ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by omni 30/8/2018, 22:06

dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Hehehe.

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Files.php_
Da jedan od ove dvojice zamjeni mjesto s ovnom ebes ga bi li se primjetila neka razlika.

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by crvenkasti 30/8/2018, 22:12

omni wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Hehehe.

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Files.php_
Da jedan od ove dvojice zamjeni mjesto s ovnom ebes ga bi li se primjetila neka razlika.

Još ako je mlad, mekan. Nož sam prolazi ko kroz maslac.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 30/8/2018, 22:23

Nice wrote:
dzango wrote:
Nice wrote:@dzani, sto si ljubomoran na generala jer je petnaest godina mladji :-D
Ja sam u njegovim godinama imao dvoje dece i što šta iza sebe. Nisam se pumpao po teretanama sa drugarima i brijao grudi i pazuh. Nikada od njega čoveka. Gadi se na pivo, ražanji i jede pahuljice i steroride. Metrić buljaški.
Ajde, ajde, ljubomoran si..to su bila druga vremena;-) 
Rano se ozenit ima svoje prednosti i mane..k'o i kasno :-D
Ljubomoran na bosanskog metrića? Taj bre ima više kozmetike od tebe a o kozmetičarskim tretmanima ni da ne pričamo. Neka hvala. Bolje je biti zemunski old school.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 30/8/2018, 22:24

omni wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Hehehe.

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Files.php_
Da jedan od ove dvojice zamjeni mjesto s ovnom ebes ga bi li se primjetila neka razlika.
Ne bi da ti uzurpiramo mesto u prvom redu. Fali samo salata.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by L'âme 30/8/2018, 23:18

dzango wrote:
Nice wrote:
dzango wrote:
Nice wrote:@dzani, sto si ljubomoran na generala jer je petnaest godina mladji :-D
Ja sam u njegovim godinama imao dvoje dece i što šta iza sebe. Nisam se pumpao po teretanama sa drugarima i brijao grudi i pazuh. Nikada od njega čoveka. Gadi se na pivo, ražanji i jede pahuljice i steroride. Metrić buljaški.
Ajde, ajde, ljubomoran si..to su bila druga vremena;-) 
Rano se ozenit ima svoje prednosti i mane..k'o i kasno :-D
Ljubomoran na bosanskog metrića? Taj bre ima više kozmetike od tebe a o kozmetičarskim tretmanima ni da ne pričamo. Neka hvala. Bolje je biti zemunski old school.
ne znam ga ja na taj način...žicaš li ti to slike,hmm...tststts, sad si me iznenadio geek pirat

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 30/8/2018, 23:27

Nice wrote:
dzango wrote:
Nice wrote:
dzango wrote:
Nice wrote:@dzani, sto si ljubomoran na generala jer je petnaest godina mladji :-D
Ja sam u njegovim godinama imao dvoje dece i što šta iza sebe. Nisam se pumpao po teretanama sa drugarima i brijao grudi i pazuh. Nikada od njega čoveka. Gadi se na pivo, ražanji i jede pahuljice i steroride. Metrić buljaški.
Ajde, ajde, ljubomoran si..to su bila druga vremena;-) 
Rano se ozenit ima svoje prednosti i mane..k'o i kasno :-D
Ljubomoran na bosanskog metrića? Taj bre ima više kozmetike od tebe a o kozmetičarskim tretmanima ni da ne pričamo. Neka hvala. Bolje je biti zemunski old school.
ne znam ga ja na taj način...žicaš li ti to slike,hmm...tststts, sad si me iznenadio geek pirat
Ne znam ga ni ja. Sam se hvalio teretanom i ostalim sranjima a takav tip znam. Ceo dan pumpa u teretani a uveče obuče usku majicu i izađe na korzo. Klasičan ljakse. Daj bolje neku tvoju sliku.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 30/8/2018, 23:52

dzango wrote:
Hektorović wrote:Pobjednici

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Y2341210
Brozov general, sitni francuski kriminalac i ekipa. I ja imam bradu i kupam se. Volim i pivo i ražanj i nisam sisa koja se pumpa po teretanama sa drugarima.

Opet srpska mitomanija...

Dobro smo vas najurili :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 30/8/2018, 23:53

dzango wrote:Ne znam ga ni ja. Sam se hvalio teretanom i ostalim sranjima a takav tip znam. Ceo dan pumpa u teretani a uveče obuče usku majicu i izađe na korzo. Klasičan ljakse. Daj bolje neku tvoju sliku.
Jok, pa nisam Srbin :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 30/8/2018, 23:54

omni wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Hehehe.

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Files.php_
Da jedan od ove dvojice zamjeni mjesto s ovnom ebes ga bi li se primjetila neka razlika.

A nemoj tako, ovan je plmenita životinja izvrsnog okusa


ova dvojica su pak samo za kompost...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 30/8/2018, 23:56

Hektorović wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:Pobjednici

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Y2341210
Brozov general, sitni francuski kriminalac i ekipa. I ja imam bradu i kupam se. Volim i pivo i ražanj i nisam sisa koja se pumpa po teretanama sa drugarima.

Opet srpska mitomanija...

Dobro smo vas najurili :)
Koja mitomanija? Sve tačno. Koga si ti najurio i gde? Prodali vas iz Zagreba u zamenu za RSK ko vreću govana a ti je jado kuni u ove sa slike dok te jebu Balije po teretanama i korzoima.

_________________
Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 30/8/2018, 23:57

Hektorović wrote:
omni wrote:
dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Hehehe.

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Files.php_
Da jedan od ove dvojice zamjeni mjesto s ovnom ebes ga bi li se primjetila neka razlika.

A nemoj tako, ovan je plmenita životinja izvrsnog okusa


ova dvojica su pak samo za kompost...
Jebiga, ti tako depiliran najviše ličiš na ovna sa slike. Njega šurili, tebe depilirali, isti kurac. Obojica niste za drugo do ražnja.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 30/8/2018, 23:58

dzango wrote:Koja mitomanija? Sve tačno. Koga si ti najurio i gde? Prodali vas iz Zagreba u zamenu za RSK ko vreću govana a ti je jado kuni u ove sa slike dok te jebu Balije po teretanama i korzoima.

Pa poraženi ste u HR 91, poraženi ste u HR 95 :) Od velike Srbije nije ostali ništa...

Na koncu su vas i šiptari porazili, a crnogorci šutnuli čim su mogli...


Da vas Ameri nisu 95 spasili pred Banja Lukom danas ne bi bilo srpskog življa zapadno od Drine...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 31/8/2018, 00:00

dzango wrote:Jebiga, ti tako depiliran najviše ličiš na ovna sa slike. Njega šurili, tebe depilirali, isti kurac. Obojica niste za drugo do ražnja.

Opet pokušaji srbijanskog humora, opet pucnji u prazno :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 31/8/2018, 00:03

Đango ne poima dalje od svog beogradskog asfalta i uličarstva :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 31/8/2018, 00:05

Hektorović wrote:
dzango wrote:95'Koja mitomanija? Sve tačno. Koga si ti najurio i gde? Prodali vas iz Zagreba u zamenu za RSK ko vreću govana a ti je jado kuni u ove sa slike dok te jebu Balije po teretanama i korzoima.

Pa poraženi ste u HR 91, poraženi ste u HR 95 :) Od velike Srbije nije ostali ništa...

Na koncu su vas i šiptari porazili, a crnogorci šutnuli čim su mogli...


Da vas Ameri nisu 95 spasili pred Banja Lukom danas ne bi bilo srpskog življa zapadno od Drine...
Gde je Srbija poražena? JNA je zgazila šta je htela i pored toga što je bila šugava ideološka i višenacionalna vojska. 95' su ustaše dobile sve na gotovo u zamenu za RS i ti si tu ispušio pa ne znam čemu se raduješ. 

Šiptari nisu nikoga porazili jer nisu ni ratovali a CG je jedina država gde vlast nije menjana od 1945. Pametnome dosta.

_________________
Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 31/8/2018, 00:07

Hektorović wrote:
dzango wrote:Jebiga, ti tako depiliran najviše ličiš na ovna sa slike. Njega šurili, tebe depilirali, isti kurac. Obojica niste za drugo do ražnja.

Opet pokušaji srbijanskog humora, opet pucnji u prazno :)
Nije humor. Istina. U čemu je razlika između tebe i ovog jadnog ovna? I tebe će jednog dana Balije da nataknu na isti. Srećom pa si depiliran pa neće biti potrebe za šurenjem.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 31/8/2018, 00:08

dzango wrote:Gde je Srbija poražena? JNA je zgazila šta je htela i pored toga što je bila šugava ideološka i višenacionalna vojska. 95' su ustaše dobile sve na gotovo u zamenu za RS i ti si tu ispušio pa ne znam čemu se raduješ. 

Šiptari nisu nikoga porazili jer nisu ni ratovali a CG je jedina država gde vlast nije menjana od 1945. Pametnome dosta.

Baš ste zgazili, jedva ste, iako ste krenuli svom silom, ušli i u Vukovar protiv 2000 lako naoružanih branitelja... čak je sam Slobo rekao kako ste na Vukovar bacili sve što imate...

O vašim uspjesima u zauzimanju, Zadra, Šibenika, Slavonskog Broda valjda i sam znaš...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by dzango 31/8/2018, 00:09

Hektorović wrote:Đango ne poima dalje od svog beogradskog asfalta i uličarstva :D
Ja ne poimam a ti lepiš Tuđmanove slike po forumu nesrećo? Ajde što lepe ovi iz Zagreba, jebe se njima. Ali ti u tom slučaju stvarno ispadaš glupi Bosanac.

_________________
Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 31/8/2018, 00:09

dzango wrote:Nije humor. Istina. U čemu je razlika između tebe i ovog jadnog ovna? I tebe će jednog dana Balije da nataknu na isti. Srećom pa si depiliran pa neće biti potrebe za šurenjem.

 samo vidim da su upravo upucali srbina ...


[size=30]Pucano na načelnika opštine Vukosavlje[/size]

Nepoznato lice ili više njih pucalo je večeras iz vatrenog oružja na načelnika opštine Vukosavlje Borislava Rakića, saznaje RTRS.



[size=30]Play Video[/size]




Pucano je na Rakićevo imanje u Gornjem Svilaju, u federalnoj opštini Odžak, oko 19.00 časova.
Rakić je za RTRS potvrdio da u pucnjavi niko nije povrijeđen.
- Grupa ljudi koja je bila sa mnom su svjedoci napada jednog dijela ljudi koji ne žele da se mi pojavljujemo na teritoriji FBiH. Јa sam ovdje na svom ognjištu, a nama se šalje loša poruka od strane jednog dijela ekstremista iz Federacije BiH - rekao je on.
Policija traga za počiniocima.


Last edited by Hektorović on 31/8/2018, 00:10; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by L'âme 31/8/2018, 00:09

dzango wrote:
Nice wrote:
dzango wrote:
Nice wrote:
dzango wrote:
Ja sam u njegovim godinama imao dvoje dece i što šta iza sebe. Nisam se pumpao po teretanama sa drugarima i brijao grudi i pazuh. Nikada od njega čoveka. Gadi se na pivo, ražanji i jede pahuljice i steroride. Metrić buljaški.
Ajde, ajde, ljubomoran si..to su bila druga vremena;-) 
Rano se ozenit ima svoje prednosti i mane..k'o i kasno :-D
Ljubomoran na bosanskog metrića? Taj bre ima više kozmetike od tebe a o kozmetičarskim tretmanima ni da ne pričamo. Neka hvala. Bolje je biti zemunski old school.
ne znam ga ja na taj način...žicaš li ti to slike,hmm...tststts, sad si me iznenadio geek pirat
Ne znam ga ni ja. Sam se hvalio teretanom i ostalim sranjima a takav tip znam. Ceo dan pumpa u teretani a uveče obuče usku majicu i izađe na korzo. Klasičan ljakse. Daj bolje neku tvoju sliku.
Nešto si pomiješao...ti se takmičiš s petnaest godina mlađim, pozivajući se na njegov metrosexualizam i manjak muževnosti..red je da ti pokažeš sliku i dokažeš svoju Basketball

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Hektorović 31/8/2018, 00:10

Nice wrote:Nešto si pomiješao...ti se takmičiš s petnaest godina mlađim, pozivajući se na njegov metrosexualizam i manjak muževnosti..red je da ti pokažeš sliku i dokažeš svoju Basketball


Ma đango stara tetkica...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije - Page 3 Empty Re: Užas: Bradati četnik kolje u sred Astrije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum