ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dizajn interijera i eksterijera

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 16:38

charry wrote:Ok, ovo je kao da si u space shuttleu, a ne fotelji, to je za one koji vole neobičan namještaj i šik uređenje.:D Ja bih ipak nešto s naslonom jer teže je ovako održavat ravnotežu! :D


Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Jedra


Paszcza, poljski dizajnerski studio WAMHOUSE

ovo je perverzno...lizni mi prdaru

genitalni_herpes

Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 16:38

U biti ja ovdje stavljam dizajne koji su prihvatljivi i skuplji za novčanik iz jednostavnog razloga što se neke može naručiti, a neke nabaviti u jeftinijoj verziji, nego ponekad treba malo mašte. Tad uređenje može ispasti lijepo i više intimno, a može biti u super cyber potkovano. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 16:40

Hahaha, Gen.... :))) Uopće mi to nije palo na pamet, ali imaš ti pravo! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 16:41

genitalni_herpes wrote:

ovo je perverzno...lizni mi prdaru

Evo što ti je muška mašta. :D  Meni to nije bilo ni na kraj pameti, gledala sam samo funkcionalnost. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 16:42

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Kucno-kino
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 16:42

jeftino kino :)
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 16:54

Evo ovako, ovisi sad kakvu kuhinju osoba želi. Znači može biti od farbanog bijelog drva i to može stvoriti onaj domaći indoor stil. Znači drvo nije presvučeno nekim materijalom na površini. Mana je, iako možemo koristiti napu kod kuhanja, što je to drvo teže za čistiti. Recimo meni se upravo sviđao taj drveni ugođaj, doduše u drugoj boji s rezbarijama, međutim sam upozorena kako to nije praktično.

Evo recimo moderne kuhinje i malo tradicionalniji stil, može i u bijeloj boji, Arredo Casa Mia, imaju već dugu reputaciju, na sjeveru Italije su i može se direktno u tvornicu po namještaj pa je snižena cijena. Čist za primjer jer oni se baš bave kuhinjama i njihovi dizajneri ih slože u bojama i po cijeni po dogovoru s klijentom.

http://www.arredocasamia.com/prodotti/interni/cucine/#
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 17:00

Amerikanci recimo imaju drugačiji stil od Europljana, njima je bitno da im je nasred kuhinje stol za rezanje hrane i sve one spravice. Oni su manje estetični, ali zato dosta praktični, s više tih tehnikalija i bitno im je da im je praktično obrađivati hranu. Neki ljudi vole imati i mali bar u kuhinji ili barem barske stolice što možeš vidjeti na ovom linku. Znači Talijani su počeli preuzimati malo više tu američku praktičnost, kako što lakše raditi s hranom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 17:04

Inače ono što mi je još fora u Italiji su nogice kod namještaja, recimo ormara, regala. One služe da se lakše čisti ispod namještaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 17:08

šank za rezanje u sredini kuhinje zauzima puno mjesta pa ako netko ima dvosoban/trosoban stan od 50 kvadrata ili tako nešto, teško da ima mjesta...al opet kad se gradi kuća tu se otvara takva mogućnost, da..
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 17:08

genitalni_herpes wrote:jeftino kino :)
Ajme, kad sami bila u Kiki, a ono ogromni kauč za tri osobe da se valjaju i nije bio skup... :D Sjela sam unutra i teško mi je više bilo izaći van. Staviš ekran ispred sebe i nema te za ostatak svijeta... :D Drugo na što sam pala je bila stolica za ljuljanje s naslonom za noge. Srećom prodavačima ne smeta takvo ponašanje. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 17:12

s obzirom da volim gledat filmove i volim ugodno sjedit, a i pukla mi je stara stolica za komp kupio sam si u Jysku neku polu-fotelju, kao stolica za komp, al više je okrenuta prema tv-u :)

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 1014
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 17:19

genitalni_herpes wrote:šank za rezanje u sredini kuhinje zauzima puno mjesta pa ako netko ima dvosoban/trosoban stan od 50 kvadrata ili tako nešto, teško da ima mjesta...al opet kad se gradi kuća tu se otvara takva mogućnost, da..
Tu si u pravu, zato ljudi kombiniraju kako im je najbolje. Recimo, mene je više mama zarazila tim forama s namještajem jer je nekoliko godina radila za talijanske kuće namještaja, a oni odmah imaju i svoje tvornice. Tako je i dizajnirala prostorije. Ljudima je iz Rijeke ok skoknuti do Italije bilo, tad još nisu postojali ovdje Lesnina, Kika i ostali. Recimo moglo se kombinirati po metraži, financijskoj mogućnosti osobe, određivati boju i sl. Vjerovao ili ne, na sjeveru Italije koji je razvijeniji dio države ljudi imaju fantastično uređene stanove i kuće, recimo srednji stalež zna imati dijelove kuhinja u mramoru. Međutim oni i kao bračni partneri s dugo godina staža iznajmljuju nekretnine i kupuju po akcijama. Dok mi imamo drugačiji običaj, ovo naravno uključuje i mene, prvo dođi do vlastite nekretnine pa po malo uređuj ili se kupi nekretnina koja je već namještena, to je naročito američki stil. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 17:26

genitalni_herpes wrote:s obzirom da volim gledat filmove i volim ugodno sjedit, a i pukla mi je stara stolica za komp kupio sam si u Jysku neku polu-fotelju, kao stolica za komp, al više je okrenuta prema tv-u :)

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 1014
E super je to, inače volim takve stolice jer radim za kompom, čak i ako idu malo unatrag dobre su za kralješnicu jer ona nije u krutom položaju. To se može namjestiti, mislim da se može i na ovoj. Još nisam bila kod njih i morat ću prošvrljat malo. Zadnji put sam bila u Kiki prije Božića jer sam se zapalila za njihove kuglice za bor, bile su ručno izrađene i bila sam sretna kad sam došla u vrijeme popusta. Jednostavno neke stvari vesele. :)) Također sam taj dan jela prvi put makedonski rahat lokum od ruža. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 17:34

može stolica ić nazad i može se slučajno i zaspat na njoj + noge na tabureu....može i namjerno...a rahatlokum...mmm...ruža odlična, dobar mi je i od limuna i neka metvica (ima za kupit u Osijeku, neko stavio rahat-lokum-štand u kauflandu i ima jedno 6-7 vrsta...mljac...zavalim se u stolicu i žderem...e kad ti je posao računalo onda i treba nešto kvalitetno za sjest, da, definitivno. Ja sam pčelar al opet imam neke potrebe majku mu  ;) 
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 17:36

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Kucica10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 17:38

vid, nisu štedne žarulje!!!  affraid 
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 17:38

Evo jedna lijepa bijela kuhinjica, možda je malo tamnije bijela, ali se da nijansirati, djeluje mi romantično:

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Cucina-vincent-bianca01


http://www.auroracucine.it/it/cucine-design/cucina-vincent-bianca.asp
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 17:43

je, al mi se čini da kad bi počelo ulje prskat...ne znam kako se to održava...ovako izgleda fino!
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 17:44

genitalni_herpes wrote:vid, nisu štedne žarulje!!!  affraid 
E stvarno da... :D Nego mi je radna soba tamna i zato mislim na zid stavljati zidne lampe, vjerojatno će biti one led svjetiljke. Nego me ovo od Sveca podsjetilo na jedan hotel u Grčkoj, ne baš sasvim, oni imaju nabacane elemente drva i malo na hobite. :D


Last edited by charry on 14/4/2014, 17:46; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 14/4/2014, 17:46

genitalni_herpes wrote:je, al mi se čini da kad bi počelo ulje prskat...ne znam kako se to održava...ovako izgleda fino!

E pa to je taj dio, lijepa je, ali to treba cincat. To je recimo za žene ful kuhinji posvećene, idealno za domaćicu. ;) :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 2 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum