ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by kic 31/8/2017, 15:10

Stanojko wrote:
kic wrote:
Stanojko wrote:
kic wrote:
svaka druga tema o Srbiji, i onda gnječ kaže ustaški forum :^^
A svaku otvaraju rvati... cheers

pravoslavni hrvati da :D
Jok. Katolicki srbi... ;)

ateistički hobiti

kic
Admin

Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by kaya 31/8/2017, 15:22

Ovi ko oni naši... zbogom i srcedrapateljski tekst, onda peru tanjure par mjeseci , pola ima ode na stanarinu druga polovica na placu al ne pišu pismo kad se vrate. To sutke obave.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by dzango 31/8/2017, 15:23

kaja wrote:Ovi ko oni naši... zbogom i srcedrapateljski tekst, onda  peru tanjure par mjeseci , pola ima ode na stanarinu druga polovica na placu  al ne pišu pismo kad se vrate. To sutke obave.
Zbogom prljavi tanjiri i usrane sobe u potkrovlju.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by vuksadinare 31/8/2017, 15:25

kaja wrote:Ovi ko oni naši... zbogom i srcedrapateljski tekst, onda  peru tanjure par mjeseci , pola ima ode na stanarinu druga polovica na placu  al ne pišu pismo kad se vrate. To sutke obave.
..jbg....eto svetac je jedini kojem 100% sve uspijeva vani...on sa 1000 eura vani cuda radi ovdje je sa toliko propao... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by vuksadinare 31/8/2017, 15:26

....a tesko ti je priznatio kad se vratis ili si vani da ti nije bas sve sjajno...jbg moras onda reci da je sve bajno ili ces biti meta izrugivanja..'vratio se  sa manje nego sa onim sto je odnio'.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Guest 31/8/2017, 15:29

pizzon wrote:sve ostalo zavisi od  nas srba !

Eto vidiš....jebiga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by vuksadinare 31/8/2017, 15:30

..gledajte..jedini ili vecina koji dbro ili relativno dobro prođu su skolovani ljudi...i opet ne bas svi...baustelci ili obicni radnici zarade toliko da nekako skrpaju od 1 do 1..i jos ako imaju vise djece nesto usicare doplatkom...mahom se onda opravdaju ma ja sam tamo vise radi mirovine..ssto i je donekle tocno sto se tice opravdanja...razloga ostanka...da bi doista imao za pristojan zivot onda u vecini slucajeva ako si obicni sljaker moras raditi i dodatni posao e onda se pozdravi sa odmorom i spavanjem od minimum 7,8 sati..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Eva_ 31/8/2017, 15:30

Ljudi su prisiljeni ići van, a pisma su odraz ljutnje.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by kaya 31/8/2017, 15:32

dzango wrote:
kaja wrote:Ovi ko oni naši... zbogom i srcedrapateljski tekst, onda  peru tanjure par mjeseci , pola ima ode na stanarinu druga polovica na placu  al ne pišu pismo kad se vrate. To sutke obave.
Zbogom prljavi tanjiri i usrane sobe u potkrovlju.
:) mda.
Ne, onda tu ljece kičmu jer su je tamo ostavili i pričaju kak su ih jako cijenili .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by vuksadinare 31/8/2017, 15:33

eto ljudi koji se vrate u hravtsku a proveli su vecinom radni vijek vani(tu ne racunam doktore,inzinjere i slicne) vec u zargonu baustalce itekako su narusenog zdravlja...iscjeđeni...imam primjer u obitelji...istina zaradio si pristojnu mirovinu za zivot u hrvatskoj ali jebes to ako vecinu vremena provedes kod doktora..ili kod kuce zbog narusenog zdravlja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Guest 31/8/2017, 15:34

vuksadinare wrote:eto ljudi koji se vrate u hravtsku a proveli su vecinom radni vijek vani(tu ne racunam doktore,inzinjere i slicne) vec u zargonu baustalce itekako su narusenog zdravlja...iscjeđeni...imam primjer u obitelji...istina zaradio si pristojnu mirovinu za zivot u hrvatskoj ali jebes to ako vecinu vremena provedes kod doktora..ili kod kuce zbog narusenog zdravlja

Istina istina, ovi sto su radni vijek proveli u Hr blistaju od zdravlja :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by kaya 31/8/2017, 15:35

Eva_ wrote:Ljudi su prisiljeni ići van, a pisma su odraz ljutnje.
Ma dobro, tko uhvati priliku da je dobra i moze zaraditi vise ode, zaradi, šuti. Nije problem.
Ovi fakat seru...
Kao stanoviti Marko koji je objavio pismo Zbogom na Netu...
Tu je dabalebario i tražio posao novinara , al ga ne cijene pa vani mijenja pice u minibaru i pise da je super...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by vuksadinare 31/8/2017, 15:36

MaximusDecimusMiridije wrote:
vuksadinare wrote:eto ljudi koji se vrate u hravtsku a proveli su vecinom radni vijek vani(tu ne racunam doktore,inzinjere i slicne) vec u zargonu baustalce itekako su narusenog zdravlja...iscjeđeni...imam primjer u obitelji...istina zaradio si pristojnu mirovinu za zivot u hrvatskoj ali jebes to ako vecinu vremena provedes kod doktora..ili kod kuce zbog narusenog zdravlja

Istina istina, ovi sto su radni vijek proveli u Hr blistaju od zdravlja :)
dobro ni oni...ali opet svijeta nisi pros'o zbog posla...a love imas a kad ostaris ne mozes zbog zdravlja..eventualno odes u toplice ili dom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by dzango 31/8/2017, 15:38

MaximusDecimusMiridije wrote:
vuksadinare wrote:eto ljudi koji se vrate u hravtsku a proveli su vecinom radni vijek vani(tu ne racunam doktore,inzinjere i slicne) vec u zargonu baustalce itekako su narusenog zdravlja...iscjeđeni...imam primjer u obitelji...istina zaradio si pristojnu mirovinu za zivot u hrvatskoj ali jebes to ako vecinu vremena provedes kod doktora..ili kod kuce zbog narusenog zdravlja

Istina istina, ovi sto su radni vijek proveli u Hr blistaju od zdravlja :)
Nije ni to lako. Evo ja nemam posla ceo dan i smorio sam se do jaja.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by vuksadinare 31/8/2017, 15:40

...jbg kad nemas..onda ti je zapad 'obecana zemlja'..a sto ces...problem ti je sto danas baustela na građevini nema vise takvu cijenu kao nekad sedamdesetih i osamdesetih pa i devedesetih kad si platio dobru lovu..pa je 805 ljudi sa ovih prostora trgalo da se radi na bausteli...odbijali su sve druge poslove..konobarenje i slicno...danas jbg d4ruga vremena i drugi poslovi koji traze vise strucnosti i skolu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by kaya 31/8/2017, 15:40

MaximusDecimusMiridije wrote:
vuksadinare wrote:eto ljudi koji se vrate u hravtsku a proveli su vecinom radni vijek vani(tu ne racunam doktore,inzinjere i slicne) vec u zargonu baustalce itekako su narusenog zdravlja...iscjeđeni...imam primjer u obitelji...istina zaradio si pristojnu mirovinu za zivot u hrvatskoj ali jebes to ako vecinu vremena provedes kod doktora..ili kod kuce zbog narusenog zdravlja

Istina istina, ovi sto su radni vijek proveli u Hr blistaju od zdravlja :)
Pa znas sta, ne blistaju ali iz drugih razloga. Vezano za sam rad i tako pola dana zbrišu, otvaraju bolovanja i slično. Kod svabe sumnjam .
Druga je stvar sto ti tu nisi siguran hoce ti cardak ukrast kuću jer nisi platio HRT 8 mjesec pa su pod stresom, al na poslu se ne preznoje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Eroo 31/8/2017, 15:45

crvenkasti wrote:
pizzon wrote:U susret slobodnim trotoarima, školama i igralištima u svakom naselju.

A kamo ona to ide?
Za početak bi mogla u HR...Sa svime s čim se je oprostila u SRB na ćirilici našla bi u HR....na latinici. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by L'âme 31/8/2017, 15:48

Sretno zeni.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by kaya 31/8/2017, 15:52

crvenkasti wrote:
pizzon wrote:U susret slobodnim trotoarima, školama i igralištima u svakom naselju.

A kamo ona to ide?
Na USS Enterprise.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Guest 31/8/2017, 15:53

Ama bokte....meni su najdraze ove usporedbe "vani mu otislo zdravlje"...uvijek mora biti neki kurac zasto je nesto sto pojedinac sam za sebe odluci bolje od onoga sto je netko drugi odlucio.

Nas najveci problem je prokleta navika da se odabere jedan posao i onda se dipli na njemu dok se ne rikne jer...."imas posao". To su sve budalastine. Ja volim biti u Hr iz jednostavnih razloga. Ne moram raditi kao sto bih morao raditi vani i dovoljno mi je ovo sto imam koliko god bilo. Ne razmisljam radi kuce,racuna,hrane itd...i jos spickam barem trecinu place na totalne pizdarije. Meni je to super, ali ja sam poprilicno neambiciozan. Ljudi koji odu van a nastave se ponasati kao da su u Hr...najebu ko zuti. Ako ti se ne svida posao trazi drugi jebote....a ne stajati tu i biti skroz u kurcu jer postoji mogucnost da ima i gorih poslova jebote. Sve je to u glavi. Tko moze i zeli nek pichi vani. Sigurno ce vise zaraditi i moci si vise toga priustiti to je barem jasno. Je ima negativnih strana, ali ako se promatra posao i zaradjivanje za zivot. To su neusporedivi pojmovi. Vani je bolje naravno, pogotovo ako si je sposoban covjek stvari sloziti kako mu odgovara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Eroo 31/8/2017, 15:56

dzango wrote:Šta će da napiše kada se vrati?

Od moga prijatelja kćerka, s mužem i dvoje djece nedavno se preselila u Dansku.
Muž je tamo dobio posao, a ona, iako je magistrica, je bez posla, jer ne zna danski
Već drugi dan, dopodne, zvoni netko na vrata...monin'-monin'...-Ja sam gradonačelnik
i htio bih vam pokazat moj grad, koji će ubuduće biti i vaš.
Vozio je sam, naravno...- Ovo vam zdravstveni dom, tu škola, ono vrtić...tu je kino, tamo opera...
-U onoj zgradi možete za badave učiti danski, vi i vaša djeca....
_E u ovoj zgradi je moj ured ako ćete me kad trebati, evo vam moja vizit-karta
pa pozovite...I na kraju je dovezao nazad, u stanovanje...
Odprilike je to tako izgledalo. Nama to zvuči nevjerojatno, ali ne i Dancima.
Prstom nisu mrdnuli a dobili su dva magistra, pa još bijela.... :D
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 3 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum