ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by vuksadinare Thu 24 Sep - 8:29

nevjestin_razbojnik wrote:Srbi svoje alahuekbere ispraznit neće, njima je usko grlo Kosovo i Makedonija, da im je htio uvalit Zoki je mogao allahuekbere zadržat na granici, ne Srbe, mada to je ružno i nehumano, ali kad su Srbi je ok king neće bit reakcije iz EU, eto koliki je ta Srbija faktor ...ovako ne znam kome se to qrchi, jel Todoriću?
..problemi su poceli vec s dolaskom vucica i nikolica na vlast..sjeti se 'vukovar je srpski grad'...i oluja je zlocinacka..sjeti se ekscesa sa vulinom.....i neviđenih provokacija na teritoriju hrvatske..dakle nije problem poceo sa izbjeglicama..vec prije..a izbjeglice sad sluze za politicka prepucavanja

vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Kermit Thu 24 Sep - 8:30

hahaha vuče pojeo si mamac
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Stanojko Thu 24 Sep - 8:41

kaja_333 wrote:Pa zidove prema Srbiji jer nam puštaju allahuekbere, pa da vidimo tko mrtav tko živ za 10 dana. I tko vise moze. A Zoki moze najviše izgleda. Da mi je vidjeti jos plan d. Imam osjećaj da isto genijalan
Sele, pa kako cu ja kod tebe onda!!!!? Nista, moraces ti kod mene... brush

_________________
Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by riplexx Thu 24 Sep - 9:06

Hihihihihihi...daj vode i šećera epiju, od danas sam mu sdpovac
riplexx
riplexx

Posts : 3
2015-08-02


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by epikur37 Thu 24 Sep - 9:06

riplexx wrote:Hihihihihihi...daj vode i šećera epiju, od danas sam mu sdpovac


To je ok, bolje nego karamarkov HDZ :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Riplex Thu 24 Sep - 9:12

epikur37 wrote:
riplexx wrote:Hihihihihihi...daj vode i šećera epiju, od danas sam mu sdpovac


To je ok, bolje nego karamarkov HDZ :)
To su tvoji, hdz s orbanom, a ovaj ljubi guzicu putinu

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by vuksadinare Thu 24 Sep - 9:13

epikur37 wrote:
riplexx wrote:Hihihihihihi...daj vode i šećera epiju, od danas sam mu sdpovac


To je ok, bolje nego karamarkov HDZ :)
..realno u ovoj igri su mađari i srbi neposteno odigrali....ludi zoka je trebao rec orbanu kad se vec razbacuje non stop o obrani krscanske europe da s eta europa ne brani na granicama mađarske ili hrvatske vec na granicama grcke,bugarske...koje su prve clanice eu-a najblize do teritorija sa 99% islamom....drugo mađari su lazni krscani..zasto?..zato sto se nemilosrdno odnose prema drugim krscanima poput rumunja,cigana(koji su uzgred 90% krscani u mađarskoj)....dakle nije u pitanju obrana krscanstva..vec rasizam na djelu....iza kojeg se skrivaju teritorijalne pretenzije mađara...za vrijeme drugog svjetskog rata pobili su 2500 hrvata u međimurju i baranji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Kermit Thu 24 Sep - 9:13

Riplex wrote:
epikur37 wrote:
riplexx wrote:Hihihihihihi...daj vode i šećera epiju, od danas sam mu sdpovac


To je ok, bolje nego karamarkov HDZ :)
To su tvoji, hdz s orbanom, a ovaj ljubi guzicu putinu
Svi će ljubiti guzicu Putinu, pogotovo vi hobti forumaši koji ste se izasrali i u vezi Sirije, Ukrajine i koje čega
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus Thu 24 Sep - 9:36

Treba stawit prometni znak na graniću : Krug , ćrweni rub pa unutra ćrni čoječuljak koji diže tri prsta i preko njega ćrwena ćrta ......prometni znak .....Srbima ulaz zabranjen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177159
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Stanojko Thu 24 Sep - 9:38

RayMabus wrote:Treba stawit prometni znak na graniću : Krug , ćrweni rub pa unutra ćrni čoječuljak koji diže tri prsta i preko njega ćrwena ćrta ......prometni znak .....Srbima ulaz zabranjen.
To, ili ne vazi sut za tri poena... :)

_________________
Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango Thu 24 Sep - 9:53

Sad smo mi na redu. Proterati sve hrvatske firme is Srbije i konfiskovati im imovinu.

_________________
Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by vuksadinare Thu 24 Sep - 9:56

dzango wrote:Sad smo mi na redu. Proterati sve hrvatske firme is Srbije i konfiskovati im imovinu.
ok..ali nam ga necete vise pokusati mucki utrpati....lijepo vam milanovic i ostojic ponavljaju..rikverc za izbjeglice i dio na horgos..vi e zelite jer ga zelite nama utrpati..mi ne damo jer ne zelimo da nas preveslate..sve legitimno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus Thu 24 Sep - 9:56

dzango wrote:Sad smo mi na redu. Proterati sve hrvatske firme is Srbije i konfiskovati im imovinu.
Wi ste ništa ....obične muhe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177159
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus Thu 24 Sep - 10:01

LIjepo sam wam rekao : il čete linčowat četnika Wučića ili će EU linčowat Srbiju.

Wehabijskom šupku Wučiću su očito draži islamksi imigranti od Srba ....jer da je drukčije prestao bi pametowati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177159
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by L'âme Thu 24 Sep - 10:02

Za forume ne vazi,ili?!? ;D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by RayMabus Thu 24 Sep - 10:03

Poruka Hrwatske je slijedeća : imigranti mogu Srbi ne ....imigranti su wrijedniji od Srba ....zahwalite Wučiću na tome.

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Tan2013-2-17_172432708_1-620x350
RayMabus
RayMabus

Posts : 177159
2014-04-11


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango Thu 24 Sep - 10:14

vuksadinare wrote:
dzango wrote:Sad smo mi na redu. Proterati sve hrvatske firme is Srbije i konfiskovati im imovinu.
ok..ali nam ga necete vise pokusati mucki utrpati....lijepo vam milanovic i ostojic ponavljaju..rikverc za izbjeglice i dio na horgos..vi e zelite jer ga zelite nama utrpati..mi ne damo jer ne zelimo da nas preveslate..sve legitimno..
Naše izbeglice ćemo mi da usmeravamo kako mi hoćemo. Kada budu vaše, radite sa njima šta hoćete. A izbeglice će i dalje da idu, kao i do sada. Doduše, sada možda malo više.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango Thu 24 Sep - 10:17

RayMabus wrote:LIjepo sam wam rekao : il čete linčowat četnika Wučića ili će EU linčowat Srbiju.

Wehabijskom šupku Wučiću su očito draži islamksi imigranti od Srba ....jer da je drukčije prestao bi pametowati.
Za početak možete da nam popušite. I vi i Vučić.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango Thu 24 Sep - 10:17

maggie13 wrote:Za forume ne vazi,ili?!? ;D
Valjda nećeš sad da mi udariš sankcije ?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by dzango Thu 24 Sep - 10:18

RayMabus wrote:Poruka Hrwatske je slijedeća : imigranti mogu Srbi ne ....imigranti su wrijedniji od Srba ....zahwalite Wučiću na tome.

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Tan2013-2-17_172432708_1-620x350
Može duplo imigranti a Srbi duplo ne?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Tony Soprano Thu 24 Sep - 10:20

dzango wrote:Sad smo mi na redu. Proterati sve hrvatske firme is Srbije i konfiskovati im imovinu.
to ste napravili 91
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Srbima zabranjen ulaz u Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum