ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:25

ljubo1212 wrote:nemoj tako efendijo, oni su odmah nakon nato bombardiranja po srbiji osnivali društva američko srpskog prijateljstva...
ovaj django sere a nato mu se voza po srbiji bez nadzora iako ih je spičkao ko dinamo partizan, ali hrabri su oni kad treba lajati, kad treba braniti svoje ulovi ih išijas i dijareja!

čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 00:26

čardak efendija wrote:
dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
sklanjanje čestitke vaše je maslo..pitaj serSvinja
Jeste. Srbi postavili svoga čoveka na čelo Intera.Nije zato što su ovi što slave nesoj koji nema šta drugo da slavi u celoj istoriji već slavi zločine i pogrom.
Pa da, ima da čestita što mi srbi kažemo a ne tamo neke sudcke pravomoćne presude mamicu im fašističku!
Kurtonske presude montiranih procesa kao u vreme Broza niko ne shvata previše oz biljno. Pitaj one Čehe u Pragu što navijaju za Spartu. Ili pitaj one četnike iz Intera što su sklonili čestitku pravednom i domoljubivom hrvatskom narodu. Sunce im jebem žarko.
gledaj ti si glup, niko ne pita nikada nikoga tko je pobedio u krađi ili nameštanju ili čisto, pišu se pobednici i čitaju se presude a vama tamo nema napred dok to jednostavno ne skopčate, popušili ste a mi krajišnici još više i vreme je da se sa time pomirimo.
vidim ja, ti si mnogo ljut što su vas ostavili na cjedilu pred točno 22 godine u SAO Krajini
ali, vidim isto tako da im drugi puta nisi povjerovao i natovario traktor.
da jesi, garant bi završio pod njihovim tenkovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:27

Noor wrote:
ljubo1212 wrote:nemoj tako efendijo, oni su odmah nakon nato bombardiranja po srbiji osnivali društva američko srpskog prijateljstva...

uz pokroviteljstvo Madeleine Albright, dakako
ajd i ti sad malo soli na našu muku x-|

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:29

dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
Zato su i sklonili status jer ste izvršili pogrom nad jednim narodom. Da je čestitka na mestu, ne bi je sklanjali.
opet ti jedeš bre govna, prvo smo mi njih poterali i popljačakli i pobili a oni nas đentlemenski pustilki iako ste vi prekodrinske pičke navijali da nas ustaše sve pobiju da vi možete likovati kako su ustaše genocidne, hvala FT i ustašama što nisu išli na osvetu kako ste vi pičke izdajničke želile!
Još ti je žao kratkog lanca? Aaa?
Ne nego što se nismo skupili i pobili vas po podrumima kao štakore kad smo došli u srbiju seme vam prokleto bilo!
Misliš kao Hrvati one Srbe što su ostali, jebem li im i seme i pleme ono nenormalno?
pola smo ih sami pobili jer nisu hteli bežati a ostalih dvadeset je neka banda ustaška pobila koja je išla iza vojske, ovi nas nisu stigli povatati iako su nam bili stalno za petama!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 00:29

čardak efendija wrote:
Noor wrote:
ljubo1212 wrote:nemoj tako efendijo, oni su odmah nakon nato bombardiranja po srbiji osnivali društva američko srpskog prijateljstva...

uz pokroviteljstvo Madeleine Albright, dakako
ajd i ti sad malo soli na našu muku x-|
a jbt, pa to je povijest
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Serbinho-3 6/8/2017, 00:31

Kako mu se Noor nabacuje :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:31

dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Nije tačno. Pobedili su Ameri dok su vas držali na lancu.
ahaha, pobedili...a jak ste otpor pružali, 2,5 mjeseca po rupama ko štakori
Ko da pruži otpor u odnosu snaga 7 prema 1 sa prosekom od 50 godina? I opet niste izdržali da ne pobijete ljude na kućnom pragu i to posle slavite kao nacionalni praznik jer namate ništa drugo sirotinjo ljudska?
pravi si srbo, dok smo napadali vukovar u omeru snaga 30-50 na jedan u ljudstvu a o tehnici da ne govorim onda ti ništa nije značilo tri meseca govno jedno a sada rvatima spočitavaš sedam naprama jedan u dva dana, sramota me što sam srbin kad vidim govna poput tebe bez imalo časti i karaktera :(
To što onim glupim Hrvatima pune glavu raznim sranjima dok ih jebu sa druge strane, njihov je problem. Nikada u Vukovaru nije bio odnos snaga više od 3 prema 1 što je malo za osvajanje utvrđenog grada. Što im pričaju bajke kao poslednjim debilima i prodaju im sranja koja ovi redovno jedu, njihov je problem. Ko ih jebe kada su retardirani.
idem po škaniclu koliko me je sram kad ovo čitam od jednog srbina :facepalm :facepalm

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 00:32

serbinjo, pa znaš da mi srbi nisu napeti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:38

dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
Zto što vam nisu pustili lanac na duže?

Ma nisu oni s time opcenito puno imali veze :) . To s amerima je vise stvar vaseg nekakvog bica....nesposobni sami sebi priznati da su vas pobjedili tamo nekakvi hrvati. Takvi ste vi jebiga....prvo je to bio stidljivi mit u zacetcima, danas je to...ameri nas drzali na lancu. Za 15 godina ces pricati da su americke jedinice direktno sudjelovale u samoj operaciji itd. Takvi ste i sta sad. Kreativan pristup povijesti i dogadjajima :)
Hrvati bi sami još stajali na granici RSK i čekali da im se neko smiluje. I to sa višestrukim odnosom snaga u svoju korist ratujući protiv svoje nacionalne manjine. Pa jebote.
hahaha koji si ti govnar, mi kao nacionalna manjina smo uz vašu pomoć proterali hrvate sa 30% teritorija rvatcke a kad je to trebalo braniti jer su se rvati naoružali uhvatio vas sve išijas i svi uhvatili peedalu u podrum. Dobro ste nas namagarčili i sredili, sledeća vaša pomoć i ostti će samo pupovac i stanimirović od srba u rvatskoj, svaka vam čast na hrabrosti i želji da nas branite.
Očistili su oni Srbe pre toga otpuštanjima, otmicama i noćnim hapšenjima u urbanim sredinama i bolje nego Srbi. Znaš i sam sa kakvim ste govnima imali posla.
a onda mi goloruki sredili mupovce i gardu i popljačkali sve živo i mrtvo i proterali sve nesrbe iz tog regiona, jebo te milošević tako mutava da te jebo tako mutava, i tebe i sve koji su zadojeni na njegovoj sisi.
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:43

ljubo1212 wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
Hrvati bi sami još stajali na granici RSK i čekali da im se neko smiluje. I to sa višestrukim odnosom snaga u svoju korist ratujući protiv svoje nacionalne manjine. Pa jebote.

Nacionalna manjina je o tome trebala razmisljati u svojim pocetcima kad su protjerali sve ostale i granatirali gradove po hr dok hr jos nije ni imala oruzje. To se u trenutku cinilo valjda kao dobra ideja kad je izgledalo da nece imati tko ispostaviti racun na kraju balade.
Ma jok, trebali su kao 1941. da čekaju da ih kolju kao jagnjad. I to sve radi tuđih opsesija i frustracija za svojom državom.
Pa šta ima veze, i tvoj i moj deda živi a zaklani samo u jasenovcu oko sedamdeset šest puta i primaju naknadu za to!

je, ustaše su rekle da će biti do istrage naše ili vaše, u srbobranu..
i bome bi, do njihove
borili se beograđani do zadnjeg srbina ovdje :)
jebali bi vi mačku mater da je nama bio neko poput džanga i srbinja i crvenkastog, ja vam kažem! Nema većih srpskih ratnika od 41 na ovamo!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:44

dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
I što su u radnom logoeu Jasenovac neki Srbi stradali gok su vredno radili na izgradnji države NDH kao zajednice svih naroda i narodnosti.
Pa da, rekoh moj deda 68 puta stradao u jasenovcu, ne sećam se tačno i nemojte mi zameriti ako do kraja dana bude i sto puta, ipak sam ja srbin :)
Nisi. Možeš da budeš eventualno naprednjak poput Pižona. To ti je neki derivat.
ti ćeš mi o srpstvu pričati, uteko ko zadnja jajara pod ženinu suknju kad je trebalo srpstvo braniti ali zato si bio tamo kad je bilo šta za popljačkati od rvata!
Jebiga, neke pičketine ustaške zapalile čak do Kostarike. Možeš da zamisliš kakve jajare.
mogu ali me boli kurac za njima, mene boli moje dvorište a ne njihovo!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:50

dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
Jasno je pred Bogom da slavite pogrom i zločine i da vam zato sklanjaju čestitke. Da je pravi praznik a ne zločin, ne bi sklanjali čestitke voseći računa o svom obrazu i srameći se i vas i vašeg praznika.
Ima da sad propadnu kad u srbiji ne prodaju one tri interove majice i gaće, tako i treba neka propadnu zbog toga!
Nije do dresova i gaća već do obraza. Ni oni neće da imaju ništa sa vama, Šiptarima i ostalim nesojem.
srbin iz srbije o obrazu cheers cheers cheers cheers lol! lol! lol!
Ustaška pička iz Kostarike o domoljublju.
šta je usranko, pokušavaš prekomerno granatirati pa ako pogodi pogodi jel! nemožeš ti bez sranja nikako ali boli me uvo za to, tamo su ustaške pičke ali su svoj na svome, vi ste srpske pičketine koje su nas iskoristile i namagarčile ali nećete više, da me pokušate nagovoriti na zlo kao 91 odma bi ubio tog govnara koji mi dođe na vrata i to bez trunke oklevanja mamicu vam uzurpatorsku, toliko naši izginuše i ne vratiše se jer smo vam slepo verovali. dabogda vam i sanđak ni vojvodina otpali kao i kosovo a ti živio u pašaluku kako i zaslužuješ.
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:53

maggie13 wrote:
čardak efendija wrote:
maggie13 wrote:jesmo dosli do Jasenovca...retrogradno :D
jesmo, moj deda tamo skončao 84 puta što mu je priznato, crvenkasti može potvrditi ako mi ne veruješ!
hocu, ako ga zena pusti da opet, barem na kratko, bude Srbin :D
ma sakriće se on već iza ćoška da ga ona ne vidi!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by darth_vader 6/8/2017, 00:54

čardak efendija wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Vidim ovdje....nacionalni blagdan se mahom koristi tako da se trlja sol na ranu bivsim neprijateljima....ili da bude komedija jos veca ljudima koji su bili djeca kad se to sve odvijalo. Cudno je to opcenito s nacionalno osvjestenim svijetom kod nas. Rekao bi covjek koliko izdrkavaju na to da ce taj dan biti ono sheme nekakve....nacionalno uzdizanje ( :D ). Zastave,domoljubna glazba,emisije kojih ima gomila na televiziji.

Ali ne....dobar dio ljudi taj dan iskoristi tako da se prepuste najnizim osjecajima i idu se svadjati sa srbima na forumima. Sto u konacnici govori u prilog cinjenici da se ne radi ni o kakvim domoljubima i slicno....nego o budalama koje uzivaju u svadji i podjebavanju drugih na najgori moguci nacin :))
tako je maximusedecimusemiridije, koji kurac oni imaju slaviti svoje pobede dok mi dolazimo na ovaj forum da tražimo utehu zbog poraza a oni se tu nama rugaju i ismejavaju, budi mi prijatelj, ti jako dobro razumeš nas srbe :x :x :x :x
:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:55

dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
Ma jok, trebali su kao 1941. da čekaju da ih kolju kao jagnjad. I to sve radi tuđih opsesija i frustracija za svojom državom.

Samo ti to sve povezuj i lijepo dokazuj dalje ljudima da si nesposoban promatrati situacije i povijest individualno od situacije do situacije. Tako je najpametnije ici kroz zivot.

Rekoh vec....srbi su si sami krivi za apsolutno sve sta ih je zadesilo u Hrvatskoj. Radili sranja pa na kraju kuknjava jer ih je protjeralo. Svakomu po zaslugama.
Istorija se razume i proučava kao sled događaja međusobno povezanih i ni jedan se ne može razumeti sam po sebi nevezan sa ostalima.
Jesu krivi što nisu dali da ih opet pokoljete i dokusurite. Sram ih bilo.
 ajde ne seri, lepo ti primati odštetu za ubjanje dede 86 puta a sad tu glumiš nekog moralistu. kaži bre kao ja da nam je to masna zarada i šuti kao i masa drugih srba!
Mog dedu možete da povučete za kurac. On je iz Čičinog kraja i tamo nema ni jednog Hrvata. Odoh ja imam nekog posla.
Pa šta onda što nema tamo rvata? kao da je to srbima ikada bio problem da slažu i izvuku lovu zbog toga!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 01:01

Noor wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
Jeste. Srbi postavili svoga čoveka na čelo Intera.Nije zato što su ovi što slave nesoj koji nema šta drugo da slavi u celoj istoriji već slavi zločine i pogrom.
Pa da, ima da čestita što mi srbi kažemo a ne tamo neke sudcke pravomoćne presude mamicu im fašističku!
Kurtonske presude montiranih procesa kao u vreme Broza niko ne shvata previše oz biljno. Pitaj one Čehe u Pragu što navijaju za Spartu. Ili pitaj one četnike iz Intera što su sklonili čestitku pravednom i domoljubivom hrvatskom narodu. Sunce im jebem žarko.
gledaj ti si glup, niko ne pita nikada nikoga tko je pobedio u krađi ili nameštanju ili čisto, pišu se pobednici i čitaju se presude a vama tamo nema napred dok to jednostavno ne skopčate, popušili ste a mi krajišnici još više i vreme je da se sa time pomirimo.
vidim ja, ti si mnogo ljut što su vas ostavili na cjedilu pred točno 22 godine u SAO Krajini
ali, vidim isto tako da im drugi puta nisi povjerovao i natovario traktor.
da jesi, garant bi završio pod njihovim tenkovima.
to sa tenkovima je druga priča, pričao mi jedan hm hm "naš" kako je to bilo i kako su zgazili kolonu, kaže da nije bilo mrtvih jer su na vreme ljudi pobegli ali da su oni gazili jesu, jebiga treba reći i istinu da se nešto počne odmotavati a ne živeti u oblacima.
I da ljut sam, jako sam ljut na tu žgadiju iz srbije koja je sve zakuvala, bili tamo dok se moglo pljačkati i onda pedalu uhvatili put majčice srbije a nas ostavili kao siročad u neobranom grožđu!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 01:07

pa jel vidiš da dolaze busevima u srb i u glinu, ne znam gdje si, al čuvaj se te ekipe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by darth_vader 6/8/2017, 01:11

Play of the day je ipak to kako se Max na kraju upecao u polemiku s Dzangom nakon docirajuceg posta svima koji su braci Srbima malčice vadili mast kad su ovi nepozvani došli na proslavu, a bezobraznici jedni, nisu se ni cvijeće sjetili donijeti, a isti bi udvarali nekim damama ovdje... :W
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 01:19

sam pao, sam se ubio.
tragikomičan ishod, ali hoće to od previše pametovanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Serbinho-3 6/8/2017, 01:40

Noor wrote:serbinjo, pa znaš da mi srbi nisu napeti
Znam, samo pokusavas, pa gde upali...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 08:40

ma vi poštene hrvatice možete samo sanjati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 9 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum