ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

metlica ide dalje

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by vili40 21/6/2017, 21:14

Pinochet wrote:HDZ na aparatima
iduće godine na gay paradi u prvim redovima,za ovu godinu bilo bi previše preodgoja.Ali iduće Šeks,Jandroković,Culej i Đakić u duginim bojama marširaju na čelu kolone.

vili40

Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by My Brother Billo 21/6/2017, 21:15

đesi vili grablje te uble  jocolor
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by vili40 21/6/2017, 21:19

My Brother Billo wrote:đesi vili grablje te uble  jocolor
rzvalio se od dva posla koja moram radit,jedan da preživim a drugi da prežive uhljebi i ostali državni paraziti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by My Brother Billo 21/6/2017, 21:23

jebiga dodji u jemeriku  geek
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by debotoijusto 21/6/2017, 21:26

opet soros :D

nista ne kuzis , soros je vec polovinom 2000 -ih napustio HR da bi nakon prevare ive sanadera dosao ponovo s drugom agendom i simbolicnim iznosima , uglavnom stipendije i nadgledanje izbornih procesa , nesto sitno drugim udrugama po projektima...
danasnji "soros" je ured za udruge
https://udruge.gov.hr/


sve to lako povezat ako mislis svojom glavom i malo slobodna vremena , lakse je napisat projekt i trazit lovu nego jematva u podne po cilopeku a lada nigdi , emancipacija brale
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 21:35

Da , Soroš , odakle misliš da je lgbt premijerka u Srbiji i HNS u Rvactkoj.

Dragi moj polako shvacaš opsege moje operacije.

Rekao sam ti tko sam : anđeoska hijerarhija , pripadnik Asthar Komande , general u Galaktickoj Federaciji s cinom od pet zvijezdica.

Kad ti umre Soroš a star je vec sada tu lovu ce razgrabit nasljednici koji nemaju njegove ideale i moc vam pada jer je na zapadu lova = moc.

Vjeruj mi ja sam svoje riječi izabrao jako pažljivo , NEZNAM JESI LI TI.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by Guest 21/6/2017, 21:37

vili40 wrote:
Pinochet wrote:HDZ na aparatima
iduće godine na gay paradi u prvim redovima,za ovu godinu bilo bi previše preodgoja.Ali iduće Šeks,Jandroković,Culej i Đakić u duginim bojama marširaju na čelu kolone.

znaš.. nevjerojatno je slušati te HDZovce.. 80% njih imaju stajališta poput regoča i metilde.. obožavaju hasu, mrze plenkovića, koznervativni su, uhljebi su, mrze jadronkovića, vole brunu esih itd.. mrze hns(stranku) i pedere, obožavaju željku markić..

međutim Plenković HDZ pretvara u ljevičarsku/liberal stranku koja se čak i ideološki više ne razlikuje od SDPa ili HNSa.. i HDZovci to mrze, psuju.. međutim, 95% njih će sve jedno na idućim izborima zaokružiti za HDZ i Plenkovića i Jadronkovića, sve da im ga Don Anemio osobno metne u dupe, čisto jer su svi oni materijalno vezani preko HDZa. .

Nekome je HDZ riješio posao uhljebarski, pa taj mora sebe, svoju ženu, dicu(ako su punoljetni) , svoje roditelje, šogoricu/šogora, vući za rukav.. HDZ od jedne takve osobe očekuje 5-6glasova..

drugome je HDZ obećao posao.. pa taj vuće.. nekome je ženi riješio posao.. ili sinu.. itd.. nekome je HDZ riješio legalizaciju, nekome papire , nekome neki poticaj.. uglavnom HDZ je izgradio svoju mrežu uhljeba, i na račun njih ima oko minimum 600 000 - 700 000 glasova svake izbore.. svake.
Sve da im ga Don ANemio stavi u dupe, ta ekipa će glasovati za HDZ a sutra će govoriti "da ih mrze radi poreza na nekretnine i jer su otpustili Hasu i jer su u kaoliciji sa HNSOm, i jer skidaju ZA DOM SPREMNI ploče i radi Pupovca" itd..

tako da se nema šta Plenki trest.. MOST će stagnirati, jer su digli ruke za porez na nekretnine, SDP je propala stranka, HNS je unišiten.. ŽZ je neka opozicija ali dok ovi narastu potrebno je godina da se izgradi infrastruktura i skupi kadar.. itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 21:53

Yoda za ideale ginu budale.

Treba imat vez vezu za sve u životu , ruka ruku miluje.

Pa šta misliš tko mi sređuje posao u Splitu ako Opara dođe na vlast ?


SDP ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by Guest 21/6/2017, 21:59

RayMabus wrote:Yoda za ideale ginu budale.

Treba imat vez vezu za sve u životu , ruka ruku miluje.

Pa šta misliš tko mi sređuje posao u Splitu ako Opara dođe na vlast ?


SDP ?

pa pisao sam i mene je ovaj naš načelnik hito vrbovat da buden za HDZ.. on je bio nezavisni, SDPovac, bio sam ma na listi, jer lik je as, napravio je odličan posao u našem kotaru.. pa sam mu bio na listi zadnje izbore. :) :) nisam imao nikakvu korist, niti sam išta tražio, lik je jednostavno napravio odličan posao u našem kotaru, pa me zamolio, da porazimo lokalne HDZovce/HSPovce, pa sam pristao jer je odličan čovik..

ove godine je napravio deal sa HDZom, i htio me je vrbovati da radim oko izbora, pa da će me kroz neko vrime "probiti kroz HDZ" itd - kao pametan si, obrazovan, vrijedan bla bla.. odbio sam ga, mislim - budimo realni nisam ja neka "moralna vertikala" - ali rekao sam mu, da me je HDZ poprilično ujeba sa zadnjih par mjeseci sa par zakona i da je ujeba dosta mojih frendova itd, da nemogu..  lik se neljuti, kaže sve 5 dosta ljudi mu govori slično, ali da ima dobar deal sa HDZom oko kotara.. ..

mislim kako kažem nisam moralna vertikala, da mi se ponudi neki brutalno uhljebarsko mjesto ja bih uletio :D , ali brate ovako bi se morao guziti i laktarati koju godinu-dvi, ali to mi se neda za tu gamad. (čast izuzecima u toj stranci)

frend mi se , radi toga jer je popušio posao jer nije imao iskaznicu HDZa , priključio u MOST i ja ću uć u neku partiju.. Pametno, ŽZ, akcija mladih, neki kurac.. ušao bih u MOST ali rekao sam frendu - kada vidi Petrova/Bulja reci da su se sjebali sa porezom na nekretnine, tako da neću u MOST


Last edited by Pinochet on 21/6/2017, 22:00; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by Guest 21/6/2017, 22:00

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Yoda za ideale ginu budale.

Treba imat vez vezu za sve u životu , ruka ruku miluje.

Pa šta misliš tko mi sređuje posao u Splitu ako Opara dođe na vlast ?


SDP ?

pa pisao sam i mene je ovaj naš načelnik hito vrbovat da buden za HDZ.. on je bio nezavisni, SDPovac, bio sam ma na listi, jer lik je as, napravio je odličan posao u našem kotaru.. pa sam mu bio na listi zadnje izbore. :) :)

ove godine je napravio deal sa HDZom, i htio me je vrbovati da radim oko izbora, pa da će me kroz neko vrime "probiti" itd - kao pametan si, obrazovan, vrijedan bla bla.. odbio sam ga, mislim - budimo realni nisam ja neka "moralna vertikala" - ali rekao sam mu, da me je HDZ poprilično ujeba sa zadnjih par mjeseci sa par zakona i da je ujeba dosta mojih frendova itd, da nemogu..  lik se neljuti, kaže sve 5 ..

mislim kako kažem nisam moralna vertikala, da mi se ponudi neki brutalno uhljebarsko mjesto ja bih uletio :D , ali brate ovako bi se morao guziti i laktarati koju godinu-dvi, ali to mi se neda za tu gamad. (čast izuzecima u toj stranci)

frend mi se , radi toga jer je popušio posao jer nije imao iskaznicu HDZa , priključio u MOST i ja ću uć u neku partiju.. Pametno, ŽZ, akcija mladih, neki kurac.. ušao bih u MOST ali rekao sam frendu - kada vidi Petrova/Bulja reci da su se sjebali sa porezom na nekretnine, tako da neću u MOST
Otkad takvi trebaju u politici??? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 22:07

Ma zaboli me kuraz za MOST , ŽZ , HDZ i ostala slova.

Anđeoska hijerarhija te samo pita jednu stvar.

Emaničipačija.

Et i ja se nisam javio više na taj poziv od lika od Opare al ne zato šta nemogu jer zato šta je on reka da ce on mene nazvat , ok nazovi ....sad vidi da ja njega nezovem i to je poruka MOGU JA I SAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 22:10

Šta ce meni tvoj posao , ja trebam radit , kad dođem doma onda ceme žena prcat u mozak i tako to.

U biti šta ti meni nudiš uopce ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by Leviathan2 21/6/2017, 22:11

anarhija i amen
jebali vas vise godpodari iz stranaka

_________________
metlica ide dalje - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by My Brother Billo 21/6/2017, 22:11

Leviathan2 wrote:anarhija i amen
jebali vas vise godpodari iz stranaka
ocekujem update iz Sirije  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 22:17

RayMabus wrote:Šta ce meni tvoj posao , ja trebam radit , kad dođem doma onda ceme žena prcat u mozak i tako to.

U biti šta ti meni nudiš uopce ?
Evo objasnit cu ti šta mi nudiš : nudiš mi neki poslic , ja kad dođem doma žena ce mi gospodarit , ja necu moc prnit i svi ste vi gazde samo ja nisam.

Odlicna ideja samo ima jedan problem.

NESVIĐA MI SE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 22:21

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Šta ce meni tvoj posao , ja trebam radit , kad dođem doma onda ceme žena prcat u mozak i tako to.

U biti šta ti meni nudiš uopce ?
Evo objasnit cu ti šta mi nudiš : nudiš mi neki poslic , ja kad dođem doma žena ce mi gospodarit , ja necu moc prnit i svi ste vi gazde samo ja nisam.

Odlicna ideja samo ima jedan problem.

NESVIĐA MI SE.
Ja imam bolju ideju : umisto da radim za četri dinara sad mi treba samo JEDAN za preživit , prodam li nekretnine mogu i u Las Vegas a vi trpajte ARAPE.

PUŠITE KURAC JBTE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 22:24

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Šta ce meni tvoj posao , ja trebam radit , kad dođem doma onda ceme žena prcat u mozak i tako to.

U biti šta ti meni nudiš uopce ?
Evo objasnit cu ti šta mi nudiš : nudiš mi neki poslic , ja kad dođem doma žena ce mi gospodarit , ja necu moc prnit i svi ste vi gazde samo ja nisam.

Odlicna ideja samo ima jedan problem.

NESVIĐA MI SE.
Ja imam bolju ideju : umisto da radim za četri dinara sad mi treba samo JEDAN za preživit , prodam li nekretnine mogu i u Las Vegas  a vi trpajte ARAPE.

PUŠITE KURAC JBTE.
Mnogi bi hteli da kao ja živim ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 22:38

A znaci ja nemogu imat dobrog radnika muškog spola i dovlacit žene i to i podržavat žene iznad njega i te šeme ako ocu da on ima smisao da za nešto radi ?

DOBRO JUTRO KOLUMBO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 22:42

Ili bolje da ti kažem LAKU NOĆ KOLUMBO pošto ti/vam to godinama pokušavam indirektno objasnit.

metlica ide dalje - Page 2 Germany-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 22:52

Sad ce tek bit šou program jer sad ide ono imaš radnu snagu koja više nemora radit za 4 dinara nego možda eventualno za dva , nema kome ostavit nekretnine dakle može i uživat i lipo ce dignit sidro i trošit pare a ne rintat pa ce se desit da nemaš ni tu radnu snagu mušku evropsku šta se nije poženila i kreirala djecu jer oni imaju nešto para a nisu stegnuti da rade pa ih boli kuraz.

E sad fino TRPAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by RayMabus 21/6/2017, 23:03

Ja radim osam sati , devet s putem , mogu i prekrovremene , subote , nedjelje , noc , nije bitno .....no živim 24 sata dnevno ....kad dođem doma ocu pijat hrane na stolu i pičku u krevetu i necu da cujem nikakvih JA ...CUJEM LI JA NEKAKVI ja RAZBIT CU JOJ PIJAT O GLAVU I IZBACIT JE NIZ STEPENICE.

JESMO LI SE RAZUMILI ?

A AKO NISMO NEMA PROBLEMA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

metlica ide dalje - Page 2 Empty Re: metlica ide dalje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum