ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by vuksadinare Tue 8 Oct - 6:56

https://saff.ba/erdogan-politiku-prema-balkanu-ne-sprovodimo-na-osnovu-religijene-pravimo-razliku-izmedju-srba-bosnjaka-hrvata/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by vuksadinare Tue 8 Oct - 6:58

Pa erdogan je vise turski nacionalist nego vjerski fanatik..evo cak je i srbima porucio da su srbi u stvari turci i da mu ne smeta sto su pravoslavci ali bitno je da su turci....uglavnom idiot ali ok.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by RayMabus Tue 8 Oct - 7:08

Erdogan priča pričice za javnost. Nema smisla komentirati. Laže čin zine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175428
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by vuksadinare Tue 8 Oct - 7:18

RayMabus wrote:Erdogan priča pričice za javnost. Nema smisla komentirati. Laže čin zine.
Turci nisu toliko nabrijani na vjeru kao arapi..oni su tu slicno kao albanci...oni vise briju na tursku nacionalnost jer su nekad bili veliko carstvo a i politika ataturka je ostavila traga..oni drze do vjere ali im nije prva politicka misao i vodilja..a tu se bakir i drugi bh-a islamisti zajebali..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by RayMabus Tue 8 Oct - 7:21

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Erdogan priča pričice za javnost. Nema smisla komentirati. Laže čin zine.
Turci nisu toliko nabrijani na vjeru kao arapi..oni su tu slicno kao albanci...oni vise briju na tursku nacionalnost jer su nekad bili veliko carstvo a i politika ataturka je ostavila traga..oni drze do vjere ali im nije prva politicka misao i vodilja..a tu se bakir i drugi bh-a islamisti zajebali..
I šta to točno minja u njihovoj geopolitici na Balkanu ? Ajde molin te.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175428
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by vuksadinare Tue 8 Oct - 7:23

Evo nekidan sam vidio turske kamiondzije..lemaju po pivi samo tako..kad si vidio arapina da pije pivu?..rijetko ili nikad..erdogan je cisti turski nacionalist praktican je vjernik ali je on ne protura mislim na vjeru kako rekoh kao glavnu politicku smjernicu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by vuksadinare Tue 8 Oct - 7:28

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Erdogan priča pričice za javnost. Nema smisla komentirati. Laže čin zine.
Turci nisu toliko nabrijani na vjeru kao arapi..oni su tu slicno kao albanci...oni vise briju na tursku nacionalnost jer su nekad bili veliko carstvo a i politika ataturka je ostavila traga..oni drze do vjere ali im nije prva politicka misao i vodilja..a tu se bakir i drugi bh-a islamisti zajebali..
I šta to točno minja u njihovoj geopolitici na Balkanu ? Ajde molin te.
Pa da im bh-a nije prvi cilj kako su bakir i drustvo stvorili u svojoj glavi..erdoganov cilj na ovim prostorima je slican njemackom..uci sto vise ekonomski..vise ekonomska strategije gdje ne zelis imat neprijatelje o makom se radilo..dok recimo ameri,briti,rusi cvrsto zauzmu jednu stranu a oni drugi su negativci..to turcin ne zeli raditi..on gura politiku kapitala..naravno nekad ubace otomansku nostalgiju pa za srbe i druge kazu ponekad da su turci sto nisu daleko od istine..ali to je vise reda radi..da malo politike ubace
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by RayMabus Tue 8 Oct - 7:31

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Il_794xN.912459799_gdz2
RayMabus
RayMabus

Posts : 175428
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by RayMabus Tue 8 Oct - 7:47

RayMabus
RayMabus

Posts : 175428
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by vili40 Tue 8 Oct - 7:51

vuksadinare wrote:Evo nekidan sam vidio turske kamiondzije..lemaju po pivi samo tako..kad si vidio arapina da pije pivu?..rijetko ili nikad..erdogan je cisti turski nacionalist praktican je vjernik ali je on ne protura mislim na vjeru kako rekoh kao glavnu politicku smjernicu..
:D sad nedavno sam jednu nedjelju prijepodne sa frendom otišao na benzinsku na kavu i pivu i odemo iza benzinske a kad tamo tip veli iz beiruta sjedi i zajebancija.Ne zna njemački nego nešto engleski pa veli da voli hrvatsku a ja mu dajem pivu,veli no alkohol i da nikad alkohol nije pio.Objasnim mu ja nekako da pivo nije alkohol nego prehrambeni artikal ali neće pa neće.Zagledam kraj njega nekakvi ruksak i pitam ga bude bum?A on ustrtareni no bum no bum. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by RayMabus Tue 8 Oct - 7:52

Turska nacija je umjetno stvorena nacija a dvije osnovne odlike su joj turski jezik i islam. Dakle islam je neodvojivi dio turskog nacionalizma.

Kad ojača AfD njemu su sve đamije iste pa će palit i one turske po Njemačkoj.

Bože ne znam šta mi je pale mi se đamije.

Dan danas gledamo istu geopolitiku  Njemačke na Balkanu za vrijeme prije i tokom prvog svijetskog rata pa poslije pa za vrijeme drugog sve do današnjih dana.

Ta geopolitka kaže slijedeće : dvije velike sile Njemačka i Turska vladat će Balkanom.

Dakle eto kao mi smo u sendviču a Bošnjaci su face.

Ajmo trpaj dok im ne dođe AfD na vlast.

Bože ne znam šta mi je pale mi se đamije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175428
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by Šandor Winnetou Tue 8 Oct - 8:26

vuksadinare wrote:Pa erdogan je vise turski nacionalist nego vjerski fanatik..evo cak je i srbima porucio da su srbi u stvari turci i da mu ne smeta sto su pravoslavci ali bitno je da su turci....uglavnom idiot ali ok.. :)
pa nije ništa slagao, srblji i jesu pravoslavni turci

_________________
Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by Ringo10 Tue 8 Oct - 9:09

vuksadinare wrote:Evo nekidan sam vidio turske kamiondzije..lemaju po pivi samo tako..
Trebas ih vidjeti u Australiji ...

Turci loču ... a Turkinje se udaraju sve u šesnaest...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by prckov Tue 8 Oct - 11:55

RayMabus wrote:Erdogan priča pričice za javnost. Nema smisla komentirati. Laže čin zine.
:tu
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike Empty Re: Erdogan lupio cusku Bakiru:Turska ne zeli na Balkanu raditi vjerske razlike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum