ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dizajn interijera i eksterijera

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 16/4/2014, 14:38

svišđa mi se ono van balkona..palme i pustinja..

Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by T. 16/4/2014, 15:37

charry wrote:Evo još malo uoči Uskrsa:


Ideje za raskošan blagdanski stol

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Jstol-uskrs11


ovo je za vegetarijance, ima li išta za nas ostale ?
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by jack_reacher 16/4/2014, 16:29

steampunk interijer.. B-) 

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Appartement-steampunk-220701
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 16/4/2014, 16:39

Sve bolje od od modernog bijelog,punog stakla i kroma..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 16/4/2014, 17:31

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Easter-ham width 200, height 300

Evo Lady_D, kad ubaciš link za fotkicu možeš eksperimentirati s brojevima koje ubacuješ u width i height. Inače lijepa je slikica, baš je spešl.  ;) Uskršnja šunkica za Tota.  :D

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Easter-ham width 350, height 400
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 16/4/2014, 17:38

Ajme Earl, ovo je prava radionica, cool!  flower lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 16/4/2014, 17:40

bogomdani wrote:Sve bolje od od modernog bijelog,punog stakla i kroma..

Joj kako te iziritiralo to... :^0  Inače mogla sam mislit koji će ti biti potpis, ili lijepa djeva ili bogati patak!  cheers Od cijele kupaone on vidi palmu kroz prozor... A no dobro, dok bi Gen prao noge, pa dobro i ja bih!  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 16/4/2014, 17:44

A od cure im se vjerovatno vrtjelo u glavi,pa stavih bogatog Patka... :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 16/4/2014, 17:48

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 DSC07921
 :)
ideja za prilaz ispred kuće..
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 16/4/2014, 22:35

To je cesta neka još iz doba Marije Terezije. :D  Što jest jest, još i danas služe neke primorske krajeve.

Da li uz Jadran živiš ili si u unutrašnjosti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 16/4/2014, 22:36

bogomdani wrote:A od cure im se vjerovatno vrtjelo u glavi,pa stavih bogatog Patka... :}
Dobar je Patak, meni je fora. :) Nego je li bi ti fotkao tu i tamo ono što skuhaš da se vidi na forumu?Onak da zalijepiš na web kuhinji nešto kod Lady_D? Se usuđuješ? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 16/4/2014, 23:03

Evo nešto ludo kad smo već kod drva... Hotel Les Haras, Strasburg, Francuska

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Jouin+Manku
Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Strasbourg-01-10-2013-2d2a-diaporama
Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Ob_9f7e2b4ad8fbe6b9ca00bf2bae8c74c0_les-haras-salle4-jpg

http://designdautore.blogspot.it/2014/02/les-haras-strasbourg-france.html#more
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 17/4/2014, 01:58

charry wrote:
bogomdani wrote:Sve bolje od od modernog bijelog,punog stakla i kroma..

Joj kako te iziritiralo to... :^0  Inače mogla sam mislit koji će ti biti potpis, ili lijepa djeva ili bogati patak!  cheers Od cijele kupaone on vidi palmu kroz prozor... A no dobro, dok bi Gen prao noge, pa dobro i ja bih!  sunny
E vidiš, nisam skužila da si zapravo komentirao pogled i palme kad je soba Lady_D u pitanju. Meni je soba onako lijepa total.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 17/4/2014, 02:12

bogomdani wrote:
charry wrote:Ta je ponuda vrlo primamljiva. Čak i ako je neozbiljna. :W

Tko zna,srećo,tko zna..čudni su puti Godspodnji.. :)

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Walls-of-Wood-
A što se tiče ove fotke ona meni više djeluje kao radna soba s pogledom na zelenilo i upravo je staklo ono koje mi je zanimljivo. Podsjetila me međutim na sasvim druge prizore, iz Holandije gdje kuće imaju malo svjetlosti, a velike staklene površine tako da im doslovno s ulice možeš viriti unutra u prolazu. Međutim imaju vrlo malo namještaja tako da se nema nečeg značajnog niti za vidjeti i kad žele navuku zastore.  :D 

Ovo zelenilo sa staklenim elementima bih rado vidjela u vrtnom stakleniku i općenito u kućama nordijskog tipa koje bi bile rađene u vidu staklenih kupoli, a oko njih je zelenilo, čak i Genove košnice.  :D  Za sad po Skandaviji imaju te kupolaste oblike u vidu nekakvih hotela kao što su u oceanu Amerikanci napravili takve podvodne hotele, ali daleko je to od onoga što zamišljam. Trebalo bi tu dosta još umjetne svjetlosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes 17/4/2014, 07:36

imaju košnice pored kuće? valjda nije baš da su na nekom uskom prolazu...ako ništa drugo to je kvalitetan čuvarkuća..
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 17/4/2014, 09:48

Ma ne baš pored kuće, a recimo u sklopu imanja.  :^0 Međutim te kuće - staklene kupole bi bile genijalne jer bi se noću mogle vidjeti zvijezde, a danju bi bile okupane svjetlošću.

Evo ovako izgledaju ti hoteli u Norveškoj, sad bi od toga trebalo napraviti mjesto svakodnevnog življenja, ali s puno zelenila uokolo kupole.


Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Hotel-kakslauttanen-igloo-village-lead-537x357

I jesi li s Jadrana ili si u unutrašnjosti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 17/4/2014, 10:07

charry wrote:To je cesta neka još iz doba Marije Terezije. :D  Što jest jest, još i danas služe neke primorske krajeve.

Da li uz Jadran živiš ili si u unutrašnjosti?
Pa recimo,ispred glavne Vijećnice,kod mene je trg sve od tih granitnih kocaka,a pošto je Viječnica još iz ranog srednjeg vijeka,tako i pristaje..po meni puno ljepše nego "moderni" asfalt i industrijske ploče od betona..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 17/4/2014, 10:59

Upravo se radi o tome da su takve kockaste ulice rađene pod austrijskim utjecajem, što vjerojatno ima veze i s Njemačkom, tako da ih se može vidjeti na Kvarneru i u Istri. Njihova je odlika trajnost iako se voziš po njima kao po jajima. :D Nisam ih zamijetila u Zagrebu, po Dalmaciji niti u unutrašnjosti Hrvatske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 19/4/2014, 11:13

Ja bih zakonom propisao da se jezgre gradova,bili moderni,kombinacija ili starovinski,obavezno tim kockama prekriju..Tu naravno niti ne treba divljati autima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 19/4/2014, 23:46

Ja sam zapravo za očuvanje starih jezgri gradova po Europi, one uvijek imaju svoju određenu povijesnu ljepotu. Moderne zgrade treba stavljati okolo. Valjda jedino područje koje mi je lijepo kao spoj mora i modernih dizajna je Dubai.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest 19/4/2014, 23:53

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 10177952_748322705207789_869758549717977270_n  Još malo dekorcije iako neki konkretno vole Fabergeova jaja.  :D Mislim da je njegova izložba bila samo jednom u Hrvatskoj i to u Dubrovniku. Provjerila sam i bilo je to 2007. godine.

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Large
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 6 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum