ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 8/2/2018, 21:47

Bome Med svasta se izdogadalo al bitno da si sada koliko toliko ok. Cuvaj se prehlada samo.

Meni je trudnoca jedno prekrasno razdoblje,izuzev bolova u leđima zadnjih mjesec dana zbog kojih sam plakala.
Porod mi je manje bolan bio od ovoga sada recimo.

Pala niz stepenice da. Prije dva dana. Kakvo bolovanje..nema toga kod mene.

Arwen

Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/2/2018, 22:27

Joj da... ti trudnicki forumi...
Ma da sam i njih proucila. :D
I gledala porod pa.mi je slabo bilo...

Ja sam citala nesto o stitnjaci na forumu.hr. tim zenama su svi simptomi od hipotireoze... uhvati ih vrucina, od stitnjace je... uhvati ih sracka od stitnjace je... onda sam ih pocela izbjegavati.
Stitnjaca zna radit koma probleme No comeee ooooonn.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/2/2018, 22:28

Nel kada tiskas, treba tiskati bas kao da ides kakat? Onak bas stomak, iz guzice? Neki kazu da trebas prsima gurat stomak... neki da su im od tiskanja popucale kapilare valjda na kapcima ili negdje...od naprezanja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2018, 01:21

Mislim da da

Ovo za dušu 


Pusti tiskanje draga lady,kada dođe znaš kako moraš u nama je to....radije uci kako disati kod trudova....;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2018, 01:36

Vidjet ćeš med,kada krene,to je count down....i kad znas da ces tad dobit svoj smotuljak.....I bebama je taj prolaz jos traumaticniji,ne zaboraviti to.....


Imala sam toliko usran dan da sam se skoro rasplakala
 
Morala sam raditi sa  onom vješticom zbog koje sam skoro odustala od vizažistike onomad ako se sjećate

Ta zena je bolesna!

nazvala sam sefa i rekla mu da se žali nadleznima jer mi nismo psi da nas se goni.... rekla  sam mu da ne bih bila vizazist da mi je ta nadlezna,i da odlaze vizazisti zbog nje....pobrinut će se on za to...a krava se na krivu namjerila....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 9/2/2018, 10:49

Lady stvarno ne bih znala kako tiskas na wc-u,cure to ne rade :D

Pusti to sada,sve je prirodno,imas divnih babica i lijecnika i samo slusaj svoje tijelo i sve ce biti uredu.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2018, 11:43

Susjeda kad je isla rodit, ismijavala je sestra da sta ona zna da li je dijete spremno ili ne da izade.. da si umislja, da joj nije.jos termin... ovu pocelo boljet i pec do iznemoglosti.... sestra pogleda, vice joj da zadrzi bebu unutra jer je pored krenuo a nisu spremni jos...
Kaze da nije ni stisnula do kraja mali se rodio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2018, 12:25

Sva mi se hrana gadi i smrdi.
Ako sam.trudna.... dobit cu slom.zivaca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 9/2/2018, 12:51

Ma neces
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 9/2/2018, 12:59

Kichinja wrote:Sva mi se hrana gadi i smrdi.
Ako sam.trudna.... dobit cu slom.zivaca
Opet ti...
Moja ex rodila u 10min, sve je to subjektivno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2018, 13:51

Ne.brini veber nije tvoje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 9/2/2018, 19:03

Kichinja wrote:Ne.brini veber nije tvoje
da i nije moje krvno, moje je ljubavlju. kakve to ima veze?
ionako 20% djece u hrvatskoj nije od muža s kojim je žena.

djecu voliš jer su tvoja, a ne zato jer su ti krvni rod.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 9/2/2018, 19:57

veber wrote:
Kichinja wrote:Ne.brini veber nije tvoje
da i nije moje krvno, moje je ljubavlju. kakve to ima veze?
ionako 20% djece u hrvatskoj nije od muža s kojim je žena.

djecu voliš jer su tvoja, a ne zato jer su ti krvni rod.

:^0 :| :?

Tvoje je ljubavlju i volis ga iako ti nije krvni rod ^^ ??

Pokusavam spojiti obje izjave u nesto smisleno :^0


Btw ne znam odakle ljudi izvlače taj podatak o 20 %
Notorna budalaština  jer se kod nas nije radilo takvo istraživanje

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 9/2/2018, 21:01

išao sam na testiranje krvi zbog jednog djeteta. i doktor u petrovoj mi je rekao da više od 20% djece nije od očeva s kojim žive. kada otkriju da otac djeteta nije stvarni otac, vele mu da nije sukladan donor.

i ako ne obaviš test, kako ćeš znat da nije "tvoje"?

lupetaš bez veze.

imam dijete za koje sam saznao nakon par godina jer je bilo bolesno i trebalo je presađivanje koštane srži. i majka djeteta me nazvala.

srećom je djetetu super i "otac" ne zna tko mu je otac djeteta i sve pet osim renault4.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2018, 21:09

affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2018, 21:10

Odoh cigaru zapalit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 9/2/2018, 21:16

sve je to dio života.

kada je frendu nađen karcinom na bubregu išao sam se testirat i nisam prošao.
srećom je naletio na dobrog liječnika na rebru koji mu je odstranio samo dio, a bubreg se kao i jetra sam vrati u funkciju.

mom tastu, od ex, su izvadili bubreg i danas mu je drugi velik kao banana i doživio je 75

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 9/2/2018, 21:18


sve je to u redu, samo ne znam kak se zlom stalno daju mijenjat alteri :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/2/2018, 21:24

Vrijeme je da se uclanim.u hdz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 9/2/2018, 23:33

Hoće to, s vremenom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 10/2/2018, 00:08

veber wrote:išao sam na testiranje krvi zbog jednog djeteta. i doktor u petrovoj mi je rekao da više od 20% djece nije od očeva s kojim žive. kada otkriju da otac djeteta nije stvarni otac, vele mu da nije sukladan donor.

i ako ne obaviš test, kako ćeš znat da nije "tvoje"?

lupetaš bez veze.

imam dijete za koje sam saznao nakon par godina jer je bilo bolesno i trebalo je presađivanje koštane srži. i majka djeteta me nazvala.

srećom je djetetu super i "otac" ne zna tko mu je otac djeteta i sve pet osim renault4.

Koliko puta ti moram reci da prekines srati i izmisljati ?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum