bilo prošli tjedan i trajalo je 

dva dana. Ta je prometnica očišćena još prije vikenda.

https://pbs.twimg.com/media/CSFU26uW0AAytgf.jpg

Khanaser route - Istina da je isis bio blokao cestu ali su

odbijeni a stavio sam ovu sliku kako -saa- čisti cestu od -led-

 bombi iznenadjenja, tj. bačvi eksploziva, nakon šta su

 odbacili isis.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Yehudi Mon 26 Oct - 8:42

Jaysh al-Nasr announced the death of "Abu Omar" (TOW cap guy)


Good news! One terrorist coward less - thanks SAA.
This will inflict major butthurt on some terrorist lovers here on LL



Sirija LiveLeak-dot-com-9c1_1445801832-abu2_1445801846.png.resized


 Ode -abu omar- tow - stručnjak

Sirija LiveLeak-dot-com-9c1_1445801832-mccain_wow_1445802623.jpg.resized

Sirija LiveLeak-dot-com-9c1_1445801832-obama-sad-frown_1445802624.jpg.resized
:^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by marcus-t Mon 26 Oct - 11:36

Yehudi wrote:Jaysh al-Nasr announced the death of "Abu Omar" (TOW cap guy)


Good news! One terrorist coward less - thanks SAA.
This will inflict major butthurt on some terrorist lovers here on LL



Sirija LiveLeak-dot-com-9c1_1445801832-abu2_1445801846.png.resized


 Ode -abu omar- tow - stručnjak

Sirija LiveLeak-dot-com-9c1_1445801832-mccain_wow_1445802623.jpg.resized

Sirija LiveLeak-dot-com-9c1_1445801832-obama-sad-frown_1445802624.jpg.resized
:^0
Šteta što ga nisu zarobili pa pregazili tenkom ko ona stoka onog jadnog mladića. Mater im jebem, to nisu ni životinje. Za to nema riječi u našem jeziku. Rusi žele civilne žrtve smanjiti na minimum pa ne mogu poštenski ni zasut ovu gamad buratinom i napalmom. Da bar svi civili napuste siriju i onda deratizirati ako treba i taktičkim nuklearkama.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Guest Mon 26 Oct - 11:39

marcus-t wrote:
Yehudi wrote:Jaysh al-Nasr announced the death of "Abu Omar" (TOW cap guy)


Good news! One terrorist coward less - thanks SAA.
This will inflict major butthurt on some terrorist lovers here on LL



Sirija LiveLeak-dot-com-9c1_1445801832-abu2_1445801846.png.resized


 Ode -abu omar- tow - stručnjak

Sirija LiveLeak-dot-com-9c1_1445801832-mccain_wow_1445802623.jpg.resized

Sirija LiveLeak-dot-com-9c1_1445801832-obama-sad-frown_1445802624.jpg.resized
:^0
Šteta što ga nisu zarobili pa pregazili tenkom ko ona stoka onog jadnog mladića. Mater im jebem, to nisu ni životinje. Za to nema riječi u našem jeziku. Rusi žele civilne žrtve smanjiti na minimum pa ne mogu poštenski ni zasut ovu gamad buratinom i napalmom. Da bar svi civili napuste siriju i onda deratizirati ako treba i taktičkim nuklearkama.
pregazili su ga ISILovci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum