Razmišljanja

Page 2 of 37 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Go down

Re: Razmišljanja

Post by red wolf on Sun 23 Jul - 22:25

Odbacite sve...I osluškujte sebe! Tada poletite!
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by red wolf on Sun 23 Jul - 22:29

Kada letite slobodnim krilima, tada nitko nije iznad vas...
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by metilda on Sun 23 Jul - 23:32

@red wolf wrote:Kada letite slobodnim krilima, tada nitko nije iznad vas...

pa poleti iznad plitvica, sjećaš se što si nedavno napisao.. sve materijalno je iluzija... zašto je sad odjednom materija toliko važna?
metilda

Female
2015-10-10

Back to top Go down

Post by My Brother Billo on Sun 23 Jul - 23:37

au taman se rijesili jedne budale dodje druga,crveni fuk haha  geek
My Brother Billo

2017-04-17

Back to top Go down

Post by metilda on Mon 24 Jul - 9:13

wolf se zanese pa na vijestima piše jedno, ovdje drugo... pa zaboravi što je pisao tamo i uči nas duhovnosti ovdje...
metilda

Female
2015-10-10

Back to top Go down

Post by My Brother Billo on Mon 24 Jul - 14:49

zamisli sa njegovom spikom/pricom u RL uletiti u bilo koju ekipu/drustvo jel,pa svi bi ga poslali u tri p.m  pirat
My Brother Billo

2017-04-17

Back to top Go down

Post by red wolf on Mon 24 Jul - 18:57

@metilda wrote:
@red wolf wrote:Kada letite slobodnim krilima, tada nitko nije iznad vas...

pa poleti iznad plitvica, sjećaš se što si nedavno napisao.. sve materijalno je iluzija... zašto je sad odjednom materija toliko važna?
O Bože, dao si im mozak...A za Razum si ipak odlučio da se pomuče.

@Metilda draga, sutra i prekosutra možda bude zanimljivo na Zemlji. Samo možda.
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by red wolf on Mon 24 Jul - 18:58

@My Brother Billo wrote:zamisli sa njegovom spikom/pricom u RL uletiti u bilo koju ekipu/drustvo jel,pa svi bi ga poslali u tri p.m  pirat
Oh, događalo se...Nisam im ništa zamjerio.
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by red wolf on Mon 24 Jul - 18:59

@metilda wrote:wolf se zanese pa na vijestima piše jedno, ovdje drugo... pa zaboravi što je pisao tamo i uči nas duhovnosti ovdje...
Na vjestima pišem o svjetovnim stvarima...Ovdje, o duhovnim, premda nema teme pod nazivom ''Duhovnost''...Taj prostor je zagađen vašim ljudskim religijama.
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by metilda on Tue 25 Jul - 9:17

@red wolf wrote:
@metilda wrote:wolf se zanese pa na vijestima piše jedno, ovdje drugo... pa zaboravi što je pisao tamo i uči nas duhovnosti ovdje...
Na vjestima pišem o svjetovnim stvarima...Ovdje, o duhovnim, premda nema teme pod nazivom ''Duhovnost''...Taj prostor je zagađen vašim ljudskim religijama.

onda si bipolarna osoba... duhovnost odnosno osjećaj duhovnosti ne može se izbrisati na jednom planu a "koristiti" na drugom... to nam naši svećenici koje ti tako prezireš stalno govore.. ne možemo biti "duhovni" u crkvi a svjetovni u svijetu.. svugdje moramo biti duhovni ili svjetovni.. ili - ili .. to se odnosi i na tebe ma koliko god mrzio religije... mržnja nije duhovnost bez obzira što ti mislio
metilda

Female
2015-10-10

Back to top Go down

Post by red wolf on Tue 25 Jul - 17:13

@metilda wrote:
@red wolf wrote:

onda si bipolarna osoba... duhovnost odnosno osjećaj duhovnosti ne može se izbrisati na jednom planu a "koristiti" na drugom... to nam naši svećenici koje ti tako prezireš stalno govore.. ne možemo biti "duhovni" u crkvi a svjetovni u svijetu.. svugdje moramo biti duhovni ili svjetovni.. ili - ili .. to se odnosi i na tebe ma koliko god mrzio religije... mržnja nije duhovnost bez obzira što ti mislio
Ovaj tvoj svijet je iluzija. Na to se referirao i tvoj Učitelj Isus u Novom zavjetu. Religije su dio svijeta. Dakle, religije su također iluzija. Dakle, imaš samo jedan izbor...Biti duhovan (van iluzije), što je jako teško...Ili, biti svjetovan (dio iluzije). Ja ne mrzim religije. Ja ih doživljavam kao okove koji te vežu za svijet/iluziju...Da bi se oslobodio te iluzije, moraš se prvo osloboditi okova...
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by metilda on Tue 25 Jul - 17:44

ali ti sam se nisi oslobodio okova svjetovnosti jer stalno na vijestima pišeš nebuloze.. nemoj stoga doživljavati kritiku na razmišljanjima kao napad na sebe..
to je tvoja stvarnost
metilda

Female
2015-10-10

Back to top Go down

Post by red wolf on Tue 25 Jul - 20:02

@metilda wrote:ali ti sam se nisi oslobodio okova svjetovnosti jer stalno na vijestima pišeš nebuloze.. nemoj stoga doživljavati kritiku na razmišljanjima kao napad na sebe..
to je tvoja stvarnost
Zar sam ja negdje ustvrdio ovdje da sam se ja oslobodio okova svjetovnosti?..Nisam, ali to ne znači da sam se prepustio svijetu. Skidaš okov po okov. To je proces. To što ti misliš da ja na vijestima pišem ''nebuloze'' je dokaz tvoje ograničenosti jer sve što tebi nije po volji, to ti smatraš nebulozama. To ti nije dobro razmišljanje.
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by orion on Tue 25 Jul - 20:48

grmi, sijeva ...jel to sveti Nikola po nebu kola vozi ili su zračne struje,vjetrovi i oblaci složili dežd iznad našeg sela :shy
orion

2017-06-06

Back to top Go down

Post by metilda on Wed 26 Jul - 18:40

@red wolf wrote:
@metilda wrote:
@red wolf wrote:

Ovaj tvoj svijet je iluzija. Na to se referirao i tvoj Učitelj Isus u Novom zavjetu. Religije su dio svijeta. Dakle, religije su također iluzija. Dakle, imaš samo jedan izbor...Biti duhovan (van iluzije), što je jako teško...Ili, biti svjetovan (dio iluzije). Ja ne mrzim religije. Ja ih doživljavam kao okove koji te vežu za svijet/iluziju...Da bi se oslobodio te iluzije, moraš se prvo osloboditi okova...

zato si ti u okovima jugonostalgije i veličanja jednog od najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća.. kad ćeš se toga osloboditi...
metilda

Female
2015-10-10

Back to top Go down

Post by red wolf on Wed 26 Jul - 18:42

@metilda wrote:
@red wolf wrote:
@metilda wrote:
@red wolf wrote:

zato si ti u okovima jugonostalgije i veličanja jednog od najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća.. kad ćeš se toga osloboditi...
Za tebe je zločinac u ovom svijetu iluzije u kojem živiš...Za mene je osloboditelj...
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by metilda on Wed 26 Jul - 19:29

evo ti jednog kupanjona u obožavanju zločinca.. koliko bre pesama   

http://vraneskadolina.2morpg.com/t34p60-mirkove-pesme

S' DONA, VOLGE I URALA
-----------------------------------

S' DONA, VOLGE I URALA,
VISOKO JE ZATREPTALA,
PA NA NAŠE KAPE PALA,
ZVEZDA CRVENA – ZVEZDA CRVENA.

VELIKA JE NJENA SILA,
SRED ČELA SE POSADILA, 
MRAK I MAGLU RASPRŠILA, 
ZVEZDA PLAMENA, ZVEZDA PLAMENA.

NA KAPI NAM SJA I BLISTA, 
RUJNA, SVEŽA, ROSNA, ČISTA, 
U SRCU NAM CVETA, LISTA, 
KAO RUŽICA – KAO RUŽICA. 
metilda

Female
2015-10-10

Back to top Go down

Post by red wolf on Wed 26 Jul - 19:31

Ponovit ću ti...U ovom svijetu iluzije, Tito je bio na pravoj strani...
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by Triny on Thu 27 Jul - 6:48

Dođem ovdje, Tito ovdje...
To pod duhovnost spada jednako k'o i tarot.

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by metilda on Thu 27 Jul - 8:52

@red wolf wrote:Ponovit ću ti...U ovom svijetu iluzije, Tito je bio na pravoj strani...

ti si duboko potonuo u tamu u svom svijetu iluzija
metilda

Female
2015-10-10

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 37 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Back to top