ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Tony Soprano 24/9/2015, 10:20

dzango wrote:Sad smo mi na redu. Proterati sve hrvatske firme is Srbije i konfiskovati im imovinu.
to ste napravili 91

Tony Soprano

Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Guest 24/9/2015, 10:23

hrvati cekaju neki nas potez koji ce prelomiti stav m.z. zapada, u njihovu
korist. kenjaju o srpskim merama, pokusavaju da stave pod tepih sopstvenu
odluku o zatvranju granice, kao  i nasu dozvolu o protoku ka srbiji sa  hrvatske strane.
 to bi zoranu donelu poene, neke glasove, procente i sve drugo je nebitno. normalno, od
svih hrvata najgori su bivsi srbi, to im je karakterni  imenitelj. ili hrvati koji
su se najvise okoristili od saradnje sa srbima. pokusavaju da trpanjem tzv
" kontra mera " zamagle svoj prvi udarac, meru, zatvaranje granice. jer nisu
zadovoljni sto migranti ulaze u hrvatsku. samo nakon par dana hrvatski " sustav " je puko.
nisu mogli da izdrze ni 48 sati talase migranata. tesko da se biti kao devedesetih.
uzalud se nadate, to vreme je proslo. isto kao sto je milosevic uzalud cekao 918 u 991.g.


Last edited by pizzon on 24/9/2015, 10:24; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango 24/9/2015, 10:24

Tony Soprano wrote:
dzango wrote:Sad smo mi na redu. Proterati sve hrvatske firme is Srbije i konfiskovati im imovinu.
to ste napravili 91
Znači bili smo u pravu. Isto ste i vi uradili sa srpskim firmama.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus 24/9/2015, 10:26

Eto pustili su ljude ....nisu kamione sa srpskim tablićama.

Hebo was Wučić ....shebat će was ekonomski.

Umisto da tražite eu pomoć da wam pojaća polićiju da ni muha nemože preko južne graniće Srbije kako bi se Grke pritislo wi plešeta za Grke na swoju štetu.

GLUPANI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by vuksadinare 24/9/2015, 10:27

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Sad smo mi na redu. Proterati sve hrvatske firme is Srbije i konfiskovati im imovinu.
ok..ali nam ga necete vise pokusati mucki utrpati....lijepo vam milanovic i ostojic ponavljaju..rikverc za izbjeglice i dio na horgos..vi e zelite jer ga zelite nama utrpati..mi ne damo jer ne zelimo da nas preveslate..sve legitimno..
Naše izbeglice ćemo mi da usmeravamo kako mi hoćemo. Kada budu vaše, radite sa njima šta hoćete. A izbeglice će i dalje da idu, kao i do sada. Doduše, sada možda malo više.
..eto sad si ovim priznao da ti premijer laze..dakle on moze preusmjeriti ali ne zeli..a place kao da ne moze....dakle namjera od pocetka..trpanje..a kad mi kazemo e necete nam..onda kme..kme
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango 24/9/2015, 10:30

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Sad smo mi na redu. Proterati sve hrvatske firme is Srbije i konfiskovati im imovinu.
ok..ali nam ga necete vise pokusati mucki utrpati....lijepo vam milanovic i ostojic ponavljaju..rikverc za izbjeglice i dio na horgos..vi e zelite jer ga zelite nama utrpati..mi ne damo jer ne zelimo da nas preveslate..sve legitimno..
Naše izbeglice ćemo mi da usmeravamo kako mi hoćemo. Kada budu vaše, radite sa njima šta hoćete. A izbeglice će i dalje da idu, kao i do sada. Doduše, sada možda malo više.
..eto sad si ovim priznao da ti premijer laze..dakle on moze preusmjeriti ali ne zeli..a place kao da ne moze....dakle namjera od pocetka..trpanje..a kad mi kazemo e necete nam..onda kme..kme
Da li mi vas pitamo gde terate svoje izbeglice? Ne. Vaša unutrašnja stvar. Sem kad vas navatamo da ih vraćate noću u Srbiju. Onda klempa po ušima i noga u dupe. Srbija je samo odgovorila na sankcije Hrvatske što je ne samo pravo već i obaveza svake ozbilčjne države.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by vuksadinare 24/9/2015, 10:30

pizzon wrote:hrvati cekaju neki nas potez koji ce prelomiti stav m.z. zapada, u njihovu
korist. kenjaju o srpskim merama, pokusavaju da stave pod tepih sopstvenu
odluku o zatvranju granice, kao  i nasu dozvolu o protoku ka srbiji sa  hrvatske strane.
 to bi zoranu donelu poene, neke glasove, procente i sve drugo je nebitno. normalno, od
svih hrvata najgori su bivsi srbi, to im je karakterni  imenitelj. ili hrvati koji
su se najvise okoristili od saradnje sa srbima. pokusavaju da trpanjem tzv
" kontra mera " zamagle svoj prvi udarac, meru, zatvaranje granice. jer nisu
zadovoljni sto migranti ulaze u hrvatsku. samo nakon par dana hrvatski " sustav " je puko.
nisu mogli da izdrze ni 48 sati talase migranata. tesko da se biti kao devedesetih.
uzalud se nadate, to vreme je proslo. isto kao sto je milosevic uzalud cekao 918 u 991.g.
...nema tu nista..'ali'...lijepo vam je ludi zoka rekao i ostojko..'pravac dio na horgos dio mi primamo i opet pijemo'..ali ne vi se sad ne zelite zamjerit mađarima jer ljepse ga je nama trpati....samo nije vam ludi zoka..josipovic ili jaca kosor....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango 24/9/2015, 10:31

RayMabus wrote:Eto pustili su ljude ....nisu kamione sa srpskim tablićama.

Hebo was Wučić ....shebat će was ekonomski.

Umisto da tražite eu pomoć da wam pojaća polićiju da ni muha nemože preko južne graniće Srbije kako bi se Grke pritislo wi plešeta za Grke na swoju štetu.

GLUPANI.
Nas će da sjebe a mi ništa ne izvozimo u Hrvatski za razliku od Hrvatske koja masu robe izvozi u Srbiju? Alal ti vera što si ekonomista.

_________________
Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus 24/9/2015, 10:33

Đango pa boli nas kuaz za Todorića i njegowu lowu.

Wi ko i oni BOsanći kad su radi blokade mlijeka nawijali za bojkot hr proizwoda a mi iz Hr ih u tome bodrili jer su to pare Todorića i ostale ekipe koju u Hr newolimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus 24/9/2015, 10:35

To ti je nešto ko da onaj waš MIškowi il tako netko iz Srbije ....wi ga nemožete smislit i onda ga mi blokiramo.....normalno Srbi nawijaju za to.

Tako ti je i owa situaćija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango 24/9/2015, 10:37

RayMabus wrote:Đango pa boli nas kuaz za Todorića i njegowu lowu.

Wi ko i oni BOsanći kad su radi blokade mlijeka nawijali za bojkot hr proizwoda a mi iz Hr ih u tome bodrili jer su to pare Todorića i ostale ekipe koju u Hr newolimo.
Ne volite ga a on prodaje vašu robu koju pravite? O jebote. I nije samo Todorić. Ima još brdo firmi koje pokupovale domaće firme i počele neki posao. Sve to sad ide nazad.

_________________
Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus 24/9/2015, 10:37

Ne newolimo ga nit njega nit ostale. .....slobodno ih uništite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Kermit 24/9/2015, 10:37

RayMabus wrote:Đango pa boli nas kuaz za Todorića i njegowu lowu.

Wi ko i oni BOsanći kad su radi blokade mlijeka nawijali za bojkot hr proizwoda a mi iz Hr ih u tome bodrili jer su to pare Todorića i ostale ekipe koju u Hr newolimo.
hahaha da Todorić klecne ode sve u tri pičke materine, tako je postavljen sustav u nas...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by chagalj9 24/9/2015, 10:38

vuksadinare wrote:..gledajte budimo jasni..  na djelu ej politika svako svakom smjesti zbog razlicitih interesa koji su u to sve upleteni...evo na primjer sa mađarima..ovdje je slucaj sa izbjeglicama a svako malo mi njima i oni nama nabijaju na nos 'slucaj ina'..dakle INA se koristi kao moneta za potkusurivanje...srbija igra igru destabilizacije hrvatske guranjem nam allahuekber u nase dvoriste..i kad procjene da su nas napunili a slovenci i mađari zatvore granice oni ce zatvorit svoje svi prazni mi puni....to je ludi zoka prepoznao i zato stalno govori ne zelimo biti sabirni centar..ali on to bar prizna i igra otvorenih rukavica..srbi i vucic su licemjeri i to se ne usude priznati radi eu....
kush vecheg licemjera od tebe. do juche bi milanovica najradije spakova u lijes, a danas ti je heroj. ti si covjece lud nacisto.
chagalj9
chagalj9

Posts : 8
2014-11-13


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango 24/9/2015, 10:38

RayMabus wrote:Ne newolimo ga nit njega nit ostale. .....slobodno ih uništite.
Znači... da zovemo Misirca?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus 24/9/2015, 10:40

SLobodno shebite Todorića i ostale ....imate našu punu podršku u tome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by chagalj9 24/9/2015, 10:43

RayMabus wrote:SLobodno shebite Todorića i ostale ....imate našu punu podršku u tome.
chiju vashu?
chagalj9
chagalj9

Posts : 8
2014-11-13


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango 24/9/2015, 10:43

RayMabus wrote:SLobodno shebite Todorića i ostale ....imate našu punu podršku u tome.
Ja ću Severinu a Misirac nek se bakće sa Todorićem.

_________________
Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus 24/9/2015, 10:44

Todorić je kapitalističko smeće ...i owi ostali.

SAMO GAZI,
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Guest 24/9/2015, 10:45

Hteli smo da otvorimo granicu, sad nećemo"
Hrvatski premijer Zoran Milanović naveo je da
"ovakva vrsta manipulacija može da prođe u Beogradu,
ali ne u Zagrebu i Briselu", kao i da Hrvatska ima odgovor.


Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 20449455656005219ae596826507057_v4_big

da li ovo ponasanje lici na ponasanje jednog pred vlade. nas  barem
cuti, ne koristi recnik ulice. zoran daje izjave kao da je na nekoj utakmici,
kao da je u nekom kafiću sa vučićem, pa se zezaju.


Last edited by pizzon on 24/9/2015, 10:46; edited 1 time in total (Reason for editing : dopuna)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus 24/9/2015, 10:46

Ima da se toliko razhebemo ekonomski i mi i wi da ako je koji imigranti i mislio owdje na owim prostorima uzet azil sad nakon ekonomskog razhebawanja wiše neće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 3 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum