ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

natjecanje najgluplji covjek svijeta

Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by Guest 6/12/2018, 23:24

1.20 bracala (serbia)
natjecanje najgluplji covjek svijeta 210




2.50 kevin (usa)

natjecanje najgluplji covjek svijeta Stupid10



7.00 lee (vietnam)

natjecanje najgluplji covjek svijeta Images?q=tbn:ANd9GcTtqbvP8mH2YjZbYDfcmZ9GQeOIBHQvlnOprYy8yTyygEKibXI3




20.00 mason (uk)

natjecanje najgluplji covjek svijeta 53235110
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty Re: natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by Guest 6/12/2018, 23:24

haha bracala u vodstvu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty Re: natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by Guest 6/12/2018, 23:30

operw wrote:haha bracala u vodstvu
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty Re: natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by Guest 6/13/2018, 08:26

ubio bih se da sam glup kao ti klosaru... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty Re: natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by FRANK 6/13/2018, 16:18

Srpska tukcina I idiot

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty Re: natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by bafalo 6/13/2018, 17:01

dajmo bracalu u putujući cirkus kakva bi to bila atrakcija za 100 dinara dobiješ sliku sa najglupljim čovjekom na svijetu stvarno se isplati

_________________
natjecanje najgluplji covjek svijeta Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty Re: natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by FRANK 6/13/2018, 17:09

bafalo wrote:dajmo bracalu u putujući cirkus kakva bi to bila atrakcija za 100 dinara dobiješ sliku sa najglupljim čovjekom na svijetu stvarno se isplati
Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty Re: natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by Guest 6/13/2018, 21:18

bafalo wrote:dajmo mene u putujući cirkus kakva bi to bila atrakcija za 100 dinara dobiješ sliku sa najglupljim čovjekom na svijetu koji sa 30 godina i dalje sisa maminu sisu stvarno se isplati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty Re: natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by bafalo 6/15/2018, 17:22

Serbia Strong wrote:
bafalo wrote:dajmo mene u putujući cirkus kakva bi to bila atrakcija za 100 dinara dobiješ sliku sa najpametnijim čovjekom na svijetu koji sa 30 godina i dalje daje bracalinoj kevi da mu sisa stvarno se isplati

_________________
natjecanje najgluplji covjek svijeta Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

natjecanje najgluplji covjek svijeta Empty Re: natjecanje najgluplji covjek svijeta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum