ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by vili40 7/2/2018, 08:56

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu 53657fd4f8b7f9f29d1a
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by kic 7/2/2018, 09:07


uvredljiva kritika na kritiku, i onda na kraju ulijevaju povjerenje u istog čovjeka aj sad nešto napravi..

24sata.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by vili40 7/2/2018, 09:09

"Draga Europo,ja sam premijer Hrvatske koja je,jebi ga,duboko sjebana zemlja.Jesmo,mi političari smo varali,krali i muljali svoj narod te smo zato u EU ušli kao zadnji isprdak.
Ja znam,kod nas se razbijaju ćirilićne i vješaju ustaške ploče,dižemo šatore i palimo slikovnice,nekažnjeno gazimo ljude i po kopnu i po moru,trošimo milijune iz proračuna na uhljebe i političke parazite,a nismo u stanju ni grijanje uvesti u sve škole,a kamoli informatiku.Istina,Crkvu financiramo iz proračuna da se miješa gdje god stigne,a za mlade nas boli kurac,pa su već napunili avione za Irsku.I,sasvim ste u pravu,moj HDZ i onaj SDP su sjebali sve što se moglo.Ali evo,danas,pred vama,kolege iz Europe,priznajem sva ta sranja i obećajem da ću barem pokušati,koliko mi traje mandat,počistiti barem dio govana koje smo izasrali,da mogu ljudima nakon što odem s vlasti pogledati u oči.Europo,pomozi nam u tome,ne možemo sami.Hvala."
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by vili40 7/2/2018, 09:11

kic wrote:
uvredljiva kritika na kritiku, i onda na kraju ulijevaju povjerenje u istog čovjeka aj sad nešto napravi..

24sata.
a što je tu uvredljivo?
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by kic 7/2/2018, 09:14


pa ovo je kao onaj bloger Krule, zalaže se za obaveznu besplatnu hranu u obaveznim školama, i onda se zgraža nad kvalitetom izvedbe te iste "besplatne" hrane..

logika plus+
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Guest 7/2/2018, 09:17

kic wrote:24sata.

Pametnome dosta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by vili40 7/2/2018, 09:25

Što je u tome čudno što ne znamo sami?S tim da se tu može još puno toga dodati.
Da je Plenki stvarno održao takav govor to bi bio znak da bi mogle započeti promjene i stvarne reforme.Ovako njegove analiiiizeeeeee i analiiiiizeeee nemaju kraja.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Guest 7/2/2018, 09:32

vili40 wrote:Što je u tome čudno što ne znamo sami?

24 nitko normalan ne uzima za ozbiljno čak i kad govore istinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by vili40 7/2/2018, 09:45

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:Što je u tome čudno što ne znamo sami?

24 nitko normalan ne uzima za ozbiljno čak i kad govore istinu.
ako ti tako kažeš onda je svakako tako,i njih bi trebalo zabraniti da ostanu samo "slobodni" i "domoljubni"
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Guest 7/2/2018, 10:03

vili40 wrote:
i njih bi trebalo zabraniti

Bože sačuvaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by kaya 7/2/2018, 10:33

vili40 wrote:"Draga Europo,ja sam premijer Hrvatske koja je,jebi ga,duboko sjebana zemlja.Jesmo,mi političari smo varali,krali i muljali svoj narod te smo zato u EU ušli kao zadnji isprdak.
Ja znam,kod nas se razbijaju ćirilićne i vješaju ustaške ploče,dižemo šatore i palimo slikovnice,nekažnjeno gazimo ljude i po kopnu i po moru,trošimo milijune iz proračuna na uhljebe i političke parazite,a nismo u stanju ni grijanje uvesti u sve škole,a kamoli informatiku.Istina,Crkvu financiramo iz proračuna da se miješa gdje god stigne,a za mlade nas boli kurac,pa su već napunili avione za Irsku.I,sasvim ste u pravu,moj HDZ i onaj SDP su sjebali sve što se moglo.Ali evo,danas,pred vama,kolege iz Europe,priznajem sva ta sranja i obećajem da ću barem pokušati,koliko mi traje mandat,počistiti barem dio govana koje smo izasrali,da mogu ljudima nakon što odem s vlasti pogledati u oči.Europo,pomozi nam u tome,ne možemo sami.Hvala."
:)
Da na engleski stavim?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Kermit 7/2/2018, 14:03

kic wrote:
pa ovo je kao onaj bloger Krule, zalaže se za obaveznu besplatnu hranu u obaveznim školama, i onda se zgraža nad kvalitetom izvedbe te iste "besplatne" hrane..

logika plus+
Govorimo o djeci, drugo ako je nešto besplatno ne znači da daješ doslovce govna i gnoj, te punoljetni parizer, dokle u saboru,  te kantinama širom sienkura zagrba nude variva, odreske i grdobinu isto besplatno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Kermit 7/2/2018, 14:04

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:Što je u tome čudno što ne znamo sami?

24 nitko normalan ne uzima za ozbiljno čak i kad govore istinu.
Niti jedne novine kod nas ne vrijede ništa, a 24 sata je novina za nepismene, ali naslovnica stoji od riječi do riječi sa ili bez Kruleta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Guest 7/2/2018, 14:07

kaja wrote:
vili40 wrote:"Draga Europo,ja sam premijer Hrvatske koja je,jebi ga,duboko sjebana zemlja.Jesmo,mi političari smo varali,krali i muljali svoj narod te smo zato u EU ušli kao zadnji isprdak.
Ja znam,kod nas se razbijaju ćirilićne i vješaju ustaške ploče,dižemo šatore i palimo slikovnice,nekažnjeno gazimo ljude i po kopnu i po moru,trošimo milijune iz proračuna na uhljebe i političke parazite,a nismo u stanju ni grijanje uvesti u sve škole,a kamoli informatiku.Istina,Crkvu financiramo iz proračuna da se miješa gdje god stigne,a za mlade nas boli kurac,pa su već napunili avione za Irsku.I,sasvim ste u pravu,moj HDZ i onaj SDP su sjebali sve što se moglo.Ali evo,danas,pred vama,kolege iz Europe,priznajem sva ta sranja i obećajem da ću barem pokušati,koliko mi traje mandat,počistiti barem dio govana koje smo izasrali,da mogu ljudima nakon što odem s vlasti pogledati u oči.Europo,pomozi nam u tome,ne možemo sami.Hvala."
:)
Da na engleski stavim?

evo ja ću

"Dear Europo, I am the Prime Minister of Croatia who, fuck him, is a deep fucking country. Let us politicians cheat, cheat and mumble our people and that's why we entered the EU as the last crap.
I know we are breaking cyrillic and hanging Ustasha plates, lining tents and losing pictures, fleeing people on land and sea, spending billions of dollars on budget and political parasites, and we are unable to bring heating to all schools, and the much weaker of the informatics.Istin, the Church is financed from the budget to mix wherever it arrives, and the young people are sick of the dagger and have already filled the plane for Ireland. And you are right, my HDZ and that SDP have fucked up everything that could But today, in front of you, colleagues from Europe, I admit all this shit and I promise that at least I will try, as far as my mandate is concerned, to clean up at least a part of the shit that we have left out so that I can look to the people after I go to power.Europe , help us, we can not do it alone. Thank you. "
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Guest 7/2/2018, 14:09

in lingua italiana

"Caro Europo, sono il Primo Ministro della Croazia che, fanculo, è un paese fottutamente profondo. Lascia che noi politici imbrogliamo, imbrogliamo e confondiamo la nostra gente, ed è per questo che siamo entrati nell'Unione Europea come ultima cagata.
So che stiamo rompendo le lastre di Ustasha cirilliche e appese, tendiamo le tende e perdiamo le immagini, scappando dalla gente sulla terra e sul mare, spendendo miliardi di dollari sul bilancio e sui parassiti politici, e non siamo in grado di portare il riscaldamento a tutte le scuole, e il molto più debole dell'informatica.Instima, la Chiesa è finanziata dal budget per mescolare ovunque arrivi, ei giovani sono stufi del pugnale e hanno già riempito l'aereo per l'Irlanda. E hai ragione, il mio HDZ e quell'SDP hanno fottuto tutto ciò che poteva Ma oggi, di fronte a voi, colleghi europei, ammetto tutta questa merda e prometto che almeno tenterò, almeno per quanto riguarda il mio mandato, di ripulire almeno una parte della merda che abbiamo lasciato fuori in modo da poter guardare alla gente dopo che andrò al potere.Europa , aiutaci, non possiamo farlo da soli. Grazie. "
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Kermit 7/2/2018, 14:12

Međutim 24 sata je najčitanija "novina" daleko daleko ispred svih ostalih pamfleta, tako da pozdravljam ovu naslovnicu...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by crvenkasti 7/2/2018, 14:16

vili40 wrote:Europo,pomozi nam u tome,ne možemo sami.Hvala."

Europa neće, to smo se uvjerili.
Trebamo pitati nekoga provjerenog, nekoga tko je već upravljao s nama i govorio nam što i kako da radimo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by L'âme 7/2/2018, 14:23

crvenkasti wrote:
vili40 wrote:Europo,pomozi nam u tome,ne možemo sami.Hvala."

Europa neće, to smo se uvjerili.
Trebamo pitati nekoga provjerenog, nekoga tko je već upravljao s nama i govorio nam što i kako da radimo.
Ti, na koje ti misliš, ne znaju ni sa sobom.
Morat ćemo naći neke druge.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Guest 7/2/2018, 14:25

za Era bosančera:

"Dragi Europo, jaz sem hrvaški premier, ki je, jebemti, globoko prekleta država. Naj nas politiki goljufajo, goljufajo in zmedejo naše ljudi in zato smo vstopili v EU kot zadnjo sranje.
Vem, da smo lomili ćirilske in viseće ustarske plośće, oblogo šotorov in izgubo slik, pobegnili od ljudi na kopnem in morju, porabili milijarde dolarjev za proračun in politične parazite in ne moremo priti do ogrevanja v vse šole, in veliko šibkejše informatike. Sicer se je Cerkev financirala iz proračuna, da se premeša, kamor koli prispeva, in mladi so bolni od bodala in so že napolnili letalo za Irsko. In prav imaš, moj HDZ in da je SDP zajebal vse, kar bi lahko Toda danes pred vami sodelavci iz Evrope priznavam vse to sranje in obljubim, da bom vsaj v zvezi z mojim mandatom poskušal čiščiti vsaj del sranja, ki smo ga zapustili, da bom po prihodu na oblast lahko pogledal ljudi. Evropa , pomagaj nam, tega ne moremo storiti sami. Hvala. "
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by crvenkasti 7/2/2018, 14:37

maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:
vili40 wrote:Europo,pomozi nam u tome,ne možemo sami.Hvala."

Europa neće, to smo se uvjerili.
Trebamo pitati nekoga provjerenog, nekoga tko je već upravljao s nama i govorio nam što i kako da radimo.
Ti, na koje ti misliš, ne znaju ni sa sobom.
Morat ćemo naći neke druge.

Nema, sve smo pitali i neće nitko. A sve nam je gore i gore.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki otvorio dušu u Strasbourgu Empty Re: Plenki otvorio dušu u Strasbourgu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum