ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 5/8/2017, 23:57

ljubo1212 wrote:nemoj tako efendijo, oni su odmah nakon nato bombardiranja po srbiji osnivali društva američko srpskog prijateljstva...

uz pokroviteljstvo Madeleine Albright, dakako

Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by dzango 5/8/2017, 23:57

čardak efendija wrote:
dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:čestitao je na danu pobjede, danu kad smo žgadiju otjerali odakle su i došli.
Zato su i sklonili status jer ste izvršili pogrom nad jednim narodom. Da je čestitka na mestu, ne bi je sklanjali.
opet ti jedeš bre govna, prvo smo mi njih poterali i popljačakli i pobili a oni nas đentlemenski pustilki iako ste vi prekodrinske pičke navijali da nas ustaše sve pobiju da vi možete likovati kako su ustaše genocidne, hvala FT i ustašama što nisu išli na osvetu kako ste vi pičke izdajničke želile!
Još ti je žao kratkog lanca? Aaa?
Ne nego što se nismo skupili i pobili vas po podrumima kao štakore kad smo došli u srbiju seme vam prokleto bilo!
Misliš kao Hrvati one Srbe što su ostali, jebem li im i seme i pleme ono nenormalno?

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by L'âme 5/8/2017, 23:58

to je sve vrazji Perisic zakuvao..takvi smo mi, dispetozni Dalmosi :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Serbinho-3 5/8/2017, 23:58

Poslao sam im razglednicu u vojni odsek sa Miami Beach da sam dobro i da ne brinu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 5/8/2017, 23:59

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
čardak efendija wrote:
jebali bi mi vama majku da su srbi hrabri ko hrvati a vidi ovog djanga koji je to jado i serbinjo i odma će ti biti jasno da nismo imali šanse!
kako sad niste hrabri, a uvijek pobjeđujete u svim bitkama...
za 20 godina djecu ćete učiti i da ste pobijedili u hrvatskom domovinskom ratu.
Nije tačno. Pobedili su Ameri dok su vas držali na lancu.
ahaha, pobedili...a jak ste otpor pružali, 2,5 mjeseca po rupama ko štakori
Ko da pruži otpor u odnosu snaga 7 prema 1 sa prosekom od 50 godina? I opet niste izdržali da ne pobijete ljude na kućnom pragu i to posle slavite kao nacionalni praznik jer namate ništa drugo sirotinjo ljudska?
pravi si srbo, dok smo napadali vukovar u omeru snaga 30-50 na jedan u ljudstvu a o tehnici da ne govorim onda ti ništa nije značilo tri meseca govno jedno a sada rvatima spočitavaš sedam naprama jedan u dva dana, sramota me što sam srbin kad vidim govna poput tebe bez imalo časti i karaktera :(

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by ljubo1212 5/8/2017, 23:59

nas inter ne dira nimalo, al vas opako jebe sve oko oluje, i još će :)
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by dzango 5/8/2017, 23:59

maggie13 wrote:to je sve vrazji Perisic zakuvao..takvi smo mi, dispetozni Dalmosi :D
Odmah sam znao po prezimenu da je Srbin.

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 00:01

ljubo1212 wrote:nas inter ne dira nimalo, al vas opako jebe sve oko oluje, i još će :)
sad i ti svirepo, kao i ja, dodaješ sol na srpske rane jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Serbinho-3 6/8/2017, 00:01

Sto se Intera tice, odmah uklonili na reakciju Srba.
Obicni ljudi imaju daleko jaci uticaj od politicara, ukljucujuci i navijace.
Ja imam uticaj na sve u mome okruzenju, politicari nemaju, ali jedu hleba na racun drzave.
Vucic ne bi imao odgovor.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by prckov 6/8/2017, 00:01

aben wrote:
prckov wrote:k
MaximusDecimusMiridije wrote:Vidim ovdje....nacionalni blagdan se mahom koristi tako da se trlja sol na ranu bivsim neprijateljima....ili da bude komedija jos veca ljudima koji su bili djeca kad se to sve odvijalo. Cudno je to opcenito s nacionalno osvjestenim svijetom kod nas. Rekao bi covjek koliko izdrkavaju na to da ce taj dan biti ono sheme nekakve....nacionalno uzdizanje ( :D ). Zastave,domoljubna glazba,emisije kojih ima gomila na televiziji.

Ali ne....dobar dio ljudi taj dan iskoristi tako da se prepuste najnizim osjecajima i idu se svadjati sa srbima na forumima. Sto u konacnici govori u prilog cinjenici da se ne radi ni o kakvim domoljubima i slicno....nego o budalama koje uzivaju u svadji i podjebavanju drugih na najgori moguci nacin :))
ti si maxo prvo u glavi odredio ko sta, zasto i radi cega radi i onda si na osnovu te izgradene konstrukcije u svojoj glavi odlucio da kritiziras ljude koje si utjero u tu svoju mentalnu predodzbu/predrasudu. To tvoje iracionalno moraliziranje bi i imalo smisla da su hrvati npr. otisli na srpski sajt da se nasladuju u vezi oluje, ovako je tek promasen moralizatorski poduhvat radi neke potrebe da ispadnes moralno cist i iznad "prljavih strasti". Na stranu sto generaliziras I mislis da ljudi mogu imat samo jedan motiv a ne koktel motiva.
malo se zania, ali ni da nemo istine u onomu ča je reko. 
ipak, jo bi radije biro treti put, oluju uopće ne bi slavi; kad se rišiš čira ne praviš obljetnicu. 
sa srbima uopće ne tribo komunicirati, osin trgovine.

a ako se ipak mora nešto slaviti, jo uopće ne bi slavi našu pobjedu, nego srbski poraz. i oluju bi preimenovo u sunce, ili nešto drugo pozitivno, da srbi ki se spominju tog nemilog dogadjaja ne asociraju na nešto grubo ko ča je oluja, nego na nešto lipo, to fuck with their heads
sto se mene tice ja vojne pobjede ne bi slavio, samo nezavisnost, ali jebiga imaju I drugi svoj stav u vezi toga pa postujem. Inace nisam pristalica nikakvih proslava generalno, pogotovo mog rodendana ili dan vjencanja-uvjek sam ga ofulo jebo mu ja mater ko ga izmisli  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by dzango 6/8/2017, 00:03

čardak efendija wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
kako sad niste hrabri, a uvijek pobjeđujete u svim bitkama...
za 20 godina djecu ćete učiti i da ste pobijedili u hrvatskom domovinskom ratu.
Nije tačno. Pobedili su Ameri dok su vas držali na lancu.
ahaha, pobedili...a jak ste otpor pružali, 2,5 mjeseca po rupama ko štakori
Ko da pruži otpor u odnosu snaga 7 prema 1 sa prosekom od 50 godina? I opet niste izdržali da ne pobijete ljude na kućnom pragu i to posle slavite kao nacionalni praznik jer namate ništa drugo sirotinjo ljudska?
pravi si srbo, dok smo napadali vukovar u omeru snaga 30-50 na jedan u ljudstvu a o tehnici da ne govorim onda ti ništa nije značilo tri meseca govno jedno a sada rvatima spočitavaš sedam naprama jedan u dva dana, sramota me što sam srbin kad vidim govna poput tebe bez imalo časti i karaktera :(
To što onim glupim Hrvatima pune glavu raznim sranjima dok ih jebu sa druge strane, njihov je problem. Nikada u Vukovaru nije bio odnos snaga više od 3 prema 1 što je malo za osvajanje utvrđenog grada. Što im pričaju bajke kao poslednjim debilima i prodaju im sranja koja ovi redovno jedu, njihov je problem. Ko ih jebe kada su retardirani.

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by L'âme 6/8/2017, 00:03

dzango wrote:
maggie13 wrote:to je sve vrazji Perisic zakuvao..takvi smo mi, dispetozni Dalmosi :D
Odmah sam znao po prezimenu da je Srbin.
je da se volite 'bratski' pobit, ali to sad nije slucaj ;D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 00:03

Serbinho-3 wrote:Sto se Intera tice, odmah uklonili na reakciju Srba.
Obicni ljudi imaju daleko jaci uticaj od politicara, ukljucujuci i navijace.
Ja imam uticaj na sve u mome okruzenju, politicari nemaju, ali jedu hleba na racun drzave.
Vucic ne bi imao odgovor.

drugo nije ni teoretski moglo biti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:04

dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
Nije tačno. Pobedili su Ameri dok su vas držali na lancu.

Sta si ti iskreno mislio da nece trebati platiti racun za par godina pizdarija? Ozbiljno? Covjece elegantno ste se izvukli kad se sve zbroji i oduzme. Da budes zahvalan na popustljivom tretmanu :) .
Zto što vam nisu pustili lanac na duže?

Ma nisu oni s time opcenito puno imali veze :) . To s amerima je vise stvar vaseg nekakvog bica....nesposobni sami sebi priznati da su vas pobjedili tamo nekakvi hrvati. Takvi ste vi jebiga....prvo je to bio stidljivi mit u zacetcima, danas je to...ameri nas drzali na lancu. Za 15 godina ces pricati da su americke jedinice direktno sudjelovale u samoj operaciji itd. Takvi ste i sta sad. Kreativan pristup povijesti i dogadjajima :)
Hrvati bi sami još stajali na granici RSK i čekali da im se neko smiluje. I to sa višestrukim odnosom snaga u svoju korist ratujući protiv svoje nacionalne manjine. Pa jebote.
hahaha koji si ti govnar, mi kao nacionalna manjina smo uz vašu pomoć proterali hrvate sa 30% teritorija rvatcke a kad je to trebalo braniti jer su se rvati naoružali uhvatio vas sve išijas i svi uhvatili peedalu u podrum. Dobro ste nas namagarčili i sredili, sledeća vaša pomoć i ostti će samo pupovac i stanimirović od srba u rvatskoj, svaka vam čast na hrabrosti i želji da nas branite.

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by dzango 6/8/2017, 00:05

ljubo1212 wrote:nas inter ne dira nimalo, al vas opako jebe sve oko oluje, i još će :)
Jebe vas kao majmune povlačeći čestitku i time priznajući da nema šta da se čestita i da je sramota tako nešto čestitati. Vljda ljudi mislili da imate normane praznike kao ostali a ne da slavite zločine i pogrome nad nacionalnom manjinom. Nisu znali da ste toliko nenormalni.

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 00:05

dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Nije tačno. Pobedili su Ameri dok su vas držali na lancu.
ahaha, pobedili...a jak ste otpor pružali, 2,5 mjeseca po rupama ko štakori
Ko da pruži otpor u odnosu snaga 7 prema 1 sa prosekom od 50 godina? I opet niste izdržali da ne pobijete ljude na kućnom pragu i to posle slavite kao nacionalni praznik jer namate ništa drugo sirotinjo ljudska?
pravi si srbo, dok smo napadali vukovar u omeru snaga 30-50 na jedan u ljudstvu a o tehnici da ne govorim onda ti ništa nije značilo tri meseca govno jedno a sada rvatima spočitavaš sedam naprama jedan u dva dana, sramota me što sam srbin kad vidim govna poput tebe bez imalo časti i karaktera :(
To što onim glupim Hrvatima pune glavu raznim sranjima dok ih jebu sa druge strane, njihov je problem. Nikada u Vukovaru nije bio odnos snaga više od 3 prema 1 što je malo za osvajanje utvrđenog grada. Što im pričaju bajke kao poslednjim debilima i prodaju im sranja koja ovi redovno jedu, njihov je problem. Ko ih jebe kada su retardirani.
heh, lako sad tebi drobiti o vukovaru, kad nema trea
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:06

dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
Zto što vam nisu pustili lanac na duže?

Ma nisu oni s time opcenito puno imali veze :) . To s amerima je vise stvar vaseg nekakvog bica....nesposobni sami sebi priznati da su vas pobjedili tamo nekakvi hrvati. Takvi ste vi jebiga....prvo je to bio stidljivi mit u zacetcima, danas je to...ameri nas drzali na lancu. Za 15 godina ces pricati da su americke jedinice direktno sudjelovale u samoj operaciji itd. Takvi ste i sta sad. Kreativan pristup povijesti i dogadjajima :)
Hrvati bi sami još stajali na granici RSK i čekali da im se neko smiluje. I to sa višestrukim odnosom snaga u svoju korist ratujući protiv svoje nacionalne manjine. Pa jebote.

Nacionalna manjina je o tome trebala razmisljati u svojim pocetcima kad su protjerali sve ostale i granatirali gradove po hr dok hr jos nije ni imala oruzje. To se u trenutku cinilo valjda kao dobra ideja kad je izgledalo da nece imati tko ispostaviti racun na kraju balade.
Ma jok, trebali su kao 1941. da čekaju da ih kolju kao jagnjad. I to sve radi tuđih opsesija i frustracija za svojom državom.
Pa šta ima veze, i tvoj i moj deda živi a zaklani samo u jasenovcu oko sedamdeset šest puta i primaju naknadu za to!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by ljubo1212 6/8/2017, 00:07

u dzangovom slučaju, treba biti zbilja hrabar nekog nazvati retardom, al ko da retard što kuži....
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by čardak efendija 6/8/2017, 00:08

dzango wrote:
čardak efendija wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Znam to. I Jasenovac je bilo radni logor.
znači, uopće ne žališ što su žrtve velikosprske agresije i velikosrpske politike bili upravo i mnogi Srbi i koje su upravo njihovo lokalno vodstvo i vlasti iz Beograda istjerali iz njihovih domova?
na tvoju dušu.
I što su u radnom logoeu Jasenovac neki Srbi stradali gok su vredno radili na izgradnji države NDH kao zajednice svih naroda i narodnosti.
Pa da, rekoh moj deda 68 puta stradao u jasenovcu, ne sećam se tačno i nemojte mi zameriti ako do kraja dana bude i sto puta, ipak sam ja srbin :)
Nisi. Možeš da budeš eventualno naprednjak poput Pižona. To ti je neki derivat.
ti ćeš mi o srpstvu pričati, uteko ko zadnja jajara pod ženinu suknju kad je trebalo srpstvo braniti ali zato si bio tamo kad je bilo šta za popljačkati od rvata!

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by dzango 6/8/2017, 00:09

čardak efendija wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Sta si ti iskreno mislio da nece trebati platiti racun za par godina pizdarija? Ozbiljno? Covjece elegantno ste se izvukli kad se sve zbroji i oduzme. Da budes zahvalan na popustljivom tretmanu :) .
Zto što vam nisu pustili lanac na duže?

Ma nisu oni s time opcenito puno imali veze :) . To s amerima je vise stvar vaseg nekakvog bica....nesposobni sami sebi priznati da su vas pobjedili tamo nekakvi hrvati. Takvi ste vi jebiga....prvo je to bio stidljivi mit u zacetcima, danas je to...ameri nas drzali na lancu. Za 15 godina ces pricati da su americke jedinice direktno sudjelovale u samoj operaciji itd. Takvi ste i sta sad. Kreativan pristup povijesti i dogadjajima :)
Hrvati bi sami još stajali na granici RSK i čekali da im se neko smiluje. I to sa višestrukim odnosom snaga u svoju korist ratujući protiv svoje nacionalne manjine. Pa jebote.
hahaha koji si ti govnar, mi kao nacionalna manjina smo uz vašu pomoć proterali hrvate sa 30% teritorija rvatcke a kad je to trebalo braniti jer su se rvati naoružali uhvatio vas sve išijas i svi uhvatili peedalu u podrum. Dobro ste nas namagarčili i sredili, sledeća vaša pomoć i ostti će samo pupovac i stanimirović od srba u rvatskoj, svaka vam čast na hrabrosti i želji da nas branite.
Očistili su oni Srbe pre toga otpuštanjima, otmicama i noćnim hapšenjima u urbanim sredinama i bolje nego Srbi. Znaš i sam sa kakvim ste govnima imali posla.

_________________
Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Guest 6/8/2017, 00:09

dzango wrote:
ljubo1212 wrote:nas inter ne dira nimalo, al vas opako jebe sve oko oluje, i još će :)
Jebe vas kao majmune povlačeći čestitku i time priznajući da nema šta da se čestita i da je sramota tako nešto čestitati. Vljda ljudi mislili da imate normane praznike kao ostali a ne da slavite zločine i pogrome nad nacionalnom manjinom. Nisu znali da ste toliko nenormalni.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju! - Page 7 Empty Re: Veliki Skandal: Inter cestitao Hrvatim Oluju!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum