ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nothing is true, everything is permitted

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 17:02

asilovski wrote:
Fénix wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:to svi rade za sve proizvode, samo vo će jako teško pogoditi Švabe, jako jako ovdje se radi o udaru na cjelu auto ind. Njemačke i EU-a u ovom trenutku to je katastrofa za njih a i za emigrante koji su se trebali zaposliti:)))
ah nemoj nam dalje otvarati oči, pa zar nije jasno da će ekonomija Junije samo cvasti i surplus-penis će samo rasti..

ali ali, ako se dogodi suprotno, i ekonomija počne padati, što možemo očekivati? nerede i kaos :)

a mislim, neredi će biti i ovak, ali još jedan katalizator, zašto ne-

o njemci raširite pakšu.
Nijemci nisu ni svijesni što im slijedi s ovim. Doslovno na onome što ih krasi i jako visoko drži zadnjih 30-ak godina sada odlazi kvragu.


Inače ovih dana je jako nepoželjno biti Europljanin. Mehanizmi urušavanja su davno pokrenuti, a sada počinju iskakati prvi znaci kvarova.
nevjerojatna mi je  narkoza evropljana, malodušnost čak i radost prihvaćanja propasti, dobro oni još ne shvaćaju kako će to loše završiti, ali kako god ja se više bojim za RH-a mi smo potpuno nespremni, bez sredstava obrane sa izdajicama na vlasti...
Apsolutno, a kad sam kmečao s 13-14 godina u kući zašto više onakve vojske neće biti kao prije, svi su govorili da šutim i ne pričam dječje gluposti, kome to još treba u današnjem svijetu i sl. izjave... Evo, ni 15 godina od toga nije prošlo a sve je krenulo u tom smjeru jer sve ovo ne može apsolutno nikako izaći na dobro jer nema nikakav realan i čvrst temelj.
Mi toga još možemo biti svjesni jer nam mozak nisu ispirali demokratskim sranjima u Jugoslaviji i tek smo od Tuđmanove smrti krenuli u te vodi, ali ovi su na tome bili od 45' do danas. Onda još seru DDR-ovcima za sve i svašta, a ta bagra nije prošla tu osrednjost i pinkwashing već svaki dan je hebala neki klinac kako bi preživjela iza s druge strane zavjese.

Rekao sam jučer, dovest će te u situaciju da si gologuz i goloruk i onda se pozdravi s bilo čime.

Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 17:11

Starhemberg wrote:Njega sam lako maknuo, nego onog lika što je palio knjige, kako se već zvao, to je bilo teško...Al-Bagdadi lik 100% čak i prije nego se pojavio...
Jubair al Hakim je to. On i Majd Addin pravi ISIL-ovci. Jedan pali knjige i spise a drugi linčuje, urliče prije nego što smakne nepodobne.

Upravo to, kad sam to prvi put sve odigrao zaprepastio sam se kod tih govora koliko asocira i na realnost. Zato je i uništavanje Palmire i cijele asirske kulture upravo nečiji cilj - izbrisati civilizacije. Tako sada i ova današnja Europa i njena povijest.
To i baca na neke video simulacije, a ta gdje se riječ "New World" spominje najbolje je oslikana u govoru Abou'l Nuqouda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 17:15

kic wrote:inače dobar naslov teme
Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Quote-nothing-is-true-everything-is-permitted-a-decade-on-and-the-rest-of-the-page-remains-blank-for-peter-j-carroll-217098
Ovo treba pročitati sve kako bi se pravo značenje moglo izvući, mada i samo ovo daje dosta toga za razmišljati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Brain32 Mon 28 Sep - 17:28

Meni je recimo zanimljiv podatak da je udio prodaje dizelom pogonjenih osobnih vozila u USA u GOLEMOM porastu u posljednjih 5 godina te su projekcije pokazivale da bi do 2017 preko 50% svih prodanih novih vozila u USA bili dizeli.
E sad sve to još uvijek smrdi samo malo, ne puno dok čovjek ne razmotri par činjenica a to je da su najkvalitetnija i najbolja dizel vozila ona Njemačkih proizvođača.

"Slobodno" tržište je naprosto moralo intervenirati... bom
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 17:40

Brain32 wrote:Meni je recimo zanimljiv podatak da je udio prodaje dizelom pogonjenih osobnih vozila u USA u GOLEMOM porastu u posljednjih 5 godina te su projekcije pokazivale da bi do 2017 preko 50% svih prodanih novih vozila u USA bili dizeli.
E sad sve to još uvijek smrdi samo malo, ne puno dok čovjek ne razmotri par činjenica a to je da su najkvalitetnija i najbolja dizel vozila ona Njemačkih proizvođača.

"Slobodno" tržište je naprosto moralo intervenirati... bom
Ovo je itekako točno i vjerojatno jedan od razloga na ovu intervenciju, ako ne na kraju i glavni. U zadnjih 6-7 godina kad sam gledao razne recenzije, prezentacije, reviews njemačkih vozila(upravo Audi i VW) na YouTubeu, znali su se raditi 10-15 minutni klipovi s opisima vozila, motora i sl. Ono što mi je za USA tržište upadalo su dizel vozila, a Ameri i dizel u prošlosti su bili nešto kao Hićo i Židovi - ne ide jedno s drugim. :)
Lako se dođe do potencijalnih odgovora. Nijemci 'osvajaju' sve više obje Amerike upravo auto-industrijom, a tome je izgleda došao kraj. :x

edit: Slobodno tržište je mrtva priroda, jel? Ili ipak ima... inteligenciju i razum. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Riplex Mon 28 Sep - 21:55

Dosta je forumaša godinama pisalo pamflete o padu SAD. Bogami padaju svi osim njih. Jebu nas, kinu, rusiju i tako redom.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by epikur37 Mon 28 Sep - 21:57

Riplex wrote: Jebu nas

Još im se i namjestite :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Riplex Mon 28 Sep - 22:03

epikur37 wrote:
Riplex wrote: Jebu nas

Još im se i namjestite :D

di no ti živiš junače? Dobro ti maštaš o istočnom kurcu...a udaše te za zapadni. Tužna priča u maniri najveći komedija

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted - Page 2 Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum