ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nothing is true, everything is permitted

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 16:39

MERCEDES, PEUGEOT, BMW...

ISTRAŽITELJI TVRDE: Skandal u Volkswagenu je samo vrh sante leda

Autor: Netmobil.hr 15:13 28.09.2015
Nothing is true, everything is permitted Dieselgate

Nastavlja se čistka u Volkswagenu. Nakon Winterkorna i dijela ekipe u SAD-u, u ponedjeljak su novi ljudi praznili urede u Wolfsburgu. Istovremeno, na vidjelo počinju izlaziti detalji o mogućem prikrivanju podataka i u Mercedesu, Peugeotu i BMW-u.

Zbog povezanosti, koliko uske tek će se saznati, sa aferom Dieselgate svoje dosadašnje pozicije više neće obavljati šefovi razvojnih odjela Volkswagena (Heinz-Jakob Neusser), Audija (Ulrich Hackenberg) i Porschea (Wolfgang Hatz).

NIJEMCI PRIJETE ZABRANOM PRODAJE: Ilegalni software u 2,1 milijuna Audija
Iako su pred Volkswagenovim Odborom za superviziju izjavili da nisu sudjelovali u prevari sa softwareom za prikazivanje lažnih podataka koji je instaliran u različite modele automobila sa TDI motorima, svi spomenuti direktori su dobili otkaz, javlja Reuters.
Bit će toga još ovih dana, u to ne sumnjamo. Ali treba pripaziti i na ekipu iz Mercedesa, BMW-a i Peugeota, jer njihovi automobili troše više nego što bi trebali, poručuju iz Europske agencije za transport i okoliš T&E. Dakle, sve je izglednije kako probleme sa emisijom štetnih plinova muče cijelu industriju.
T&E je u ponedjeljak objavio podatke prema kojima neki novi Mercedes, Peugeot i BMW modeli koriste 50 posto više goriva nego što to pokazuju laboratorijski testovi. Ova agencija koja usko surađuje sa Europskom komisijom također je rekla da njihovi podaci ne dokazuju kako su drugi proizvođači koristili bilo kakve uređaje za lažiranje podataka.
NOVI UDARAC ZA VW: Švicarska zabranila prodaju modela s dizel motorima
Ipak, u T&E kažu da je razlika između laboratorijskih nalaza i izvještaja s ceste toliko velika i u slučaju karbon dioksida i nitrogen oksida da je potrebna daljnja istraga koja će pokazati što su proizvođači radili kako bi zamaskirali emisije.
“Skandal u Volkswagenu je samo vrh sante leda”, rekao je Greg Archer, jedan od managera za čista vozila u T&E, koji kaže da razlike između testova u laboratoriju i na cesti svakog vozača godišnje koštaju oko 450 eura.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 16:40

Eeee da... Ali oni nisu lijeni, lažljivi i prevrtljivi Balkanci... Oni su vrijedna, poštena i časna gospoda! :stalk
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by kic Mon 28 Sep - 16:43

da se firma zove Ford ne bi bilo ovakve čistke..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 16:43

To je već slobodno tržište, nevidljiva ruka itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Kermit Mon 28 Sep - 16:44

to svi rade za sve proizvode, samo vo će jako teško pogoditi Švabe, jako jako ovdje se radi o udaru na cjelu auto ind. Njemačke i EU-a u ovom trenutku to je katastrofa za njih a i za emigrante koji su se trebali zaposliti:)))
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by kic Mon 28 Sep - 16:44

inače dobar naslov teme
Nothing is true, everything is permitted Quote-nothing-is-true-everything-is-permitted-a-decade-on-and-the-rest-of-the-page-remains-blank-for-peter-j-carroll-217098
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by crvenkasti Mon 28 Sep - 16:44

Treba Nijemce malo pritegnuti, nek se zna tko je gazda.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by kic Mon 28 Sep - 16:46

asilovski wrote:to svi rade za sve proizvode, samo vo će jako teško pogoditi Švabe, jako jako ovdje se radi o udaru na cjelu auto ind. Njemačke i EU-a u ovom trenutku to je katastrofa za njih a i za emigrante koji su se trebali zaposliti:)))
ah nemoj nam dalje otvarati oči, pa zar nije jasno da će ekonomija Junije samo cvasti i surplus-penis će samo rasti..

ali ali, ako se dogodi suprotno, i ekonomija počne padati, što možemo očekivati? nerede i kaos :)

a mislim, neredi će biti i ovak, ali još jedan katalizator, zašto ne-

o njemci raširite pakšu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Kermit Mon 28 Sep - 16:46

kic wrote:inače dobar naslov teme
Nothing is true, everything is permitted Quote-nothing-is-true-everything-is-permitted-a-decade-on-and-the-rest-of-the-page-remains-blank-for-peter-j-carroll-217098
kaos magija hahah
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Kermit Mon 28 Sep - 16:47

kic wrote:
asilovski wrote:to svi rade za sve proizvode, samo vo će jako teško pogoditi Švabe, jako jako ovdje se radi o udaru na cjelu auto ind. Njemačke i EU-a u ovom trenutku to je katastrofa za njih a i za emigrante koji su se trebali zaposliti:)))
ah nemoj nam dalje otvarati oči, pa zar nije jasno da će ekonomija Junije samo cvasti i surplus-penis će samo rasti..

ali ali, ako se dogodi suprotno, i ekonomija počne padati, što možemo očekivati? nerede i kaos :)

a mislim, neredi će biti i ovak, ali još jedan katalizator, zašto ne-

o njemci raširite pakšu.
potpuni kaos i to vrlo skoro ne više od godinu dana
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by kic Mon 28 Sep - 16:49

asilovski wrote:
kic wrote:inače dobar naslov teme
Nothing is true, everything is permitted Quote-nothing-is-true-everything-is-permitted-a-decade-on-and-the-rest-of-the-page-remains-blank-for-peter-j-carroll-217098
kaos magija hahah
meni je Carrol uvijek bio dobar read, chaos magick je nesputan, ali već prije toga moraš imati neku disciplinu inače baš nje za početnike-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Kermit Mon 28 Sep - 16:50

kic wrote:
asilovski wrote:
kic wrote:inače dobar naslov teme
Nothing is true, everything is permitted Quote-nothing-is-true-everything-is-permitted-a-decade-on-and-the-rest-of-the-page-remains-blank-for-peter-j-carroll-217098
kaos magija hahah
meni je Carrol uvijek bio dobar read, chaos magick je nesputan, ali već prije toga moraš imati neku disciplinu inače baš nje za početnike-
iskreno zanimalo me, ali nikada nisam pročavao, koju knjigu preporučaš?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 16:50

kic wrote:
asilovski wrote:to svi rade za sve proizvode, samo vo će jako teško pogoditi Švabe, jako jako ovdje se radi o udaru na cjelu auto ind. Njemačke i EU-a u ovom trenutku to je katastrofa za njih a i za emigrante koji su se trebali zaposliti:)))
ah nemoj nam dalje otvarati oči, pa zar nije jasno da će ekonomija Junije samo cvasti i surplus-penis će samo rasti..

ali ali, ako se dogodi suprotno, i ekonomija počne padati, što možemo očekivati? nerede i kaos :)

a mislim, neredi će biti i ovak, ali još jedan katalizator, zašto ne-

o njemci raširite pakšu.
Nijemci nisu ni svijesni što im slijedi s ovim. Doslovno na onome što ih krasi i jako visoko drži zadnjih 30-ak godina sada odlazi kvragu.


Inače ovih dana je jako nepoželjno biti Europljanin. Mehanizmi urušavanja su davno pokrenuti, a sada počinju iskakati prvi znaci kvarova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 16:51

Nothing is true, everything is permitted Nothing-is-true-everything-is-permitted-46
podsjeti me, ah da...i ovo je dio tog PR-a jbg...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Kermit Mon 28 Sep - 16:52

Fénix wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:to svi rade za sve proizvode, samo vo će jako teško pogoditi Švabe, jako jako ovdje se radi o udaru na cjelu auto ind. Njemačke i EU-a u ovom trenutku to je katastrofa za njih a i za emigrante koji su se trebali zaposliti:)))
ah nemoj nam dalje otvarati oči, pa zar nije jasno da će ekonomija Junije samo cvasti i surplus-penis će samo rasti..

ali ali, ako se dogodi suprotno, i ekonomija počne padati, što možemo očekivati? nerede i kaos :)

a mislim, neredi će biti i ovak, ali još jedan katalizator, zašto ne-

o njemci raširite pakšu.
Nijemci nisu ni svijesni što im slijedi s ovim. Doslovno na onome što ih krasi i jako visoko drži zadnjih 30-ak godina sada odlazi kvragu.


Inače ovih dana je jako nepoželjno biti Europljanin. Mehanizmi urušavanja su davno pokrenuti, a sada počinju iskakati prvi znaci kvarova.
nevjerojatna mi je  narkoza evropljana, malodušnost čak i radost prihvaćanja propasti, dobro oni još ne shvaćaju kako će to loše završiti, ali kako god ja se više bojim za RH-a mi smo potpuno nespremni, bez sredstava obrane sa izdajicama na vlasti...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 16:56

Starhemberg wrote:Nothing is true, everything is permitted Nothing-is-true-everything-is-permitted-46
podsjeti me, ah da...i ovo je dio tog PR-a jbg...
Haha, jedan naslov koliko asocijacija može izbaciti. Između ostalog i ovo.

Ovo sada baca pomalo na Abu'l Nuqouda i njegov govor o ratu. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 16:57

Prošle godine guženje Japanaca, ove godine Švaba....i tako.  Bavarci će se morati trgnuti i stjerat babu tamo dijoj mjesto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by kic Mon 28 Sep - 16:58

asilovski wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:
kic wrote:inače dobar naslov teme
Nothing is true, everything is permitted Quote-nothing-is-true-everything-is-permitted-a-decade-on-and-the-rest-of-the-page-remains-blank-for-peter-j-carroll-217098
kaos magija hahah
meni je Carrol uvijek bio dobar read, chaos magick je nesputan, ali već prije toga moraš imati neku disciplinu inače baš nje za početnike-
iskreno zanimalo me, ali nikada nisam pročavao, koju knjigu preporučaš?
ja sam počeo s njegovim Liber Nullom, ovaj torrent sam skinuo ima 5-6g uh:
Nothing is true, everything is permitted EG1Yogx
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 16:59

Njega sam lako maknuo, nego onog lika što je palio knjige, kako se već zvao, to je bilo teško...Al-Bagdadi lik 100% čak i prije nego se pojavio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Guest Mon 28 Sep - 17:02

asilovski wrote:
Fénix wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:to svi rade za sve proizvode, samo vo će jako teško pogoditi Švabe, jako jako ovdje se radi o udaru na cjelu auto ind. Njemačke i EU-a u ovom trenutku to je katastrofa za njih a i za emigrante koji su se trebali zaposliti:)))
ah nemoj nam dalje otvarati oči, pa zar nije jasno da će ekonomija Junije samo cvasti i surplus-penis će samo rasti..

ali ali, ako se dogodi suprotno, i ekonomija počne padati, što možemo očekivati? nerede i kaos :)

a mislim, neredi će biti i ovak, ali još jedan katalizator, zašto ne-

o njemci raširite pakšu.
Nijemci nisu ni svijesni što im slijedi s ovim. Doslovno na onome što ih krasi i jako visoko drži zadnjih 30-ak godina sada odlazi kvragu.


Inače ovih dana je jako nepoželjno biti Europljanin. Mehanizmi urušavanja su davno pokrenuti, a sada počinju iskakati prvi znaci kvarova.
nevjerojatna mi je  narkoza evropljana, malodušnost čak i radost prihvaćanja propasti, dobro oni još ne shvaćaju kako će to loše završiti, ali kako god ja se više bojim za RH-a mi smo potpuno nespremni, bez sredstava obrane sa izdajicama na vlasti...
Apsolutno, a kad sam kmečao s 13-14 godina u kući zašto više onakve vojske neće biti kao prije, svi su govorili da šutim i ne pričam dječje gluposti, kome to još treba u današnjem svijetu i sl. izjave... Evo, ni 15 godina od toga nije prošlo a sve je krenulo u tom smjeru jer sve ovo ne može apsolutno nikako izaći na dobro jer nema nikakav realan i čvrst temelj.
Mi toga još možemo biti svjesni jer nam mozak nisu ispirali demokratskim sranjima u Jugoslaviji i tek smo od Tuđmanove smrti krenuli u te vodi, ali ovi su na tome bili od 45' do danas. Onda još seru DDR-ovcima za sve i svašta, a ta bagra nije prošla tu osrednjost i pinkwashing već svaki dan je hebala neki klinac kako bi preživjela iza s druge strane zavjese.

Rekao sam jučer, dovest će te u situaciju da si gologuz i goloruk i onda se pozdravi s bilo čime.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nothing is true, everything is permitted Empty Re: Nothing is true, everything is permitted

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum