ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 28 of 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by kic 16/3/2018, 08:01


:?

kic
Admin

Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 16/3/2018, 08:17

kic wrote:
:?
a valjda se jos ljuti na Jaya...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by kic 16/3/2018, 09:03


Iknar je dokazao da se ne može držati jedne teme, tako da kavez nije moguć..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 16/3/2018, 18:04

Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:Čita ovaj topic?

Možda bi kic trebao dozvoliti mu da piše samo na ovom topicu,možda se može nekako u forumskim postavkam napravit da ova tema bude otvorena.

Pitaj ga,šta on misli o toj mojoj ideji da napravim stranicu o njemu,odnosno,ako čita,zanima me jeli se on slaže stim da mi njegovi fanovi,napravimo stranicu o njemu.
p oo spicio bih ga gromom da sam rpecizan sto msilim o kretenu o sebi samo JA radim i nitko drugi
ili ako dopustim nekome

dakle ocito nista  od toga osim ako bas ne zelis spicenje gromom ili niesto... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f619
Ne treba mi njegovo dopuštenje da bih napravio,,Iknar fan page''Osim toga,radim mu veliku uslugu,besplatna promocija i reklama,ono,,čitaj te online legendu o Iknaru'' jocolor samo,nisam još odlučio jeli da uzmem neki free forum,portal ili neku facebook stranicu.

farao hehe, kako se prije nisam toga sjetio. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 16/3/2018, 18:08

Ne znam kako bi ovi na Wikipediji gledali na to,ako i tamo napišem jedan članak o Iknaru. :roll ali ako ne može na Wikipediji,onda može na Neciklopediji. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 16/3/2018, 19:56

סמאל wrote:
Ne treba mi njegovo dopuštenje da bih napravio,,Iknar fan page''Osim toga,radim mu veliku uslugu,besplatna promocija i reklama,ono,,čitaj te online legendu o Iknaru'' jocolor samo,nisam još odlučio jeli da uzmem neki free forum,portal ili neku facebook stranicu.

farao hehe, kako se prije nisam toga sjetio. lol!
a onja KRETENs to reci taj je rpoklet nemoj ulaziti u to sa njim lik je spaljen doslovno proklet



KIC je druga vrsta rketena ulizica i nerazuman covjek jos,on je vis epoliticko dijete koje je razmattzeno i netrpi druge razumne komentara ukratko njegov MOZAK je u GETU nekog limba dakle zatvorenis ustav

a on je dtrugi gweyo sluga koji je prodao dusu demonu ili slicno,PROKLEt


dakle to sto se toga tice... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f619 


Inace ono  kad si iso izjahujat iknara pred godinu dana i vise, jahu  nije davao nikakve ponudjene opcije, znas ono kako daje cesto jahujane pojmove. Neki dan na novom kompu izjahujam ja Iknar, a iskocilo mi ono hrpa opcija, Iknar gromovi, Iknar Oluje. itd itd. Dakle, postao je Iknar vec licnost koja se cesto jahuja (valjda i gugla sta ja znam) tako da mislim da njemu ne treba promocija & reklama, a internet legenda vec je.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602 


U svakom slucaju pazi da ne poplavi podrum! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 16/3/2018, 20:12

znas kaj ej anjbolje KRETENI msile da bi aj psiao na onome forumu debila i kretena,gdje jedini normalni ljudi su recimo EVA i opnaj zidov koji jebe sve sto ima rušpu,i jo jedna osoba

zamisli si komentrar sa klasicnim idiotima i onda tu Satra i Kaja koje drkaju na cucke i komuniste,nisam toliko glup da pricam sa maloumnim ljudima


pa jesu oni normalni ja da pricams a tim zivotinjama,pa vidis id a marcellus maloumni jedva izdrzava glupsot Sore,Kaje,Kica i slicne gamadi tamo,to ej rpeglupo za moj intelekt to niti u ludilu,ionako rpije nsiam diskutuirao sa tim spodobama uocop enego azstupao svojes tajaliste bez da rpevise sljivim ikoga jer bi to bilo razumno kao rpicati sa majumunima,a oni msile da sam ja ili bi pricaos a glupim ljudima,msilim ono za tako enstot rebas biti kreten

nema tamo bas kompatibilnih za pricanje samnom80% ljudi su rketeni tipa Ero onaj Pizzon itd,kaja,Sora kic i par idiots,ovo ostlao je mozda za normalan razgovor,jedino mozda Marceelus maloumni ensto shvati ali ej rpeglup da pogleda nesto kao i samu mogucnost zato jer ima SABLONSKI UM

va je onako najpametnija tamo a jos je zena dakle msilim ono sto da ti kazem ja KRETENE nevolim,nisam niti rpije rpicao sa njima nego ih edzucirao kaos to bi ljudi educirali majmune,nazalsot bili glupi majmuni bez razuma i mudrosti sto ces,ja volim zivotinje ali tako glupe ne rpevise stalno

dakle nema price i debbate sa kretenima,pa tamo je intelekt u rposjeku oko 80 i to kada su se nappavali tako ensto nema kaj traziti pored mojih psotova jer je to PRETESKA tema za DEBILE koji obitavaju tna tom forumu

kuzis,PRETESKO

nema smisla oni su posluzili svrsi tu it amo ih rpatim kaos to ljudi idu rpatiti zivotinje u Zoo,ono reda radi rpati neprijatelja pa cak i glupognijedan tamo mi nije ravan po Umnim sposobnopstima,a kamoli dostojan



neka seru vrijeđau,to su majmunska posla

a tek onaj glupi slovenski majmun ero,tipa bosna slovenija i iluzija hrvatska,pa taj je gluplji i od pizona izgleda a on je uber glup ,govorim o njemu jer sada rpicam os tranim zivotinjama ne hrvatskim

 Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 16/3/2018, 20:24

postaj sliku koju sam ti dao pa pecenim cuickima i reci pozdrav zivotinji Kaji od Iknara

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 29258467_10214162387007273_5166678965112274944_n

dakle Iknar definitivno ne voli pse niti ista drugo vezano uz njih ukljucujuci i vlasnike pasa....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by kic 16/3/2018, 20:45


rofl
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 16/3/2018, 20:52

Leteca Pegla wrote:znas kaj ej anjbolje KRETENI msile da bi aj psiao na onome forumu debila i kretena,gdje jedini normalni ljudi su recimo EVA i opnaj zidov koji jebe sve sto ima rušpu,i jo jedna osoba 
To sam ja!!!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 16/3/2018, 21:16

jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:znas kaj ej anjbolje KRETENI msile da bi aj psiao na onome forumu debila i kretena,gdje jedini normalni ljudi su recimo EVA i opnaj zidov koji jebe sve sto ima rušpu,i jo jedna osoba 
To sam ja!!!
a ti si zidov? hm...hm...si i mason mozda? Jel te zato zanimaju masoni?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602

edit: a joj, evo sad prijetih tek, odnosilo se to na ovo i jos jedna osoba. Dakle ipak nisi mason. Uffff, vec mi lakse... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 17/3/2018, 08:51

Leteca Pegla wrote:
jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:znas kaj ej anjbolje KRETENI msile da bi aj psiao na onome forumu debila i kretena,gdje jedini normalni ljudi su recimo EVA i opnaj zidov koji jebe sve sto ima rušpu,i jo jedna osoba 
To sam ja!!!
a ti si zidov? hm...hm...si i mason mozda? Jel te zato zanimaju masoni?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602

edit: a joj, evo sad prijetih tek, odnosilo se to na ovo i jos jedna osoba. Dakle ipak nisi mason. Uffff, vec mi lakse... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602
masoni su po meni ljudi koji sa onim pregačama i sa onim glupim ritualima sami od sebe prave budale.

Zamisli ti ovog razgovora: Sad kada si upoznao mrask i tamu,što želi tvoja duša?
-Svjetlost!

Hahahahaa,koje budale. Također budalama smatram i pripadnike Družbe braće hrvatskog zmaja.

Pogledaj ti te bedake.

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 52.35.-godi%C5%A1njica-Dru%C5%BEbe-1-218x150

A ništa nisu bolji ni pripadnici IPA-e,koji su također pod masonskim plaštem.

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Ipazaportal_5a0aaf646d082
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 17/3/2018, 09:52

Leteca Pegla wrote:postaj sliku koju sam ti dao pa pecenim cuickima i reci pozdrav zivotinji Kaji od Iknara

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 29258467_10214162387007273_5166678965112274944_n

dakle Iknar definitivno ne voli pse niti ista drugo vezano uz njih ukljucujuci i vlasnike pasa....
Gledao sam jučer reportažu iz Osjeka,neki  psihopat truje golubove i pse,pa ono,pitaj kretena jeli slučajno ovih dana navraćao do Osjeka ?

Kad napravim stranicu o Iknaru,biti će vijesti poput,,Odmazada Iknara strašnog nad psima i golubovima'' farao
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 17/3/2018, 10:49

סמאל wrote:
Gledao sam jučer reportažu iz Osjeka,neki  psihopat truje golubove i pse,pa ono,pitaj kretena jeli slučajno ovih dana navraćao do Osjeka ?

Kad napravim stranicu o Iknaru,biti će vijesti poput,,Odmazada Iknara strašnog nad psima i golubovima'' farao
Evo opet ti sa optuzbama, za sve kriv Iknar....lol  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602 

Ovo psihopatsko ubijanje otrovima mi vise lici na nekog sotonista ili masona ili neku njihovu pudlicu ustasu ili srbocetnika ili tako nesto. Ima tih nekih sotonistickih grana ko kenje valjda, neznam ja bas detalje ali tako nekako je to +/-. Pa se raspitaj malo medju svojim poznanicima & suradnicima, bivsim & sadasnjim, pa ces vjerojatno i saznat ko je to napravio...   Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f607 

Iknar je uglavnom bezazlen a & voli ptice tako da Jey, u nista!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 17/3/2018, 10:54

jastreb wrote:
masoni su po meni ljudi koji sa onim pregačama i sa onim glupim ritualima sami od sebe prave budale.

Zamisli ti ovog razgovora: Sad kada si upoznao mrask i tamu,što želi tvoja duša?
-Svjetlost!


Hahahahaa,koje budale. Također budalama smatram i pripadnike Družbe braće hrvatskog zmaja.

Pogledaj ti te bedake.

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 52.35.-godi%C5%A1njica-Dru%C5%BEbe-1-218x150

A ništa nisu bolji ni pripadnici IPA-e,koji su također pod masonskim plaštem.

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Ipazaportal_5a0aaf646d082
a sta ces, neki ljudi jednostavno moraju isprobat sve na svojoj kozi,... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602 

Inace jel znas koja je poanta ovog nekakvog ordenja i ovih kao ogrlica nekakvih ili sto vec? Mislim ono, ajde ima role playa i ostalog, nema zapravo vece djece od odraslih, ali jel ovi to zaista misle sve za ozbiljno? To jos jedino nisam ziher. Nekad mi se cine ko karikature malo pre velike da je za ozbiljno ali nikad neznas. Kad ljudi zabriju, to nekad zna biti totalka... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 18/3/2018, 14:43

Leteca Pegla wrote:

Iknar je uglavnom bezazlen a & voli ptice tako da Jey, u nista!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f619
 Ali mrzi pse,kaš što i oni mrze njega.Psi osjete zlo,pa tako raže i laju na ludog Fabijančića,i to je dovoljan da ih on počne trovati.
Osim toga,on mrzi žene i djecu,njegova priroda je sadistička,uživa nanositi bol životnjama i djeci.Jednom davno na starom forumu napisao je kako mrzi nasilnike,jer kao malog,često su ga zlostavljali u školi,te zato on sad gromovima kažnjava nasilnike,ali istovremeno je i sam postao nasilnik.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 18/3/2018, 17:15

סמאל wrote:
 Ali mrzi pse,kaš što i oni mrze njega.Psi osjete zlo,pa tako raže i laju na ludog Fabijančića,i to je dovoljan da ih on počne trovati.
Osim toga,on mrzi žene i djecu,njegova priroda je sadistička,uživa nanositi bol životnjama i djeci.Jednom davno na starom forumu napisao je kako mrzi nasilnike,jer kao malog,često su ga zlostavljali u školi,te zato on sad gromovima kažnjava nasilnike,ali istovremeno je i sam postao nasilnik.
Jel ovo nekakva projekcija ili sta?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602 

Ajd fala na upozorenju ali znam ja da su sotonisti & ostali sljedbenici Luciferovi takvi i otprije, ne trebas se brinut za to.... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f619 

Inace ovo za pse nije istina, oni jako dobro podnose zlo i zle gospodare, ne smeta ih previse to. Kakav god da je gospodar, pas ga slijedi i slusa. Jednostavno su tako uzgojeni. Bolji litmus test su ti gmazovi & ptice. Gmazovi pogotovo, to jednostavno ne mozes prevariti nikako, to te cita ko otvorenu knjigu... Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 18/3/2018, 18:00

Leteca Pegla wrote:

Ajd fala na upozorenju ali znam ja da su sotonisti & ostali sljedbenici Luciferovi
 a koji su to ostali ? scratch
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 18/3/2018, 21:54

סמאל wrote:
Leteca Pegla wrote:

Ajd fala na upozorenju ali znam ja da su sotonisti & ostali sljedbenici Luciferovi
 a koji su to ostali ? scratch
a ove budale koje ga slijede a nemaju pojma da sljede njega. Sta ces, Lucifer je izuzetno dobar lutkar, to mu se mora priznat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 18/3/2018, 22:45

Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Leteca Pegla wrote:

Ajd fala na upozorenju ali znam ja da su sotonisti & ostali sljedbenici Luciferovi
 a koji su to ostali ? scratch
a ove budale koje ga slijede a nemaju pojma da sljede njega. Sta ces, Lucifer je izuzetno dobar lutkar, to mu se mora priznat...
farao ne znam na koga konkretno misliš. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 18/3/2018, 23:54

סמאל wrote:
Leteca Pegla wrote:
סמאל wrote:
Leteca Pegla wrote:

Ajd fala na upozorenju ali znam ja da su sotonisti & ostali sljedbenici Luciferovi
 a koji su to ostali ? scratch
a ove budale koje ga slijede a nemaju pojma da sljede njega. Sta ces, Lucifer je izuzetno dobar lutkar, to mu se mora priznat...
farao ne znam na koga konkretno misliš. :cleanteeth
a na sve takve, to je bila generalna izjavna recenica...  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 1f60f
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 28 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum