ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cajke su ZLO

Page 3 of 49 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 49  Next

Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by melkior 2/5/2018, 23:39

melkior wrote:
prckov wrote:melkiore care :D
Evo ti klasične cajke. Ima sve elemente, od riječi do momenta kad se poželiš brutalno rezati nožem (3:06)


Bulgarian: Назад, назад, моме, не оди подир мен Назад, назад, Калино моме, моме, недей. Назад, назад, моме, не оди подир мен недей ме следва, недей, не ќе можеш да ја поминеш. не ќе можеш да ја поминеш. Назад, назад, моме, Назад, назад, Калино моме, моме, недей. Назад, назад, моме, не оди подир мен недей ме следва, недей, не ќе можеш да ја поминеш.

Transliteration: Nazad nazad mome, ne odi podir men, nazad nazad kalino mome, mome nedei. nazad nazad mome, ne odi podir men, nedei me sledva, nedei, ne kje mozhesh da ja pominesh.. ne kje mozhesh da ja pominesh. nazad nazad mome, nazad nazad kalino mome, mome nedei. nazad nazad mome, ne odi podir men, nedei me sledva nedei, ne kje mozhesh da ja pominesh.

English: Go back, go back, girl Don't follow me Go back, go back, Kalino girl. Girl, don't! Go back, go back, girl Don't follow me Don't follow me. You won't be able to cross it.

(In the original Bulgarian folk song, there is one sentence: Kaj nas si ima visoka gora, which means: At our place we have a tall forest, and the following sentence is ne kje mozhesh da ja pominesh: you won't be able to cross it.) You won't be able to cross it, Go back, go back, girl Go back, go back, Kalino girl. Girl, don't! Go back, go back, girl Don't follow me Don't follow me. You won't be able to cross it.

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by melkior 2/5/2018, 23:43

melkior wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:melkiore care :D
Evo ti klasične cajke. Ima sve elemente, od riječi do momenta kad se poželiš brutalno rezati nožem (3:06)


Bulgarian: Назад, назад, моме, не оди подир мен Назад, назад, Калино моме, моме, недей. Назад, назад, моме, не оди подир мен недей ме следва, недей, не ќе можеш да ја поминеш. не ќе можеш да ја поминеш. Назад, назад, моме, Назад, назад, Калино моме, моме, недей. Назад, назад, моме, не оди подир мен недей ме следва, недей, не ќе можеш да ја поминеш.

Transliteration: Nazad nazad mome, ne odi podir men, nazad nazad kalino mome, mome nedei. nazad nazad mome, ne odi podir men, nedei me sledva, nedei, ne kje mozhesh da ja pominesh.. ne kje mozhesh da ja pominesh. nazad nazad mome, nazad nazad kalino mome, mome nedei. nazad nazad mome, ne odi podir men, nedei me sledva nedei, ne kje mozhesh da ja pominesh.

English: Go back, go back, girl Don't follow me Go back, go back, Kalino girl. Girl, don't! Go back, go back, girl Don't follow me Don't follow me. You won't be able to cross it.

(In the original Bulgarian folk song, there is one sentence: Kaj nas si ima visoka gora, which means: At our place we have a tall forest, and the following sentence is ne kje mozhesh da ja pominesh: you won't be able to cross it.) You won't be able to cross it, Go back, go back, girl Go back, go back, Kalino girl. Girl, don't! Go back, go back, girl Don't follow me Don't follow me. You won't be able to cross it.
cajke su ZLO - Page 3 Photo
longssa prije 4 mjeseca (uređeno)

The song is called "Never Give Up On Your Dreams" and it uses the Bulgarian song "Nazad, Nazad mome Kalino", which is about a guy telling a woman not to chase him and her telling him she will. To the point where she will kill his wife and be a mother to his children.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Guest 2/5/2018, 23:45

Painkiller wrote:Oprosti, morao sam te malo očepit'.
1. Možda sam nevjernik ali ne bih ženu nikad nazvao kurvetinom. Žene su divna bića.
2. Do seksa mi je uvjek
3. Glazba je za mene pitanje ukusa i trenutnog raspoloženja a ne tema za kvazi-filozofske rasprave tipa 'moj je veći od tvog'
4. Moja inteligencija je svakako stvar za razmatranje, ali ako idemo razglabat sad o tome, pobijedit ću te na iskustvo :-)
5. Moje vidovnjačke sposobnosti su infinitezimalne s tendencijom opadanja.
6. Stalno me lažu, već sam navikao
1. Tako se one prave same zovu. Tko sam ja da im to branim?
2. Nisam ti ništa o tome ni reko.
3. Jedna stara maorska poslovica glasi "Ehara i te mea ko te taakaro a te waiata."...Što na protivničkom znači "Nije glazba sve što svira."
4. Ne ulazim ni u tvoju inteligenciju. Boli me kurac za nju.
5. Onda prestani govorit gluposti o ljudima koje ne poznaješ.
6. Možda te i ne lažu, a ne znaš to...Sve je moguće jer postoji samo jedna istina uobličena u čovjeku. Cijeli život je tražimo i obično ni ne znamo kad smo je pronašli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by prckov 2/5/2018, 23:46

Painkiller wrote:
cassanowa wrote:
Painkiller wrote:
cassanowa wrote:
Pinochet wrote:cajke su OK, ima dobrih pičića tamo, vlajine i hercegovke, konzervativne, malo gluplje, i lakše ih je pojebati nego na drugim lokacijama  i dosta zgodnije curke nego drugdje..
Ako si inteligentan nevjernik i do seksa ti je, onda platiš kurvetinu.

Ne trebaš se ponižavat kvazi-glazbom.
Sinko, ti baš nemaš neki seksualni život, ali sigurno uživaš u pravoj glazbi.
Ako su ti rekli da si vidovnjak, lagali su te!
Oprosti, morao sam te malo očepit'.
1. Možda sam nevjernik ali ne bih ženu nikad nazvao kurvetinom. Žene su divna bića.
2. Do seksa mi je uvjek
3. Glazba je za mene pitanje ukusa i trenutnog raspoloženja a ne tema za kvazi-filozofske rasprave tipa 'moj je veći od tvog'
4. Moja inteligencija je svakako stvar za razmatranje, ali ako idemo razglabat sad o tome, pobijedit ću te na iskustvo :-)
5. Moje vidovnjačke sposobnosti su infinitezimalne s tendencijom opadanja.
6. Stalno me lažu, već sam navikao
sasvim je ok da ti slusas sta god hoces, ako volis smece ok
druga je stvar sto kvalitet nije stvar ukusa ali ti o tome nemas pojma

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by prckov 2/5/2018, 23:50

prckov wrote:
Painkiller wrote:
cassanowa wrote:
Painkiller wrote:
cassanowa wrote:
Ako si inteligentan nevjernik i do seksa ti je, onda platiš kurvetinu.

Ne trebaš se ponižavat kvazi-glazbom.
Sinko, ti baš nemaš neki seksualni život, ali sigurno uživaš u pravoj glazbi.
Ako su ti rekli da si vidovnjak, lagali su te!
Oprosti, morao sam te malo očepit'.
1. Možda sam nevjernik ali ne bih ženu nikad nazvao kurvetinom. Žene su divna bića.
2. Do seksa mi je uvjek
3. Glazba je za mene pitanje ukusa i trenutnog raspoloženja a ne tema za kvazi-filozofske rasprave tipa 'moj je veći od tvog'
4. Moja inteligencija je svakako stvar za razmatranje, ali ako idemo razglabat sad o tome, pobijedit ću te na iskustvo :-)
5. Moje vidovnjačke sposobnosti su infinitezimalne s tendencijom opadanja.
6. Stalno me lažu, već sam navikao
sasvim je ok da ti slusas sta god hoces, ako volis smece ok
druga je stvar sto kvalitet nije stvar ukusa ali ti o tome nemas pojma
i da, neke su zene divna bica a neke smece
isto kao i sa muskarcima
ne seri nasiroko
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Hektorović 2/5/2018, 23:54

epikur37 wrote:Cajke su prosta i glupa muzika kao i tehno, limunada pop i ostali trash.

Dakle loše.

Pa odi na kakav rejv party... to je sve na kemiji...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Painkiller 3/5/2018, 00:00

prckov wrote:
sasvim je ok da ti slusas sta god hoces, ako volis smece ok
druga je stvar sto kvalitet nije stvar ukusa ali ti o tome nemas pojma
Ja nisam lijep ali sam zato glup, priznajem.
Ali iskustvo me je naučilo da je kvaliteta baš stvar ukusa.

Da spustimo raspravu na moju razinu (jer sam ja čovjek koji nema ni pojma ni ukusa). Možemo mi raspravljati da li je kvalitetniji slavonski kulen ili dalmatinski pršut. Ali ako su na stolu čvarci, ja ću se poslužiti, pa ako su dobri, pohvalit ću ih. 
Sigurno neću reći, fuj čvarci,...ja volim samo pršut.
Vidi seljačina, jedu čvarke. Ja se ne spuštam na razinu ispod odreska.
Da nacrtam vama inteligentnijima od mene:
Ako netko voli čvarke to ne znači da je manje inteligentan ili kulturan od vas koji volite odreske.

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by melkior 3/5/2018, 00:01

Još jednom bugarski etno elementi (ženski folk glasovi), trance, klasike i rocka:

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Painkiller 3/5/2018, 00:03

prckov wrote:
i da, neke su zene divna bica a neke smece
isto kao i sa muskarcima
ne seri nasiroko
Opet se nismo razumjeli.
Ja govorim o ženama kao što bih govorio npr. o zmijama.
Divna i fascinantna bića. Iako neke treba izbjegavat u što širem luku, a neke treba držati isključivo u zatvorenom :-)

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by prckov 3/5/2018, 00:06

inace uz dekadenciju ide i ostalo smece
lijepo upakirano i secerom glazirano govno
sve to ukazuje da je zapadna civilizacija potrosena
ili nema vise sta da ponudi ili to sto ima niko vise ni ne primjecuje
kad ljevicarska pucina preuzme kulturu tu trava vise ne raste

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by melkior 3/5/2018, 00:06

Trance, etno elementi, violine, čista psihodelija, ali koja se ne zadovoljava tek napušenošću dobrom travom, već akcija :)  

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Hektorović 3/5/2018, 00:07

marcellus wrote:

ni ja ne podnosim klape, ali klape su samo muzika, kulturološki one nisu neka strava, vezane su za regiju i malo misto.

Klape i tamburaši su baš štimung... kažem narodnjak je Zvonko Bogdan... Pa to je Frank Sinatra naspram cajki...

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Hektorović 3/5/2018, 00:09

marcellus wrote:
ali gle poslušaj trojku od zeppelina ili bilo što od jethro tulla to je u biti isto to a ja obožavam zeppeline... ok, makar je možda bolja usporedba s bregom i mpt-om lynnard skynnard

moji starci su slušali stonese, ja clash, tragedija bi bila da moje kćerke počnu slušat cajke...

Pa kažem, kulturološki srbi sad imaju veći utjecaj nego bilo kad u YU. Sarajevo i ZG bili jači od Beograda i slušaniji. Od Indexa nadalje...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by prckov 3/5/2018, 00:11

Painkiller wrote:
prckov wrote:
sasvim je ok da ti slusas sta god hoces, ako volis smece ok
druga je stvar sto kvalitet nije stvar ukusa ali ti o tome nemas pojma
Ja nisam lijep ali sam zato glup, priznajem.
Ali iskustvo me je naučilo da je kvaliteta baš stvar ukusa.

Da spustimo raspravu na moju razinu (jer sam ja čovjek koji nema ni pojma ni ukusa). Možemo mi raspravljati da li je kvalitetniji slavonski kulen ili dalmatinski pršut. Ali ako su na stolu čvarci, ja ću se poslužiti, pa ako su dobri, pohvalit ću ih. 
Sigurno neću reći, fuj čvarci,...ja volim samo pršut.
Vidi seljačina, jedu čvarke. Ja se ne spuštam na razinu ispod odreska.
Da nacrtam vama inteligentnijima od mene:
Ako netko voli čvarke to ne znači da je manje inteligentan ili kulturan od vas koji volite odreske.
kvaliteta nije stvar ukusa
ostalo sto si napiso necu komentirat
nije da te podcjenjujem niti smatram glupim nego se ne slazem sa stvarima koje tvrdis a o njima nemas pojma, isto kao sto ja nemam pojma o mnogim stvarima ali se ne postavljam kao arbitar
to uglavnom ide sa relativizacijom, bas kao i kod tebe ovdje

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Hektorović 3/5/2018, 00:12


B-)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by melkior 3/5/2018, 00:13

melkior wrote:Trance, etno elementi, violine, čista psihodelija, ali koja se ne zadovoljava tek napušenošću dobrom travom, već akcija :)  

Violine čupaju iz bunila, one su mentalne vijuge koje pozivaju na akciju.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by prckov 3/5/2018, 00:14

Painkiller wrote:
prckov wrote:
i da, neke su zene divna bica a neke smece
isto kao i sa muskarcima
ne seri nasiroko
Opet se nismo razumjeli.
Ja govorim o ženama kao što bih govorio npr. o zmijama.
Divna i fascinantna bića. Iako neke treba izbjegavat u što širem luku, a neke treba držati isključivo u zatvorenom :-)
pa neke su i kurve kao sto je vecina muskaraca btw (ili smece)
sta ti je u tome zasmetalo
a generalno ljudski rod su divna bica
i muskarci i zene

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by melkior 3/5/2018, 00:20

Ultimativna transcendencija, ovo je svijet za sebe, sam sebi dovoljan, baš kao i podmorski svijet:



Ovo je jače od Palestrine i čitave svite crkvenih muzičara, s izuzetkom J.S.Bacha.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Guest 3/5/2018, 00:28

Necu nikada nekoga promatrati kao zaostalog idiota jer slusa ovo ili ono. To mi je oduvijek bila glupa podjela a i sam sam ju radio. Segregirati nekoga tko mi ne smeta na racun glazbe koju slusa....je idiotski. Dok god netko nekoga ne prisiljava na nesto savrseno je svejedno sto druga osoba slusa. Pa i cajke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by prckov 3/5/2018, 00:31

MaximusDecimusMiridije wrote:Necu nikada nekoga promatrati kao zaostalog idiota jer slusa ovo ili ono. To mi je oduvijek bila glupa podjela a i sam sam ju radio. Segregirati nekoga tko mi ne smeta na racun glazbe koju slusa....je idiotski. Dok god netko nekoga ne prisiljava na nesto savrseno je svejedno sto druga osoba slusa. Pa i cajke.
pa ne kao idiota
ali svakako siromasnog duhom hocu
i to je uglavnom tako
ima iznimki sigurno al dzaba
standardi nisu tu slucajno
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Guest 3/5/2018, 00:34

MaximusDecimusMiridije wrote:Necu nikada nekoga promatrati kao zaostalog idiota jer slusa ovo ili ono. To mi je oduvijek bila glupa podjela a i sam sam ju radio. Segregirati nekoga tko mi ne smeta na racun glazbe koju slusa....je idiotski. Dok god netko nekoga ne prisiljava na nesto savrseno je svejedno sto druga osoba slusa. Pa i cajke.
Cajke su po tekstu i ritmu na razini dječjeg vrtića. A kad odrasla osoba ima mentalni sklop dječjeg vrtića, onda je ona ograničena. Nema tu segregacije. To je realnost. Zar ne postoje retardirani odrasli ljudi koji su mentalno još djeca???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

cajke su ZLO - Page 3 Empty Re: cajke su ZLO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 49 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 49  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum