ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by prckov 8/1/2018, 21:13

crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:Naša nacionalni identitet se ne temelji u onome što mi jesmo, nego što nismo: glavna nam je karakteristika da nismo Srbi.
pa sta ste onda, bugari?

Hrvati nesrbi.
ko kaze

prckov

Posts : 34172
2014-04-19


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Noor 8/1/2018, 21:24

prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:Naša nacionalni identitet se ne temelji u onome što mi jesmo, nego što nismo: glavna nam je karakteristika da nismo Srbi.
pa sta ste onda, bugari?

Hrvati nesrbi.
ko kaze
:D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by aben 8/1/2018, 21:28

vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
to je onaj popis stanovništva kad su popisivači pitali hrvat?Da.Dakle katolik,jel.Pa naravno,nisam pravoslavac.hahaha...ko je to uopće uzimao za ozbiljno?
Ne, na popisu te pita i religijsku pripadnost isto tako.  86% ljudi se usmeno i na glas pred državnim popisivačem izjasnilo kao katolik.
:D:


htjedoh reći jasno i glasno :)
kod nas su popisivači pola toga sami ispunili pogotovo starijim i nezainteresiranim a svakom su uz hrvat pisali da je katolik bez obzira što čovjek nije iznutra crkvu vidio. :D:
jo sun bi popisivoč i kontrolor;

ni postojo pritisak da se zaokružuje da su ljudi hrvati ni da su katolici. a upisivali smo pizdarije, pola ih ne bi ni pito nego sun sun upisovo ča sun hoti jer je to državni poso i bit ćeš ploćen trudi se ne trudi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by prckov 8/1/2018, 21:35

Noor wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:Naša nacionalni identitet se ne temelji u onome što mi jesmo, nego što nismo: glavna nam je karakteristika da nismo Srbi.
pa sta ste onda, bugari?

Hrvati nesrbi.
ko kaze
:D
di si ti lipa 
slusaju li te ovi forumasi, pogotovo onaj lopov iz makarske  :D
prckov
prckov

Posts : 34172
2014-04-19


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Guest 8/1/2018, 21:39

vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:
Svejddno bi se mogli osjećati i deklarirati kao katolici.

U ovoj zemlji je takvih ljudi 86 %.
pa gdje to ja živim?

Izgleda na Marsu, sudeći po onome što pišeš.
a što to ja pišem što drugi i sami ne znaju?Treba stvarno biti marsovac i vjerovati u te državne i crkvene statistike i propagande.

Notorne gluparije koje ni pas s maslom ne bi mogao progutati, ali ti u njima uživaš kao prase u vlastitom dreku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Noor 8/1/2018, 21:45

prckov wrote:
Noor wrote:
prckov wrote:
crvenkasti wrote:
prckov wrote:
pa sta ste onda, bugari?

Hrvati nesrbi.
ko kaze
:D
di si ti lipa 
slusaju li te ovi forumasi, pogotovo onaj lopov iz makarske  :D
tu sam prci :x
ma lako s njim, on bi samo dlakave noge, a ja to nemam :P
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Trinity 8/1/2018, 23:29

aben wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:
Ne, na popisu te pita i religijsku pripadnost isto tako.  86% ljudi se usmeno i na glas pred državnim popisivačem izjasnilo kao katolik.
:D


htjedoh reći jasno i glasno :)
kod nas su popisivači pola toga sami ispunili pogotovo starijim i nezainteresiranim a svakom su uz hrvat pisali da je katolik bez obzira što čovjek nije iznutra crkvu vidio. :D
jo sun bi popisivoč i kontrolor;

ni postojo pritisak da se zaokružuje da su ljudi hrvati ni da su katolici. a upisivali smo pizdarije, pola ih ne bi ni pito nego sun sun upisovo ča sun hoti jer je to državni poso i bit ćeš ploćen trudi se ne trudi.
Sjećam se jednog davnog popisa, na selu su popisivali  koliko tko ima živine, kokoša, svinja, krava...
Mati je to sve dobrano smanjila, jer da se netko ne bi dosjetio lupiti porez i na to.
S tim se raste. B-)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by aben 9/1/2018, 00:05

Triny wrote:
aben wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
:D:


htjedoh reći jasno i glasno :)
kod nas su popisivači pola toga sami ispunili pogotovo starijim i nezainteresiranim a svakom su uz hrvat pisali da je katolik bez obzira što čovjek nije iznutra crkvu vidio. :D:
jo sun bi popisivoč i kontrolor;

ni postojo pritisak da se zaokružuje da su ljudi hrvati ni da su katolici. a upisivali smo pizdarije, pola ih ne bi ni pito nego sun sun upisovo ča sun hoti jer je to državni poso i bit ćeš ploćen trudi se ne trudi.
Sjećam se jednog davnog popisa, na selu su popisivali  koliko tko ima živine, kokoša, svinja, krava...
Mati je to sve dobrano smanjila, jer da se netko ne bi dosjetio lupiti porez i na to.
S tim se raste. :B-):
popis poljoprivrede,
teška smijurija; 
-koliko rali ugra imote, gospodine?
-a ča je to rali i ča je to ugar?

tu sun sve piso otprilike:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by kaya 9/1/2018, 00:16

I na forumu ima 86% katolika. 
85% slave bozic, uskrs i vjeruju u načelu ali im se hebe  živo za to:)
1% su “ najveći katolici” svatko iz svojih razloga i uglavnom nisu crkvu vidjeli do nedavno
Epi, koji silno želi biti pobožan jer misli da je to tradicija u Hrvatskoj a ne kuži da susjedi skinu Gospi sve po spisku svakih 5 minuta , nada se  ce pobožni dobiti veći doplatak na djecu jednog dana  a i vezuje to sa trećim. 
Marcel koji želi zadovoljiti formu svim snagama a i vezuje to s izbjeglicama.
Danko i Regoc  koji su komunisti, krstili su ih knjigom “ Tito sa nama ” po glavi kao malene  i oni “iskupljuju grijehe” na taj način , misle sto si vise pobožan veći si rvat , zato od njih možemo cuti najveće  gluposti. Oni misle da je Željka Markic u biti Gospa. 
Sad možete to preslikati na realnost..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Guest 9/1/2018, 02:18

Pa to i nije katastrofalna razlika. Od 86% formalnih katolika, 52% prima najzahtjevniji sakrament, onaj obitelji.

Dodatno, ima dosta ljudi koji su se razocarali u Crkvu u Hrvata, ali nisu prestali biti rimokatolici.

Ima dosta ljudi koji anketarima ne vole priznavati kako su katolici, kad im vlastiti Papa napada RKC.

Ima svega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Guest 9/1/2018, 02:24

kaja wrote: 
Marcel koji želi zadovoljiti formu svim snagama a i vezuje to s izbjeglicama.

Mislim da su krscanski korijeni zapadne civilizacije za njega kulturolosko pitanje identiteta, a ne vjersko i osobno. Da je prakticni vjernik, vjerojatnije je da bi bio protestant, cisto da ugodi svom egu ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by vili40 9/1/2018, 07:21

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:
Svejddno bi se mogli osjećati i deklarirati kao katolici.

U ovoj zemlji je takvih ljudi 86 %.
pa gdje to ja živim?

Izgleda na Marsu, sudeći po onome što pišeš.
a što to ja pišem što drugi i sami ne znaju?Treba stvarno biti marsovac i vjerovati u te državne i crkvene statistike i propagande.

Notorne gluparije koje ni pas s maslom ne bi mogao progutati, ali ti u njima uživaš kao prase u vlastitom dreku.
eto sad si ti meni rekao što me ide,bit će da si ti neki tajnik u nekom hdz-ovom ministarstvu,neki prodavač magle i dirigent sviračima na titaniku.Okretač brojki,bit će da si prije skidao kilometražu na autima dovezenim iz belgije.
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Guest 9/1/2018, 09:28

vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
pa gdje to ja živim?

Izgleda na Marsu, sudeći po onome što pišeš.
a što to ja pišem što drugi i sami ne znaju?Treba stvarno biti marsovac i vjerovati u te državne i crkvene statistike i propagande.

Notorne gluparije koje ni pas s maslom ne bi mogao progutati, ali ti u njima uživaš kao prase u vlastitom dreku.
eto sad si ti meni rekao što me ide,bit će da si ti neki tajnik u nekom hdz-ovom ministarstvu,neki prodavač magle i dirigent sviračima na titaniku.Okretač brojki,bit će da si prije skidao kilometražu na autima dovezenim iz belgije.

Nikada nisam bio niti jesam član bilo koje političke stranke, nikada se aktivno odnosno profesionalno nisam bavio politikom, nikada nisam radio u nekom obliku državne ili paradržavne službe (isključivo i jedino u privatnom sektoru), nikada nisam imao i nemam takvih ambicija i planova.
Ali jasno mi je da primitivni umovi poput tebe to nisu u stanju shvatiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Guest 9/1/2018, 09:38

kolerik wrote:Ima dosta ljudi koji anketarima ne vole priznavati kako su katolici, kad im vlastiti Papa napada RKC.

Ima svega.


Istina je da ima svega, istina je da ima i takvih koji su razočarani papinim ponašanjem, ali oni očito ne razumiju da papa nije tu da ih gladi perom po guzici i govori kako su sjajni i bajni nego između ostalog i da iznosi i kritiku i samokritiku Crkve u cjelini kojoj je na čelu.
Za takvo ponašanje postoje i temelji u Novom zavjetu (bratsko upozoravanje na grijehe i opomena kamo takvo ponašanje može dovesti), ali niti to mnogi katolici ne znaju i ne razumiju, jer ima poveći broj onih koji nikada nisu sustavno i kritički čitali Bibliju u zreloj dobi (to vrijedi čak i za članove redovničkih zajednica), posebno Novi zavjet (manje je slikovit čisto literalno gledano, a veći broj ljudi je ionako u tom smislu sposobno pratiti jedno stripove i sličnu trivijalnu literaturu) pa se zapravo samo čisto statistički i eventualno kulturološki mogu smatrati katolicima, a tako je i postavljena brana da prihvate neki drugi religijski odnosno kulturološki identitet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by vili40 9/1/2018, 10:41

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Izgleda na Marsu, sudeći po onome što pišeš.
a što to ja pišem što drugi i sami ne znaju?Treba stvarno biti marsovac i vjerovati u te državne i crkvene statistike i propagande.

Notorne gluparije koje ni pas s maslom ne bi mogao progutati, ali ti u njima uživaš kao prase u vlastitom dreku.
eto sad si ti meni rekao što me ide,bit će da si ti neki tajnik u nekom hdz-ovom ministarstvu,neki prodavač magle i dirigent sviračima na titaniku.Okretač brojki,bit će da si prije skidao kilometražu na autima dovezenim iz belgije.

Nikada nisam bio niti jesam član bilo koje političke stranke, nikada se aktivno odnosno profesionalno nisam bavio politikom, nikada nisam radio u nekom obliku državne ili paradržavne službe (isključivo i jedino u privatnom sektoru), nikada nisam imao i nemam takvih ambicija i planova.
Ali jasno mi je da primitivni umovi poput tebe to nisu u stanju shvatiti.
po čemu sam primitivac i što sam tu napisao što nije točno?Tu već dugo vremena opravdavaš svako sranje koje nas vodi sve dublje i dublje pa sereš ko grlica.Od tud i moja pomisao da nisi možda Jandrković ili bar njegov tajnik.A ako ti se ne sviđaju moji komentari promjeni naočale i prouči brojke pa se pitaj na što je ova država spala i tko je za to kriv.
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Guest 9/1/2018, 11:37

vili40 wrote:
Tu već dugo vremena opravdavaš svako sranje koje nas vodi sve dublje i dublje pa sereš ko grlica.Od tud i moja pomisao da nisi možda Jandrković ili bar njegov tajnik.A ako ti se ne sviđaju moji komentari promjeni naočale i prouči brojke pa se pitaj na što je ova država spala i tko je za to kriv.

Ništa ja ne opravdavam, ali mi je jasno da to primitivne nakaze i gamad poput tebe nisu u stanju shvatiti iz razloga jer su jednostavno takvi kakvi jesu.
Jebo te njonjo i ti njega, baš si fino međusobno pašete tako njurgavi, njonjavi i beskarakterni obojica.
Naočale Bogu hvala još ne moram nositi pa ih nemam potrebe niti promjeniti, a za tebe bi bilo najbolje da promjeniš mozak, jer ti ovaj posljednji model očito ne funkcionira kako bi trebalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by marcellus 9/1/2018, 11:41

veber wrote:
marcellus wrote:




ja sam se isto vjenčao samo u crkvi, čisto zato jer mislim da se država ne bi trebala petljati u to ko s kim živi ili spava i da je se to uopće ne bi smjelo ticati
Odjednom si velik vjernik. Tvoje kao i epijevo vjenčanje je zabiljženo u državnim papirima, crkva dostavila. Bez vjenčanog papira dijete ti nemre u vrtić, školu.....
Ili morate dokazivati da živite bez partnera i sl.
Kada ti se dijete rodilo nisi ga upisao u crkvi, već u općini.

Nabijem na kurac i vas i crkvu.

ne, nego razlikujem crkveno vjenčanje, koje je sakrament koji daješ supruzi i ona tebi, koje je doživotna obveza i nešto znači, što ima smisla jer su i djeca doživotna obveza, od svjetovnog koje je građanski ugovor koji traje dok se ne predomisliš i za njegovo kršenje nisu propisane nikakve sankcije. Pa je kao takav pomalo besmislen, tim više jer su prava bračnih i vanbračnih parova koji žive zajedno ionako jednaka, a isto dođe i pri razvodu.

Crkva je dostavila papire jer država tako propisuje, ali ja to državu nisam tražio. To je njihova stvar.

Dijete naravno može i u vrtić i školu bez ikakve potvrde o vjenčanju roditelja, sve roditeljske obveze postoje jednako bili vjenčani ili ne

_________________
Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Guest 9/1/2018, 12:15

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
Tu već dugo vremena opravdavaš svako sranje koje nas vodi sve dublje i dublje pa sereš ko grlica.Od tud i moja pomisao da nisi možda Jandrković ili bar njegov tajnik.A ako ti se ne sviđaju moji komentari promjeni naočale i prouči brojke pa se pitaj na što je ova država spala i tko je za to kriv.

Ništa ja ne opravdavam, ali mi je jasno da to primitivne nakaze i gamad poput tebe nisu u stanju shvatiti iz razloga jer su jednostavno takvi kakvi jesu.
Jebo te njonjo i ti njega, baš si fino međusobno pašete tako njurgavi, njonjavi i beskarakterni obojica.
Naočale Bogu hvala još ne moram nositi pa ih nemam potrebe niti promjeniti, a za tebe bi bilo najbolje da promjeniš mozak, jer ti ovaj posljednji model očito ne funkcionira kako bi trebalo.

ima Vili pravo. Šejkeru ti si običan mučki provokator i to što kaže Vili je istina ti opravdavaš na sve moguće i nemoguće načine svako sranje koje nas vodi sve dublje i dublje u bezdan.
ajd sad opleti i po meni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by vili40 9/1/2018, 12:37

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
Tu već dugo vremena opravdavaš svako sranje koje nas vodi sve dublje i dublje pa sereš ko grlica.Od tud i moja pomisao da nisi možda Jandrković ili bar njegov tajnik.A ako ti se ne sviđaju moji komentari promjeni naočale i prouči brojke pa se pitaj na što je ova država spala i tko je za to kriv.

Ništa ja ne opravdavam, ali mi je jasno da to primitivne nakaze i gamad poput tebe nisu u stanju shvatiti iz razloga jer su jednostavno takvi kakvi jesu.
Jebo te njonjo i ti njega, baš si fino međusobno pašete tako njurgavi, njonjavi i beskarakterni obojica.
Naočale Bogu hvala još ne moram nositi pa ih nemam potrebe niti promjeniti, a za tebe bi bilo najbolje da promjeniš mozak, jer ti ovaj posljednji model očito ne funkcionira kako bi trebalo.
nek si ti opet mene sredio i rekao što me ide i dao mi do znanja da za razliku od mene ti imaš mozak.To što su nas takvi mozgovi doveli pred rub provalije nema veze,bitno je da rade i da su dobro plaćeni.Još da malo protrljaš oči i da se probudiš iz zimskog sna bilo bi sve pet.Majmune jedan.
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Guest 9/1/2018, 12:43

vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
Tu već dugo vremena opravdavaš svako sranje koje nas vodi sve dublje i dublje pa sereš ko grlica.Od tud i moja pomisao da nisi možda Jandrković ili bar njegov tajnik.A ako ti se ne sviđaju moji komentari promjeni naočale i prouči brojke pa se pitaj na što je ova država spala i tko je za to kriv.

Ništa ja ne opravdavam, ali mi je jasno da to primitivne nakaze i gamad poput tebe nisu u stanju shvatiti iz razloga jer su jednostavno takvi kakvi jesu.
Jebo te njonjo i ti njega, baš si fino međusobno pašete tako njurgavi, njonjavi i beskarakterni obojica.
Naočale Bogu hvala još ne moram nositi pa ih nemam potrebe niti promjeniti, a za tebe bi bilo najbolje da promjeniš mozak, jer ti ovaj posljednji model očito ne funkcionira kako bi trebalo.
nek si ti opet mene sredio i rekao što me ide i dao mi do znanja da za razliku od mene ti imaš mozak.To što su nas takvi mozgovi doveli pred rub provalije nema veze,bitno je da rade i da su dobro plaćeni.Još da malo protrljaš oči i da se probudiš iz zimskog sna bilo bi sve pet.Majmune jedan.

Pogledaj gore boldano. Ne možeš promjeniti ono što nemaš. Dakle, rekao sam ti da imaš mozak, ali da ne funkcionira najbolje što uostalom dokazuje i tvoj post na koji sad odgovaram.
Ja možda i jesam u stanju zimskog sna, možda i nisam, iz kojega slijedi buđenje, a ti si očito u stanju kontinuiranog sna iz kojeg nikako ne uspjevaš izaći pa zato i neprekidno trkeljaš hrpe gluposti kao da ti život o tome ovisi.
Njurgalo profesionalno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by vili40 9/1/2018, 13:03

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
Tu već dugo vremena opravdavaš svako sranje koje nas vodi sve dublje i dublje pa sereš ko grlica.Od tud i moja pomisao da nisi možda Jandrković ili bar njegov tajnik.A ako ti se ne sviđaju moji komentari promjeni naočale i prouči brojke pa se pitaj na što je ova država spala i tko je za to kriv.

Ništa ja ne opravdavam, ali mi je jasno da to primitivne nakaze i gamad poput tebe nisu u stanju shvatiti iz razloga jer su jednostavno takvi kakvi jesu.
Jebo te njonjo i ti njega, baš si fino međusobno pašete tako njurgavi, njonjavi i beskarakterni obojica.
Naočale Bogu hvala još ne moram nositi pa ih nemam potrebe niti promjeniti, a za tebe bi bilo najbolje da promjeniš mozak, jer ti ovaj posljednji model očito ne funkcionira kako bi trebalo.
nek si ti opet mene sredio i rekao što me ide i dao mi do znanja da za razliku od mene ti imaš mozak.To što su nas takvi mozgovi doveli pred rub provalije nema veze,bitno je da rade i da su dobro plaćeni.Još da malo protrljaš oči i da se probudiš iz zimskog sna bilo bi sve pet.Majmune jedan.

Pogledaj gore boldano. Ne možeš promjeniti ono što nemaš. Dakle, rekao sam ti da imaš mozak, ali da ne funkcionira najbolje što uostalom dokazuje i tvoj post na koji sad odgovaram.
Ja možda i jesam u stanju zimskog sna, možda i nisam, iz kojega slijedi buđenje, a ti si očito u stanju kontinuiranog sna iz kojeg nikako ne uspjevaš izaći pa zato i neprekidno trkeljaš hrpe gluposti kao da ti život o tome ovisi.
Njurgalo profesionalno.
ajde dobro samo bih te lijepo molio da od te moje hrpe gluposti navedeš barem jednu koja ne drži vodu,počni od ove teme.
Što sam ja kriv da se crkva toliko raspojasala i što je u stalnoj koaliciji sa hdz-om,strankom koja je raskupusala državu a crkva joj cijelo vrijeme drži lojtre?Za sada toliko,idemo polako.
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi - Page 7 Empty Re: Iako u HR ima 86% katolika samo ih se 52% vjenča u crkvi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum