ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obnovljen trup podmornice Velebit

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Obnovljen trup podmornice Velebit - Page 4 Empty Re: Obnovljen trup podmornice Velebit

Post by RayMabus 29/10/2015, 00:03

Weber wrote:nemreš piscu prodavat priču ;)
Tješi se tješi ....al nije ti ovaj lik toliko na lovu nego ono mašta .....njemu trebalo para ....uša u kuću ... usput pogleda slućajno po hodniku i sinila mu ideja .....pravi Delboy ....to šta nejmu padne na pamet to teško da bi ikome.

A baza je šta mu večina poslova propadne ili prokocka ...uglavnom Delboy čisti.

Onda se okolo hvali sa time ...evo ja sam dobar sa njime pa je meni tu priču ispriča a ja rikava od smija .....ma komedija živa.

RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Obnovljen trup podmornice Velebit - Page 4 Empty Re: Obnovljen trup podmornice Velebit

Post by RayMabus 29/10/2015, 00:07

Kad smo ti mi vrtili neke pare , vrtimo i dalje al ok nema sad veze i on se dokopa para onda bi ti otiša u kvartovski kafić pa častija sve , pušija skupe cigare , ono odjednom dokpa se love a ovi znaju da nema prebijene pare ...vadija ekipi mast ....ma lik je Delboy totalni ...živa komedija ...nema dvi kune u đepu a cilom kvartu vadi mast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Obnovljen trup podmornice Velebit - Page 4 Empty Re: Obnovljen trup podmornice Velebit

Post by Guest 29/10/2015, 08:46

Weber wrote:
RayMabus wrote:
maggie13 wrote:
RayMabus wrote:I meni su dragi. Bile su reprize prije godinu dana pa sam ih odgledao koliko sam uhvatio na TV kad bi vidio da je to na TV.

Mučke. :aw
tako i ja..gledala koliko sam uspjela..;)
Trebalo bi skinuti sve sezone i organizirat maratone gledanja..:D
Imam ja to na poslu svaki dan. lol!

---

Evo ti priča kako mi je ova epizoda sa bojom iz tunela ostala u glavi.

Lik koji radi u mojoj firmi ( inaće sam ga prozva Delboy ) živi u zgradi i sad ono hodnik malo oronuo ovo ono , njemu trebalo para , ovaj drugi je pitur i sad on nagovoria stanare da svi daju po par stotina kuna da će on doveset meštra i to riješit ....i tako i bi ...i onda doveja ovoga , skelu , doveja još jednoga jakoga , onda oni držali skele tri dana u zgradi da se to vidi , moraš ih zaobilazit , zakrčili sve , posla je bilo možda dva sata ono .....ovi velik ije bija po ure a vaj šta je pitur je bija možda dva sata al su skele stajale danima i onda bi oni kao klapali sa time da se vidi ka da nešto rade ....pokupili lovu i to je to.

Ovo nije film , ovo ti je stvarni život.
neka probaju kod mene piturat!
Pa već jesu, i to tunel i za malo veće novce, malo veći lopovi nego kaj je ovaj Longijev Delboy.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obnovljen trup podmornice Velebit - Page 4 Empty Re: Obnovljen trup podmornice Velebit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum