ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 8/31/2018, 00:10

Nice wrote:Nešto si pomiješao...ti se takmičiš s petnaest godina mlađim, pozivajući se na njegov metrosexualizam i manjak muževnosti..red je da ti pokažeš sliku i dokažeš svoju Basketball


Ma đango stara tetkica...

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by L'âme 8/31/2018, 00:12

Hektorović wrote:
Nice wrote:Nešto si pomiješao...ti se takmičiš s petnaest godina mlađim, pozivajući se na njegov metrosexualizam i manjak muževnosti..red je da ti pokažeš sliku i dokažeš svoju Basketball


Ma đango stara tetkica...
opa, ovo je već izazov....sad ćemo vidjeti odgovor lol!

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 8/31/2018, 00:13

Hektorović wrote:
dzango wrote:Gde je Srbija poražena? JNA je zgazila šta je htela i pored toga što je bila šugava ideološka i višenacionalna vojska. 95' su ustaše dobile sve na gotovo u zamenu za RS i ti si tu ispušio pa ne znam čemu se raduješ. 

Šiptari nisu nikoga porazili jer nisu ni ratovali a CG je jedina država gde vlast nije menjana od 1945. Pametnome dosta.

Baš ste zgazili, jedva ste, iako ste krenuli svom silom, ušli i u Vukovar protiv 2000 lako naoružanih branitelja... čak je sam Slobo rekao kako ste na Vukovar bacili sve što imate...

O vašim uspjesima u zauzimanju, Zadra, Šibenika, Slavonskog Broda valjda i sam znaš...
Kako sada 2 hiljade? Prekjuče ste rekli 6 hiljada. Za osvajanje utvrđenih gradova je neophodan odnos snaga bar 3:1 a toliko vojnika na Vukovaru nije bilo nikada. Koji mi? Kada sam ja otišao u Sombor kao regrut, komandir RV i PVO je bio Anton Tus. Bolja situacija nije bila ni u komandnom kadru na terenu. Zato su i pustili mlade vojnike na odsluženju vojnog roka da ginu kao mušice. Koja vojska u takvom stanju može da uradi bilo šta? Mnogo se vi pravite mutavi.

_________________
Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by L'âme 8/31/2018, 00:16

Džani, prestani odvlačit pažnju glupostima i konačno stavi tu sliku, u punini muževnosti i zrelosti muškarca u najboljim godinama...da se general posrami farao

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 8/31/2018, 00:17

Nice wrote:
dzango wrote:
Nice wrote:
dzango wrote:
Nice wrote:
Ajde, ajde, ljubomoran si..to su bila druga vremena;-) 
Rano se ozenit ima svoje prednosti i mane..k'o i kasno :-D
Ljubomoran na bosanskog metrića? Taj bre ima više kozmetike od tebe a o kozmetičarskim tretmanima ni da ne pričamo. Neka hvala. Bolje je biti zemunski old school.
ne znam ga ja na taj način...žicaš li ti to slike,hmm...tststts, sad si me iznenadio geek pirat
Ne znam ga ni ja. Sam se hvalio teretanom i ostalim sranjima a takav tip znam. Ceo dan pumpa u teretani a uveče obuče usku majicu i izađe na korzo. Klasičan ljakse. Daj bolje neku tvoju sliku.
Nešto si pomiješao...ti se takmičiš s petnaest godina mlađim, pozivajući se na njegov metrosexualizam i manjak muževnosti..red je da ti pokažeš sliku i dokažeš svoju Basketball
Ne možemo da se takmičimo. Nismo ista kategorija:

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Misa-tumbas-na-olimpi_1345806226-1
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 8/31/2018, 00:18

Nice wrote:Džani, prestani odvlačit pažnju glupostima i konačno stavi tu sliku, u punini muževnosti i zrelosti muškarca u najboljim godinama...da se general posrami farao
Ja postavio.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by kaya 8/31/2018, 01:03

Dzangi ko te ljuti, ovaj psiho metric ?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Eroo 8/31/2018, 03:11

Stanojko wrote:
vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:Pobede u ratu, porazi u miru
daj nabroji pobjede u ratu ali samostalno...
Navedi poraze...samostalno...
Pusti ti njih, važno je da ste vi pobedili. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Šandor Winnetou 8/31/2018, 08:01

dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Gde je Srbija poražena? JNA je zgazila šta je htela i pored toga što je bila šugava ideološka i višenacionalna vojska. 95' su ustaše dobile sve na gotovo u zamenu za RS i ti si tu ispušio pa ne znam čemu se raduješ. 

Šiptari nisu nikoga porazili jer nisu ni ratovali a CG je jedina država gde vlast nije menjana od 1945. Pametnome dosta.

Baš ste zgazili, jedva ste, iako ste krenuli svom silom, ušli i u Vukovar protiv 2000 lako naoružanih branitelja... čak je sam Slobo rekao kako ste na Vukovar bacili sve što imate...

O vašim uspjesima u zauzimanju, Zadra, Šibenika, Slavonskog Broda valjda i sam znaš...
Kako sada 2 hiljade? Prekjuče ste rekli 6 hiljada. Za osvajanje utvrđenih gradova je neophodan odnos snaga bar 3:1 a toliko vojnika na Vukovaru nije bilo nikada. Koji mi? Kada sam ja otišao u Sombor kao regrut, komandir RV i PVO je bio Anton Tus. Bolja situacija nije bila ni u komandnom kadru na terenu. Zato su i pustili mlade vojnike na odsluženju vojnog roka da ginu kao mušice. Koja vojska u takvom stanju može da uradi bilo šta? Mnogo se vi pravite mutavi.
to je slobo rekao, kad je obruč zatvoren u gradu je bilo po spiskovima ravno 1816 bojovnika a vas je bilo barem 30ooo plus sva sila tenkova, transportera, topništva, avijacije... zato nemoj da se praviš mutaviji nego jesi

_________________
Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Stanojko 8/31/2018, 08:14

Nice wrote:Džani, prestani odvlačit pažnju glupostima i konačno stavi tu sliku, u punini muževnosti i zrelosti muškarca u najboljim godinama...da se general posrami farao
Django, brate, daj posalji joj sliku na pp, vidis bre da izgore cura. :D  Toliko si usao u raspravu sa ovim velikomucenicima da si pobrkao prioritete... :)

_________________
Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by L'âme 8/31/2018, 09:15

Stanojko wrote:
Nice wrote:Džani, prestani odvlačit pažnju glupostima i konačno stavi tu sliku, u punini muževnosti i zrelosti muškarca u najboljim godinama...da se general posrami farao
Django, brate, daj posalji joj sliku na pp, vidis bre da izgore cura. :D  Toliko si usao u raspravu sa ovim velikomucenicima da si pobrkao prioritete... :)
:-D 
Samo ako je ja poslije mogu stavit tu.
Zelim ga spasit sramote: napada generala, a nigdje argumenta:~ 
I ti se ne mijesaj u nasu spiku, tebi cu odgovorit kad dodjes na red;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 8/31/2018, 09:19

Stanojko wrote:
Nice wrote:Džani, prestani odvlačit pažnju glupostima i konačno stavi tu sliku, u punini muževnosti i zrelosti muškarca u najboljim godinama...da se general posrami farao
Django, brate, daj posalji joj sliku na pp, vidis bre da izgore cura. :D  Toliko si usao u raspravu sa ovim velikomucenicima da si pobrkao prioritete... :)
Obećavam da ću se fokusirati ubuduće.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by newuser 8/31/2018, 11:27

Dobro je što je Zvezda ušla u LP biti će oboren Dinamov negativni rekord.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 4 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum