ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by marcellus 14/7/2017, 11:08

https://www.vecernji.hr/vijesti/london-kiselina-napad-1182595

_________________
Pakiji u Londonu i kultorološke razlike 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Re: Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by epikur37 14/7/2017, 11:09

Eh ti bliskoistočni običaji....multikulti, trpaj još!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Re: Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by prckov 14/7/2017, 11:19

sve u culture iste

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Re: Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by jastreb 14/7/2017, 11:22

Demokracija i kapitalizam.

Zašto se ovakve stvari nisu događale kod druga Hruščova u SSSR-u,ili kod druga Tita u Bosni???
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Re: Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by prckov 14/7/2017, 11:30

jastreb wrote:Demokracija i kapitalizam.

Zašto se ovakve stvari nisu događale kod druga Hruščova u SSSR-u,ili kod druga Tita u Bosni???
zato sto su oni bijeli supremacisti, rasisti i islamofobi
mislim..po danasnjim leftrdskim standardima
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Re: Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by prckov 14/7/2017, 11:43

prckov wrote:
jastreb wrote:Demokracija i kapitalizam.

Zašto se ovakve stvari nisu događale kod druga Hruščova u SSSR-u,ili kod druga Tita u Bosni???
zato sto su oni bijeli supremacisti, rasisti i islamofobi
mislim..po danasnjim leftrdskim standardima
jer su faking bijeli privilegirani hetero muskarci
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Re: Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by bora-corba 14/7/2017, 11:58

prckov wrote:
prckov wrote:
jastreb wrote:Demokracija i kapitalizam.

Zašto se ovakve stvari nisu događale kod druga Hruščova u SSSR-u,ili kod druga Tita u Bosni???
zato sto su oni bijeli supremacisti, rasisti i islamofobi
mislim..po danasnjim leftrdskim standardima
jer su faking bijeli privilegirani hetero muskarci

STAMPEDO I NAJEZDA MUSLIMANA S ISTOKA: Arapi kupuju hrvatsku zemlju u Posavini, natpisi na lokalnim trgovinama ispisani arapskim i turskim!


kad prodajete zemlju boli vas kurac ko je beo heterogeni nego gledate ko ima pare
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Re: Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by jastreb 14/7/2017, 12:59

Sve mi se više čini da je ono kaj mi je umirovljeni UDBA-š i SZUP-ovac Vladak rekal istina.

Rat u Jugoslaviji je organiziran samo zato da se na Balkanu stvori islamska država.

Godine koje slijede pokazat će koliko je bil u pravu.

Velika Srbija,Velika Hrvatska,cijepanje Bosne,kurac-palac...sve su to bile farse.

Na Balkanu ćemo za koju godinu imati hilafet.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Re: Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by bora-corba 14/7/2017, 13:14

jastreb wrote:Sve mi se više čini da je ono kaj mi je umirovljeni UDBA-š i SZUP-ovac Vladak rekal istina.

Rat u Jugoslaviji je organiziran samo zato da se na Balkanu stvori islamska država.

Godine koje slijede pokazat će koliko je bil u pravu.

Velika Srbija,Velika Hrvatska,cijepanje Bosne,kurac-palac...sve su to bile farse.

Na Balkanu ćemo za koju godinu imati hilafet.

to će proći bez problema jer se ove budale toliko mrze da smatraju kalife saveznikom pa i onda kada ih kalif baci u lance, čekaj samo kad pokupuju dovoljno zemlje, sami će da mu se nude za služenje
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Pakiji u Londonu i kultorološke razlike Empty Re: Pakiji u Londonu i kultorološke razlike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum