ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 6 Feb - 12:07

Krcati su poslom, a nedostaje ih puno jer svi odlaze vanka. Kad dode kuci nije za nist. Placa 5998kn. Ljeti ima do 50 prekovremenih jer jednostavno nema ljudi. Radi cesto i kad je bolestan. Eventualno dva dana ostane kuci. Jedva je godisnji dobio i to jos od prosle godine.

Moj je pola na terenu s kombijem, pola u ambulanti nekoj na hitnoj...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 8 Feb - 13:03

I onda se čude da medicinari, inžinjeri, arhitekti i ostala nejač odlaze van. Frendica mi u DM ima skoro 9000 kada radi nedjeljom, doduše ing je ali radi na kasi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 13:16

Navodno je iselilo toliko ljudi... kao npr da cijeli split ode vanka
Cesto pratim i eurostat, nevezano za odlazak vanka, pratim situaciju hr naspram ostalih drzava u europi i svijetu u svim.poglavljima.
Muka mi je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 13:22

Decko.je planirao preko.ljeta paralelno u njemackoj raditi.
Medutim nece moci jer ih nedostaje puno i morat ce se krpat. I doktora i tehnicara.
Tako da ce opet imat puno prekovremenih, bit ce iscrpljen, od stresa ce puno jesti i biti ce mu lose, a kad mu porez pojede prekovremene, vratiti ce se skoro na istu.placu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 8 Feb - 13:43

Ma mislim da je trenutno iselio i više nego jedan Split, nažalost...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 13:55

Nemam snage vise se boriti protiv vjetrenjaca.
Kako bude biti ce.

Legla se pod dekicu.
Pijem kavu.
Pas pribijen uz mene.
Gledam outlander.
Zapalit cu cigaru.
Cijeli dan odmarati.
Navecer do teretane s deckom ako bude mogao.
Brigom sam dovela tijelo u uzasnu situaciju.... a briga mi je samo jos gore donijela.

Ne.znam kakva je kod vas situacija ali u puli vlada totalna bijeda. Grade se nekretnine a nema ih tko kupit. Ljudi se godinama smucaju po podstanarstvu.
Bas mi je neki dan decko pricao cega se sve nagledao i.kako ljudi zive... i oni uceni i oni koji nisu...
Ono. Rade u kauflandu za 2800kn
.Anoreksicni na tabletama. Nemaju za nista doli podstanarstva i rezija...
I ovi stariji sto su u mirovini za 1800kn.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 14:02

Med kako ti je kuci? Uzivas, odmaras? :)

Meni je ovih par dana do nedjelje doslo ja ti ne.mogu opisat kao kakav odmor :D euforicna kao da sam osvojila puta na maldive :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 8 Feb - 16:33

Pa ne uživam baš jer sam prisilno vezana za kuću zbog leđa.
Aj danas sam se ustala bez jaukanja, pa ide na bolje.

Bit će fino bit doma i moć izać vani u šetnju kad ovo prođe.

Uglavnom ustanem oko 7, pa sam od ujutro do cca 2-3 popodne vezana za mobitel i laptop, radi posla.
Pa mužu nešto za ručak napravim oko čega nema puno stajanja.
I tako. U trećem tromjesečju mi nekako odgovara mirni tempo, baš nekako nemaš mentalne ni fizičke snage za previše akcije.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 16:38

A da zaboravila sam da si leda cvrknula...

Ne mogu vjerovat da jos samo dva mj imas do porodaja. Vrijeme mi leti.

Glupo pitanje.mozda ali hoce li ti naci zamjenu ili ces morati raditi do samog poroda ako.ne.i kasnije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 8 Feb - 16:46

Zamjena mi je počela radit jučer, tako da nju treba ovako na daljinu uvest u posao.
Pametna je žena, brzo kopča, mislim da neće bit nikakvih problema.
Al ono, svejedno ima dosta posla i oko njenog uvođenja u posao, ne mogu očekivat da odjednom sve zna.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 16:48

Dobro da su tako brzo nasli zamjenu.

Jos malo pa ces i ti malo odmoriti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 17:23

Sorry med be znam nista o porodiljnim :D


Nego... mislite da postoji "prosli zivot"? Da tijelo.umire ali dusa ne?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 8 Feb - 17:43

Nikad nisam bila sklona takvom razmišljanju o životu...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 20:09

Eto mozda bolje da nemam pet slobodnih dana. Vidis o cemu razmisljam. :D

Ne znam da li da idemo sada u teretanu. Otvorena je do 22.30 ...
Neda mi se nekako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 20:09

Ok. Upravo sam ubila komarca.

Moram i grah natopit za sutra. Decko hoce jotu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Thu 8 Feb - 20:59

Med citam nesto za leđa,kako si?

To mi je bilo najgore u trudnoci,ujutro dok se ustanem isplacem se od boli.


Inace,nikada nisam nista slomila..i ja ovako spretna razbila sam se na poslu i ajde izuzev krvi koja je izbila na hlacama nije mi nista. Odradila ja do kraja,kuci bila s djecom i stavila ih spavati u 20,odvezla se na traumu i napukla mi kost na prstu,rebra su samo natucena i plavo..
Ovako mi se cini da mi nije nista ali kako to prokleto boli.
Porod je nista.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 8 Feb - 21:17

U jebenti... :O

I kako si sad? Oćeš par dana doma bit ili?

Ma stalno neke gluposti otkad sam ušla u treće tromjesečje.
Prvo sam imala gadnu virozu, pa mi je od kašljanja puknuo međurebreni mišić na desnoj strani. Taman se malo oporavim od toga, odemo na trudnički tečaj u ponedjeljak, zakašljem se malo žešće i ukliješti mi se živac na lijevoj strani leđa.
Morala me skupit hitna, najgora bol ikad, samo sam jaukala i ispričavala se njima radi jaukanja. :^0

Strava.

Rekao mi je muž da se usrao kad me vidio da plačem drugi put u 11 godina otkad smo skupa. :D

Sad je bolje, mogu se otuširat i malo po kući neke stvari napravit. Ako mi nešto ispadne na pod, pozdravim se s tim dok on ne dođe sa posla :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 21:19

Ajme med... medurebreni misic? Ajme...

Nel brz oporavak. Kako si se slomila? Pala po stepenicama?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 8 Feb - 21:21

Meni je trudnoca cijela uzas. Trebala sam se roditi s penisom jednostavno.
Zastrasujuce i jezivo mi djeluje trudnoca. Eto toga se bojim skoro ko smrti. Niakd nikome nisam priznala jer bi me smatrali cudakom...
Ne vidim u tome nista lijepo, divno, krasno...


Mozda se predomislim ako ikada rodim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 8 Feb - 21:41

Ne mogu puno pametovat o trudnoći, ovo mi je prva, idući tjedan ulazim u 8.-mi mjesec, nemam iskustvo ni s porodom ni s bebom/djecom.

Ovo što se dogodilo je splet loših okolnosti, vjerojatno potpomognuto širenjem kostiju u trudnoći.

Međutim, meni je trudnoća bar do sad puno bezbrižnije i ugodnije iskustvo nego što sam mislila. Sve te promjene na tijelu, koje su doista velike, su mi nekako normalne i prirodne.
Valjda to i priroda tako uredi. A imala sam djelomično dojam ko i ti kad sam bila mlađa. Al da je idealiziram, baš i ne.

Ne brinem se, čitam malo, izbjegavam sve trudničke forume, jer mi te žene u globalu mao idu na živce, nekako lijepo muž i ja to prolazimo, zajebajemo se, on mi donosi Donat MG u golemim količinama. Preselili smo nedavno, imala sam stresova na poslu, al to se nekako ishendlalo.

U svakom slučaju, nisam se ni okrenula, a 8. mjesec je skoro tu. Mogu se jedino nadat urednom porodu i brzom oporavku, te da s bebom sve bude ok, pa da na proljeće idemo na sunce i imamo povećanu familiju i bit će super.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Thu 8 Feb - 21:47

Bome Med svasta se izdogadalo al bitno da si sada koliko toliko ok. Cuvaj se prehlada samo.

Meni je trudnoca jedno prekrasno razdoblje,izuzev bolova u leđima zadnjih mjesec dana zbog kojih sam plakala.
Porod mi je manje bolan bio od ovoga sada recimo.

Pala niz stepenice da. Prije dva dana. Kakvo bolovanje..nema toga kod mene.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum