ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurobasket * 2017

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by kaya 18/9/2017, 23:37

čardak efendija wrote:
kaja wrote:
čardak efendija wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:
Jebiga, najbolji igrači i treneri u HR i SLO su Srbi.
Jesu. Pa i Dražen je bio Srbin. Al ja to ne mogu pripisati genu. Haklao je u Šibeniku, to su svi valjda radili tada a on bio visok i talentiran .
Draženu je majka hrvatica i nije se izjašnjavao ko srbin
isto kao ni Aco
igrali su za rvatcku i to sve o njima govori
Ne veruj svemu što mi srbi govorimo
proveri autentičnost kod njih lično i onda donesi sud
Jel ti haklas košarku?:)
Nekada davno
sada samo ponekad pogledam kao sinoć na primer
Aha, mislila sam da ces reci da nisi, pa da ti kažem da ti onda nisi Srbin :)

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by L'âme 18/9/2017, 23:38

Evo, izgleda da je i dzani u Sloveniji, a mulja nas...poslalo ga trenirat :-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by kaya 18/9/2017, 23:41

maggie13 wrote:Evo, izgleda da je i dzani u Sloveniji, a mulja nas...poslalo ga trenirat :-D
Aha, i nestao je. S nekom slovenkom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 19/9/2017, 00:05

kaja wrote:
Kao sto je recimo poznato da Slovenci nisu talentirani nizašta.

Za skijaške sportove definitivno imaju talenta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by L'âme 19/9/2017, 00:39

kaja wrote:
maggie13 wrote:Evo, izgleda da je i dzani u Sloveniji, a mulja nas...poslalo ga trenirat :-D
Aha, i nestao je. S nekom slovenkom.
Ma zena mu Mojca, k' o i Eri:-D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 19/9/2017, 00:46

Tko nij skužio da je ovaj eurobasket namješten, taj je kreten...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by jastreb 19/9/2017, 06:47

Mi se kao čudimo što košarkaški post traje oko 22 g.

Pa što je tu čudno? Hrvati odavno nisu košarkaška nacija.

Igrališta za košarku koja su desetljećima bila glavna okupljališta mladih,opustjerla su,a konstrukcije se nisu ni obnavljale.

Nekad ni jedan gradski kvart nije postojao,a da nije imao bar nejkoliko mjesta gdje je bio postavljen bar jedan koš. I tu su dječaci provodili veliki dio svog vremena igrajući košarku

Svaki je razred u svakoj školi u gradovima imao barem 2-3 odlična košarkaša,dok je onih osrednjih bilo puno više. Čak je i svaki nogometaš istovremeno bio i nekakav košarkaš. Nemali se broj nogometaša kasnije opredjeljivao za košarku.

Danas? Kod mene u malom mistu imaš dvoranu,optvoreno košarkaško igralište i jedan manji asfaltirani komad sa jednim košem.

I nikad se tu košarica ne igra. Osim ljeti,kad igraju stranci.

U Rijeci je košarka totalno zamrtla,pa čak i košarkaškim klubovima,muškom i ženskom,kako piše NL,prijeti gašenje.

Vjerujem da je slično i u Splitu,te u tipično košarkaškim gradovima Zadru i Šibeniku.

Dok god bude tako,nama u košarci napretka nema.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango 19/9/2017, 07:00

maggie13 wrote:Evo, izgleda da je i dzani u Sloveniji, a mulja nas...poslalo ga trenirat :-D
Ne bi mene primilu u EU. Nisam im po standardima. Ali jeste bio trening.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 19/9/2017, 07:09

maggie13 wrote:
max123 wrote:
vuksadinare wrote:
max123 wrote:mora se jedno priznat.srbadija ima ocito neki kosarkaski gen.sve sto donekle izmedju triglava i djevdjelije igra pristojno kosarku ima srpski prefiks.zasto je to tako i zasto ga mi nemamo treba naucno ispitat..
zato jer smo razjebali kosarkasku bazu da bi mirko novosel uzivao u neprokosnovenoj ciboni..
sama cinjenica da nam je najbolji etnicki(polu)srbin,pok.drazen.pa raznorazni sarici,popovici.kukoci...
Drazenu i Aci je stari Crnogorac, mislim.
Kukoc nema veze sa Srbima, etc.
A, Razija, sto je ona?
:-D

aha,
paaa, pretpostavimo,
ti si dalmatinka,
ali si i hrvatica :tu
ili obrnuto !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango 19/9/2017, 07:14

jastreb wrote:Mi se kao čudimo što košarkaški post traje oko 22 g.

Pa što je tu čudno? Hrvati odavno nisu košarkaška nacija.

Igrališta za košarku koja su desetljećima bila glavna okupljališta mladih,opustjerla su,a konstrukcije se nisu ni obnavljale.

Nekad ni jedan gradski kvart nije postojao,a da nije imao bar nejkoliko mjesta gdje je bio postavljen bar jedan koš. I tu su dječaci provodili veliki dio svog vremena igrajući košarku

Svaki je razred u svakoj školi u gradovima imao barem 2-3 odlična košarkaša,dok je onih osrednjih bilo puno više. Čak je i svaki nogometaš istovremeno bio i nekakav košarkaš. Nemali se broj nogometaša kasnije opredjeljivao za košarku.

Danas? Kod mene u malom mistu imaš dvoranu,optvoreno košarkaško igralište i jedan manji asfaltirani komad sa jednim košem.

I nikad se tu košarica ne igra. Osim ljeti,kad igraju stranci.

U Rijeci je košarka totalno zamrtla,pa čak i košarkaškim klubovima,muškom i ženskom,kako piše NL,prijeti gašenje.

Vjerujem da je slično i u Splitu,te u tipično košarkaškim gradovima Zadru i Šibeniku.

Dok god bude tako,nama u košarci napretka nema.
To vreme basketa ispred zgrade je prošlo. Sad se to svodi na treninge u balonima i klubovima i plaćanje istog.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Eroo 19/9/2017, 07:14

dzango wrote:
maggie13 wrote:Evo, izgleda da je i dzani u Sloveniji, a mulja nas...poslalo ga trenirat :-D
Ne bi mene primilu u EU. Nisam im po standardima. Ali jeste bio trening.
Postaneš Hrvat i nemaš brige ...doduše, još neke nestandardne uvjete bi morao ispunit. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by jastreb 19/9/2017, 07:21

kaja wrote: 
Kao sto je recimo poznato da Slovenci nisu talentirani nizašta.
Kako nisu?   Slovenci su još za vrijeme Juge bili jaki u košarci i u rukometu. Normalno da su bili izuzetno jaki,i to u svjetskim okvirima u zimskim sportovima,jer se u njih najviše ondje ulagalo (skijanje,skokovi,hokej na ledu).

U nogometu su bili možda najslabiji narod bivše Jugoslavije,ali su i onda imali asove svjetske klase (Brane Oblak,Tone Rožič, Vili Ameršek,Marko Elsner,Srečko Katanec,Džoni Novak,Grega Židan...)

Nakon raspasda SFRJ dolazi do slovenske ekspanzije u rukometu(aktualni svj.vicešampioni),košarci  Basketball,odbojci (vicešampionke)dočim su u nogometu tu uvijek korak do,ali se recimo ove godine Maribor natječe u Ligi prvaka,a Dinamo i Partizan ne!!!

Pravilan odnos prema sportu i ne dozvoljavanje da se u sport umiješa politika,glavni su razlog procvata sporta u Deželi. Slovenci ne prave problem od toga što im je izbornik Srbin,ili Crnogorac,dočim bi u Hrvatskoj to izazvalo prosvjede pravaša i udruga,te ekstremnih navijača.

Primjerice ustaški nastrojeni BBB su prije par godina oštro reagirali na mogućnost da u "svetom hrvatskom klubu" zaigra Andreja Kežman. U Olimpiji bi to bilo nezamislivo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by jastreb 19/9/2017, 07:23

dzango wrote:

To vreme basketa ispred zgrade je prošlo. Sad se to svodi na treninge u balonima i klubovima i plaćanje istog.
Jebi ga. Tako se počinje. Crnci u SAD tako počinju,a onda ih zapazi neki lovac na talente.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 19/9/2017, 07:23

dzango wrote:
jastreb wrote:Mi se kao čudimo što košarkaški post traje oko 22 g.

Pa što je tu čudno? Hrvati odavno nisu košarkaška nacija.

Igrališta za košarku koja su desetljećima bila glavna okupljališta mladih,opustjerla su,a konstrukcije se nisu ni obnavljale.

Nekad ni jedan gradski kvart nije postojao,a da nije imao bar nejkoliko mjesta gdje je bio postavljen bar jedan koš. I tu su dječaci provodili veliki dio svog vremena igrajući košarku

Svaki je razred u svakoj školi u gradovima imao barem 2-3 odlična košarkaša,dok je onih osrednjih bilo puno više. Čak je i svaki nogometaš istovremeno bio i nekakav košarkaš. Nemali se broj nogometaša kasnije opredjeljivao za košarku.

Danas? Kod mene u malom mistu imaš dvoranu,optvoreno košarkaško igralište i jedan manji asfaltirani komad sa jednim košem.

I nikad se tu košarica ne igra. Osim ljeti,kad igraju stranci.

U Rijeci je košarka totalno zamrtla,pa čak i košarkaškim klubovima,muškom i ženskom,kako piše NL,prijeti gašenje.

Vjerujem da je slično i u Splitu,te u tipično košarkaškim gradovima Zadru i Šibeniku.

Dok god bude tako,nama u košarci napretka nema.
To vreme basketa ispred zgrade je prošlo. Sad se to svodi na treninge u balonima i klubovima i plaćanje istog.
jastreb je nostalgican...kako se sve informatiziralo tako je nestao ulicni hakl u vecem obujnu...bar na vanjskim terenima..ne samo kosarka..tu i tamo jos se baci nesto vise nogometni hakl(mahom nesto stariji) koji poslije odu lokat...ja se sjecam kao klinac da smo se sorali u kvartu za onaj jedan nogometni teren travnati..mada je skola imala svoj teren betonski ali tu su mahom stariji igrali...no nista neobicno za ono vrijeme..nije bilo kompjutora bar ne puno netko imucniji imao je pokojeg commodora...mobiteli su bili u snovima..i sto ti je preostalo nego cijeli dan osim kad si isao u skolu ganjati loptu ili u kakvoj sikari,sumarku graditi kule tj da imas mjesto gdje zapaliti prve cigarete.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Serbinho-3 19/9/2017, 07:23

Basket ispred zgrade se igra po NBGD.
Naravno, sredis terene i mozes ocekivati manje narkomana a vise sportista.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Serbinho-3 19/9/2017, 07:26

Kod mene i dalje fuca se cepa, klinci igraju, jedan kaze gol, drugi da nije, video cak i decu ispred zgrade kao nekad.

Tri klinke sede, najmladja 3 godine.

Lepo za videti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 19/9/2017, 07:27

...no kad nas je jos problem sto mahom roditelji vecine talentiranih klinaca trci za lovom i bitno im je uvaliti klinca kakvom pohlepnom menađeru da im ovaj da nesto love...i tako bar propadne 50% talentiranih klinaca koji na koncu zavrse u nekakvim žnj ligama..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Serbinho-3 19/9/2017, 07:28

Baloni su pogresni, odmah uce na komercijalizaciju i deca nece sigurno ici po balonima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango 19/9/2017, 07:28

Eroo wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:Evo, izgleda da je i dzani u Sloveniji, a mulja nas...poslalo ga trenirat :-D
Ne bi mene primilu u EU. Nisam im po standardima. Ali jeste bio trening.
Postaneš Hrvat i nemaš brige ...doduše, još neke nestandardne uvjete bi morao ispunit. :D
Znam. Ali mi žao da ga skraćujem.

_________________
Eurobasket * 2017 - Page 6 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 19/9/2017, 07:28

Serbinho-3 wrote:Kod mene i dalje fuca se cepa, klinci igraju, jedan kaze gol, drugi da nije, video cak i decu ispred zgrade kao nekad.

Tri klinke sede, najmladja 3 godine.

Lepo za videti.
nemaju love pa sto im je ostalo...nego vratit se lopti...i obicnim igrama..da imaju lutali bi po kojekakvim centrima..i trosili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango 19/9/2017, 07:29

jastreb wrote:
dzango wrote:

To vreme basketa ispred zgrade je prošlo. Sad se to svodi na treninge u balonima i klubovima i plaćanje istog.
Jebi ga. Tako se počinje. Crnci u SAD tako počinju,a onda ih zapazi neki lovac na talente.
I ne samo to. Tu se razvija mašta i nestamdardne veštine koje posle čine velike igrače poput Teodosiča ili Jokića.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 6 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum