ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 11 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Leviathan2 1/9/2017, 20:49

maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
jesam, al'davno..morat cu se dovest u formu @_@
aha
al nemoj odugovlacit, isto nauci malo o prirucnom oruzju, sto se da upotrijebit kad si u frci
a sad sam te dost gnjavario s tim,
nego kak si mi ti,
umorna, ali dobro..:-)
kako si ti?
sad cu na Krav Magu B-)
a evo ja danas odmarao, na bausteli pljustalo da nije bilo humano, ja se zavukao u kontajner i hrkanje, da me ne zajebava zucno kamenje bio bi super, al rjesicu se ja njih, bubrezne sam rjesio na cudjenje doktora koji mi je predlagao hitnu operaciju
a krav maga, i nije losa al to je za ljude sa sirovom snagom, ti bi morala nest finije, biti kao trska, samo se savijas al ne lomis
uff, to boli...moras to rijesit :-S
otic cu vidit kako je pa ti javim ;-)
ma boli, al ja sam zdravstveni fenomen, odem samo kod doktora na dijagnostiku, lijecim se sam :D
covjek ce pocet cupat kosu zbog mene, al uspjeva iako on ne daje ni jedan posto sanse, mozda ga preobratim :D
inace nebi bilo lose , sam trening je dobar zbog elasticnosti tjela
ah, da te dobit u pleme, za godinu dana bi mogla nabacivat likove od 100 kila

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 11 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by veber 1/9/2017, 21:57

ma jave se, ne novinarima već ekipi koja je ostala.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 11 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by dzango 1/9/2017, 22:32

kaja wrote:zbogom ti jadna mala izvrnuta torto!
ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 11 1f600
To je citat iz crtanog filma o snebivljivoj aždaji koja umesto da bljuje vatru. piše pesme.  Taj deo nije loš.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 11 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Serbinho-3 1/9/2017, 22:41

Leviathan2 wrote:ma novinarska pljuga isto kao i pisma hrvata koji odlaze, kurac je onima koji odlaze do pisanja srcedrapajucih pisama, novinari sloze sami pismo, sto
vise srcedrapajuce, to vise klikova
Ad-Sense, vise klikova, vise love...

Bas ce neko da pise tekstove a ovi jos kao da objave.

Pričam ti pricu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26616
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 11 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by L'âme 1/9/2017, 22:48

Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
aha
al nemoj odugovlacit, isto nauci malo o prirucnom oruzju, sto se da upotrijebit kad si u frci
a sad sam te dost gnjavario s tim,
nego kak si mi ti,
umorna, ali dobro..:-)
kako si ti?
sad cu na Krav Magu B-)
a evo ja danas odmarao, na bausteli pljustalo da nije bilo humano, ja se zavukao u kontajner i hrkanje, da me ne zajebava zucno kamenje bio bi super, al rjesicu se ja njih, bubrezne sam rjesio na cudjenje doktora koji mi je predlagao hitnu operaciju
a krav maga, i nije losa al to je za ljude sa sirovom snagom, ti bi morala nest finije, biti kao trska, samo se savijas al ne lomis
uff, to boli...moras to rijesit :-S
otic cu vidit kako je pa ti javim ;-)
ma boli, al ja sam zdravstveni fenomen, odem samo kod doktora na dijagnostiku, lijecim se sam :D
covjek ce pocet cupat kosu zbog mene, al uspjeva iako on ne daje ni jedan posto sanse, mozda ga preobratim :D
inace nebi bilo lose , sam trening je dobar zbog elasticnosti tjela
ah, da te dobit u pleme, za godinu dana bi mogla nabacivat likove od 100 kila
sve te doktore treba djelomicno uvazavat, i oni su samo ljudi, i trazit alternativu ;-)
inace, metode otpora koje koristim za sad su mirne..no, elasticnosti nikad previse ,^_~
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE - Page 11 Empty Re: ZBOGOM, SRBIJO! BRUTALNO ISKRENO PISMO BEOGRAĐANKE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum