Svecano natjecanje

View previous topic View next topic Go down

Svecano natjecanje

Post by Heinrich_Himmler on 15/4/2017, 14:03

Krece bitka za osvajanje 4.titule najvece gluperde foruma. Nagrada se dodjeljuje od 2014 otkad ju je ustanovio i osnovao velikan foruma Bafalo.
Poznato je da je titulu suvremeno i dominantno branio nas uvazeni gost iz srbije. Cak 3 puta uzastopce. Nikako srbin bez broja 3 ...
Na vama je gospodo da odlucite jer su demokratski glasovi temelj civilizacije

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Heinrich_Himmler

2015-09-13

Back to top Go down

Re: Svecano natjecanje

Post by scorpion on 15/4/2017, 14:09

Odustajem od ovoga, sve vas volim!

"It's City, isn't it? They are a small club, with a small mentality. All they can talk about is MANCHESTER UNITED
, that's all they've done and they can't get away from it." SIR ALEX FERGUSON
scorpion

Male
2014-04-18

Back to top Go down

Post by Heinrich_Himmler on 15/4/2017, 14:13

E svaka cast

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Heinrich_Himmler

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Morpheus on 15/4/2017, 14:43

Budimo zajedno svi kršćani. Ove godine simbolično i katolici i pravoslavci slave Uskrs na isti dan. U ime Krista protiv komunista...i islamista.

After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by scorpion on 15/4/2017, 14:44

Vincent Vega wrote:Budimo zajedno svi kršćani. Ove godine simbolično i katolici i pravoslavci slave Uskrs na isti dan. U ime Krista protiv komunista...i islamista.

"It's City, isn't it? They are a small club, with a small mentality. All they can talk about is MANCHESTER UNITED
, that's all they've done and they can't get away from it." SIR ALEX FERGUSON
scorpion

Male
2014-04-18

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 15/4/2017, 15:27

Pa najveće Hrvatine su komunisti, kako ćeš protiv njih?
:D
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Heinrich_Himmler on 15/4/2017, 17:44

Otkad si ti Hrvatina ????

Heinrich_Himmler

2015-09-13

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 15/4/2017, 18:45

Vise san mislija na Tudjmana, Mamica i slične...
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by skripar on 15/4/2017, 19:02

@scorpion wrote:
Vincent Vega wrote:Budimo zajedno svi kršćani. Ove godine simbolično i katolici i pravoslavci slave Uskrs na isti dan. U ime Krista protiv komunista...i islamista.
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 15/4/2017, 19:03

Iza Uskrsa počinjemo sa glasanjem?
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Heinrich_Himmler on 15/4/2017, 20:45

Do ponediljka traje zatisje respect postivanje ljubav i krscanska duhovnost.. prekid primirja i paljba bez milosti krece u ponediljak u ponoc

Heinrich_Himmler

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Heinrich_Himmler on 19/4/2017, 01:12

Evo ja dajem glad ZEKI na prvom mjestu pa Shittingu ...
Naime zeko je zasluzi svoje mjesto jer proziva za neplacanje poreza a gazda mi niti nezna da postoji porezna

Heinrich_Himmler

2015-09-13

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 19/4/2017, 13:20

@Heinrich_Himmler wrote:Evo ja dajem glad ZEKI na prvom mjestu pa Shittingu ...
Naime zeko je zasluzi svoje mjesto jer proziva za neplacanje poreza a gazda mi niti nezna da postoji porezna
:cru
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top