ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razmišljanja

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by red wolf 27/7/2017, 18:50

metilda wrote:
red wolf wrote:
mate wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
mate wrote:Smatram da ste ga malo preozbiljno shvatili i da se ne radi o propagandi bilo koje vrste

Radi se o propagandi vlastitog svjetonazora odnosno poželjnog sustava vrijednosti.
Ali ja ne prepoznajem nikakav svjetonazor, sustav vrijednosti, niti političku opciju, tek iznošenje misli koje ga u tom trenutku spopadnu, bez neke promišljenosti pa čak i namjere. Ponekad mi se čini da niti on sam ne zna što će slijedeće napisati :)
Uvijek idem ciljano... ;)

jasno da ideš ciljano i podmuklo
Ciljano da, ali ne i podmuklo...

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by red wolf 27/7/2017, 18:52

metilda wrote:
red wolf wrote:
metilda wrote:
red wolf wrote:
metilda wrote:

ti si duboko potonuo u tamu u svom svijetu iluzija
Ne mogu biti u nekom svom svijetu iluzija kad već živim u iluziji...To su Vam mudraci iz svih naroda svijeta objasnili naširoko...Problem nastupa jer Vi te svoje Učitelje nikad niste razumjeli...Ono što mene veseli da sam se ja poigrao s tom vašom i mojom iluzijom...hehehehehehehe...

vjerujem da ti vjeruješ da si se poigrao.. no vjeruj mi da ima puno onih koji ti se grohotom smiju
Da su vidjeli rezultat moje ''igre'', ne znam baš da li bi se smijali...

da, ovdje si u pravu, ne može se smijati čovjeku koji obožava masovnog ubojicu... ali sama tvoja razmišljanja o nekoj tvojoj igri tj. manipulaciji s nama su smiješna
O tome nisam niti riječ prozborio...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 18:56

red wolf wrote:
metilda wrote:
red wolf wrote:
metilda wrote:
red wolf wrote:
Ne mogu biti u nekom svom svijetu iluzija kad već živim u iluziji...To su Vam mudraci iz svih naroda svijeta objasnili naširoko...Problem nastupa jer Vi te svoje Učitelje nikad niste razumjeli...Ono što mene veseli da sam se ja poigrao s tom vašom i mojom iluzijom...hehehehehehehe...

vjerujem da ti vjeruješ da si se poigrao.. no vjeruj mi da ima puno onih koji ti se grohotom smiju
Da su vidjeli rezultat moje ''igre'', ne znam baš da li bi se smijali...

da, ovdje si u pravu, ne može se smijati čovjeku koji obožava masovnog ubojicu... ali sama tvoja razmišljanja o nekoj tvojoj igri tj. manipulaciji s nama su smiješna
O tome nisam niti riječ prozborio...

pogledaj crveno boldano pa ili sporije piši a brže misli ili sporije i misli i piši
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 18:57

red wolf wrote:
metilda wrote:
red wolf wrote:
mate wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Radi se o propagandi vlastitog svjetonazora odnosno poželjnog sustava vrijednosti.
Ali ja ne prepoznajem nikakav svjetonazor, sustav vrijednosti, niti političku opciju, tek iznošenje misli koje ga u tom trenutku spopadnu, bez neke promišljenosti pa čak i namjere. Ponekad mi se čini da niti on sam ne zna što će slijedeće napisati :)
Uvijek idem ciljano... ;)

jasno da ideš ciljano i podmuklo
Ciljano da, ali ne i podmuklo...

vrlo podmuklo kad je KC kojoj pripadam u pitanju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by red wolf 27/7/2017, 18:58

metilda wrote:
red wolf wrote:
metilda wrote:
red wolf wrote:
metilda wrote:

vjerujem da ti vjeruješ da si se poigrao.. no vjeruj mi da ima puno onih koji ti se grohotom smiju
Da su vidjeli rezultat moje ''igre'', ne znam baš da li bi se smijali...

da, ovdje si u pravu, ne može se smijati čovjeku koji obožava masovnog ubojicu... ali sama tvoja razmišljanja o nekoj tvojoj igri tj. manipulaciji s nama su smiješna
O tome nisam niti riječ prozborio...

pogledaj crveno boldano pa ili sporije piši a brže misli ili sporije i misli i piši
A sad ti pročitaj još jednom ono moje boldano, tebi dražom bojom, crnom...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by red wolf 27/7/2017, 18:58

metilda wrote:
red wolf wrote:
metilda wrote:
red wolf wrote:
mate wrote:
Ali ja ne prepoznajem nikakav svjetonazor, sustav vrijednosti, niti političku opciju, tek iznošenje misli koje ga u tom trenutku spopadnu, bez neke promišljenosti pa čak i namjere. Ponekad mi se čini da niti on sam ne zna što će slijedeće napisati :)
Uvijek idem ciljano... ;)

jasno da ideš ciljano i podmuklo
Ciljano da, ali ne i podmuklo...

vrlo podmuklo kad je KC kojoj pripadam u pitanju
Upravo suprotno...Ništa podmuklo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 20:36

red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:No, znaj i ovo, postoje i oni koji ti se grohotom smiju čitajući tvoje upise...

Znam. Ima vas koji se i na brašno smijete. I to grohotom.
Ne. Tebi se smijemo. Nemoj to shvatiti osobno. Smijemo se takvim primjercima ljudske vrste.


Samo se vi smijte, ako vam to predstavlja zadovoljstvo, ali znaš onu tko se posljednji smije...  ;)


Last edited by slidingdoorsoperator on 27/7/2017, 20:42; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 20:41

Ponekad mi svi djeluju poput djece koja viču: moj tata je jači od tvoga :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 20:43

red wolf wrote:Uvijek idem ciljano... ;)

I baš uvijek promašiš cilj. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by orion 27/7/2017, 20:47

u ova dva mjeseca koliko sam na ovom forumu mogu reći da sam fascinirana tolikim obimom interesa za crvene i crne .....a još i više ozbiljnosti i predanosti kojom se diskutira i obrazlažu stavovi :O
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 20:49

orion wrote:a još i više ozbiljnosti i predanosti kojom se diskutira i obrazlažu stavovi :O

U tom smislu je ovaj jedan od najgorih foruma koji uopće postoje u Hrvatskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 20:49

orion wrote:u ova dva mjeseca koliko sam na ovom forumu mogu reći da sam fascinirana tolikim obimom interesa za crvene i crne .....a još i više ozbiljnosti i predanosti kojom se diskutira i obrazlažu stavovi :O
I vidim, postaješ napeta ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 20:53

slidingdoorsoperator wrote:
orion wrote:a još i više ozbiljnosti i predanosti kojom se diskutira i obrazlažu stavovi :O

U tom smislu je ovaj jedan od najgorih foruma koji uopće postoje u Hrvatskoj.
Ako itko obrazlaže svoje stavove to si ti, Sli. Što je dobro, pozitivno i poticajno.
Ono što mi se ne sviđa, je napadanje ljudi koji ne misle isto, a na potpuno drugoj su temi i izvan rasprave.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by orion 27/7/2017, 20:55

slidingdoorsoperator wrote:
orion wrote:a još i više ozbiljnosti i predanosti kojom se diskutira i obrazlažu stavovi :O

U tom smislu je ovaj jedan od najgorih foruma koji uopće postoje u Hrvatskoj.



:^0:ludilo    .... jel to kontinuitet sa net.hr-a - nisam baš posjećivala VIP pa nemam punu sliku :D
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 20:57

mate wrote:Ono što mi se ne sviđa, je napadanje ljudi koji ne misle isto, a na potpuno drugoj su temi i izvan rasprave.

Dobro je da nisi brojala laži i uvrede kojima sam ja izložen i to uglavnom na onim temama na kojima ne pišem ili u vrijeme kada nisam ulogiran na forum.
Mislim da bi se doslovno šokirala koliko su ljudi nisko u stanju pasti.
Da o metildi i silnim lažima kojima je izložena od strane nekih i ne govorim.
Da, ponekad uzvraćam istom mjerom, ponekad i još žešće, nije da se time ponosim, ali me je iskustvo još na starom forumu naučilo da se sa nekima jednostavno drugačije ne može i da je to jedini jezik koji onu razumiju i uvažavaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 21:00

orion wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
U tom smislu je ovaj jedan od najgorih foruma koji uopće postoje u Hrvatskoj.

:^0:ludilo    .... jel to kontinuitet sa net.hr-a - nisam baš posjećivala VIP pa nemam punu sliku :D

Mislim da je stari foruma bio mica maca u odnosu na ovaj po zločudnosti upisa i općoj razini nereda koji na njemu vlada.
Bilo je puno više pametnih forumaša pa su i rasprave bile kreativnije i zanimljivije usprkos trolovima i ponekim pravim pravcatim psihičkim bolesnikom na forumu.
Vidim da su se neki od tih zanimljivih forumaša preselili na forum.hr gdje i ja povremeno pišem kada hoću sudjelovati u zanimljivim tematskim raspravama sa zanimljivim ljudima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by orion 27/7/2017, 21:01

mate wrote:
orion wrote:u ova dva mjeseca koliko sam na ovom forumu mogu reći da sam fascinirana tolikim obimom interesa za crvene i crne .....a još i više ozbiljnosti i predanosti kojom se diskutira i obrazlažu stavovi :O
I vidim, postaješ napeta ;)



kaj da :?  ..... moj dojam dok pišem, i dojam onog koji čita očito nije u istovjetnim relacijama :D

....makar, uvijek ću se jasno i glasno izreći svoj stav....ali mislim da se to odnosi na današnje vrijeme, a ne ono što se događalo prije stoljeća sedmog :shy .......
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 21:02

mate wrote:Ako itko obrazlaže svoje stavove to si ti, Sli.

Evo, danas sam onako usput postavio pitanje o definiciji i opisu duhovnosti.
Misliš da ću dobiti bilo kakav odgovor?
Mnogima su puna usta duhovnosti, ali kad treba odgovoriti na pitanje što je to onda svi junaci nikom ponikoše...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 21:03

slidingdoorsoperator wrote:
mate wrote:Ono što mi se ne sviđa, je napadanje ljudi koji ne misle isto, a na potpuno drugoj su temi i izvan rasprave.

Dobro je da nisi brojala laži i uvrede kojima sam ja izložen i to uglavnom na onim temama na kojima ne pišem ili u vrijeme kada nisam ulogiran na forum.
Mislim da bi se doslovno šokirala koliko su ljudi nisko u stanju pasti.
Da o metildi i silnim lažima kojima je izložena od strane nekih i ne govorim.
Da, ponekad uzvraćam istom mjerom, ponekad i još žešće, nije da se time ponosim, ali me je iskustvo još na starom forumu naučilo da se sa nekima jednostavno drugačije ne može i da je to jedini jezik koji onu razumiju i uvažavaju.
Da, u pravu si. Meni bude mučno za čitati. Ali ne treba to uzimati tolko k srcu, jer evo i danas sam vidjela susjeda kako vodi malog psića na povodcu. Priđem mu i kažem: svaka čast, ti zbilja ne boluješ od ikakvih kompleksa :)
Pa i treba uzvratiti u raspravi, ali ljudi često sami za sebe, progovaraju. Zna se kakve osobe iza leđa rade. Kukavice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 21:04

orion wrote:....makar, uvijek ću se jasno i glasno izreći svoj stav....ali mislim da se to odnosi na današnje vrijeme, a ne ono što se događalo prije stoljeća sedmog :shy .......

A čuj, povijest itekako zna biti zanimljiva tema, posebno jer je riječ o intepretativnoj znanosti koja ne podliježe strogim pravilima koji vrijede za primjerice prirodne znanosti. Svakako ostavlja puno više slobode za kreativnost pa čak i razigranost mašte.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Guest 27/7/2017, 21:05

orion wrote:
mate wrote:
orion wrote:u ova dva mjeseca koliko sam na ovom forumu mogu reći da sam fascinirana tolikim obimom interesa za crvene i crne .....a još i više ozbiljnosti i predanosti kojom se diskutira i obrazlažu stavovi :O
I vidim, postaješ napeta ;)



kaj da :?  ..... moj dojam dok pišem, i dojam onog koji čita očito nije u istovjetnim relacijama :D

....makar, uvijek ću se jasno i glasno izreći svoj stav....ali mislim da se to odnosi na današnje vrijeme, a ne ono što se događalo prije stoljeća sedmog :shy .......
:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razmišljanja - Page 4 Empty Re: Razmišljanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum