ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li netko zna tko je IKNAR?

Page 15 of 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by veber 4/12/2017, 17:05

nabijem na kurac tu vašu usranu jugu, jebala vas juga da vas jebala.
sve vas treba potjerat u srbiju pa se jebite međusobno.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 4/12/2017, 17:07

veber wrote:nabijem na kurac tu vašu usranu jugu, jebala vas juga da vas jebala.
sve vas treba potjerat u srbiju pa se jebite međusobno.
A zašto baš u Srbiju? zašto ne u Kumrovec,ili u Makarsku??? Ili u Tuzlu? Ili možda na Cetinje,ili Prilep??? 


Zašto Jugu vavijek povezujete sa Srbijom???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by veber 4/12/2017, 17:09

pa zato jer je juga bila proširena srbija i samo srbadija žali za njom.
sve vas protjerat natrag u maticu i jebite se međusobno i cvilite za usranom jugom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 4/12/2017, 17:11

veber wrote:pa zato jer je juga bila proširena srbija i samo srbadija žali za njom.
sve vas protjerat natrag u maticu i jebite se međusobno i cvilite za usranom jugom.
Nije mi znano da ovdje na forumu za Jugom žale niti Džango,niti Pižon,niti Serbinjo,niti Medolino.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by veber 4/12/2017, 17:16

pa žalite vi koji ste ostali s ove strane drine. ionako su svi navedeni negdje iz bosne ili hrvatske kao i ono govno crveni i ewa.
medolino je ok, skoncentrirao se i  odrastao, a vi ostali ste za manjaču. ili ovčaru.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 4/12/2017, 19:31

Iknar je gay wrote:
Nisam ja taj neki agaliarept ni šta ja znam,već agaliarept s net.hr.
Očito Iknar ima fobiju od mene pa me prepoznaju svugdje i u svakome.
Iknarove psihoze su zanimljive,no kako svaki superheroj,mora imati nekog protivnika zlikovca,prvo je trabunjao o nekakvom Burzumu,vidim(ako je vjerovati pegli)da i mene spomene svako malo a sad je našao i tog Feticija za najnoviju igračku.
Nego koji kurac me baniralo,ne sjećam se da sam nešto zgriješio. scratch
Nu dobro, znaci ipak si ti taj specificni agaliarept (jel to malim pocetnim ili velikim?) a ne tamo neki drugi. Dakle, za ovog Hordaka nekog znam, naravno da demon puca na najvisu poziciju, neces valjda biti neki tamo sluga Skeletor. Al daj reci molim te, jel ima to agaliarept neko znacenje ili kako je nastalo to ime? Jednog (ne tako lijepog) dana si se ti probudio (ili netko drugi,  nije bitno) i pala ti neka random skupina slova na pamet redom a-g-a-l-i-a-r-e-p-t, pa ti ljepo zvucalo i odlucio se tako nazvati, ili kao ima neko znacenje koje ti je cifnilo kao zgodno pa si se odlucio tako nazvati? Za Jeyo Geyo ne moras objasnjavat, to mi je jasno. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 1f602 

Takodjer poznata mi je i prica sa ovim nekim Burzijem. To je neki tamo demon iz Pentagona koji je pricao sa Gromovnikom Iknarom preko svog nekog sluge koji ga je prizvao preko nekakvog crnog kruga ili sta ja znam petokrake neke, ne znam ja te demonske stvari. Dakle kako se to radi Jeyo Geyo, dakle nacrtas neku petokraku, sjednes se u nju i fufljas nesto, i onda te demon opali po glavi? Dakle ajde evo ako  moze koja recenica o tom Burziju eto zanima me. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 1f619 

Dakle, ako Fetcio nisi ti onda je to valjda neki tvoj suradnik koji zeli biti ti. Dakle tko je Fetcio i zasto zeli biti ti? Dakle ajde malo o Fetciu, vidis da nas sve zanima tko je on, sto je on, i tako, bilo sto po mogucnosti istinito!

A banalo te zato sto si se valjda malo raspistoljio previse na onoj  temi o onom nekom Praljku. Dakle, valjda ubuduce, ako ti padne vreca cokoladnih bombona u ruke, nemoj sve odma pojest jer ocito ces se zacepiti! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by veber 4/12/2017, 19:33

eto i onda ona sbrlja veli da nije debil, čekamo samo jastreba.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 4/12/2017, 19:43

mortal-joint wrote:jučer pričala s njim  (ili s tobom .. ako si to ti)
A jesi ti ona neka Kativa P...nesto, sta ja znam kako je islo prezime, onako asociralo me na Peroksid,.Dakle recimo Kativa Peroksid. Spominjao je da ga je davila ta neka Kativa Peroksid, pa jesi to ti?  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 1f602 

Ja nisam Gromovnik iknar, ja sam Leteca Pegla!  Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by jastreb 4/12/2017, 19:49

veber wrote:eto i onda ona sbrlja veli da nije debil, čekamo samo jastreba.
Požuri. Gledam Čistu ljubav i sada sam iskoristio dok je EPP da malo zavirim.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by veber 4/12/2017, 19:50

ti si kreten, ali s obzirom da na nas 200 imamo 4 ćifuta, možemo imati i par kretena.
lezbu, pedra, tetkicu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Guest 4/12/2017, 20:01

veber wrote:eto i onda ona sbrlja veli da nije debil, čekamo samo jastreba.
O joj vidi  Veber,
Ko iz rukava pika srbski
Pa bas je streber!

Veber streber bez srba ne moze
Cak i kad ni u pasteti ih nema on ih izmisliti mora
Jer bez njih jednostavno zivot mu ne tece!

Veberu nasem najlakse u Srbiju se preslit
Tamo srba mu ima vise neg vrba,
I do mile volje moze puhat i nos si solit!

Veber u Srbiji bit ce ko u raju!
Samo neznam jel i srbima bit ce isto?
Al napiti se uvijek zajedno mogu
I onda mozda streber Veber shvati
Da na onog na kojeg puse,
s njim je isto!
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by veber 4/12/2017, 20:05

srbenda si bio i to si ostao. sve bi vas protjerao iz hrvatske i mirovine ukinuo.
pa se jebite u jugoslaviji do 2050e.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 4/12/2017, 20:29

mortal-joint wrote:na mojoj fejs stranici
jesi to ti pa ne znaš s kim si pričao ili ???
očito jesi
Uf...puno ste toga naškarabali pa idem redom.

Dakle.Ne Mortalka,nisam se dopisivao preko fejsa,niti s tobom,niti bilo kim drugim,fejs nemam,niti mi treba.
Za svaku ozbiljnu komunikaciju koristim ili viber ili skype,a onu najozbiljniju mobitel.
Za neozbiljnu komunikaciju koristim isključivo i jedino ovaj forum i to prvenstveno radi par dražesnih ljudi s net.hr i radi navike.

Dalje,pozdrav za Evu i Maggie. :<3 dvije jedine prave dame,ženske i pol za razliku od one debele šiptarke.

Onda,jebeš vebera,lik je urljiv,valjda mu je neki Srbin kresnuo trebu pa ima fobiju od istih. :sex

A jastrebu i Letećoj moram se više posvetit.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 4/12/2017, 22:30

Leteca Pegla wrote:
Nu dobro, znaci ipak si ti taj specificni agaliarept (jel to malim pocetnim ili velikim?) a ne tamo neki drugi. Dakle, za ovog Hordaka nekog znam, naravno da demon puca na najvisu poziciju, neces valjda biti neki tamo sluga Skeletor. Al daj reci molim te, jel ima to agaliarept neko znacenje ili kako je nastalo to ime? Jednog (ne tako lijepog) dana si se ti probudio (ili netko drugi,  nije bitno) i pala ti neka random skupina slova na pamet redom a-g-a-l-i-a-r-e-p-t, pa ti ljepo zvucalo i odlucio se tako nazvati, ili kao ima neko znacenje koje ti je cifnilo kao zgodno pa si se odlucio tako nazvati? Za Jeyo Geyo ne moras objasnjavat, to mi je jasno. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 1f602 

Takodjer poznata mi je i prica sa ovim nekim Burzijem. To je neki tamo demon iz Pentagona koji je pricao sa Gromovnikom Iknarom preko svog nekog sluge koji ga je prizvao preko nekakvog crnog kruga ili sta ja znam petokrake neke, ne znam ja te demonske stvari. Dakle kako se to radi Jeyo Geyo, dakle nacrtas neku petokraku, sjednes se u nju i fufljas nesto, i onda te demon opali po glavi? Dakle ajde evo ako  moze koja recenica o tom Burziju eto zanima me. Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 1f619 

Dakle, ako Fetcio nisi ti onda je to valjda neki tvoj suradnik koji zeli biti ti. Dakle tko je Fetcio i zasto zeli biti ti? Dakle ajde malo o Fetciu, vidis da nas sve zanima tko je on, sto je on, i tako, bilo sto po mogucnosti istinito!

A banalo te zato sto si se valjda malo raspistoljio previse na onoj  temi o onom nekom Praljku. Dakle, valjda ubuduce, ako ti padne vreca cokoladnih bombona u ruke, nemoj sve odma pojest jer ocito ces se zacepiti! Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 1f602
Da,ja sam taj.A nije to nikakava nelogična nakupina slova,već približna permutacija izvedena iz enokijanskog jezika,a kako naša fonetika ne poznaje zvučne izričaje enokijanskog jezika,koriste se suglasnici i samoglasnici,pa i slogovi koji bi dali približan značaj.
A za svako slovo,odnosno enokijanski simbol,značajka je jedna vrlina,oznaka osobnosti ili element a samo ime ne biraš sam sebi,već ti ga dodjeli vrhovna sila.

Hordak je forumsko ime koje je koristio moj domaćin,a naš dragi jastreb ti može detaljnije opisati razliku imeđu današnjeg I.J.G. i Hordaka,kakve vrijednosti i svjetonazore je zastupao tadašnji Hordak,koji nije ni slutio da će prizivajući i sprdajući Đavla,istoga i nać.

Drugo,sve te pizdarije koje se vide preko tv serija i filmova,obične su gluposti.Taj crni krug i petokraka,najbolji je dokaz kako je naš dragi Iknar gledao previše televizijskih sranja,te nema pojma i blage veze o bilo čemu,što je ujedno i uvod i odgovor na tvoje i jastrebovo zajedničko pitanje u svezi Feticija.

Feticijo je otišao na diplomatsku misiju za nešeg kordinatora i to je sve što ću o njemu reć a koga zanima više,neka mi se javi na PP i dat ću mu kontakt našeg nadređenog,pa njega pitajte kud je poslao Feticija.

A sad što se tiče tog nekakvog kruga i petokrake o kojim laprda glupi Fabijančić.Te glupe tinejđerske igrice suvišno je i komentirati.
Prizivanje,kontakt pa i sam prelazak iz jedne ravni u drugu,konkretno ovu,moguđe je ostvariti isključivo u određeno vrijeme i na određenom mjestu,kad se astrološke konstelacije poklope s određenim energetskim točkama na Zemlji.Jer vrlo rijetki su slučajevi kad su istovremeno aktivne dvije ili više energetski točki na Zemlji.
Ne znam prikladno objašnjenje,ali recimo,paralelne dimenzije za ulazak ili izlazak entiteta s ove ravni u drugu ili obratno,moguće je na toj energetskoj točki onda kad je veo ili paravan(ne znam kako da to drugačije nazovem) najtanji.

Stari Slaveni koji su bili dobro upoznati s drevnim znanjima,takve snažne energetske točke nazivali su po svojim božanstvima,recimo Perun,Veles,te su energetske točke koje su međusobno povezane i imaju jaku sinergiju,uglavnom nazivali imenima istog božanstva.
Recimo snažan energetski trokut kompatibilnih energetskih točki na ovim prostorima,nazvan je prema slavenskom božanstvu Perunu(gromovniku iknar lol!)jedna točka nalazi se na Učkoj,druga blizu Splita a treća u srednjoj Bosni blizu Vareša.


Neke od energetskih točki na Zemlji su direktna veza prema onome što ljudi nazivaju raj,pakao ali i za druga mjesta koja nisu niti spomenuta u judeokršćanskoj mitologiji,dok islam djelimično priznaje kroz percepciju brojnih oblasti Dženneta.

No kako je crno-bijela percepcija raja kao mjesta među oblacima i pakla gdje je sumpor i oganj,pitam se kako bi tisuće međusvjetova opisali vrli mudraci.Naravno,niti je raj idiličan,niti je pakao stravičan,to su jednostavno različite dimenzije gdje vladaju različite zakonitosti,te su određeni elementi predominantni.Pa tako je element vatre predominantan u dimenziji koju nazivate paklom.
Ali to uopće nije tako strašno kako što se čini,jer kao što je ribama na zemlji,rijeke,jezera,mora,prirodno stanište,a voda primarni element,za druge organizme to nije prirodno stanište.

Ili ako je svakom organizmu na Zemlji ovakav eko sustav i atmosfera pogodna za život,to ne znači da bi nekim drugim organizmima isto tako bila,jer možda je za zemaljske organizme smrtonosna atmosfera ispunjena primjerice ugljičnim monoksidom a možda je negdje drugdje evolucija išla u tom smjeru da tim organizmima ugljični monoksid neophodan za život.

Sve ovo govorim jer svi vi imate pogrešnu predodžbu raja i pakla.Jer kao što je noć tamna a dan svjetao,to ne znači da je noć zla samo zato što je tamna a dan dobrostiv samo zato što je svjetli,tako raj nije mjesto gdje završe dobrice a pakao gdje završe zloće,ali da se između to dvoje vodi vječni rat,vodi se.

Upravo su i na Zemlji mnogi ratovi refleksija vječnog rata,a to me vraća na onu priču oko energetski točki,jer ovaj zadnji krvavi rat u Siriji,nije samo rat za naftu.Prostor između Iraka i Sirije jest koljevka civilizacije a tu se nalazi  snažna energetska točka,ona famozna Vrata Raja,kroz koje su navodno protjerani Adam i Eva.
Zanimljivo kako na svakoj od strana u sirijskom i iračkom ratu,ima agenata i raja i pakla i svi oni jako dobro koriste situaciju kaosa za svoj račun,tako što će preko neke od zaraćenih strana doći do svog cilja.Anđeli grčevito brane edenska vrata.

Ali postoji i nekoliko energetski točki koje su ono što neki nazivaju ,,ždrijelo ili grotlo Pakla'' te su svaka od tih periodično aktivna.

Ovisno o godini,ali prosječno tridesetak entiteta iz dimenzije znane kao pakao,prođe kroz neku od tih energetski točki,te se trajno integrira s domaćinom voljnim ugostiti esenciju tog duha u svoje tijelo,uglavnom se radi o dobrovoljnim integracijama a sva ona sranja o demonskim opsjedanjima najobičnija su glupost.
Zanimljivo,kako to da demoni uglavnom opsjedaju kršćane :cleanteeth lol! kad bi za takvo nešto trebalo se poklopiti i mjesto i vrijeme,a to nekad teško uspjeva iskusnim koji ciljano predvode takve rituale,a ne da bi nekoga opsjeo demon kao grom iz vedra neba.Da mi je samo znati koji od kršćana bi mogao znati na koju energetsku točku i u koje vrijeme da dođe da bi ga neki demon opsjeo a i da ga netko sveže i dovede na takvo mjesto,opet teško da bi takvo opsjedanje uspjelo.

Međutim dobrovoljno posjednuće,odnosno integracija,je nešto sasvim drugo.I svi ovi glupi kršćanski egzorcizmi,zapravo nije istjerivanje demona,već anđela.
Da.Anđeli nisu nikakve dobrice kao što svi misle,a ono što svi smatrate demonskim opsjednućem,zapravo je anđeosko opsjednuće a crkva to zna i svjesno šire dezinformacije,jer su oni zemaljske sluge zloduha znanog kao Jahve.
Svaka sveta misa zapravo je švedski stol za anđeoske entitete.Mnoge crkve su podignute na njihovim energetskim točkama a na određene dane služe se svete mise i tada anđelima pođe za rukom uskočiti u neko tijelo a glupi kršćani onda misle kako su ih opsjeli demoni a budale ne znaju da su kroz molitve oni sami ih svjesno ili nesvjesno prizvali.
Crkva namjerno manipulira i predvodi takve rituale,a zbog masovnosti te organizirane kršćanske religije,anđeoskih upada u ovu dimenziju i anđeoskih opsjednuća,mnogostruko je više nego demonskih.
Jer kroz sva ovo stoljeća i ckvenu infrastrukturu,imaju daleko veću prednost,ali zato na svim višim razinama i drugim dimenzijama,gube rat.

Da,glupi Jahve i njegova služinčad gube rat,a svi vi živite u matrix svijetu i ne vidite pravo stanje stvari.Jahve nije svemoguć niti nekakav stvoritelj,daleko je on od toga,on je običan manipulatorski zloduh koji je preko organiziranih religija duhovno porobio dobar dio čovječanstva ali i na ovoj razini gubi bitku,sve je slabiji i tada će doći do onog što nazivate Armagedon,ali za njega i njegovu esencijalnu i zemaljsku služinjčad.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by veber 4/12/2017, 22:41

Iknar je gay wrote:
mortal-joint wrote:na mojoj fejs stranici
jesi to ti pa ne znaš s kim si pričao ili ???
očito jesi
Uf...puno ste toga naškarabali pa idem redom.

Dakle.Ne Mortalka,nisam se dopisivao preko fejsa,niti s tobom,niti bilo kim drugim,fejs nemam,niti mi treba.
Za svaku ozbiljnu komunikaciju koristim ili viber ili skype,a onu najozbiljniju mobitel.
Za neozbiljnu komunikaciju koristim isključivo i jedino ovaj forum i to prvenstveno radi par dražesnih ljudi s net.hr i radi navike.

Dalje,pozdrav za Evu i Maggie. :<3 dvije jedine prave dame,ženske i pol za razliku od one debele šiptarke.

Onda,jebeš vebera,lik je urljiv,valjda mu je neki Srbin kresnuo trebu pa ima fobiju od istih. :sex

A jastrebu i Letećoj moram se više posvetit.
koji si ti kreten i podvojena ličnost. odi malo spaecijalisti. kokice znaju puknut kada ni ne očekuješ.
sve vas polutane i srbende treba preko drine u srbiju pa tamo s njima raspravljajte.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 4/12/2017, 22:54

veber wrote:
Iknar je gay wrote:
mortal-joint wrote:na mojoj fejs stranici
jesi to ti pa ne znaš s kim si pričao ili ???
očito jesi
Uf...puno ste toga naškarabali pa idem redom.

Dakle.Ne Mortalka,nisam se dopisivao preko fejsa,niti s tobom,niti bilo kim drugim,fejs nemam,niti mi treba.
Za svaku ozbiljnu komunikaciju koristim ili viber ili skype,a onu najozbiljniju mobitel.
Za neozbiljnu komunikaciju koristim isključivo i jedino ovaj forum i to prvenstveno radi par dražesnih ljudi s net.hr i radi navike.

Dalje,pozdrav za Evu i Maggie. :<3 dvije jedine prave dame,ženske i pol za razliku od one debele šiptarke.

Onda,jebeš vebera,lik je urljiv,valjda mu je neki Srbin kresnuo trebu pa ima fobiju od istih. :sex

A jastrebu i Letećoj moram se više posvetit.
blabla blabla bla Srbende,bla bla bla srbende,blablabla bla Srbija,bla bla bla,polutani,bla bla bla jugoslovenčine,bla bla bla Srbende,bla bla bla preko drine,blabla bla bla Srbja,bla bla bla Srbende.
lol! idi popij nešto,Praljak časti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by veber 4/12/2017, 22:57

odi se liječit polutane. u biti. ti i ekipa odite kod pizzona ad co.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 4/12/2017, 23:02

Zašto bi smo selili mi,kad vi i onako odoste svi za Njemačku,Irsku.Ovo ja naša antifašistička republika utemeljena na ZAVNOH-u,ako ti se ne sviđa,mjenjaj ustav i utemejite je na NDH ili odskakući kod one babe Merkelice.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by veber 4/12/2017, 23:07

zašto bi se selili?
naravno da ne bi. eto tetrjeb je u mirovini od 40e, ti polutane imaš prava koji hrvati nemaju. no i kradezej će skončat, djeca se iselit i odu vaše povlastice u pizdu materinu.
nadam se da ćete krepat u bijedi i neimaštini.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 4/12/2017, 23:08

veber wrote:zašto bi se selili?
naravno da ne bi. eto tetrjeb je u mirovini od 40e, ti polutane imaš prava koji hrvati nemaju. no i kradezej će skončat, djeca se iselit i odu vaše povlastice u pizdu materinu.
nadam se da ćete krepat u bijedi i neimaštini.
Nećemo,ne brini.Uselit ćemo neke normalnije i vrijednije narode nego što ste vi švapski podrepaši,evo recimo Kineze.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by IL Risorto 4/12/2017, 23:11

Već smo razradili strategiju,nećemo useljavati stihijski,nego planski,tak da niti jedna grupacija ne bude dominantna,recimo Ukraince,Kineze,Arape,te gledati da omjer bude ravnomjerno raspoređen.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Da li netko zna tko je IKNAR? - Page 15 Empty Re: Da li netko zna tko je IKNAR?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum